Телефони з питань підключення: 0984662498, 0992902866, 0933380023
Київстар інтернет у ХарковіІнтернет Київстар » Тарифы у Харкові ✅ Тарифи » Підключення до мережі Київстар у Харкові

Тарифи інтернету та ТБ провайдера Київстар у Харкові

Тарифи інтернету Київстар у Харкові та умови підключення

Домашній інтернет у Харкові від інтернет-провайдера Київстар.

Інтернет провайдер Київстар у Харкові пропонує найкращі тарифи серед інших провайдерів у 2024 році. Практично всі жителі великих та малих міст, які проживають у багатовартирних будинках, можуть скористатися пропозиціями провайдера Київстар та оцінити стабільність та якість роботи послуг інтернет та ТБ. Мережа інтернет у наш час дає безліч можливостей цікаво проводити дозвілля, спілкуватися з родичами чи просто з іншими людьми і навіть працювати та заробляти гроші не виходячи з дому. Швидким доступом в інтернеті користуються вже більше половини українців, але далеко не всі інтернет-провайдери у Харкові здатні гарантувати якість послуг, що надаються всім своїм клієнтам. Але з упевненістю можна сказати, що всі користувачі підключивши домашній Київстар оцінять надійність, якість і відкриють для себе великі можливості при користуванні послугами інтернет і ТБ, що надаються провайдером у Харкові. Компанія приділяє особливу увагу надійності домашнього інтернету, а також прагне надати сервіс максимальній кількості абонентів у всіх містах України, де це можливо зробити, використовуючи кабельний спосіб доступу до інтернету.

Яким способом і яку технологію використовує Київстар інтернет провайдер у Харкові для виконання підключення.

Для можливості своїх клієнтів стабільно працювати в мережі, не залежно від завантаженості каналу інтернет-доступу, компанія Київстар обрала технологію підключення своїх послуг у Харкові, під назвою FTTB. Даний тип підключення передбачає заклад спеціального оптоволоконного кабелю до багатоквартирного будинку та встановлення надійного обладнання доступу до мережі. Від обладнання Київстар надалі прокладаються кабелі у квартири всіх бажаючих підключиться до інтернету мешканців будинку. Вибираючи інтернет-провайдера у Харкові, найчастіше люди хочуть бачити стабільний інтернет канал, що дозволяє безперебійного перегляду відео контенту, фільмів, серіалів, прослуховування музики, можливість грати в онлайн ігри та використовувати інші розваги. Також інтернет для багатьох українців став важливим джерелом заробітку, тому для таких користувачів якість інтернету відіграє особливу роль і при виборі провайдера саме цей фактор стає ключовим, навіть не зважаючи на вартість тарифних планів. Виходячи з цього, провайдер високошвидкісного інтернету Київстар гарантує потенційним клієнтам у Харкові заявлену швидкість згідно з обраним тарифом, незалежно від завантаженості мережі, з максимальною пропускною здатністю до 100 мбіт/с.

Кращий провідний інтернет у Харкові на сьогоднішній день - це Домашній інтернет від провайдера Київстар.

Послуга Домашній інтернет від Київстар пропонує унікальні тарифи серед інших провайдерів з безкоштовним підключенням, але тільки для мешканців багатоквартирних будинків. Підключивши Домашній інтернет у Харкові ви не переплачуватимете отримуючи якісний сервіс і користуючись послугою на будь-якому зручному пристрої у вашій квартирі, будь то планшет, комп'ютер, телефон або будь-який інший пристрій. Всього за півціни провайдер Київстар у Харкові дає можливість провести стабільний та якісний інтернет із цифровим телебаченням. При замовленні фірмового роутера від Київстар, наші клієнти отримують хорошу знижку на абонентську плату. Бездротовий та безлімітний Домашній інтернет Київстар у Харкові це ідеальний варіант для використання у вашій квартирі на кількох пристроях одночасно.

Послуги інтернет та Домашнє ТБ у Харкові від провайдера Київстар.

Високошвидкісний інтернет у Харкові підключається з використанням сучасної та надійної технології FTTB, що дає можливість не використовувати додаткового обладнання, за винятком роутера, якщо у вашій квартирі необхідна Wi-Fi зона для підключення. Інтернет-провайдер Київстар забезпечує високу швидкість інтернет-доступу як у великих мегаполісах, так і в невеликих містах та селищах, виключно у багатоквартирних будинках. Підключити бездротовий інтернет у вашій квартирі на швидкості 100 Мбіт/сек виконується всього за кілька годин, досить просто оформити заявку на підключення у Харкові. А з обраною опцією WI-Fi роутер, майстер також надасть та налаштує бездротовий доступ у вашій квартирі. Не забувайте і про те, що підключивши інтернет Київстар, вам автоматично підключиться акція, за умовами якої ви отримуватимете щомісячну знижку на абонентську плату.

Скористайтеся кращими пропозиціями щодо послуг доступу в інтернет та ТБ у Харкові від провайдера Київстар.

Користуючись безкоштовним підключенням інтернету та телебачення, ви неодмінно переконаєтеся в цьому самі, і будете задоволені надійністю та якістю роботи послуг. Домашній Інтернет від провайдера Киевстар дає найкращі умови серед інших інтернет постачальників, як за ціною, так і за якістю. Для замовлення підключення послуги інтернету у Харкові достатньо зробити лише кілька кроків. У розділі про підключення ви вибираєте відповідний тарифний план, перевіряєте можливість підключення та наявність обладнання Київстар у вашому багатоквартирному будинку у Харкові. Заповнивши форму подання заявки на підключення послуги інтернет та відправивши заявку, протягом години з вами зв'яжеться диспетчер і погодить зручну для вас дату та час виїзду майстра. Також заявку може оформити оператор по телефону, просто наберіть один із номерів, вказаних на сайті Київстар.
Тарифи Київстар ТБ

