Телефони з питань підключення: 0984662498, 0992902866, 0933380023
Київстар інтернет в ОдесіІнтернет Київстар » Тарифы в Одесі ✅ Тарифи » Підключення до мережі Київстар в Одесі

Тарифи інтернету та ТБ провайдера Київстар в Одесі

Тарифи інтернету Київстар в Одесі та умови підключення

Домашній інтернет в Одесі від інтернет-провайдера Київстар.

Інтернет провайдер Київстар в Одесі пропонує найкращі тарифи серед інших провайдерів у 2024 році. Практично всі жителі великих та малих міст, які проживають у багатовартирних будинках, можуть скористатися пропозиціями провайдера Київстар та оцінити стабільність та якість роботи послуг інтернет та ТБ. Мережа інтернет у наш час дає безліч можливостей цікаво проводити дозвілля, спілкуватися з родичами чи просто з іншими людьми і навіть працювати та заробляти гроші не виходячи з дому. Швидким доступом в інтернеті користуються вже більше половини українців, але далеко не всі інтернет-провайдери в Одесі здатні гарантувати якість послуг, що надаються всім своїм клієнтам. Але з упевненістю можна сказати, що всі користувачі підключивши домашній Київстар оцінять надійність, якість і відкриють для себе великі можливості при користуванні послугами інтернет і ТБ, що надаються провайдером в Одесі. Компанія приділяє особливу увагу надійності домашнього інтернету, а також прагне надати сервіс максимальній кількості абонентів у всіх містах України, де це можливо зробити, використовуючи кабельний спосіб доступу до інтернету.

Яким способом і яку технологію використовує Київстар інтернет провайдер в Одесі для виконання підключення.

Для можливості своїх клієнтів стабільно працювати в мережі, не залежно від завантаженості каналу інтернет-доступу, компанія Київстар обрала технологію підключення своїх послуг в Одесі, під назвою FTTB. Даний тип підключення передбачає заклад спеціального оптоволоконного кабелю до багатоквартирного будинку та встановлення надійного обладнання доступу до мережі. Від обладнання Київстар надалі прокладаються кабелі у квартири всіх бажаючих підключиться до інтернету мешканців будинку. Вибираючи інтернет-провайдера в Одесі, найчастіше люди хочуть бачити стабільний інтернет канал, що дозволяє безперебійного перегляду відео контенту, фільмів, серіалів, прослуховування музики, можливість грати в онлайн ігри та використовувати інші розваги. Також інтернет для багатьох українців став важливим джерелом заробітку, тому для таких користувачів якість інтернету відіграє особливу роль і при виборі провайдера саме цей фактор стає ключовим, навіть не зважаючи на вартість тарифних планів. Виходячи з цього, провайдер високошвидкісного інтернету Київстар гарантує потенційним клієнтам в Одесі заявлену швидкість згідно з обраним тарифом, незалежно від завантаженості мережі, з максимальною пропускною здатністю до 100 мбіт/с.

Кращий провідний інтернет в Одесі на сьогоднішній день - це Домашній інтернет від провайдера Київстар.

Послуга Домашній інтернет від Київстар пропонує унікальні тарифи серед інших провайдерів з безкоштовним підключенням, але тільки для мешканців багатоквартирних будинків. Підключивши Домашній інтернет в Одесі ви не переплачуватимете отримуючи якісний сервіс і користуючись послугою на будь-якому зручному пристрої у вашій квартирі, будь то планшет, комп'ютер, телефон або будь-який інший пристрій. Всього за півціни провайдер Київстар в Одесі дає можливість провести стабільний та якісний інтернет із цифровим телебаченням. При замовленні фірмового роутера від Київстар, наші клієнти отримують хорошу знижку на абонентську плату. Бездротовий та безлімітний Домашній інтернет Київстар в Одесі це ідеальний варіант для використання у вашій квартирі на кількох пристроях одночасно.

Послуги інтернет та Домашнє ТБ в Одесі від провайдера Київстар.

Високошвидкісний інтернет в Одесі підключається з використанням сучасної та надійної технології FTTB, що дає можливість не використовувати додаткового обладнання, за винятком роутера, якщо у вашій квартирі необхідна Wi-Fi зона для підключення. Інтернет-провайдер Київстар забезпечує високу швидкість інтернет-доступу як у великих мегаполісах, так і в невеликих містах та селищах, виключно у багатоквартирних будинках. Підключити бездротовий інтернет у вашій квартирі на швидкості 100 Мбіт/сек виконується всього за кілька годин, досить просто оформити заявку на підключення в Одесі. А з обраною опцією WI-Fi роутер, майстер також надасть та налаштує бездротовий доступ у вашій квартирі. Не забувайте і про те, що підключивши інтернет Київстар, вам автоматично підключиться акція, за умовами якої ви отримуватимете щомісячну знижку на абонентську плату.

Скористайтеся кращими пропозиціями щодо послуг доступу в інтернет та ТБ в Одесі від провайдера Київстар.

