Телефони з питань підключення: 0984662498, 0992902866, 0933380023
Київстар інтернет у Дніпрі (Дніпропетровську)Інтернет Київстар » Тарифы у Дніпрі ✅ Тарифи » Підключення до мережі Київстар у Дніпрі (Дніпропетровську)

Тарифи інтернету та ТБ провайдера Київстар у Дніпрі (Дніпропетровську)

Тарифи інтернету Київстар у Дніпрі (Дніпропетровську) та умови підключення

Домашній інтернет у Дніпрі (Дніпропетровську) від інтернет-провайдера Київстар.

Інтернет провайдер Київстар у Дніпрі (Дніпропетровську) пропонує найкращі тарифи серед інших провайдерів у 2024 році. Практично всі жителі великих та малих міст, які проживають у багатовартирних будинках, можуть скористатися пропозиціями провайдера Київстар та оцінити стабільність та якість роботи послуг інтернет та ТБ. Мережа інтернет у наш час дає безліч можливостей цікаво проводити дозвілля, спілкуватися з родичами чи просто з іншими людьми і навіть працювати та заробляти гроші не виходячи з дому. Швидким доступом в інтернеті користуються вже більше половини українців, але далеко не всі інтернет-провайдери у Дніпрі (Дніпропетровську) здатні гарантувати якість послуг, що надаються всім своїм клієнтам. Але з упевненістю можна сказати, що всі користувачі підключивши домашній Київстар оцінять надійність, якість і відкриють для себе великі можливості при користуванні послугами інтернет і ТБ, що надаються провайдером у Дніпрі (Дніпропетровську). Компанія приділяє особливу увагу надійності домашнього інтернету, а також прагне надати сервіс максимальній кількості абонентів у всіх містах України, де це можливо зробити, використовуючи кабельний спосіб доступу до інтернету.

Яким способом і яку технологію використовує Київстар інтернет провайдер у Дніпрі (Дніпропетровську) для виконання підключення.

Для можливості своїх клієнтів стабільно працювати в мережі, не залежно від завантаженості каналу інтернет-доступу, компанія Київстар обрала технологію підключення своїх послуг у Дніпрі (Дніпропетровську), під назвою FTTB. Даний тип підключення передбачає заклад спеціального оптоволоконного кабелю до багатоквартирного будинку та встановлення надійного обладнання доступу до мережі. Від обладнання Київстар надалі прокладаються кабелі у квартири всіх бажаючих підключиться до інтернету мешканців будинку. Вибираючи інтернет-провайдера у Дніпрі (Дніпропетровську), найчастіше люди хочуть бачити стабільний інтернет канал, що дозволяє безперебійного перегляду відео контенту, фільмів, серіалів, прослуховування музики, можливість грати в онлайн ігри та використовувати інші розваги. Також інтернет для багатьох українців став важливим джерелом заробітку, тому для таких користувачів якість інтернету відіграє особливу роль і при виборі провайдера саме цей фактор стає ключовим, навіть не зважаючи на вартість тарифних планів. Виходячи з цього, провайдер високошвидкісного інтернету Київстар гарантує потенційним клієнтам у Дніпрі (Дніпропетровську) заявлену швидкість згідно з обраним тарифом, незалежно від завантаженості мережі, з максимальною пропускною здатністю до 100 мбіт/с.

Кращий провідний інтернет у Дніпрі (Дніпропетровську) на сьогоднішній день - це Домашній інтернет від провайдера Київстар.

Послуга Домашній інтернет від Київстар пропонує унікальні тарифи серед інших провайдерів з безкоштовним підключенням, але тільки для мешканців багатоквартирних будинків. Підключивши Домашній інтернет у Дніпрі (Дніпропетровську) ви не переплачуватимете отримуючи якісний сервіс і користуючись послугою на будь-якому зручному пристрої у вашій квартирі, будь то планшет, комп'ютер, телефон або будь-який інший пристрій. Всього за півціни провайдер Київстар у Дніпрі (Дніпропетровську) дає можливість провести стабільний та якісний інтернет із цифровим телебаченням. При замовленні фірмового роутера від Київстар, наші клієнти отримують хорошу знижку на абонентську плату. Бездротовий та безлімітний Домашній інтернет Київстар у Дніпрі (Дніпропетровську) це ідеальний варіант для використання у вашій квартирі на кількох пристроях одночасно.

Послуги інтернет та Домашнє ТБ у Дніпрі (Дніпропетровську) від провайдера Київстар.

