Телефони з питань підключення: 0984662498, 0992902866, 0933380023
Київстар інтернет у ЖитомиріІнтернет Київстар » Тарифы у Житомирі ✅ Тарифи » Підключення до мережі Київстар у Житомирі

Тарифи інтернету та ТБ провайдера Київстар у Житомирі

Тарифи інтернету Київстар у Житомирі та умови підключення

Домашній інтернет у Житомирі від інтернет-провайдера Київстар.

Інтернет провайдер Київстар у Житомирі пропонує найкращі тарифи серед інших провайдерів у 2024 році. Практично всі жителі великих та малих міст, які проживають у багатовартирних будинках, можуть скористатися пропозиціями провайдера Київстар та оцінити стабільність та якість роботи послуг інтернет та ТБ. Мережа інтернет у наш час дає безліч можливостей цікаво проводити дозвілля, спілкуватися з родичами чи просто з іншими людьми і навіть працювати та заробляти гроші не виходячи з дому. Швидким доступом в інтернеті користуються вже більше половини українців, але далеко не всі інтернет-провайдери у Житомирі здатні гарантувати якість послуг, що надаються всім своїм клієнтам. Але з упевненістю можна сказати, що всі користувачі підключивши домашній Київстар оцінять надійність, якість і відкриють для себе великі можливості при користуванні послугами інтернет і ТБ, що надаються провайдером у Житомирі. Компанія приділяє особливу увагу надійності домашнього інтернету, а також прагне надати сервіс максимальній кількості абонентів у всіх містах України, де це можливо зробити, використовуючи кабельний спосіб доступу до інтернету.

Яким способом і яку технологію використовує Київстар інтернет провайдер у Житомирі для виконання підключення.

Для можливості своїх клієнтів стабільно працювати в мережі, не залежно від завантаженості каналу інтернет-доступу, компанія Київстар обрала технологію підключення своїх послуг у Житомирі, під назвою FTTB. Даний тип підключення передбачає заклад спеціального оптоволоконного кабелю до багатоквартирного будинку та встановлення надійного обладнання доступу до мережі. Від обладнання Київстар надалі прокладаються кабелі у квартири всіх бажаючих підключиться до інтернету мешканців будинку. Вибираючи інтернет-провайдера у Житомирі, найчастіше люди хочуть бачити стабільний інтернет канал, що дозволяє безперебійного перегляду відео контенту, фільмів, серіалів, прослуховування музики, можливість грати в онлайн ігри та використовувати інші розваги. Також інтернет для багатьох українців став важливим джерелом заробітку, тому для таких користувачів якість інтернету відіграє особливу роль і при виборі провайдера саме цей фактор стає ключовим, навіть не зважаючи на вартість тарифних планів. Виходячи з цього, провайдер високошвидкісного інтернету Київстар гарантує потенційним клієнтам у Житомирі заявлену швидкість згідно з обраним тарифом, незалежно від завантаженості мережі, з максимальною пропускною здатністю до 100 мбіт/с.

Кращий провідний інтернет у Житомирі на сьогоднішній день - це Домашній інтернет від провайдера Київстар.

Послуга Домашній інтернет від Київстар пропонує унікальні тарифи серед інших провайдерів з безкоштовним підключенням, але тільки для мешканців багатоквартирних будинків. Підключивши Домашній інтернет у Житомирі ви не переплачуватимете отримуючи якісний сервіс і користуючись послугою на будь-якому зручному пристрої у вашій квартирі, будь то планшет, комп'ютер, телефон або будь-який інший пристрій. Всього за півціни провайдер Київстар у Житомирі дає можливість провести стабільний та якісний інтернет із цифровим телебаченням. При замовленні фірмового роутера від Київстар, наші клієнти отримують хорошу знижку на абонентську плату. Бездротовий та безлімітний Домашній інтернет Київстар у Житомирі це ідеальний варіант для використання у вашій квартирі на кількох пристроях одночасно.

Послуги інтернет та Домашнє ТБ у Житомирі від провайдера Київстар.

Високошвидкісний інтернет у Житомирі підключається з використанням сучасної та надійної технології FTTB, що дає можливість не використовувати додаткового обладнання, за винятком роутера, якщо у вашій квартирі необхідна Wi-Fi зона для підключення. Інтернет-провайдер Київстар забезпечує високу швидкість інтернет-доступу як у великих мегаполісах, так і в невеликих містах та селищах, виключно у багатоквартирних будинках. Підключити бездротовий інтернет у вашій квартирі на швидкості 100 Мбіт/сек виконується всього за кілька годин, досить просто оформити заявку на підключення у Житомирі. А з обраною опцією WI-Fi роутер, майстер також надасть та налаштує бездротовий доступ у вашій квартирі. Не забувайте і про те, що підключивши інтернет Київстар, вам автоматично підключиться акція, за умовами якої ви отримуватимете щомісячну знижку на абонентську плату.