Користуючись безкоштовним підключенням інтернету та телебачення, ви неодмінно переконаєтеся в цьому самі, і будете задоволені надійністю та якістю роботи послуг. Домашній Інтернет від провайдера Киевстар дає найкращі умови серед інших інтернет постачальників, як за ціною, так і за якістю. Для замовлення підключення послуги інтернету в Одесі достатньо зробити лише кілька кроків. У розділі про підключення ви вибираєте відповідний тарифний план, перевіряєте можливість підключення та наявність обладнання Київстар у вашому багатоквартирному будинку в Одесі. Заповнивши форму подання заявки на підключення послуги інтернет та відправивши заявку, протягом години з вами зв'яжеться диспетчер і погодить зручну для вас дату та час виїзду майстра. Також заявку може оформити оператор по телефону, просто наберіть один із номерів, вказаних на сайті Київстар.
Тарифи Київстар ТБ

Тарифи Підписки для
кількох ТБ
Кілкість каналів Оренда тюнера,
грн/міс
Абонплата за ТБ,
грн/міс
Базовий 2 45 120
Сімейний 3 45 150
Преміум HD 4 45 200
Акція для тарифів "Дім", "Все Разом.Наснана" та "Все разом.Міць", з якими послуга Київстар ТБ вже включена в вартість тарифів: перші 3 місяці (місяць підключення + 2 повні місяці) буде надана знижка, та вартість їх на цей період становитиме 200 гривень на місяць. Послугу Київстар ТБ в Одесі можливо замовити лише разом із послугою Домашній Інтернет від інтернет-провайдера Київстар. Підключити телебачення можна одночасно з інтернетом або окремо - спочатку інтернет, потім після підключення залишити заявку для підключення ТБ. Щоб підключити послугу Київстар ТБ до телевізора, він має бути Смарт ТБ або знадобиться використовувати ТБ приставку. Якщо ви хочете підключити ТБ на два телевізори, вам відповідно знадобиться два ТБ-тюнери. Ви можете сплачувати щомісячно 45 грн за оренду ТБ-тюнера та користування технічною платформою. Придбати його за повну вартість при підключенні послуги можливо за 1599 гривень. Вартість додаткових передплат для підключення інших телевізорів складає 20 гривень. Послугою Київстар ТБ також можна користуватися і без ТБ-тюнера: на Смарт ТВ (Samsung, LG або будь-якому іншому з системою Android TV) через програму, комп'ютер через веб-інтерфейс, а також на планшеті, смарт приставці або смартфоні через програми для Android та iOS.
Властивості ТБ-тюнера

Швидкість до
до 1000 Мбіт/сек
Безкоштовне
підключення
Безлімітні
тарифи
Акції від інтернету Київстар Безкоштовне підключення інтернету Київстар Безлімітні тарифи інтернету

Перевірити можливість підключення


Часто задаваемые вопросы по подключению Киевстар в Одесі:

🌍 Сколько стоит подключение интернета в Одесі ❓

Подключение домашнего интернета от провайдера Киевстар бесплатное 💰

🎁 В чем заключается акция WI-FI роутера за 1 гривну ❓

Стоимость роутера в Одесі 700 гривен, которые возвращаются на счет абонплаты 🏠

⚡️ Как быстро можно подключить интернет в Одесі ❓

Подключить интернет от Киевстар возможно на следующий день 🔥

Як вибрати недорогого та якісного інтернет-провайдера в Одесі

Без доступу до мережі інтернет в Одесі та в інших містах, на сьогоднішній день, українцям вже просто важко уявити своє життя. Вибирати інтернет провайдера в Одесі з кожним днем ​​стає все складніше, а часом перетворюється на цілу проблему, тому що для знаходження надійного постачальника послуги, який володіючи достатніми технічними засобами, зміг би забезпечити комфортну та безпечну навігацію по просторах Мережі, доводиться виконувати підключення кожного з провайдерів. .

Ваш комфорт та ефективність перебування в мережі безпосередньо залежить від провайдера, тобто від організації, яка бере на себе обов'язок в Одесі максимально швидко та якісно постачати інформацію зі світової павутини безпосередньо до вашого комп'ютера, на заявленій швидкості та без перебоїв. у роботі.

Глобальна мережа виконує роль всесвітнього сховища величезної кількості інформації та отримати доступ до цього бездонного моря даних не так вже й складно. Достатньо просто вибрати відповідного інтернет-провайдера в Одесі і підключитися до інтернету. Важливим критерієм вибору буде економічна складова, тобто, простіше кажучи, адекватна вартість тарифних планів.

В Одесі підключити інтернет від провайдера Київстар можна у всіх районах міста: Суворівському, Приморському, Малиновському, Київському. Адреси будинків Одеси, які мають можливість підключення домашнього інтернету:

Як вибирати інтернет-провайдера в Одесі і чим домашній інтернет Київстар кращий за інших?

Ні для кого не секрет, що більшість жителів України вже не можуть уявити свій побут без домашнього доступу в інтернет. У міру зростання швидкісних показників, додаткових послуг, рівня якості та стабільності роботи інтернет-провайдерів, таких як Київстар, змінюються та підходи до вибору оптимальної пропозиції. А вибирати сьогодні є з чого: більшості споживачів доступний вибір між двома-трьома провайдерами, а то й більше.

Для чого потрібен інтернет та як вибрати тарифний план?

Сьогодні у більшості тарифних планів стаціонарних провайдерів в Одесі, таких як інтернет-провайдер Київстар можна зустріти швидкісні показники від 100 Мбіт/с за безлімітний дротовий доступ до мережі. Такої швидкості цілком достатньо для покриття потреб практично будь-якого домогосподарства, невеликого підприємства та офісів, при цьому кількох співробітників можуть комфортно працювати не заважаючи один одному. Тому якщо ваші завдання вимагають великої передачі даних, то немає сенсу переплачувати за гігабітний доступ до мережі та підключення до оптичкою лінії, цілком достатньо звичайного підключення по виділеній лінії мідним кабелем від вузла колективного доступу. Навіть з урахуванням того факту, що реальна швидкість часто нижча за заявлену, цього вистачить і для YouTube, і потокової трансляції відео, і для будь-яких інших мультимедійних завдань.