Високошвидкісний інтернет у Дніпрі (Дніпропетровську) підключається з використанням сучасної та надійної технології FTTB, що дає можливість не використовувати додаткового обладнання, за винятком роутера, якщо у вашій квартирі необхідна Wi-Fi зона для підключення. Інтернет-провайдер Київстар забезпечує високу швидкість інтернет-доступу як у великих мегаполісах, так і в невеликих містах та селищах, виключно у багатоквартирних будинках. Підключити бездротовий інтернет у вашій квартирі на швидкості 100 Мбіт/сек виконується всього за кілька годин, досить просто оформити заявку на підключення у Дніпрі (Дніпропетровську). А з обраною опцією WI-Fi роутер, майстер також надасть та налаштує бездротовий доступ у вашій квартирі. Не забувайте і про те, що підключивши інтернет Київстар, вам автоматично підключиться акція, за умовами якої ви отримуватимете щомісячну знижку на абонентську плату.

Скористайтеся кращими пропозиціями щодо послуг доступу в інтернет та ТБ у Дніпрі (Дніпропетровську) від провайдера Київстар.

Користуючись безкоштовним підключенням інтернету та телебачення, ви неодмінно переконаєтеся в цьому самі, і будете задоволені надійністю та якістю роботи послуг. Домашній Інтернет від провайдера Киевстар дає найкращі умови серед інших інтернет постачальників, як за ціною, так і за якістю. Для замовлення підключення послуги інтернету у Дніпрі (Дніпропетровську) достатньо зробити лише кілька кроків. У розділі про підключення ви вибираєте відповідний тарифний план, перевіряєте можливість підключення та наявність обладнання Київстар у вашому багатоквартирному будинку у Дніпрі (Дніпропетровську). Заповнивши форму подання заявки на підключення послуги інтернет та відправивши заявку, протягом години з вами зв'яжеться диспетчер і погодить зручну для вас дату та час виїзду майстра. Також заявку може оформити оператор по телефону, просто наберіть один із номерів, вказаних на сайті Київстар.
Тарифи Київстар ТБ

Тарифи Підписки для
кількох ТБ
Кілкість каналів Оренда тюнера,
грн/міс
Абонплата за ТБ,
грн/міс
Базовий 2 45 120
Сімейний 3 45 150
Преміум HD 4 45 200
Акція для тарифів "Дім", "Все Разом.Наснана" та "Все разом.Міць", з якими послуга Київстар ТБ вже включена в вартість тарифів: перші 3 місяці (місяць підключення + 2 повні місяці) буде надана знижка, та вартість їх на цей період становитиме 200 гривень на місяць. Послугу Київстар ТБ у Дніпрі (Дніпропетровську) можливо замовити лише разом із послугою Домашній Інтернет від інтернет-провайдера Київстар. Підключити телебачення можна одночасно з інтернетом або окремо - спочатку інтернет, потім після підключення залишити заявку для підключення ТБ. Щоб підключити послугу Київстар ТБ до телевізора, він має бути Смарт ТБ або знадобиться використовувати ТБ приставку. Якщо ви хочете підключити ТБ на два телевізори, вам відповідно знадобиться два ТБ-тюнери. Ви можете сплачувати щомісячно 45 грн за оренду ТБ-тюнера та користування технічною платформою. Придбати його за повну вартість при підключенні послуги можливо за 1599 гривень. Вартість додаткових передплат для підключення інших телевізорів складає 20 гривень. Послугою Київстар ТБ також можна користуватися і без ТБ-тюнера: на Смарт ТВ (Samsung, LG або будь-якому іншому з системою Android TV) через програму, комп'ютер через веб-інтерфейс, а також на планшеті, смарт приставці або смартфоні через програми для Android та iOS.
Властивості ТБ-тюнера

Швидкість до
до 1000 Мбіт/сек
Безкоштовне
підключення
Безлімітні
тарифи
Акції від інтернету Київстар Безкоштовне підключення інтернету Київстар Безлімітні тарифи інтернету

Перевірити можливість підключення


Часто задаваемые вопросы по подключению Киевстар у Дніпрі (Дніпропетровську):

🌍 Сколько стоит подключение интернета у Дніпрі (Дніпропетровську) ❓

Подключение домашнего интернета от провайдера Киевстар бесплатное 💰

🎁 В чем заключается акция WI-FI роутера за 1 гривну ❓

Стоимость роутера у Дніпрі (Дніпропетровську) 700 гривен, которые возвращаются на счет абонплаты 🏠

⚡️ Как быстро можно подключить интернет у Дніпрі (Дніпропетровську) ❓

Подключить интернет от Киевстар возможно на следующий день 🔥

Як вибрати недорогого та якісного інтернет-провайдера у Дніпрі (Дніпропетровську)

Без доступу до мережі інтернет у Дніпрі (Дніпропетровську) та в інших містах, на сьогоднішній день, українцям вже просто важко уявити своє життя. Вибирати інтернет провайдера у Дніпрі (Дніпропетровську) з кожним днем ​​стає все складніше, а часом перетворюється на цілу проблему, тому що для знаходження надійного постачальника послуги, який володіючи достатніми технічними засобами, зміг би забезпечити комфортну та безпечну навігацію по просторах Мережі, доводиться виконувати підключення кожного з провайдерів. .