Тарифи Підписки для
кількох ТБ
Кілкість каналів Оренда тюнера,
грн/міс
Абонплата за ТБ,
грн/міс
Базовий 2 45 120
Сімейний 3 45 150
Преміум HD 4 45 200
Акція для тарифів "Дім", "Все Разом.Наснана" та "Все разом.Міць", з якими послуга Київстар ТБ вже включена в вартість тарифів: перші 3 місяці (місяць підключення + 2 повні місяці) буде надана знижка, та вартість їх на цей період становитиме 200 гривень на місяць. Послугу Київстар ТБ у Харкові можливо замовити лише разом із послугою Домашній Інтернет від інтернет-провайдера Київстар. Підключити телебачення можна одночасно з інтернетом або окремо - спочатку інтернет, потім після підключення залишити заявку для підключення ТБ. Щоб підключити послугу Київстар ТБ до телевізора, він має бути Смарт ТБ або знадобиться використовувати ТБ приставку. Якщо ви хочете підключити ТБ на два телевізори, вам відповідно знадобиться два ТБ-тюнери. Ви можете сплачувати щомісячно 45 грн за оренду ТБ-тюнера та користування технічною платформою. Придбати його за повну вартість при підключенні послуги можливо за 1599 гривень. Вартість додаткових передплат для підключення інших телевізорів складає 20 гривень. Послугою Київстар ТБ також можна користуватися і без ТБ-тюнера: на Смарт ТВ (Samsung, LG або будь-якому іншому з системою Android TV) через програму, комп'ютер через веб-інтерфейс, а також на планшеті, смарт приставці або смартфоні через програми для Android та iOS.
Властивості ТБ-тюнера

Швидкість до
до 1000 Мбіт/сек
Безкоштовне
підключення
Безлімітні
тарифи
Акції від інтернету Київстар Безкоштовне підключення інтернету Київстар Безлімітні тарифи інтернету

Перевірити можливість підключення


Часто задаваемые вопросы по подключению Киевстар у Харкові:

🌍 Сколько стоит подключение интернета у Харкові ❓

Подключение домашнего интернета от провайдера Киевстар бесплатное 💰

🎁 В чем заключается акция WI-FI роутера за 1 гривну ❓

Стоимость роутера у Харкові 700 гривен, которые возвращаются на счет абонплаты 🏠

⚡️ Как быстро можно подключить интернет у Харкові ❓

Подключить интернет от Киевстар возможно на следующий день 🔥

Як вибрати недорогого та якісного інтернет-провайдера у Харкові

Без доступу до мережі інтернет у Харкові та в інших містах, на сьогоднішній день, українцям вже просто важко уявити своє життя. Вибирати інтернет провайдера у Харкові з кожним днем ​​стає все складніше, а часом перетворюється на цілу проблему, тому що для знаходження надійного постачальника послуги, який володіючи достатніми технічними засобами, зміг би забезпечити комфортну та безпечну навігацію по просторах Мережі, доводиться виконувати підключення кожного з провайдерів. .

Ваш комфорт та ефективність перебування в мережі безпосередньо залежить від провайдера, тобто від організації, яка бере на себе обов'язок у Харкові максимально швидко та якісно постачати інформацію зі світової павутини безпосередньо до вашого комп'ютера, на заявленій швидкості та без перебоїв. у роботі.

Глобальна мережа виконує роль всесвітнього сховища величезної кількості інформації та отримати доступ до цього бездонного моря даних не так вже й складно. Достатньо просто вибрати відповідного інтернет-провайдера у Харкові і підключитися до інтернету. Важливим критерієм вибору буде економічна складова, тобто, простіше кажучи, адекватна вартість тарифних планів.

Підключити інтернет від провайдера Київстар у Харкові можливо у Холодногірському, Шевченківському, Київському, Московському, Фрунзенському, Індустріальному, Комінтернівському, Червонозаводському, Жовтневому районах. Адреси будинків Харкова, в яких є можливість підключення до Інтернету:

Як обирати інтернет-провайдера у Харкові і чим домашній інтернет Київстар кращий за інших?

У міру зростання швидкісних показників, додаткових послуг, рівня якості та стабільності роботи інтернет-провайдерів, таких як Київстар, змінюються та підходи до вибору оптимальної пропозиції. Не для кого не секрет, що більшість жителів України вже не можуть уявити свій побут без домашнього доступу в інтернет. А вибирати сьогодні є із чого. Більшості споживачів, в тому самому багатоквартирному будинку буває доступний вибір між двома-трьома провайдерами, а то й більше.

Як відбувається підключення інтернету від провайдера Київстар?

Наявністю підключеного інтернету зараз у будинку чи квартирі нікого не здивуєш, але знайти економні, безперебійні варіанти підключення вкрай складно. Так було до того моменту, поки в місті не з'явився інтернет-провайдер Київстар, який пропонує безкоштовне підключення інтернет у Харкові за прийнятною вартістю. Провайдер пропонує безлімітні тарифи, цілодобову технічну підтримку з будь-яких питань, які можуть виникнути під час роботи у глобальній мережі. Практично завжди проводяться цікаві акції та знижки на тарифи телебачення та інтернету. Оформляйте замовлення на підключення та ви оціните неповторну якість роботи послуг Київстар.

Які послуги надає домашній інтернет міста Харків?

Мешканцям міста Харків ми надаємо унікальну можливість підключитися до Інтернету - безкоштовно. Замовити підключення до інтернету можна кількома способами: Оформити запит через наше інтернет-представництво, залишивши заявку. Замовити, вказавши свій номер, зворотний дзвінок і проконсультуватися з усіх питань по телефону. Який би спосіб із зазначених вище ви не обрали, представники нашої компанії зв'яжуться з вами протягом 10 хвилин. Вони вам розкажуть про те, як саме підключити інтернет від провайдера Київстар у Харкові, уточнять, наявність технічної можливості підключення на Вашу адресу. Їм можна ставити будь-які запитання щодо підключення до мережі. У нас працюють лише кваліфіковані фахівці, тому ви зможете проконсультуватися з усіх аспектів, що вас цікавлять. Основна перевага замовлення інтернету у нас – ndash; вам не потрібно оплачувати виклик та роботу монтажника. Також безкоштовно надається кабель та здійснюється його прокладання.