Інша річ, якщо ви обладнаєте серверну або плануєте організувати офіс на 10 співробітників та більше. Для таких завдань знадобляться більш високі швидкісні показники і є сенс спочатку вибирати дорожчі тарифи. Так, і слід враховувати, що здебільшого провайдери, такі як провайдер Київстар, вказують швидкості у форматі не від 100 Мбіт/с, а до 100 Мбіт/с. Справа в тому, що фактична швидкість завантаження сайтів і контенту в мережі залежить також від швидкості підключення до сервера, де цей контент розміщується. І цей момент вже не залежить від вашого провайдера в Одесі. По суті заявлена ​​швидкість актуальна лише ресурсів у локальній мережі вашого провайдера.

Як усунуто технічну підтримку інтернет-провайдерів і що ж краще, великий провайдер, такий як Київстар або невелика локальна інтернет компанія в Одесі?

Сьогодні споживач може обирати: підключитися до послуг великого провайдера, який надає послуги по всій країні, або ж обрати місцеву компанію у своєму місті чи районі. Слід зазначити, що не завжди вибір на користь великих монополістів виправданий, хіба що коли такі компанії — єдиний варіант підключитися до інтернету.

На практиці невеликі локальні провайдери часто пропонують доступніші тарифи, якісніший сервіс та швидку реакцію на можливі проблеми клієнта. Але й великі компанії можуть надати навіть краще обслуговування, порівняно з невеликими місцевими компаніями. Наприклад, на сайті провайдера Київстар, який надає послуги в Одесі, є функція онлайн-чату, яка доповнює можливості контакт-центру та особистого кабінету клієнтів компанії. Крім того, контакт-центри провайдера менш завантажені і працівники більш компетентні в оперативному вирішенні питань, оскільки центри знаходяться в Україні, а не передаються на аутсорсинг в інші країни, як це нерідко буває в інших великих провайдерів інтернет доступу.

Загалом, якщо у вашому будинку доступні послуги місцевих провайдерів, про які є хороші відгуки, рекомендуємо до них придивитися. Можливо, це не будуть розкручені відомі бренди, але якість інтернету та супутніх сервісів може виявитися вищою, ніж у провайдерів, що працюють по всій країні.

Які додаткові послуги можна замовити при підключенні інтернету Київстар в Одесі?

Сьогодні більшість інтернет-провайдерів, зокрема інтернет-провайдер Київстар, прагнуть моделі мультисервісних компаній. Для користувача відкриває багато корисних можливостей під час роботи в інтернеті. Якщо, звичайно, додаткові послуги не пропонуються як цінова довага всім користувачам. Серед таких послуг телебачення високої чіткості, доступ до відеоконтенту та онлайн-кінотеатрів. Якщо такі речі вам потрібні, то нерідко їх можна придбати за хорошою ціною в Одесі, якщо їх пропонує провайдер, до якого ви підключаєтеся.

Однак є і «підводні камені», про наявність яких потрібно уточнити перед підключенням. По-перше, це сумісність обладнання провайдера з роутером. У більшості випадків стандартні роутери, які представлені в магазинах, підійдуть, проте, все ще можливі нюанси. Другий момент – прив'язка за mac-адресою. Щоб уникнути зловживань споживача, провайдери в Одесі часто здійснюють прив'язку до апаратного номера (mac-адреси) вашого обладнання. У цьому немає нічого поганого, якщо ви використовуєте той самий роутер або комп'ютер. Але якщо ви будуєте цілу локальну мережу, до якої входитимуть настільні ПК, роутери та інше обладнання, варто уточнити у провайдера оптимальний варіант підключення. У випадку з інтернет-провайдером Київстар, компанія не використовує прив'язку до мак адреси, полегшивши своїм клієнтам підключення інших пристроїв до мережі. У більшості випадків на вході повинен бути встановлений один роутер, який у свою чергу вже «роздає» інтернет іншим пристроям дротовим або бездротовим способом або з комбінацією обох варіантів.

Як підключити Домашній інтернет Київстар в Одесі?

У нашій країні досить активно впроваджуються сучасні технології, і у звичайному житті вже складно уявити комфортне проживання без доступу до всесвітнього павутиння. Більшість мешканців України вже відмовилися від телевізорів, оскільки можна всю необхідну інформацію дізнатися з інтернету. Навіщо дзвонити в інші міста та країни за звичайним або мобільним телефоном, якщо є можливість це зробити абсолютно безкоштовно за допомогою комп'ютерних програм, що працюють через інтернет. Головне – знайти правильне підключення, за яке не доведеться платити дорого. Інтернет в Одесі ще не був таким доступним та економним, як він став з появою провайдера Київстар.

Що готовий запропонувати провайдер Київстар?