Ваш комфорт та ефективність перебування в мережі безпосередньо залежить від провайдера, тобто від організації, яка бере на себе обов'язок у Дніпрі (Дніпропетровську) максимально швидко та якісно постачати інформацію зі світової павутини безпосередньо до вашого комп'ютера, на заявленій швидкості та без перебоїв. у роботі.

Глобальна мережа виконує роль всесвітнього сховища величезної кількості інформації та отримати доступ до цього бездонного моря даних не так вже й складно. Достатньо просто вибрати відповідного інтернет-провайдера у Дніпрі (Дніпропетровську) і підключитися до інтернету. Важливим критерієм вибору буде економічна складова, тобто, простіше кажучи, адекватна вартість тарифних планів.

Адреси будинків міста Дніпро, де є можливість підключення інтернету. Підключити інтернет від провайдера Київстар можливо у всіх районах Дніпра: Самарському, Ленінському, Червоногвардійському, Кіровському, Індустріальному, Жовтневому, Бабушкінському та Амур-Нижньодніпровському.

Умови підключення в Дніпрі інтернет доступу від провайдера Киевстар.

Усім новим абонентам, які захочуть скористатися домашнім інтернетом, достатньо продати заявку на телефон. Обов'язковою умовою роботи послуг ТБ та Інтернет від Київстару є своєчасне поповнення особового рахунку. Щомісяця, починаючи з дати підключення інтернету від Київстар у Дніпропетровську у вашій квартирі, ваш ЛЗ має бути сплачений абонентською платою на вартість місячного користування послугами. У випадку, якщо сума вашого тарифного плану не буде внесена, доступ буде вимкнено наступного дня і відновитиметься лише після того, як буде поповнено рахунок. Внести гроші на рахунок можна будь-яким зручним способом. Це вдасться зробити через касу в банку спеціальні термінали для оплати, встановлені у великих торгових точках. Зняття абонентської плати за користування додатковими послугами відбувається одночасно зі списанням грошей за доступ до Інтернету.

Кращий домашній інтернет у Дніпропетровську від Київстар

В Україні все більше квартир чи будинків, отримали можливість доступу до глобальної мережі. В даний час практично неможливо знайти таку сферу діяльності людини, яка не була б пов'язана з роботою в інтернеті. Просунуті користувачі постійно шукають варіанти, що дозволяють зробити перебування в інтернеті не тільки якіснішим, але й дешевшим. Інтернет зараз використовується повсюдно. Провайдер Київстар готовий допомогти та запропонувати саме такий інтернет у Дніпропетровську. Підключившись до нього, вам більше ніколи не доведеться шукати приводу змінити провайдера, оскільки компанія гарантує якість заявлених послуг.

Дізнатись про інтернет-провайдер Київстар у Дніпрі

Про провайдера Київстар знає в нашій країні кожен мешканець. Багато хто встиг переконатися в нашій якісній роботі. Сьогодні ми пропонуємо вам скористатися новим доступом до Інтернету. Він цілком відповідає європейському рівню. До вашої уваги пропонуємо безлімітний широкосмуговий доступ на швидкості більше 100 Мбіт/с. Тим, кому не потрібні для роботи такі високі дані, ми готові підключити домашній інтернет від провайдера Київстар у Дніпропетровську, який працює на швидкості 100 Мбіт/с. Навіть розрахованого на мінімальні характеристики тарифного плану, з головою, вистачатиме на все, чим ви звикли займатися у глобальній мережі. З таким доступом йтимуть без проблем улюблені ігри, запускатимуться та програватимуться різноманітні ролики, фільми, мультфільми. також цей тарифний план дозволить без проблем спілкуватися на улюблених сайтах, листуватись у форумах, навчатися. Тим, кому необхідний інтернет у будь-якій точці квартири, радимо купувати пакет з доступом на швидкості 100 Мбіт/c та роутер. Цей невеликий компактний пристрій не займає багато місця на столі або системному блоці. Завдяки ньому ви зможете входити в інтернет із улюбленого гаджета. Безперебійно працюватиме будь-який сучасний пристрій, наприклад ноутбук, смартфон, планшет. При підключенні їх до мережі вперше необхідно буде ввести пароль від Wi-fi.