Скористайтеся кращими пропозиціями щодо послуг доступу в інтернет та ТБ у Житомирі від провайдера Київстар.

Користуючись безкоштовним підключенням інтернету та телебачення, ви неодмінно переконаєтеся в цьому самі, і будете задоволені надійністю та якістю роботи послуг. Домашній Інтернет від провайдера Киевстар дає найкращі умови серед інших інтернет постачальників, як за ціною, так і за якістю. Для замовлення підключення послуги інтернету у Житомирі достатньо зробити лише кілька кроків. У розділі про підключення ви вибираєте відповідний тарифний план, перевіряєте можливість підключення та наявність обладнання Київстар у вашому багатоквартирному будинку у Житомирі. Заповнивши форму подання заявки на підключення послуги інтернет та відправивши заявку, протягом години з вами зв'яжеться диспетчер і погодить зручну для вас дату та час виїзду майстра. Також заявку може оформити оператор по телефону, просто наберіть один із номерів, вказаних на сайті Київстар.
Тарифи Київстар ТБ

Тарифи Підписки для
кількох ТБ
Кілкість каналів Оренда тюнера,
грн/міс
Абонплата за ТБ,
грн/міс
Базовий 2 45 120
Сімейний 3 45 150
Преміум HD 4 45 200
Акція для тарифів "Дім", "Все Разом.Наснана" та "Все разом.Міць", з якими послуга Київстар ТБ вже включена в вартість тарифів: перші 3 місяці (місяць підключення + 2 повні місяці) буде надана знижка, та вартість їх на цей період становитиме 200 гривень на місяць. Послугу Київстар ТБ у Житомирі можливо замовити лише разом із послугою Домашній Інтернет від інтернет-провайдера Київстар. Підключити телебачення можна одночасно з інтернетом або окремо - спочатку інтернет, потім після підключення залишити заявку для підключення ТБ. Щоб підключити послугу Київстар ТБ до телевізора, він має бути Смарт ТБ або знадобиться використовувати ТБ приставку. Якщо ви хочете підключити ТБ на два телевізори, вам відповідно знадобиться два ТБ-тюнери. Ви можете сплачувати щомісячно 45 грн за оренду ТБ-тюнера та користування технічною платформою. Придбати його за повну вартість при підключенні послуги можливо за 1599 гривень. Вартість додаткових передплат для підключення інших телевізорів складає 20 гривень. Послугою Київстар ТБ також можна користуватися і без ТБ-тюнера: на Смарт ТВ (Samsung, LG або будь-якому іншому з системою Android TV) через програму, комп'ютер через веб-інтерфейс, а також на планшеті, смарт приставці або смартфоні через програми для Android та iOS.
Властивості ТБ-тюнера

Швидкість до
до 1000 Мбіт/сек
Безкоштовне
підключення
Безлімітні
тарифи
Акції від інтернету Київстар Безкоштовне підключення інтернету Київстар Безлімітні тарифи інтернету

Перевірити можливість підключення


Часто задаваемые вопросы по подключению Киевстар у Житомирі:

🌍 Сколько стоит подключение интернета у Житомирі ❓

Подключение домашнего интернета от провайдера Киевстар бесплатное 💰

🎁 В чем заключается акция WI-FI роутера за 1 гривну ❓

Стоимость роутера у Житомирі 700 гривен, которые возвращаются на счет абонплаты 🏠

⚡️ Как быстро можно подключить интернет у Житомирі ❓

Подключить интернет от Киевстар возможно на следующий день 🔥

Як вибрати недорогого та якісного інтернет-провайдера у Житомирі

Без доступу до мережі інтернет у Житомирі та в інших містах, на сьогоднішній день, українцям вже просто важко уявити своє життя. Вибирати інтернет провайдера у Житомирі з кожним днем ​​стає все складніше, а часом перетворюється на цілу проблему, тому що для знаходження надійного постачальника послуги, який володіючи достатніми технічними засобами, зміг би забезпечити комфортну та безпечну навігацію по просторах Мережі, доводиться виконувати підключення кожного з провайдерів. .

Ваш комфорт та ефективність перебування в мережі безпосередньо залежить від провайдера, тобто від організації, яка бере на себе обов'язок у Житомирі максимально швидко та якісно постачати інформацію зі світової павутини безпосередньо до вашого комп'ютера, на заявленій швидкості та без перебоїв. у роботі.