Провайдер інтернету Київстар вже давно працює на споживчому ринку України, тому знає, що потрібно клієнтам. Вона пропонувала та пропонує все найкраще для зв'язку та доступу до світу за допомогою домашнього інтернету. Наприклад, широкосмуговий безлімітний доступ до всесвітньої мережі на швидкості до 100 Мбіт/с. Якщо ви звикли весь свій вільний час проводити в соціальних мережах, або, переписуючись і говорячи по скайпу з друзями, такого варіанта підключення вам цілком вистачить. Стабільну роботу та доступ до інтернету з кількох пристроїв здатний буде забезпечити пакет, де швидкість 100 мб. З ним у вас буде інтернет у будь-якій точці квартири. За бажання наші клієнти завжди можуть поміняти обраний тарифний план на інший. Це можна зробити першого числа наступного місяця. Причому плату за перехід на пакет, де абонплата вища за ту, що ви платили до цього, наша компанія не бере. При виборі пакета з меншою абонплатою, необхідно буде заплатити лише 30 гривень, але врахуйте, що новий тариф набирає чинності з початку наступного місяця.

Що є підключення інтернету в Одесі?

При підключенні послуги Домашній Інтернет від провайдера Київстар, компанія використовує новітню, прогресивну і дуже популярну на сьогоднішній день технологію, при якій оптоволокно заводиться в багатоквартирний будинок. Скорочена назва FTTB означає, що кожен багатоквартирний будинок у місті Одесі підключається за допомогою спеціального високошвидкісного кабелю за рахунок компанії, підключення ж для клієнтів відбувається безкоштовно. Для розведення між квартирами використовують мідний кабель Ethernet. За рахунок такої схеми вдається забезпечувати стабільний доступ до всесвітнього павутиння на високих швидкостях. При цьому не потрібно використовувати модем або будь-яке інше обладнання. Ми гарантуємо, якщо ви оберете інтернет Київстар Одеса, у вас ніколи не буде зависати або відсутня мережа. Ви зможете насолоджуватися безперебійним доступом протягом оплаченого періоду. Для того, щоб продовжити цей період, необхідно до кінця місяця на свій рахунок покласти гроші. Першого числа спишеться абонентська плата і ви знову зможете користуватися домашнім інтернетом.

Які райони міста можуть розраховувати на такий інтернет?

Київстар в Одесі та Україні займає лідируючі позиції серед інших провайдерів, тому він може охопити всі райони міста. Якщо докладніше, то підключити інтернет в Одесі можна в таких районах: Самарський, Ленінський, Червоногвардійський, Кіровський, Індустріальний, Жовтневий, Бабушкінський, Амур-Нижньодніпровський. Спочатку до оптоволокна наші фахівці підключають будинок, а потім уже проводиться розведення по всіх квартирах у ньому. Тільки так вдається досягти фіксованого та безперебійного сигналу. Основна перевага нашого провайдера полягає в тому, що ми такий якісний доступ здатні надавати постійно. Звертайтеся до нас, і ви зможете переконатися в цьому самі.

Ви можете обрати вигідне підключення до домашнього інтернету за акцією лише за 100 грн/міс. Тарифи на Домашній Інтернет від провайдера Киевстар, Одеса, дозволяють отримати якісне з'єднання за вигідною ціною і з максимальною швидкістю доступу. Насправді підключити послугу високошвидкісного інтернету в Одесі набагато простіше, немає потреби навіть йти кудись, просто залиште заявку на сайті Київстар і з вами зв'яжеться представник компанії, щоб підтвердити замовлення та погодити час виїзду монтажника. Замовити підключення також можна онлайн - фахівці нашої компанії самостійно зателефонують та уточнять деталі підключення. Якщо у вас виникло бажання змінити тариф, наші фахівці з легкістю зроблять це. Підключити Київстар інтернет-будинку можливо у всіх районах міста Одеси. Також, є можливість, вибрати тарифи, які включають безлімітний телефонний зв'язок від Київстар і Телебачення в HD-якості від «Viasat». Також ви можете зв'язатися з нашим оператором і поставити будь-яке питання про підключення, вартість послуг. Залишається вибрати тариф для вашого міста та отримувати якісний і без перебоїв зв'язок із зовнішнім світом. Одеса – це ідеальний варіант для людей, які хочуть користуватися якісною мережею у будь-який момент та на швидкій швидкості.

Умови нарахування та списання абонплоати за інтернет

Просунуті користувачі постійно шукають варіанти, що дозволяють зробити перебування в мережі як якісніше, а й дешевше. Весь інтернет безлімітний, різниця лише у швидкості завантаження. Максимальний термін виконання заявок до 3-ї доби, що може бути викликано технічними аспектами. Ви можете вибрати один із трьох варіантів цього тарифного плану. Для найвибагливіших абонентів ми розробили тариф на швидкості до 100 Мбіт/с який дозволить випробувати всі принади HD і 4К відео, важких онлайн ігор та обміну даними. Телебачення від Київстар - це від 80 до 120 каналів в HD якості, а також додаткова відеобібліотека з мультфільмами та передачами. Ще вам може знадобитися роутер для створення WiFi зони, для одночасного користування ноутбуком, телефоном, планшетом, і додатково це позбавить вас від проводів по квартирі. Також, щоб не переплачувати, існує послуга Роутер для бездротового підключення різних пристроїв таких як смартфон, ноутбук, планшет та інших смарт-гаджетів. За активацію послуги потрібно заплатити 300 грн і отримайте знижку на абонплату у розмірі 20 грн/міс на 15 місяців, тобто. гроші повністю повернуться з цього приводу абонента. За наявності планшета або іншого гаджета з підтримкою Wi-Fi представляємо Вам інноваційну послугу Wi-Fi роутер за 1 грн. Мільйони жителів країни вже оцінили інтернет від Київстару – численні відгуки з вдячністю підтверджують – провайдер стримує свої обіцянки. В наш час люди різних професій, віку та соціального статусу проводять своє дозвілля в інтернеті, а для багатьох це спосіб заробляти гроші.