Які переваги замовлення інтернету у провайдера Київстар?

Провайдер інтернет доступу Київстар не схожий на жодного провайдера з тих, що зараз працюють на споживчому ринку України. Ми для підключення інтернету використовуємо найновішу технологію FTTB, що дає можливість забезпечувати симетричну швидкість на отримання та віддачу сигналу. Домашній інтернет у Харкові завжди працює стабільно, у який би ви час не вирішили скористатися мережею, у вас завжди буде безперебійний сигнал. Наданий провайдером інтернет не зависатиме в піковий годинник навантаження, і незалежно від кількості абонентів він завжди здатний видавати заявлену швидкість доступу. Висока якість інтернету гарантовано дасть можливість набагато швидше виконувати заплановані роботи, відправляти файли, переглядати улюблені фільми, серіали та мультики. Київстар ідеально підходить для скачування контенту та різноманітних програм, дозволяє спілкуватися, переписуватись, вести активне життя в соціальних мережах та багато іншого. З його допомогою ви зможете не тільки розважитись, але й дізнатися багато нового. Навіть мінімального за можливостями пакета, який дає доступ до мережі на швидкості 100 мегабіт за секунду, буде достатньо на всі перераховані вище потреби та забезпечить комфортну роботу з будь-якими завданнями.

Які тарифні плани інтернету Київстар у Харкові?

Наша компанія здатна надати своїм клієнтам широкі можливості. На даний момент є можливість обирати із трьох тарифних планів. Перший з них надає мінімальну швидкість і має на увазі невелику оплату, другий – забезпечує середню швидкість. У третьому тарифному пакеті надається найвища швидкість. Її вистачить для виконання найскладніших завдань в Інтернеті. Замовляючи підключення інтернету Київстар у Харкові, ви зможете проконсультуватися з нашими фахівцями. Вони підкажуть вам, який із пакетів зможе задовольнити усі ваші потреби. Оформляючи заявку на будь-який з тарифних планів, ви зможете придбати фірмовий роутер зі знижкою. Такий невеликий пристрій зможе забезпечити роботу кількох гаджетів, які ви захочете підключити до Інтернету в Харкові. Інтернет ще не був таким якісним, надійним та дешевим, як він став з появою провайдера Київстар у місті. У цьому ви зможете переконатись самі, як тільки підключіть його собі та почнете користуватися. Для того, щоб він був у вас постійно, необхідно вчасно поповнювати свій рахунок. Абонплата списується першого дня місяця, тому до цього моменту на рахунку мають бути гроші.


1-ой Конной Армии - 11; 12

12-го Апреля - 20; 22; 24; 26; 30; 32; 34; 26; 30; 34; 36

12-го Апреля - 4; 5; 6; 7А; 7; 8; 10/46

17-го Партсъезда - 8; 10; 12; 15; 20; 22; 24; 28; 30А; 30; 32; 34Б

17-го (XVII) Партсъезда пер. - 2; 4; 10; 12; 14; 18

23-го Августа - 16А; 16; 18; 20; 22; 24А; 24; 26А; 26; 38; 39; 40; 42; 43Б; 43; 44; 46; 47; 48; 51; 55А; 55; 58; 59; 62; 63; 65; 67А; 67; 68; 70; 73; 75; 77; 79; 81

23-го Августа пер. - 1; 5; 6; 7; 10

2-ой пятилетки - 1А; 1Б; 1В; 2А; 2В; 2Д; 57; 59

3-го Интернационала - 10/10; 14

50-летия ВЛКСМ пр. - 32А; 32/186; 34А; 34Б; 34В; 34Г; 34Д; 34; 36А; 36; 38Б; 38Г; 38Д; 38; 40А; 40; 42А; 42Б; 42В; 42; 44А; 44; 47/19; 51А; 51Б; 51В; 51Г; 51; 53А; 53; 57/106; 59А; 59Б; 59В; 59Г; 59; 61А; 61; 63А; 63; 65А; 65; 67; 68; 69А; 69; 70; 71; 72А; 72Б; 72В; 72; 73; 74; 75А; 75; 76; 77; 79; 81; 83; 84; 86; 87; 89; 90; 91; 94; 96/153

50-летия СССР пр. - 2; 4; 6; 8; 20; 156

50-летия СССР пр. - 12; 16

Алексеевская - 14А; 14Б; 30

Архангельская - 10; 10а; 12

Архитекторов - 22; 24; 26; 28; 30

Аскольдовская - 6б; 6в

Астрономическая - 7; 9; 13; 15; 17; 19; 21; 25; 27; 35А; 35Б; 35В; 35Г; 35Д; 35Е; 35Ж; 35З; 35И; 37; 39; 44А; 44Б; 44В

Ахсарова Энвера - 1А; 1Б; 1В; 1; 3Б; 3В; 3Г; 3; 5; 7; 9; 11А; 11; 13; 15А; 15; 17; 18; 19; 20; 23; 25

Бакулина - 1; 3; 3А; 3Б; 4; 6; 9/13; 11; 14; 86Б

Балакирева - 20; 46; 50А; 50

Балканская - 15/3; 17а; 19а; 21

Барабашова Академика - 36А; 36/1; 38А; 38; 40; 46А

Белогорская - 1б

Благодатная - 2А; 2

Блюхера - 3А; 3; 7; 9; 11; 13А; 13Б; 13В; 13; 15Б; 15; 17; 18; 20А; 20Б; 20; 22А; 22; 24А; 24Б; 24В; 24Г; 24; 26А; 26; 28; 38А; 40; 41; 44А; 44; 45; 46; 48; 50; 52; 54; 56; 58Б; 58; 60; 62; 64