Глобальна мережа виконує роль всесвітнього сховища величезної кількості інформації та отримати доступ до цього бездонного моря даних не так вже й складно. Достатньо просто вибрати відповідного інтернет-провайдера у Житомирі і підключитися до інтернету. Важливим критерієм вибору буде економічна складова, тобто, простіше кажучи, адекватна вартість тарифних планів.

Підключити інтернет у Житомирі можна у всіх районах міста: Богунському, Королівському. Адреси будинків, в яких є можливість підключення у Житомирі:

Як вибирати інтернет-провайдера у Житомирі і чим домашній інтернет Київстар кращий за інших?

У наш час бурхливого розвитку технологій інтернет використовується повсюдно. Багато хто вже перестав навіть дивитися телевізор, і весь вільний час намагаються проводити в мережі. На сайтах можна знайти багато корисної інформації, купити потрібні товари, пограти в улюблені ігри. Тим, хто звик спілкуватися багато по стаціонарному телефону із родичами із сусідніх країн, варто підключити інтернет у Житомирі від провайдера Київстар, що дає можливість зробити таке спілкування практично безкоштовним. За доступ, що надається, вам не доведеться платити занадто дорого, тарифи компанії досить не дорогі і дозволяють суттєво економити.

Які послуги та можливості провайдера Київстар у Житомирі?

При підключенні вашої квартири до глобальної мережі ми використовуємо сучасну інноваційну технологію Fiber To The Building (оптика в кожен будинок). Саме вона дає можливість надавати вам доступ європейської якості за зниженою ціною. Спочатку до мережі ми підключаємо за допомогою оптоволокна будинок, далі здійснюється розведення до кожної з квартир, мешканці яких виявили бажання стати нашими клієнтами. Для поквартирного підключення використовується кабель Ethernet. Завдяки ньому забезпечується стабільне безперебійне підключення цілодобово. Наш інтернет здатний відмінно працювати на високих та низьких швидкостях. При цьому відпадає необхідність застосування модему або будь-якого іншого додаткового обладнання. Ми можемо вам дати гарантію в тому, що інтернет київстар у Житомирі ніколи не стане гальмувати та зависати. Вам не доведеться несподівано зіткнутися з тим, що з незрозумілих причин відсутній доступ до мережі. Це може статися лише з однієї причини – на рахунку не виявиться грошей для сплати інтернету в останній день місяця.

Докладніше про сплату послуги

Вносити абонентську плату за користування нашими послугами потрібно щомісяця. Це можна зробити у будь-який зручний час. Слід зважати на те, що за відсутності грошей на особовому рахунку першого числа місяця інтернет відключається автоматично. Для відновлення доступу доведеться внести не лише абонплату, а й суму за підключення. Доступ ви зможете отримати лише наступного дня після того, як гроші спишуться з вашого рахунку. Домашнім інтернетом у Житомирі від Київстар користуватися зручно, але тільки якщо все робити вчасно.

Трохи про тарифи провайдера Київстар

Користуючись нашим сайтом, ви зможете ознайомитись з тарифами на підключення та вибрати той доступ, який вам необхідний. Якщо хочете, щоб інтернетом були задоволені всі члени вашої родини, тоді варто оформити заявку на високошвидкісний Безлім 100, який працює на швидкості 100 Мбіт/с. З ним забезпечується якісна робота в мережі всіх гаджетів, які знаходяться в квартирі. Якщо хочете, щоб домашній інтернет київстар у Житомирі працював на смартфоні чи ноутбуці, тоді варто придбати у нас за символічну вартість роутер. При покупці ви отримуєте можливість економити на абонентській щомісячній платі. У будь-якому із запропонованих пакетів необмежений трафік, тому ваше перебування в інтернеті не затьмарюватиметься лімітами. Підключення до Інтернету відбувається абсолютно безкоштовно. При зверненні до нас вам не доведеться платити за виклик фахівця, прокладання кабелів та налаштування мережі.