Також у нас Ви можете купити фірмовий роутер, прошитий під наш «Домашній Інтернет» за вигідною ціною. У випадку, якщо Вам необхідне не дуже швидкісне, але надійне підключення, тариф «Безлім 50» буде оптимальним рішенням для прочитання новин, відвідування соціальних мереж, пошти, а також перегляду фільмів онлайн, оскільки весь інтернет є високошвидкісним. Сучасне обладнання та інноваційні технології забезпечують високу швидкість передачі даних. Ви можете вибрати один із наступних тарифних планів. Після оформлення заявки буде перевірено технічну можливість та встановлено терміни підключення (зазвичай це 1 день). З його допомогою, ви матимете доступ до інтернету з будь-якого гаджета. Для доступу до інтернету Київстар до будинку підключається оптоволоконний кабель, що дозволить розподілити інтернет без перебоїв та втрат по квартирах на швидкості 100 мбіт/с. За такі зміни не доведеться платити, якщо абонентська плата у вибраному тарифному плані буде вищою, ніж у попередньому. На Ваш вибір представлені 3 безлімітні тарифні плани, які дозволять Вам насолодитися якісним доступом до мережі інтернет.

Через оперативність та якість надання послуг, Домашній Київстар - провайдер №1. Тарифи «Всі разом» поєднують мобільний зв'язок та інтернет, дозволяючи абоненту суттєво скоротити витрати. Важко знайти квартиру в якій би не користувалися інтернетом і при цьому ми часто стикаємося що інтернет був проведений неправильно, зокрема заплачено високу ціну. Система «Мій Київстар» дає можливість у будь-який момент контролювати витрати, замовляти послуги, контролювати трафік, змінювати тарифний план. Цей метод гарантує симетричний зв'язок для кожної квартири, а також дозволяє отримати найвищі показники швидкості вхідного та вихідного трафіку. Унікальний тариф «Всі разом Екстра» включає не лише домашній інтернет, ви отримаєте мобільний інтернет безлім у соціальні мережі, 300 хвилин на інші оператори, а також безкоштовне підключення до Домашнього ТБ.

Фірмовий ТВ-тюнер ви можете купити чи взяти в оренду у провайдера Kyivstar. Такої швидкості буде достатньо щоб працювати в інтернеті, спілкуватися по відеозв'язку з друзями та родичами з будь-якої точки світу та дивитися онлайн улюблені фільми та передачі. Київстар використовує лише прогресивну та надійну технологію підключення FTTB, що є незаперечною перевагою, оскільки на будинок прокладається оптоволоконний кабель із суттєво більшою пропускною спроможністю, ніж необхідно у квартири і цим забезпечується як стабільність роботи, так і швидкість за тарифом замовленим клієнтом. Таким чином всесвітня павутина увійшла до всіх сфер життя. Провайдер Київстар пропонує саме такі, інтернет та телебачення в Одесі. Інтернет від Київстару в Одесі доступний за тарифами. Київстар надає у безкоштовне користування WI-FI роутер. Тарифи повністю безлімітні, трафік не враховується. Ті, хто не знає, який тариф вибрати - зверніться до наших фахівців.

Послуга «Домашній Інтернет» недоступна у приватному секторі. Якщо доступ до Мережі Вам необхідний зараз, скористайтеся послугою «Термінове підключення» та отримайте його протягом доби. Це дуже вигідна пропозиція, яка дозволить вдвічі скоротити витрати. Одесі можна підключити за доступною вартістю – поспішайте скористатися унікальною акційною пропозицією. «Тиждень довіри» дозволяє відкласти оплату тарифного пакета на 7 днів, якщо з якоїсь причини ви не можете це зробити вчасно. Дротовий інтернет гарантує відмінний зв'язок на швидкості до 100 мбіт/сек. Кращий оператор в Україні дає можливість користуватися інтернетом зручно і вигідно. Якщо Ви бажаєте підключити Домашній інтернет від Київстар в Одесі, телефонуйте або оформляйте заявку у нас на сайті. Абонплата списується 1-го числа кожного місяця. Бажаючим підключитися до Київстару не доведеться платити за монтажні роботи та витратні матеріали, таких як кабель – все безкоштовно. Це зручна програма для самообслуговування, яка завжди буде під рукою у Вашому телефоні або планшеті. Ми негайно відреагуємо на Ваш запит і передамо замовлення в маршрут майстра. Ми забезпечуємо безлімітний широкосмуговий доступ до мережі на фіксованій швидкості 100 Мбіт/с. Її особливість полягає у використанні оптоволоконного кабелю, який заводиться в кожну будівлю і через комутатор (автоматично керований свитч) розводиться по квартирах якісними мідними кабелями.

Високошвидкісний інтернет та домашнє ТБ від Київстар відповідають європейському рівню надання послуг. Вам зможуть підказати який тарифний пакет задовольнятиме ваші потреби. Наш швидкісний, безлімітний інтернет має фіксовану швидкість згідно з обраним тарифом і дає можливість підключення до 100 Мбіт/с. Абонент вносить лише оплату за перший місяць користування. Вибирайте 20 Мбіт/с, якщо Ви проводите час у режимі online. Адже мінімальна швидкість становить цілих 100 Мбіт/сек. Всім новим абонентам, які захочуть скористатися послугами «Київстар», ми пропонуємо кілька варіантів безкоштовного підключення. І мало того, в сучасній реальності від обраного інтернету залежить не тільки розваги, такі як перегляд відео, прослуховування музики, онлайн ігри, а й ділова активність людини, оскільки це стало невід'ємною частиною заробітку та доходу багатьох сімей в Україні. Якщо Ви багато завантажуєте та користуєтеся інтернетом всією родиною 50 Мбіт/с стане чудовим вибором. В Україні тільки Київстар має власну магістраль, яка забезпечує стабільне підключення. Підключає даний провайдер в Одесі з 2010 року за допомогою технології «Оптика до будинку», яка відрізняється від інших технологій наявністю симетричного каналу, безперебійною роботою та прогресивним розвитком.