Блюхера - 21; 21а; 21б; 23; 23б; 23в; 23д; 23е; 25; 25б; 25в; 25г; 27; 27а; 27б; 27в; 29; 33; 33а; 35/81

Богдана Хмельницкого - 4; 6; 10; 12; 14; 16; 20; 26; 28/53

Богомольца Академика - 1; 3А; 3; 5; 7; 9А; 9Б; 9; 11; 13; 19; 21; 23; 25; 27; 29; 31; 33; 37; 39

Болгарская - 14

Болгарский переулок - 3

Большая Кольцевая - 6; 8; 14; 116; 124; 128; 132; 136А; 136; 138

Борзенка Сергея - 2; 3; 4; 5; 7; 8; 13/1

Броненосца Потемкин - 1

Брянский пер. - 7

Вальтера Академика - 5; 7; 10; 13

Велозаводская - 20; 22; 24; 26; 28; 30А; 30; 32; 36; 38

Власенка - 3; 4; 5; 8; 9; 10; 12; 16; 18; 22; 24

Второй Пятилетки - 1А; 1Б; 1В; 2А; 2В; 2Д; 57; 59

Гагарина Юрия - 37; 38а; 39; 40; 41а; 43а; 44; 45а; 46; 47а; 48; 49а; 50; 52; 54; 56; 58; 60; 62; 64; 66; 68; 72; 74; 76; 78; 80; 82; 84; 86; 92; 157; 157/6; 165; 165/1; 165/2; 165/3; 165/4; 165а; 167; 167а; 169а; 169б; 170; 170/1; 171; 171а; 173а; 173в; 174; 174/11; 174/2; 174/3; 174/5; 174/6; 174/7; 175; 175а; 176; 176/10; 176/11; 176/2; 176/3; 176/4; 176/5; 176/6; 176/7; 176/8; 176/9; 177; 179; 180; 180/1; 180/2; 180/3; 180/4

Гарибальди - 1А; 1; 3А; 3; 4; 5; 6В; 6; 8А; 10; 12

Гарибальди - 3А

Гаркуши Ильи - 3

Гацева - 1; 7А; 7Б; 7

Героев Сталинграда пр. - 144/2; 150Б

Гвардейцев Широниновцев - 5А; 5Б; 5В; 5; 7; 9А; 9Б; 9; 10А; 10Б; 10; 11Б; 11В; 11; 13; 14Б; 14В; 14; 15/46; 18А; 18Б; 18В; 18Г; 18Д; 18; 21А; 21Б; 21; 22А; 22Б; 22; 23; 24А; 24; 25; 26; 26б; 27; 28А; 28Б; 28; 29; 47А; 47; 49А; 49Б; 49В; 49Г; 49; 50А; 50В; 50; 51; 52; 52; 53; 53А; 54А; 54; 55; 58; 60; 62; 73; 73А; 73В; 73Г; 77; 79; 79А; 79Б; 79В; 79Г; 81; 84; 88; 91; 92; 93; 94; 95; 96/30; 97; 99; 101; 102; 108; 112; 114

Гвардейцев Широниновцев - 38а; 38б; 38в; 40; 40б; 40в; 40г; 40д; 42б; 44б; 44в; 59; 59а; 59б; 59в; 59г; 59д; 61а; 63а; 63б; 65; 65а; 65в; 109; 111; 113; 121; 123; 125; 127

Геров Сталинграда пр. - 136; 138; 144/1; 144/2; 146Б; 146Г; 146; 148А; 148В; 148; 150Б; 150; 152А; 152; 154А; 154; 156

Геров Труда - 2/48; 4А; 4Б; 4В; 4Г; 4; 10; 12А; 12Б; 12Г; 12Е; 12; 15А; 15Б; 17А; 17Б; 17; 19Б; 19В; 19Г; 19; 20А; 20Б; 20/321; 21А; 21; 25/71; 29А; 29Б; 29В; 29; 33Г; 33Д; 33Е; 37Д; 43; 45; 47А; 47Б; 47; 49; 66; 68А; 68Б; 68Д; 68; 70

Геров Труда - 28; 28а; 28б; 30; 32; 34; 36а; 36б; 38а; 46; 48; 48а; 48д; 48е; 50; 54; 54а; 56; 60; 60а; 60б

Грицевца Сергея - 11А; 11; 13; 17А; 17; 19А; 19; 25; 27; 33А; 33; 35; 37; 39; 45; 47; 49; 51А; 51

Грицевца Сергея - 14; 14а; 16; 16а; 18; 18а; 20; 20а; 20б; 22; 24; 26; 28; 28а; 46; 46а; 48; 48а; 48б; 50; 50а; 52; 52а; 54; 54а

Грицевца Сергея бульвар - 3; 4; 5; 6; 7; 9; 10; 11; 12

Грозненская - 36; 38; 40; 44; 46; 52; 54; 56; 56а

Деревянко Алексея - 1; 3А; 3Б; 3В; 4А; 4; 6; 7; 8; 10; 11; 12; 38; 40; 42; 46; 48; 50; 52

Державинская - 2; 2б

Дзюбы - 2; 3; 4; 5; 7; 9

Днепровская - 1

Добролюбова - 18

Дружбы Народов - 202; 204; 206; 208; 218; 228А; 228; 232А; 232Б; 232В; 236А; 236; 238; 240; 242; 244; 246; 253; 255; 263; 267; 269; 271; 277; 279; 281

Дружбы Народов - 203; 205; 205; 211; 217; 221; 223; 225; 227; 229; 231; 233; 235; 237; 243; 245

Есенина Сергея - 1; 5; 7; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 18; 21

Жукова Маршала пр. - 10А; 10В; 10Г; 10Д; 10; 12А; 12Б; 12В; 12

Жукова Маршала пр. - 3; 5; 5/1; 5/2; 7; 13; 18а; 21/1; 23; 25; 27; 31; 37; 39; 41; 45; 51; 53; 55