Підключити інтернет у Житомирі від нашої компанії стоїть, оскільки потужності завжди вистачатиме на те, щоб доступ був у великої кількості користувачів. Причому у вас забезпечуватиметься безперебійна робота. Нас називають провайдером номер один і ми виправдовуємо це звання на 100%.1-ая Партизанская ул. (Добровольных батальйонов) - 1

1-го Мая ул. (Святослава Рихтера) - 12/15; 17; 26; 30; 41; 46; 59А; 63/1; 64; 64А

1-ый Киевский пер. - 7; 14; 21; 25

2-ой Полевой Площади проезд - 1; 3; 5

Бальзаковская ул. - 2; 8; 12/2

Богуна Ивана проезд - 2; 4; 5; 6

Большая Бердичевска ул. - 4; 7; 10; 30; 36; 39; 41; 47; 48; 50; 54; 55; 56/1; 59; 63; 66/30; 67; 69; 75; 83; 85/33; 87; 95; 97

Бородия ул. (Ивана Слёты) - 3А; 32/98; 60; 62; 64

БОС ж/м - 1/127; 1/423; 1/431; 1/463; 1/493-2; 1/602; 1/610; 1/66; 1/9; 1/10; 8/19

Ватутина пер. (Черняховский переулок) - 174

Ватутина (Независимости пр.) - 29А; 31; 37; 39

Вацковский пер. - 2; 3; 5; 9

Витрука ул. - 9В; 10; 12; 13; 21; 23; 25; 27; 29; 31; 32; 33; 35; 37; 41; 42/7; 43; 45; 47; 49; 53; 55; 57

Войкова пер. (Сотника Савинского переулок) - 11; 11А; 23

Вокзальная ул. - 6; 8; 10; 12; 14; 16; 18; 20; 22; 24

Вокзальный пер. - 7; 10; 12; 14

Ворота Искусств пл. - 4; 7

Восточная ул. - 64; 66; 66А; 67; 68; 69; 70; 72; 81

Гагарина ул. - 5; 7; 18; 24; 32; 38; 40; 42

Гоголевская ул. - 1; 3; 9/57; 15; 19; 21; 29; 55; 73; 94; 96; 102; 104

Гречко ул. (Всеволода Петрова) - 1; 3; 5; 7; 11; 15; 17

Деревообрабатывающий пер. - 2

Довженко ул. - 15; 39; 47; 49; 56; 60; 62; 64; 66; 70

Домбровского ул. - 2А; 4; 6; 16А; 24; 26; 28; 30; 45; 58А; 59; 59В; 86

Житний 2-й пер. - 2; 4; 6; 9

Жукова Маршала ул. (Героев Десантников) - 1; 4; 7; 9; 10; 11; 13; 15; 17; 23; 25; 27; 29; 33; 35

Каретный пер. - 6

Кафедральная ул. - 4; 6

Кибальчича ул. - 1; 2/4А; 2/4В; 3; 4; 5; 6; 8; 10; 13; 14; 15; 18; 20; 22

Киевская ул. - 7; 9; 11; 15/1; 17/1; 19; 19/2; 21; 24; 25; 27; 28; 29; 30; 32; 35; 39; 47; 50; 52/20; 53; 54; 56; 57/71; 58; 59/74; 60; 61; 62; 63; 64; 65; 66; 69; 70; 71; 72; 73; 74; 77; 84; 86; 87; 88; 94; 96; 102; 104; 106; 108; 110; 112; 114; 118; 120

Клосовского Александра ул. - 3; 4; 5; 6; 7; 10; 14; 18/9

Кондратюка Юрия - 3; 4; 7; 9; 11

Королева ул. - 44А; 46; 46А; 46Б; 48; 50

Короленко пл. - 2; 3; 4; 5

Короленко ул. - 3А; 4А; 5/20; 6; 6А; 8; 10

Космонавтов ул. - 2; 2А; 4; 4А; 6А; 8; 8А; 12; 14; 14А; 14Б; 16; 18/9; 20; 22; 24; 26; 28; 30; 32; 34; 38; 40; 42; 44; 46; 50; 52; 52Б; 58

Котовского ул. (Грушевского) - 14/20; 16; 25; 27; 31; 33; 50; 60; 62; 71; 78; 80; 95Б; 97Б; 101; 103; 103В; 105; 105А

Кочерги Ивана ул. - 6

Красный пер. - 41; 45; 45А

Крошенская ул. - 4А; 6; 8; 8А; 18; 20; 22; 26; 28; 30; 32; 36; 38; 39; 40; 41; 42; 43; 44; 45; 47; 48; 49; 51

Крылова пер. - 10; 12; 14

Леваневского ул. (Героев Крут) - 64; 66

Леси Украинки ул. - 2; 4; 10; 12; 13; 13А; 14; 17; 18; 38; 38А; 40; 42; 44; 47; 48; 50; 59; 61; 63