Як змінити тариф інтернету Київстар

Ті, кого з якихось причин не задовольнив вибраний пакет послуг, можуть обміняти його на новий. За такі зміни не доведеться платити, якщо абонентська плата у вибраному тарифному плані буде вищою, ніж передбачалася спочатку. Зміна після подання заявки відбудеться наступного місяця. За переваги пакета, де абонплата менша, доведеться доплатити певну суму. Домашній Інтернет від провайдера Київстар у Дніпропетровську – зручна послуга, якою вигідно користуватися тривалий час. Вона володіє одними перевагами, у неї практично немає недоліків. Під час проведення мережі доступу до інтернету компанією Київстар використовується найновіша європейська технологія - Fiber To The Building, завдяки якій оптоволоконний кабель буде в кожному будинку, де провайдер надає свої послуги. Підключити інтернет у Дніпропетровську зараз можна тільки в багатоповерхових будинках, але можливо в найближчому майбутньому провайдер Дніпропетровська зробити все для того, щоб приватний сектор також отримав доступ до глобальної мережі.


20-летия Победы ул. - 1; 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 11; 13; 15; 17; 23; 25; 29; 31; 35; 37; 43; 47; 49; 49А; 55

8 Марта ул. (Юбилейное) - 11; 13; 15; 17; 19; 28

8 Марта ул. (Жовтневый) - 2; 8; 10

Абхазская ул. - 4; 4А; 6

Авиационная ул. - 14; 31

Алтайская ул. - 51

Араратская ул. - 11

Артековская ул. - 14

Байкальская ул. - 11; 13; 78; 80; 84

Барто Агнии ул. - 2; 5; 7; 10; 12; 13; 17; 19; 39

Батумская ул. - 2; 4; 5; 8; 9; 10; 12; 14; 16; 18; 22; 26; 28; 30; 32; 34; 36; 40; 42; 44; 46; 48; 48А; 50; 52; 54; 56; 58; 60

Белостоцкого пер. - 8; 12; 14; 16; 20

Белостоцкого ул. - 82; 84А

Беляева Замполита ул. - 4; 8; 10; 12; 16; 18; 20; 22

Березинская ул. - 10; 12; 14; 18; 20; 23; 24; 25; 26; 27; 28; 30; 32; 33; 34; 35; 36; 37; 39; 40; 41; 43; 45

Ближняя ул. - 29; 33

Богданова ул. - 32Д; 32К

Богомаза ул. - 188А; 188Б; 188В; 188Г; 188Д; 190; 192; 196; 198; 200; 202; 204

Буденного ул. - 7; 8; 9А; 9В; 12; 14; 16; 18; 20; 21; 22; 23; 24; 25; 26; 29; 41; 43; 45; 47; 53; 55; 57; 59; 61; 63; 65; 71; 75; 81; 83; 85

Вакуленчука ул. - 1; 2; 2А; 2Б; 2В; 3; 4; 4А; 5А; 7

Вахрушева ул. - 1; 3; 5

Волынская ул. - 7; 7а; 9; 11

Вольный пер. - 3; 4; 5; 6 КОРП. 1; 6 КОРП. 2; 7

Воронцова просп. - 3; 5; 7; 9; 11; 13; 15; 19; 21; 23; 25; 75; 77

Ворошилова ул. (Жовтневый) - 2А; 4; 21А; 26

Выборгская ул. - 28Б

Высоковольтная ул. - 4; 10; 14; 18; 20; 22; 28; 32

Высоцкого ул. (Амур-Нижнеднепровский (АНД)) - 2; 2А; 4

Гагарина просп. - 12; 20; 24; 31; 78; 80; 82; 84; 84А; 86; 88; 90; 92; 96; 98; 100; 102; 104; 108; 112; 117; 118; 119; 120; 122; 123; 124; 125; 127; 131; 133; 137; 141; 145; 149; 151; 153; 161; 163; 171; 173; 175; 177

Газеты Правда просп. - 1; 2; 4; 6; 6А; 8/1; 8/2; 8/3; 8/4; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 15А; 16; 17; 18; 19; 21; 40Б; 46; 48; 52; 54; 56; 62; 62А; 63; 64; 65; 66; 68; 68А; 69; 70; 70А; 70Б; 72; 73; 74; 76; 77; 81; 82; 83; 85; 87; 88; 90; 93; 95; 98; 99; 100; 103; 107; 109; 109А; 111; 111А; 113; 115; 117; 119; 121; 123; 125; 127; 127А; 127Б