Жуковского проспект - 1; 3; 5; 7; 9; 11; 13; 15

Жуковского пр. - 5

Залесская - 1; 1а; 3; 3а; 5

Зерновая - 6; 6/3; 6/4; 6/6; 6/7; 6/8; 53; 53а; 53б; 53в; 53г; 53д; 53е; 55; 55а; 55б; 55в

Зерновой переулок - 5; 5а; 5б; 5в; 5г; 6/1; 6/2; 6/3; 6/4; 6/5; 6/6; 6/7

Золочевская - 12; 21; 24; 24а; 25; 28; 28а; 30/1

Зубарева Александра - 41; 43

Зубарева Александра - 45; 47; 49; 49а; 55; 57; 61; 63

Ильинская - 59; 61; 63; 67

Ильича проспект - 70; 91; 93; 95; 95а; 97; 99; 101; 103; 103а; 105; 107; 115; 117; 119; 127; 129

Инициативная - 4; 10/24

Искринская - 17 корп.1; 17 корп.2

Истоминская - 57

Камская - 1

Катаева - 9; 11; 13

Кашубы - 2; 2/1; 3; 5; 7; 11; 13

Киргизкая - 1; 3; 4; 5а; 6б; 9а; 9б; 9д; 12

Кирова - 11

Китаенко - 3а; 3б; 4; 5в; 6; 8; 10

Клапцова Дмитрия - 1; 3; 4; 5; 6; 6а; 7; 11

Клочковская - 101а; 101б; 101в; 105а; 105б; 115; 191; 191а; 193; 193а; 193б; 195; 195г; 195д; 197; 197а; 197б; 197в; 197г; 199; 199б; 199в; 199г; 201; 201а

Клочковская - 148А; 150А; 152А; 154А; 186Б; 274; 276А; 276Б; 276

Коломенская - 7А; 15; 25; 27; 25 КОРП.2

Командарма Корка - 4; 10; 12; 14; 16; 18; 26; 28

Командарма Корка - 38; 42; 44; 48/2; 50; 54; 56

Командарма Уборевича - 6А; 6; 8А; 8Б; 8; 10; 12; 14; 16; 18А; 18; 20А; 20; 22; 24А; 24; 30Б; 32А; 32Б; 32; 34А; 34Б; 36Б; 36В; 36; 38А; 40А; 40Б; 42А; 42Б; 44В; 44; 50; 52

Коммунальный проезд - 3А

Комсомольское шоссе - 10; 47; 49а; 51; 53; 57; 57а; 59; 81; 83; 83а; 83б; 83в; 85

Корчагинцев - 1; 5; 7; 9А; 9; 11А; 11; 18; 23; 25; 27; 32; 34; 36; 40; 42; 48; 50; 52; 54; 56

Косиора пр. - 69А; 69Б; 69В; 69Г; 71; 73; 75; 77; 79; 81; 99; 114; 116А; 120; 140; 142; 146; 148; 154А; 154; 156; 158; 160/32

Косиора пр. - 103/41; 111; 115; 138/21; 164; 166; 168; 170; 176; 178; 182; 184

Космическая - 11; 22; 23; 24А; 25; 27; 47

Космонавтов - 3

Костичева - 17; 19

Краснодарская - 171 корп.1; 171 корп.2; 171 корп.3; 171А; 171В; 171Г; 171Д; 171Е; 171Ж; 171З; 177А; 177Б; 177; 179А; 179Б; 179; 185

Кривомазовская - 6; 8; 10

Кричевского - 28; 29; 30; 31; 32; 33; 37; 38; 39; 40; 41

Курчатова Академика пр. - 4; 6; 8А; 8; 10; 12; 21; 25; 27; 28

Лебединская - 1; 5

Ленина - 29; 41

Ленина пр. - 11; 13; 15; 17; 18/9; 19А; 19Б; 19; 21А; 22; 23; 24; 26; 28; 30; 32; 37; 39А; 39; 41А; 41/43; 48А; 48; 52; 54; 64А; 64Б; 64; 66А; 68А; 68; 70; 72; 74; 76; 78; 80; 82; 84; 86

Лесопарковая - 7

Лесопарковый 1-й пер. - 5

Лесопарковый 2-й пер. - 8

Лопанская - 31

Луи Пастера - 318; 353; 355; 357; 359

Людвига Свободы пр. - 20; 24; 26; 31; 32; 33; 34; 35А; 35Б; 35В; 35; 36А; 36; 37; 39А; 39Б; 39В; 39; 40А; 40Б; 40; 41; 42А; 42; 46А; 46Б; 46В; 48А; 50а; 50б; 50; 58

Ляпунова Академика - 7; 9; 11

Макеевская - 53а

Матросова Александра - 6а; 6б; 8; 8а; 12; 12б; 14; 14а; 16; 18б

Межлаука - 2; 3; 3/1; 3/2; 4; 4/1; 5; 5/1; 5/2; 6; 6/1; 7/1; 7/2; 9; 9/1; 9/2; 9/3

Менделеева - 23/2

Метростроителей - 1; 3; 4; 6; 8; 10; 11; 15; 20; 22

Метростроителей - 25; 27; 29; 34; 40; 42

Минайленка Ивана - 4; 7; 11; 13

Мира - 42; 44; 46А; 46Б; 46; 50; 52/2; 54/1

Мира бульвар - 1; 2; 3; 4

Мира пер. - 6А

Монюшко - 3; 3а; 12; 12а; 14; 16

Морозова - 32; 34

Московский пр. - 89; 91; 92/1; 95; 97; 131а; 131б; 131в; 190/1; 192; 192/2; 192/3; 196/1; 196/2; 198; 198/1; 198/2; 200/1; 200/2; 202; 202/1202/2; 204/1; 220; 222; 222а; 226; 226а; 228; 232; 232а; 234; 234; 234а; 236; 238; 238а; 240; 242/2