Підключення до мережі здійснюється протягом доби з моменту оформлення форми (заповнюйте правильно, щоб інформацію обробили швидше). Ряд послуг, що діють для користувачів, дуже вигідні. Київстар підключає «Домашній Інтернет» за допомогою найпередовішої технології у світі – FTTB (Fiber To Building). Цей необхідний пристрій забезпечить якісне з'єднання у будь-який куточок квартири. Якщо Ви вирішили змінити інтернет-провайдера або вперше підключаєте інтернет в Одесі, то ми пропонуємо послугу Домашній інтернет Київстар. Завдяки тому, що в компанії працюють професійні співробітники, підключення здійснюється наступного дня або навіть у день оформлення замовлення. Для підключення знадобиться спеціальний пристрій – тюнер. На сьогоднішній день практично неможливо знайти таку сферу діяльності людини, яка не була б пов'язана з інтернетом. Компанія Київстар підключає своїх абонентів за технологією FTTB, що простіше означає підключення оптоволоконного кабелю до будинку, а потім уже йде розподіл по квартирах - що, у свою чергу, дає стабільне користування.

<р4>Як оформити заявку та які послуги пропонує Київстар в Одесі? Послуги, які користуються клієнтами провайдера:

«Пауза» заморожує рахунок на той час, який ви не користуєтеся мережею.

«Всі разом Екстра», «Безлім 100».

Підтримка працює в режимі 24/7.

При замовленні WiFi роутера Київстар ви отримуєте знижку на сам пристрій та повне повернення коштів на оплату за вашим тарифом щомісяця по 20 грн.

Акційні пропозиції на купівлю роутера дадуть можливість суттєво заощадити.

Ви зможете отримати таку швидкість на всіх пристроях у квартирі через Wi-Fi. Поки багато хто тільки мріє, Київстар вже підключає інтернет європейської якості, з яким Ви зможете працювати з хмарними сервісами, потоковим відео, з електронною поштою і найголовніше, забудьте, що інтернет може не вантажитися або гальмувати. Для того, щоб почати користуватися, подайте заявку на підключення і майстри здійснять монтажні роботи протягом доби з моменту подання замовлення, після чого вам необхідно буде заплатити лише абонплату. І тут вперед виходить Домашній інтернет Київстар в Одесі маючи незаперечні переваги. Підключити високошвидкісний інтернет Київстар в Одесі найправильніше рішення, наша компанія є лідером на ринку інтернет-провайдерів.


1-я Сортировочная - 42; 42а; 44

25-ой Чапаевской Дивизии - 2/1; 2/2; 4; 8; 12; 12/3; 14; 16; 18; 20

25-ой Чапаевской Дивизии - 3а

40-тия Защиты Одессы - 2; 4; 8

Адмиральский проспект - 1В; 22/1; 35/2; 35а; 37

Аркадиевский переулок - 4

Армейская - 1; 2; 3; 4; 6; 7; 8; 9; 10; 12; 12/1; 12/2; 13; 14/1; 16/1; 17; 18; 19; 21; 23

Артиллерийская - 1/1; 1А; 2/2; 3А

Архитекторская - 12; 14; 14/1; 16; 16/1; 20; 20/1; 22; 24

Бабеля - 6

Балковская - 20; 22а/1; 22а/2; 22а/3; 22а/4; 22а/5; 22а/6; 22а/7; 23; 24; 25; 27; 28; 29; 30; 30А; 31; 32; 32а; 34; 35; 35/1; 36/1; 36/2; 36/3; 36/4; 36/5; 36/6; 36/7; 36/8; 38; 40; 42; 139; 141; 143; 143а

Банный - 3

Ботанический переулок - 2; 2а; 4; 6

Бочарова Генерала - 1; 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 13; 14; 15; 16; 17; 18; 18а; 19; 21а; 23; 27; 28; 29; 31; 32; 34; 35; 42; 43; 44; 45; 46; 47; 49а; 52; 53; 55; 57а; 57б; 57в; 61а; 61б; 61в; 65; 71; 71/1; 71/2

Бригадная - 48

Бреуса - 61/3; 61/4; 61/6; 61/7; 61/8

Бугаевская - 46/2; 46/3; 46/4; 46/5; 46А; 48/4; 48корп.3

Валентины Терешковой - 1; 2; 2/2; 2/3; 2/4; 2/5; 3; 4; 5; 6; 8; 8А; 8Б; 10; 10А; 12; 14А; 18; 20; 20А; 20Б; 20В; 22; 24; 26; 28; 28А; 28Б; 30; 32; 32А; 33; 33А; 34; 37; 39; 39/2; 39/3; 41; 43; 45; 47; 49; 52; 54

Варламова Сергея (она же Пионерская) - 1; 3/2; 3/3; 5А; 5Б; 5В; 8; 16; 16а; 16б; 16в; 18; 20а; 22; 24; 24а