Героев Гражданской Войны ул. - 3; 5; 11; 15; 17

Героев просп. - 1; 1Б; 3; 4; 6; 7; 9; 10; 11; 12; 14А; 17; 18; 18А; 19; 21; 23; 25; 27; 30; 31; 32; 33; 34; 35; 37; 40; 43; 45; 46; 48; 50

Героев Сталинграда пр. (Хмельницкого Богдана) - 2А; 4; 4А; 4Б; 4В; 4Г; 6; 8; 8А; 8В; 8Е; 10; 10Б; 10Г; 12В; 12Г; 14; 14А; 16; 16А; 18; 20; 20А; 20Б; 20В; 22; 22А; 24; 24А; 26; 26А; 28; 29; 30; 30А; 31; 32; 32А; 34; 35; 36; 38; 39; 41; 45; 47; 127; 129; 131; 133; 133Б

Гидропарковая ул. - 1; 9; 11; 15

Гладкова ул. - 3; 4; 4А; 5; 6; 7; 7А; 12; 16; 19; 19А; 20; 21; 22; 23; 24; 26; 30; 32; 33; 36; 37; 38; 43; 45; 47

Глобинская ул. - 1

Гомельская ул. - 55; 57; 59

Гончара Олеся ул. - 9; 15; 23

Гродненская ул. - 22

Грушевого Генерала ул. - 4; 8; 14

Гули Королевой ул. - 1; 2; 3; 4; 5; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 12А; 12В; 13; 14; 14А; 15; 16; 16А; 16Б; 17; 18; 19; 20

Дарницкая ул. - 9; 11

Дементьева ул. - 2; 6; 8; 12; 14

Джинчарадзе пер. - 1; 4

Дзержинского ул. (Жовтневый) - 7; 8; 10; 18; 18А; 19/21; 20; 33А; 33Б; 33В; 33Г; 35 корп.1,2,3,4,5,6; 35А

Димитрова ул. (Кировский) - 50; 52; 54; 64

Добровольцев пер. - 2; 4; 6

Донецкое шоссе - 1; 2; 3; 6; 7; 9; 10; 12; 15; 97; 97А; 99; 103; 104; 106; 107; 109; 110; 111; 113; 114; 115; 116; 119; 120; 121; 121А; 123; 124; 128; 129; 130; 131; 132; 134; 136; 140; 144; 146; 148

Донского Дмитрия ул. - 2; 4; 6; 7

Дружбы пер. (Ленинский) - 6; 8

Дубинина Володи ул. - 14

Дунаевского ул. - 31

Евпаторийская ул. - 100 КОРП. 2; 104; 106

Желваковского ул. - 2; 4; 6; 6А; 6Б

Жуковского ул. - 4; 4А; 21

Запорожское шоссе - 1; 2А; 4; 5; 6; 7; 10; 16; 38; 40; 48; 56; 60; 62; 66; 68; 72; 74; 78; 80; 82

Захарченко Генерала ул. - 2; 4; 6; 12; 14

Зеленая ул. (Подгородное) - 1; 2

Ильича просп. - 15; 15А; 17; 17А; 19А; 21А

Инженерная ул. - 8; 9; 11; 12

Каверина ул. - 1; 26; 28

Казакевича ул. - 1; 3; 5; 6; 9

Калиновая ул. - 1; 28; 45; 47; 49; 53; 61; 64; 65; 66; 67; 68; 70; 72; 73; 74; 75; 76; 77; 77А; 78; 79; 79А; 80; 81; 82А; 82Б; 83; 86; 88; 88А; 90; 94; 96; 98; 100; 102; 102/2; 106; 108

Каменская ул. - 30; 32; 34; 38

Караваева ул. - 1А; 2; 2А; 3А; 17; 19; 21; 24; 25; 28; 30; 34; 62

Карагандинская ул. - 1; 3; 7; 7А; 9; 9А; 13

Карла Маркса просп. - 26

Кедрина Дмитрия ул. - 36; 38; 47; 49; 51; 66

Кирова просп. - 1/9; 10/12; 11А; 14; 17; 18; 20; 22; 24; 26; 42; 42А; 42В; 43; 44; 44А; 44Б; 44В; 44Г; 45; 59; 62; 64; 66; 72; 76; 76А; 78; 80; 80А; 82; 82А; 84; 84А; 86; 88; 90; 90А; 92; 92А; 94; 94А; 96; 96А; 96Б; 96В; 98; 98А; 100; 100А; 102; 102А; 102Б; 102В; 102Г; 102Д; 104; 106; 107А; 107Б; 107В; 108; 110; 115; 117; 119; 119А; 119Б; 121; 123; 125; 125А; 127; 129А; 129Б; 131; 135А; 135Б; 137; 137А