Московский пр. - 206А; 208; 208/1; 210; 210/1; 210/2; 212; 214/1; 214/2; 248А; 248Б; 248В; 248Г; 248; 250А; 250В; 250; 252А; 252; 254Б; 254В; 286; 288; 290; 292; 294; 296А; 296; 298; 300; 302А; 302; 304А; 304; 308; 310; 312; 314; 316; 318

Мохначанская - 73; 75; 77; 79; 81; 83; 85; 87

Нариманова - 4; 6

Новгородская - 2; 4А; 4; 6А; 6; 8; 10; 12; 16; 18; 20; 22; 38/44; 44

Новопрудная - 4; 9А

Ньютона - 6; 8; 10; 10а

125; 125/1; 125/2; 129В; 133А; 133Б; 133В; 133Г; 133; 135А; 135; 139А; 139Б; 139Г; 139; 141; 143А; 143 Ньютона - 107; 111А; 115А; 115/1; 115/2; 125; 125/1; 125/2; 129В; 133А; 133Б; 133В; 133Г; 133; 135А; 135; 139А; 139Б; 139Г; 139; 141; 143А; 143

Октябрьской революции - 108; 112

Октябрьской революции - 170; 172; 174

Олимпийская - 1А; 1; 7А; 7; 9А; 9; 11; 13; 15; 21; 23; 29; 31; 33; 35

Орджоникидзе пр. - 21/138; 23; 25; 29; 31; 33; 37; 39; 43/21

Оренбургская - 6

Ощепкова Андрея - 4; 4/1; 4/2; 8; 8/1; 8/2; 10; 10/1; 14/1; 14/2; 14/22; 16; 16/2

Ощепкова Андрея - 11; 13

Павлова Академика - 130; 132А; 132Б; 132В; 132Г; 132; 134Б; 134/16; 160В; 160Г; 162А; 162Б; 162В; 162Е; 162Ж; 162; 305; 307; 309Б; 309; 311А; 311; 313А; 313; 315; 319А; 319

Павлова Академика - 140; 140а; 140в; 140г; 140д; 142; 142в; 142г; 146; 146а; 148а

Пермская - 6; 9; 11; 12/14; 15; 17; 19; 20; 23; 25; 27

Плехановская - 42а; 50

Плиточная - 65а; 65б; 79; 79а; 79д; 79е

Победы пр. - 48А; 48; 50А; 52А; 52Б; 54А; 54Б; 54; 56; 58; 60А; 60; 61Б; 61; 62А; 62Б; 62В; 62Г; 62Д; 62; 64; 65А; 65Б; 66А; 66В; 66; 67; 68А; 68Б; 68В; 68Г; 68; 70; 71Б; 71; 72А; 72Б; 72В; 72Г; 72; 73А; 73Б; 74А; 74Б; 74В; 74Г; 74; 75Б; 75; 76; 77Б; 77; 78А; 78Б; 78В; 78; 79

Победителей - 4; 6; 8; 10

Познанская - 1; 2; 3А; 3; 4; 5; 6; 7; 8А; 8Б; 8; 9; 10; 11А; 11Б; 11В; 11; 12

Полевая - 2; 4; 6; 8; 10

Полтавский Путь - 148/2; 152; 152а; 154; 155; 156; 161; 167; 169; 171; 175; 177; 177а; 188; 188/10; 188/11; 188/12; 188в; 190; 190/4; 190/9

Постышева проспект - 12а; 20; 24; 26

Потемкина - 1

Продольная - 1А; 1Б; 1; 3А; 3Б; 3

Проскуры Академика - 3; 5А; 5Б; 5В; 5Г; 5Д; 5; 9А; 9В; 9Г; 9Д; 9

Профсоюзный бульвар - 3; 9; 9а; 64; 64а; 66

Ржевский переулок - 12

Рабкоровская - 24

Роганская - 89; 89в; 100б; 100в

Родниковая - 3; 7; 9А; 9; 13; 15

Ростовская - 3; 5; 7

Рыбалко Маршала - 1; 3; 4; 4/1; 4/2; 5; 6; 7; 8; 10; 11/1; 13; 14; 15; 16; 17/12; 18; 20; 45; 47Б; 47В; 47; 49В; 49Г; 49; 51; 87; 89

Рыбалко Маршала - 21/15; 23; 24/17; 27; 29; 33; 35; 37; 38; 39; 40; 44; 46; 48/24

Садовый проезд - 3; 5А; 5; 9; 11А; 11

Садовый проезд - 4а; 10; 10а; 12а; 14; 16; 18; 18/1; 18/2; 20; 20а; 22; 22а; 22б; 24; 26; 28; 30

Садовопарковая - 2; 4; 6; 8

Салтовское шоссе - 100; 102; 104а; 104б; 106б; 108; 112; 112а; 114; 118; 120

Салтовское шоссе - 139А; 139Б; 139В; 141А; 141Б; 141; 145В; 145; 147; 155/93; 157А; 157; 159/84; 240А; 240Б; 240В; 240Г; 240; 242А; 242Б; 242; 244; 246А; 246; 248А; 250А; 254; 256; 258; 260А; 260; 262А; 262

Саперная - 16; 20; 30; 34

Светлая - 1А; 1; 2А; 2Б; 2; 3А; 3Б; 3; 6А; 8А; 8; 9А; 11А; 13А; 13Б; 17; 19; 21; 23А; 23; 27А; 27Б; 27; 47; 49А; 49Б; 49

Свинаренко Петра - 1; 7; 9; 12а; 14; 18; 20

Свистуна - 7; 16; 18; 20; 22

Северный пер. - 1; 3; 5; 7

Селянская - 18; 20; 22; 24; 26; 28; 28а; 30; 30а; 32; 34; 34а; 36; 76

Синельникова Академика - 1; 3

Славы проспект - 7; 9; 11

Слинько - 1; 2; 2а; 2б; 3; 3/1; 3/2; 4; 4а; 5; 5/2; 5/3; 6; 6б; 7; 8; 8а; 9; 9/1; 10; 11; 12; 12а; 13; 13/1; 14; 14а; 15; 16; 16а; 18; 20; 20а