Льва Толстого ул. - 14; 15; 16; 30

Львовская ул. - 2/8; 5; 6; 7; 9; 11

Львовский пер. - 3

Любарская ул. - 4; 13

Лятошинского Бориса ул. - 7А; 11; 13; 15; 15Б; 15В; 16; 16А; 18

Максютова Василия ул. - 5

Малая Бердичевская ул. - 1; 4

Маликова ул. - 8; 12; 16; 26; 28; 30; 32

Мануильского ул. (Ивана Мазепы) - 2; 3; 3А; 4; 5; 79; 85; 88; 88А; 89; 96; 98; 100; 100А; 139; 141

Маршала Рыбалка ул. (Тараса Бульбы-Боровца) - 2; 6

Маяковского ул. (Владимирская) - 3/1; 16; 17

Мира просп. - 1; 1В; 3Д; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 13; 15; 17; 19; 21; 22; 23; 25; 34; 37; 47; 51; 61; 63; 65

Монтана ул. - 16

Московская ул. (Небесной Сотни) - 3; 5; 7/20; 9; 13; 15; 16; 18; 26; 27; 28; 29; 30; 31; 35; 40А; 41/9; 44; 46; 48; 50; 52; 54; 60; 108

Народницкая ул. - 15; 17; 21

Новый бульв. - 7

Огиенко Ивана ул. - 4; 6; 8; 10; 12

Освобождения пл. - 1

Офицерская ул. - 1; 2; 5; 7; 10; 12; 14; 18; 20

Парниковая ул. - 17

Победы пл. - 1; 3

Победы ул. - 4; 4/2; 5/1; 12; 32; 33/6; 46; 46А; 47; 48; 49; 51; 52; 54

Полевая пл. - 1/1; 11; 13; 15; 18

Польский бульв. - 12; 13; 14; 15; 16; 18/26

Потапова Генерала ул. (Атаманов Соколовских) - 3; 7; 9/11

Привокзальная пл. - 5; 6/126

Путятинська пл. - 9/50

Пушкинска ул. - 25; 27А; 30; 31; 37

Ровный пер. - 2

Рыльского ул. - 1; 3; 5; 7

Садовая ул. - 15А

Самойловича Гетьмана ул. - 2; 3; 4; 8; 10

Связистов ул. - 7

Селецкая ул. - 13; 15; 17; 19; 21; 23; 25; 27; 29

Соборный площадь - 2/2; 3/2; 4; 5/1

Согласия пл. - 2/98; 3/75; 4

Старовольская ул. - 20

Старочудневская ул. - 12

Старый бульв. - 3; 6; 10

Табачный пер. - 1; 5; 6; 7

Театральная ул. - 3; 5; 9; 13; 15

Тена Бориса ул. - 90/1; 92; 96; 100; 102; 104

Тутковского Академика проезд - 2; 4; 6; 12; 14/52; 15

Франко Ивана ул. - 3

Хлебная ул. - 16; 18; 23; 26; 28; 30; 32; 34; 43; 45

Циолковского ул. - 3; 5; 7; 10; 12; 14

Чапаева пер. (Художника Канцерова) - 25

Чапаева ул. (Степана Бандеры) - 2; 3; 4А; 5; 9; 12; 13; 15; 16/35; 18

Черняховского ул. (Чудновская) - 1; 5; 14; 16; 18; 20; 20А; 92; 94; 96; 98; 100; 102; 106; 108; 108А; 108Б; 108В; 110; 129В

Чехова 2-ой пер. - 12; 14; 16

Чехова ул. - 2; 4; 10

Щасного Адмирала ул. (Дмитрия Донцова) - 1; 3; 7

Шевцовой ул. (Святого Зигмунта Фелинского) - 3; 5; 7

Шевченко ул. - 12А; 12Б; 12В; 14; 21; 24; 35; 35А; 37; 83; 85; 100; 102; 103; 105; 107

Шелушкова ул. (Князей Острожских) - 1; 60; 61; 62А; 64; 75; 78; 79; 80; 82; 83; 83А; 95; 95А; 97; 98; 99; 101; 101А; 104; 110; 112; 118; 131

Школьный пер. - 2; 3; 9; 11; 13

Щорса ул. (Покровская) - 5/1; 15; 18; 20; 20А; 28; 34; 94; 121; 121А; 123; 125; 127; 129; 131; 133; 139; 141; 145; 149; 151; 151А; 153А; 159

Якира ул. (Трояновская) - 18

Якщо вашого будинку немає у списку, можливо він просто не внесений. Зв'яжіться з оператором для уточнення можливості підключення. У приватному секторі підключення не можливе.

Якщо ваш будинок є у списку, залишити заявку на підключення до "Домашнього інтернету" Київстар у Житомирі можна у розділі  - подати заявку на підключення, або за телефонами: 0933380023 (Lifecell), 0984662498 (Київстар), 0992902866 (Vodafone).