Клары Цеткин ул. - 3

Кленовая ул. - 1; 3; 5

Ковалевской Софьи ул. - 2; 5; 7А; 8; 12; 49; 51; 53; 55; 61; 63; 65; 67; 71; 71А; 73; 74; 75; 76; 79; 80; 81; 84

Кожемяки ул. - 1; 3; 9; 11; 17

Коминтерна ул. - 33

Коммунаровская ул. - 1; 5; 7; 10; 11; 14; 16; 24; 26; 28; 30

Комунар ж/м - 2; 3А; 3В; 3Д; 3Ж; 3Л; 4А; 4В; 4Д; 4Ж; 5Б; 5Д; 5Е; 5К; 5Н; 5П; 5Т; 22а

Корнейчука ул. - 1; 2; 4; 6; 13; 15

Коробова ул. - 1; 2; 4; 5; 8; 9; 12; 14; 20

Косиора ул. - 1; 1А; 2; 3; 4; 4А; 5; 6; 7; 8; 9; 10; 12; 14; 15; 16; 17; 18; 19; 19А; 20; 21; 22; 23; 24; 25; 26; 27; 28; 29; 29Б; 30; 32; 33; 34; 35; 36; 37; 37А; 38; 40; 41; 42; 44; 45; 45А; 46; 47; 47А; 48; 49; 50; 51; 52; 56; 57; 58; 59; 60; 61; 62; 64; 66; 70; 72

Космическая ул. (Жовтневый) - 15; 19

Космодромная ул. - 1; 2; 3; 4; 6; 8; 9

Космонавтов ул. - 1; 2; 3; 4; 5; 6; 9; 11; 14; 15; 16; 20; 22; 24; 26

Котляревского ул. - 2; 7; 7А; 11; 11А

Краснопартизанская ул. - 3; 5; 6

Красный камень ж/м - 3; 4; 4Г; 5; 8; 9; 10; 12; 12А; 13; 13А; 14; 18; 18А; 19

Криворожская ул. - 2; 4; 6; 8; 10; 12; 12А; 14; 14А; 16А; 22Б

Кутузова ул. - 2А

Ленина ул. (Кировский) - 1А корп.1,2; 1Б; 2А; 4; 4А

Ленинградская ул. - 6; 16; 18; 20; 22; 32

Литейная ул. - 15; 17; 17а

Макарова Адмірала ул. - 1А; 1Б

Малиновского Маршала ул. - 6; 8; 10; 12; 14; 16; 18; 34; 36; 38; 42; 44; 48; 54; 58; 60

Малышева ул. - 11; 12; 32

Мандрыковская ул. - 137; 139; 141; 143; 145; 147; 149; 155; 157; 159; 161; 163; 167; 169; 171; 173; 220; 222

Метростроевская ул. - 1; 3; 4; 5; 8; 12; 14

Минина ул. - 1; 3; 5; 5Г; 7; 9; 11; 13; 15; 17; 19

Мира просп. - 2; 2А; 3; 4; 4А; 5; 6; 7; 11; 12; 13; 17; 18; 19; 21; 31; 35; 37; 43; 47; 49; 51; 55; 59; 63; 65; 71; 73; 75; 77; 81; 83; 87; 89; 91; 93; 95

Миронова ул. - 17

Мокиевской Людмилы пер. - 1; 2; 4; 5; 6; 7; 8; 12; 18; 20

Мониторная ул. - 1; 2; 5; 6; 7; 10

Московская ул. - 10; 25А; 27; 29; 29А; 31

Мурманская ул. - 1; 8

Набережная В.И.Ленина ул. - 7; 8; 9; 10; 10А; 11; 11А; 12; 12А; 13; 13А; 14; 15; 16; 16А; 19А; 20; 27; 37; 39

Набережная Победы ул. - 54; 56; 58; 60; 66; 68; 70; 72; 76; 78; 80; 94; 96; 98; 100; 102; 104; 106; 108 корп.1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11; 110; 112/1; 112/3; 118/1; 118/2; 118/3; 118/5; 118/6; 124; 126; 126А; 130/1; 130/2; 130/3; 130/4; 130/5; 130/6; 130/7; 134/1; 134/2; 134/3; 134/4; 134/5; 140