Соколова - 2; 4; 8

Соколова - 10; 33; 38; 40; 44; 46; 48

Солнечная - 1; 3; 5; 7; 9; 13

Социалистическая - 1; 8б; 48; 50; 52; 54; 56; 58; 60; 60а; 62; 63; 64; 65; 68; 68а; 70; 70а; 74

Стадионный проезд - 2; 4; 4/3; 4/4; 5; 6; 6/1; 6/3; 8; 8/1; 8/2; 8/4; 8/5; 9; 10/1; 12; 12/1; 13; 21

Станкостроительная - 2; 3; 5; 6; 9

Старицкого - 9; 13; 15; 16

Старопрудная - 4; 6; 8; 12; 14

Старошишковская - 2; 6; 7; 9А; 9; 10; 11; 12

Сухумская - 4а; 24

Танкопия - 6А; 6; 7; 7/1; 7/2; 8А; 8Б; 8Г; 8; 10; 12А; 12; 14А; 14; 29; 29/1; 31/1; 31/2; 31/3; 33; 35; 35/2; 37; 37/1; 39/18

Танкопия - 9/3; 9/23; 9а; 11/2; 11/3; 13/6; 13/7; 16; 19/1; 19/2; 20; 22б; 24; 26б; 28; 28а; 32; 34; 37/2; 41а; 41б; 45; 47; 49; 51

Тарасовский пер. - 4; 12

Тимуровцев - 15; 17А; 17Б; 17; 19; 21; 23А; 23; 25А; 25; 27; 29А; 29В; 29Г; 29Д; 29; 34Б; 34В; 34; 36А; 36; 38; 40А; 44; 48; 50; 52А; 52; 54; 56/13; 58; 62; 64; 66; 68; 70; 72А; 72; 74; 76А; 76; 78; 80А; 80; 82

Титаренковский переулок - ; 2; 4; 18; 20; 24; 26; 28

Тинякова - 26; 28; 30

Тобольская - 38А; 38; 45; 46Б; 46В; 47; 49

Тракторостроителей проспект - 63; 65А; 65В; 65Д; 65; 67А; 67; 69А; 69; 71Б; 71В; 71Г; 71Д; 71; 77А; 77; 79/42; 88; 90А; 90Б; 90; 92А; 92Б; 92; 94А; 94Б; 94; 96; 98А; 98; 100А; 100Б; 100В; 102А; 102Б; 102В; 102Г; 103; 105; 107А; 107Б; 107В; 107; 108А; 108; 110А; 110Б; 112; 114А; 114Б; 114; 116; 118А; 118Б; 118; 120; 122; 124А; 124Б; 124; 126А; 126Б; 126; 128; 130А; 130Б; 130В; 130; 134А; 134Б; 134; 138А; 138Б; 138В; 138; 140А; 140Б; 142; 158А; 158; 160Б; 160; 162А; 162Б; 162В; 162Г; 162Д

Тракторостроителей проспект - 83; 83г; 83д; 83у; 85; 85а; 85в; 85г; 87; 87а; 87б; 8989б; 93; 95; 95а

Туркестанская - 22; 24; 26; 26а; 28; 30

Ужвий Натальи - 60; 62; 70; 78; 80; 82; 86; 88; 90; 96; 98

Ужвий Натальи - 96; 98; 100; 102; 104; 106; 108; 112

Ферганская - 29; 31; 31б; 33; 33а; 33б; 34; 36

Фесенковская - 8; 16

Фесенковский въезд - 2; 8; 9; 12

Фонвизина - 15; 17

Франтишека Крала - 23; 25А; 25; 27; 29; 31; 33А; 35; 37А; 37; 39; 41; 43

Франтишека Крала - 43/21; 45; 55; 63; 65; 69; 71

Фрунзе проспект - 7; 9; 11; 13; 17/34; 19; 21; 25; 31; 36; 42; 44; 46; 52; 54/47

Фрунзе проспект - 37/36; 45; 47; 49; 51; 51а; 53; 55; 55а; 57; 59; 59а; 61; 63; 65/51

Харьковских Дивизий - 3; 5; 5/1; 7; 7/1; 7/2; 9; 9/1; 11/2; 13; 14; 15; 17; 17/1; 17/2; 19; 19/1; 19/2

Харьковских Дивизий - 4; 4/1; 6; 6/1; 6/2; 8/1; 8/2; 10/1

Хмельницкого Богдана - 4; 6; 10; 12; 14; 16; 20; 26; 28/53

Цюрупи - 5; 29

Чередниченковский переулок - 7

Чугуевская - 27; 27а; 29; 33

Шарикова - 36; 37; 38; 40; 41; 42; 43; 44; 45; 47; 49; 50; 52; 54

Шевченко - 333; 335; 337; 339; 341; 343

Шекспира - 6; 8; 10; 12А; 12; 16; 24; 26

Шишковская - 6А; 6; 8А; 8; 10; 12; 14; 16; 18; 20

Электровозная - 9; 15; 17; 17а; 19; 21

Элизарова - 4; 8; 10; 12; 14; 16

Энтузиастов - 1; 3

Эйдемана Роберта - 2А; 2; 3; 4А; 4; 5А; 5; 8А; 8; 10; 12; 15А

Юрьева бульвар - 3/1; 9; 9/3; 11; 13; 15; 19; 19/1; 19/2

Якира - 3а; 12

Яроша Отакара - 15; 17Б; 17; 25/46; 27; 29; 33; 37; 39; 41; 43; 45; 47; 51; 53; 55; 59; 61А; 61

Якщо вашого будинку немає у списку, можливо він просто не внесений. Зв'яжіться з оператором для уточнення можливості підключення. У приватному секторі підключення не можливе.