Варненская - 1; 2; 2/2; 2/3; 3; 4; 5; 5/2; 5/3; 6; 7; 7/2; 7/3; 7/4; 7А; 7Б; 7В; 8; 8А; 9; 10; 11; 11А; 12/2; 12Б; 13; 13/2; 14/2; 14/3; 15; 16/1; 16/2; 16/3; 16/4; 17; 17/2; 17/3; 17/6; 17А; 17Д; 18; 18/2; 19/1; 19/2; 19/3; 19/4; 19/8; 20; 23; 25; 25/2

Вишневского Генерала - 1; 3; 5; 9; 11; 11/2; 11/3; 13; 14; 15; 17

Вильямса Академика - 44/1; 44/2; 46/1; 46/2; 46/3; 48/1; 48/2; 48/3; 52/1; 52/2; 52/3; 52/4; 56/1; 56/2; 56/3; 57; 58/1; 59; 59/1; 59/2; 59/3; 59/4; 59/8; 59а; 59б; 59в/1; 59в/2; 59г; 59г/1; 59е; 59ж; 59и; 59и/1; 60/1; 60/2; 62/1; 62/1; 62/2; 63; 63а; 64; 65; 66; 66а; 66б; 69; 70; 72; 72/1; 73; 74; 74/1; 75; 76а; 76б; 77; 81; 81/1; 81/2; 81/3; 83

Высоцкого Владимира - 1; 2; 4; 5; 5а; 6; 7; 8; 9; 11; 12; 16а; 18; 20; 22; 23; 25

Гагарина проспект - 4; 6А; 11; 13; 13А; 15; 16/1; 16/2; 16/3; 16/4; 23; 23/2; 23/3; 23/5; 23А; 27; 27А

Гайдара - 1; 3; 5; 7; 17; 19; 21; 22; 23; 24; 25; 26; 30; 31; 32; 33; 35; 37; 38; 39; 40; 41; 42/44; 46; 74; 74А; 74Б; 76

Галана Ярослава - 9А

Гвоздичный переулок - 3; 3а; 4

Генуезкая - 20

Геранева - 2; 10; 12

Героев Сталинграда - 14/1; 16; 18; 20; 22; 26; 28; 30; 32; 34; 48; 52; 52а; 54; 56; 58; 62; 64; 66; 68; 70; 72; 74; 76; 80; 82; 86; 88; 90; 92; 94; 96; 98

Героев-пограничников - 1; 2; 3; 4; 11

Глушка Академика - 1; 1/1; 1/2; 1/3; 1а; 1б; 1в; 2; 3; 4; 5; 5а; 5б; 5в; 6; 6а; 6б; 6в; 7; 8; 9; 10; 11; 11/1; 11/2; 11/3; 11а; 11б; 11в; 11г; 11д; 11е; 12; 13; 13/1; 14; 15; 15а; 15б; 16; 17; 17/1; 17/2; 18а; 19; 21; 21/1; 22; 22а; 23; 24а; 24б; 25; 26; 28; 30; 30/1; 30/2; 34; 34а; 36; 38; 40

Говорова Маршала - 1/2; 1/2; 3; 3а; 5; 5а; 11А; 11Б; 11В; 11Е; 18Б

Головковская - 2

Градоначальницкая - 22корп.3; 22корп.4; 22корп.5; 22корп.6

Грушевского Михаила - 50а; 52

Десантная - 4; 6

Десантный бульвар - 1; 4; 6; 14; 16; 18

Днепропетровская дорога - 9; 11; 60; 62; 64; 66; 68; 70; 70/1; 72; 72/1; 74; 74/1; 76; 78; 80; 82; 83/1; 83/2; 83/3; 84; 84/1; 84/2; 86; 88; 90; 92; 93; 94; 96; 98; 99; 100; 103; 105; 107; 108; 109; 109/1; 109/24 109/3; 111; 113а; 113б; 118; 119; 120; 121; 122; 125; 125/1; 125/2; 125/3; 126; 127; 130; 131; 133; 134

Добровольского проспект - 63; 65; 67; 69; 70; 71; 71А; 72; 73; 73А; 74; 75; 75А; 76; 77; 77А; 78; 79; 79А; 80; 81; 81А; 82; 83; 85; 87; 89; 90; 92; 94; 95; 96; 97; 98; 99; 100; 101; 102; 104; 105; 109а; 111; 112; 114; 114/1; 118; 120; 122/1; 123; 124; 125; 126; 126/1; 127; 128; 128а; 129; 130/1; 130/2; 130/4; 130/5; 131; 132; 134; 136; 137; 138; 139; 139А; 140; 143; 145; 147/1; 147/2; 148; 149/1; 149/3; 149/4; 150; 151/1; 151/2; 151/3; 151/4; 151/5; 152; 153; 154; 155; 156; 157; 159

Довженко - 1; 2; 3; 4; 4а; 5; 5А; 6; 6А; 7; 8; 8А; 9; 9А; 9Б; 9В; 10; 10А; 12

Дорога Люстдорфская - 50; 52А; 52Б; 54; 54А; 54Б; 56; 56А; 56Б; 56В; 58; 58А; 58Б; 86А; 88; 88А; 88Б; 88В