Нарымская ул. - 80

Неделина ул. - 5

Немировича-Данченко ул. - 26 КОРП. 1; 26 КОРП. 2; 28; 30; 32; 36; 38; 40; 44; 48; 52; 54; 56; 60; 64; 68

Новогодняя ул. - 45; 47; 53; 55; 73; 75; 77; 79

Новокрымская ул. - 1; 2; 2А; 3; 4; 4А; 5; 7; 8; 42

Новоорловская ул. - 2; 2А

Новосельная ул. - 19; 21; 23

Обоянская ул. - 2; 4

Образцова Академика ул. - 1/1; 1/2; 1/3

Октябрьская пл. - 7

Орловская ул. (Кировский) - 27; 28; 28А; 30; 31Б; 32; 34; 35; 36

Орловский пер. - 8; 8а

Осенняя ул. (Индустриальный) - 3; 5; 7; 9; 9А; 9Б; 11; 11А; 13; 13А; 13Б КОРП. 2

Паникахи ул. - 36; 75; 77А корп.1; 77А корп.2; 77А корп.3; 91; 97; 99; 109; 119; 121

Парус ж/м - 1; 1А; 1В; 1Г-1Д; 1Е; 1И; 1К

Парусный пер. - 6; 8; 9; 10; 12; 13; 19

Паршина ул. - 6

Паторжинского ул. - 6Б

Петрова Комбрига ул. - 2; 4; 6

Петровского просп. - 1А; 2А; 2Б; 17; 21; 34; 36; 37; 39; 40; 42; 42А; 44; 44А; 47; 48; 49; 50; 52; 54

Писаржевского ул. - 3; 7; 8А; 11; 22; 22А

Планетная ул. - 1А; 3; 5

Платонова бульв. - 26

Плеханова ул. - 12; 12А; 14; 15А; 15Б; 20; 22; 24; 34

Погребняка ул. - 18; 18А; 18Б; 18В; 18Г; 21; 22; 22А; 23; 25; 27; 27А

Полетаева ул. - 2

Поля ул. - 2

Прогрессивная ул. - 1; 3; 6; 7; 8; 10; 17

Путиловская ул. - 28

Пушкина просп. - 11; 15; 19; 21

Рабочая ул. (Красногвардейский) - 71; 73; 75; 79; 81; 83; 85; 87; 89; 91; 93; 95; 95А; 97; 99; 99А; 146; 148; 152; 154; 160; 162; 164; 166А; 168; 170; 172

Радистов ул. - 2; 4; 4А; 10; 12

Революционная ул. - 28

Решетиловская ул. - 33

Рогалева ул. - 9

Роторная ул. - 17; 19; 21; 23; 23А; 23Б; 25; 27

Рубиновый бульв. - 5; 6; 8; 10; 12

Савкина ул. - 2; 4; 6; 8

Свердлова ул. - 4

Севастопольская ул. - 1; 2; 16; 26; 26А; 30

Серова ул. (Кировский) - 1А; 10

Славы бульв. - 3; 4; 4А; 6; 6А; 7; 8; 9; 10; 12; 13; 14; 15; 16; 18; 19; 20; 21; 23; 28; 30; 32; 34; 36; 38; 40; 42; 44; 45; 46; 47; 48; 50; 52; 54; 56; 58

Словацкого Юлиуша ул. - 1а; 10

Совхозная (Юбилейное) ул. - 44; 46; 48; 50; 50А; 52; 54А

Сокол мкрн. - 1/1; 1/2; 1/3; 1/4; 1/5; 1/5А; 1/6; 1/7; 1/8; 1/9; 1/10; 1/11; 5; 6; 7; 8; 9; 10/2; 10/4

Солидарная ул. - 2

Сталь Людмилы пер. - 1; 3; 5; 7

Строителей ул. - 12; 14; 14А; 14Б; 15А; 16; 18; 19А; 20; 20А; 22; 24

Суворова ул. - 9; 11; 11А; 11Б; 14; 15

Судца Маршала ул. - 3

Тверская ул. - 5; 7; 9; 11; 13; 15; 17

Театральная ул. - 3А; 5

Телевизионная ул. - 1; 1А; 2; 4; 12

Тепличная(Юбилейное) ул. - 31; 32; 33; 34; 35; 36; 37

Титова ул. - 1; 2; 3; 5; 6; 7; 8; 9; 11; 12; 12А; 13; 14; 16; 17; 18А; 18Б; 20; 21; 22; 22А; 23; 24; 27; 28; 30