Якщо ваш будинок є у списку, залишити заявку на підключення до "Домашнього інтернету" Київстар у Харкові можна у розділі  - подати заявку на підключення, або за телефонами: 0933380023 (Lifecell), 0984662498 (Київстар), 0992902866 (Vodafone).


Новини інтернету КиївстарТарифи Київстар Все разом
Унікальна послуга від провайдера Київстар - «Все разом», що поєднує послуги мобільного зв'язку та інтернету в одному тарифі

Лідер телеком-ринку інтернет-провайдер Київстар першим в Україні запустив унікальні тарифи, які об'єднують послуги мобільного зв'язку, домашнього інтернету та телебачення в одній вигідній пропозиції – «Київстар. Все разом». Головними перевагами пропозиції є простота підключення, економія до 50%, єдиний персональний кабінет для управління відразу всіма послугами, оплата з мобільного рахунку одним платежем за всі послуги. Також для всіх неконтрактних тарифів «Все разом» при першому підключенні надається знижка на абонентську плату на перші 3 місяці користування послугою.

Клієнтам інтернет-провайдера у Харкові та в інших містах доступні наступні тарифні плани, що об'єднують послуги дротового інтернету та мобільного зв'язку в єдиному тарифі:

Тариф «Все разом. Сила» дає безлімітне спілкування в мережі Київстар, 300 хвилин дзвінків по Україні, 50 Гігабайт 3G/4G мобільного інтернету по Україні та 10 Гб мобільного інтернету за кордоном у 27 країнах. А для 49 інтернет сервісів надається безлімітний доступ: до телебачення на смартфоні, популярних соцмереж та месенжерів, сервісів знань, мобільних ігор, відео та музичних сервісів. Для домашнього використання послуга передбачає безлімітний доступ до інтернету від провайдера Київстар на швидкості до 100 або 1000 Мбіт/с.

Контрактний тариф «Love Ua.Сила» – це необмежені дзвінки всередині мережі, 300 хвилин дзвінків на номери інших операторів, 300 SMS, 50 гігобайт 3G/4G мобільного інтернету, послуга суперсила на вибір (на вибір надається 1 безкоштовна послуга: 100 хвилин на інші мережі та за кордон, SIM для планшета, SIM для другого телефону або 270+ каналів Київстар ТБ без можливості оренди (смарт приставки), а також безлімітний «Домашній Інтернет» кабель, що підключається, на швидкості до 100 Мбіт/с для квартир у Харкові та інших містах.

Тариф «Все разом. Сезонний» дає безлімітне спілкування в мережі Київстар, 200 хвилин дзвінків по Україні, 17 Гігабайт безлімітного 3G/4G мобільного інтернету. Для домашнього використання за допомогою дроту послуга передбачає безлімітний доступ до інтернету від провайдера Київстар на швидкості до 100 або 1000 Мбіт/с.

Тариф «Все разом. Міць» гарантує необмежене спілкування в мережі Київстар, також у тариф включено 500 хвилин дзвінків по Україні, безлімітний 3G/4G мобільний інтернет, безкоштовна послуга інтернет на другій сім карті, каналів телебачення на смартфоні та смарт тв. Домашній інтернет з безлімітним трафіком та швидкістю до 1000 Мбіт/с надається без додаткової плати, а для телевізора буде надано доступ до 377 каналів послуги «Київстар ТБ».
Безлімітний інтернет за 150 гривень
«Домашній Інтернет» Київстар за 150 гривень при оплаті за півроку

Спробуйте безлімітний інтернет на швидкості до 100 Мбіт/сек з телебаченням лише за 150 грн/міс, підключившись до тарифного плану «Оберіг». За умовами тарифу Ви вносите оплату відразу за півроку користування - 900 гривень, і користуєтеся швидкісним безлімітним інтернетом з можливістю додатково підключити одну безкоштовну послугу (Київстар ТБ або гігабітний інтернет).

Або підключайте тариф «Дім» зі швидкістю інтернету до 1000 Мбіт/сек та знижкою на абонплату на 3 місяці (до кінця місяця в якому було підключення та 2 повні місяці). Також з тарифом є ​​можливість підключити безкоштовну послугу Київстар ТБ. Знижка на абонплату, при першому підключенні до інтернету буде надано вам автоматично. Акція доступна за умови, що раніше протягом півроку у вашій квартирі не користувалися інтернетом від Київстару. При зміні тарифу на інший знижка перестане діяти достроково.

Підключити інтернет з акційною пропозицією можливо у Харкові та в усіх інших містах, де є покриття послуги домашнього інтернету від інтернет-провайдера Київстар.
Домашнє ТБ від Київстар
Домашнє телебачення від інтернет-провайдера Київстар за півціни

Підключайте послугу «Київстар ТВ» від провайдера Київстар і насолоджуйтесь високою якістю зображення та звуку. Підключення послуги «Київстар ТБ» можливо лише спільно з послугою «Домашній Інтернет». Інтернет-провайдер Київстар надає послугу у Харкові та в інших містах України, в яких є покриття мережі.

Якщо ви вперше підключаєте один із ТВ-тарифів - два місяці (до кінця місяця в якому було підключення телебачення та ще один повний місяць) ви отримаєте повний доступ до всіх каналів «Київстар ТВ». Замовивши послугу, ви зможете дивитися відео на YouTube, українські та іноземні телевізійні канали, а також користуватися бібліотекою контенту, яка містить тисячі відео (фільмів, серіалів) від провідних студій світу. У всіх пакетах «Київстар ТБ» включена можливість перегляду ефірних каналів та бібліотечного відеоконтенту з двох телевізорів та 3 інших гаджетів (ноутбук, планшет, смартфон) одночасно, з функцією мультиекранного перегляду.


Інтернет-провайдер Київстар у Харкові | Время работы: пн-вс 9:00 - 21:00 | Рейтинг: 4.8/37