Тополиная ул. (Бабушкинский) - 7; 11; 13; 14; 15; 17; 18; 19; 26

Тополиная ул. (Индустриальный) - 9; 10

Тополь-1 ж/м ул. - 2; 3; 4; 5; 6; 8; 11; 12; 13; 14; 15 корп.1,2,3,4,5,6; 16 корп.1,2,3; 17; 18 корп.1,2,3; 20 корп.1,2; 23; 24; 25

Тополь-2 ж/м ул. - 1 корп.1,2,3; 2 корп.1,2,3,4,5; 3 корп.1,2,3,4,5; 4; 5; 6; 7 корп.1,2,3; 7А; 10 корп.1,2,3; 12 корп.1,2,3; 14; 20; 22 корп.1,2,3,4,5,6,7,8,9; 23; 26; 27 корп.1,2; 28 корп.1,2,3,4,5,6,7; 32; 33; 34; 35; 37; 38; 39; 40; 41; 42; 43

Тополь-3 ж/м ул. - 1 корп.1,2,3; 2 корп.1,2; 3 корп.1,2,3,4; 4 корп.1,2,3; 9; 10; 12 корп.1,2; 13; 14; 19; 19А; 20 корп.1,2,3,4; 21 корп.1,2; 22; 23 корп.1,2,3; 24; 30 корп.1,2,3; 31; 31А; 31Б; 47 корп.1,2; 48; 49; 51; 51 корп. 2; 51 корп. 3; 54; 55; 56; 57

Трофимовых Братьев ул. - 4/1; 4/2; 4/3; 4/4; 4/5; 6; 8; 12; 22/1; 22/2; 24А; 32; 34; 36; 40; 46; 52; 54; 56; 62

Универсальная ул. - 1; 3; 9; 11; 13; 15; 17; 19; 27; 29

Уральская ул. - 5; 9; 11; 13; 13А; 17; 19; 30

Усенко ул. - 1; 3; 5; 7; 9; 11; 13; 15; 21; 23А

Фабрично-заводская ул. - 3; 3А; 18; 20; 25; 33

Фестивальный пер. - 2; 3; 4; 6; 12; 14; 16; 20; 22; 24

Фосфорная ул. - 9; 11; 13; 15

Фрунзе (Юбилейное) ул. - 6; 6А; 12; 16; 18; 20; 28

Фучика ул. - 1; 9; 10; 11; 17; 24; 28

Хмельницкого Богдана ул. - 7; 9; 13; 17; 19; 21; 22; 23; 24; 25; 25А; 25Б; 26; 27

Холодильная ул. - 55; 57; 59; 61; 67; 69; 75; 79

Хулиана Гримау ул. - 1; 3; 4; 5; 7; 11; 13

Чайкиной Лизы ул. - 3; 7; 9; 17; 19

Червоного Казачества ул. - 2; 4; 8; 10; 14; 16; 18; 20; 22; 23; 24; 25; 26; 27

Чернышевского ул. (Жовтневый) - 1; 1А; 11А; 15; 21

Чичерина ул. - 100; 104; 106; 108

Шевченко ул. (Жовтневый) - 9; 11

Шелгунова ул. - 2; 2Б; 5; 8; 10; 12; 13; 21

Шолохова ул. - 5; 7; 15; 19; 23; 25; 29; 35; 39

Штабной пер. - 1; 2; 3; 4; 5; 6; 8

Штурманский пер. - 5; 7

Щербины ул. - 2; 4; 5; 7; 9; 11; 13; 17; 19; 21; 25; 31

Экипажный пер. - 2/1; 2/2; 3; 10; 12

Юных Ленинцев ул. - 4; 6; 8; 10; 12; 14; 16; 18; 20; 22; 26; 28

Янгеля Академика ул. - 3; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 15; 17; 18; 20; 21; 22

Янтарная ул. - 32; 34; 40; 42; 44; 71; 73; 73А; 75; 75А; 77; 77А; 79; 79А; 81; 81А; 83

Якщо вашого будинку немає у списку, можливо він просто не внесений. Зв'яжіться з оператором для уточнення можливості підключення. У приватному секторі підключення не можливе.

Якщо ваш будинок є у списку, залишити заявку на підключення до "Домашнього інтернету" Київстар у Дніпрі (Дніпропетровську) можна у розділі  - подати заявку на підключення, або за телефонами: 0933380023 (Lifecell), 0984662498 (Київстар), 0992902866 (Vodafone).