Дорога Фонтанская - 2; 3/5; 4; 4А; 7; 9Б; 9Е; 15; 15Б; 17; 19

Ефимова - 42

Жолио-Къюри - 20; 24; 24а; 26; 32; 34; 36; 60; 62; 64; 68; 70; 72

Жукова Маршала проспект - 3; 4; 4/1; 4а; 5; 6; 7; 8; 10; 10/1; 10/2; 10/3; 10/4; 10/5; 10/6; 10б; 10в; 10г; 10д; 11; 12; 14; 14/1; 14/2; 14а; 14б; 14в; 14г; 16; 18; 20; 22; 24; 26; 28; 29; 30; 32; 37; 43а; 47; 49; 51; 53; 55; 57; 59; 61; 63; 65; 67; 75; 77; 77а; 79а; 79б; 83; 85; 87а; 87б; 89; 89а; 91

Заболотного Академика - 1; 2; 3; 4; 6; 7; 10; 11; 12; 13; 13а; 14; 15; 16; 17; 18; 18а; 20; 21; 22; 22б; 23; 24; 25; 26; 26а; 27; 28; 29; 32; 33; 33/1; 33/2; 34; 35; 36; 37; 38; 39; 39а; 40; 41; 41а; 42; 43; 43а; 44; 45; 47; 49; 50; 51; 52; 54; 54/1; 54/2; 55; 56; 56/1; 56/2; 56/3; 56а; 57; 57/1; 57/2; 58; 59; 59/1; 59/2; 60; 62; 66; 66/1; 66/2; 67; 67/1; 67/2; 71/1; 71/2

Затонского - 1; 2; 3; 4; 5; 6; 7; 7а; 8; 10; 13; 17; 18; 19; 20; 21; 22; 23; 24; 24/2; 24/3;

Ивана Франка - 39; 39а; 45а; 49

Ильфа и Петрова - 2; 4; 6/1; 6/2; 6в; 8; 8/1; 9; 10; 10а; 10б; 11а; 12; 13; 13а; 14; 15; 17; 19; 21; 23; 27; 29; 31; 35а; 35б; 37; 37а; 39; 41; 43; 43/1; 47; 49; 53; 55; 55/1; 55/2; 57/1; 57/2; 57/3; 57/4; 61; 63; 63/1

Капитана Кузницова - 93; 95; 97; 99; 103; 108; 110; 112; 114

КарменаРомана - 8; 9А; 11; 11А; 13; 15; 40; 40/1

Картамышевский - 2

Керченская - 188

Клубничный переулок - 25; 27; 29

Комитетская - 11/17корп.1; 11/17корп.2; 14а; 14б; 14в; 17/19; 21

Кондрашина - 18

Кордонная - 49

Королева Академика - 8; 10; 14; 17; 18; 19; 21; 21/1; 22; 23; 24; 25; 29; 29а; 31; 31а; 33; 35; 37; 37а; 42; 43/1; 43/2; 43/3; 43а; 44; 45/1; 45/2; 45/3; 46; 47/1; 48; 48/1; 49; 50; 51; 51/1; 53; 53/1; 54; 55; 56; 58; 59; 60; 63; 64; 64а; 64б; 65; 68а; 69; 69/1; 69/2; 70; 71; 71/1; 74а; 74б; 75/2; 76/1; 76/2; 78; 79/1; 80; 80а; 80б; 81/1; 81/3; 81/5; 81/6; 81/7; 81/8; 82; 83/1; 85; 85/2; 85/3; 86; 88; 90а; 90б; 92; 94; 96; 98/1; 98/2; 100; 100/1; 102; 104; 104/1; 104/2; 104/3; 112; 112/1; 112/2; 112/3; 114; 114/1; 116; 118; 118/1; 118/2

Косвенная - 55; 78; 78а; 78б

Космонавтов - 3; 3А; 4; 5; 7; 8; 9; 10; 11А; 11В; 13; 13А; 13Б; 14; 15; 16; 18; 19/2; 19/3; 20; 21/1; 21/2; 21/3; 21/4; 22; 23/1; 23/2; 23/3; 23/4; 23/5; 24; 25/1; 25/3; 25/4; 26; 27/1; 27/3; 28; 29/2; 29/3; 31/3; 52; 54; 56; 56А; 58/2; 62; 64; 66; 68

Красная - 2; 3; 5; 7; 9; 15; 61; 65; 65а; 67; 71

Красных Звезд - 4/6

Краснова - 2; 3; 5; 7; 7а; 8; 9; 11; 11б; 13; 14; 15; 17

Крымская - 37; 58; 62; 63; 64; 66; 69; 70; 72; 72а; 74; 80; 82; 84

Курская - 161; 161/1; 163

Леваневского - 5; 9; 9а

Леваневского переулок - 9

Левитана - 69; 71; 73; 75; 77; 101; 101а; 105; 110; 113; 116; 118; 119; 119а; 121

Леси Украинки - 45; 47; 49

Лузановская - 42; 42а; 44; 61; 65; 65а; 67; 71

Лунина Контр-адмирала - 7а; 7б

Лунный переулок - 2; 4; 6

Люстдорфская дорога - 50; 52А; 52Б; 54; 54А; 54Б; 56; 56А; 56Б; 56В; 58; 58А; 58Б; 86А; 88; 88А; 88Б; 88В

Люстдорфская дорога - 25; 25а; 27; 27б; 27в; 29; 29а; 29б; 29в; 31; 31а; 31б; 31в; 121; 123/1; 123/2; 123/3; 123/4; 123/5; 125/1; 125/2; 125/2а; 125/3; 125/4; 142/1; 144/2; 144/3; 144/4; 144/5; 144/6; 146/1; 146/2; 146/3; 148; 148/3; 148а/2; 152/3; 152/4; 152/5; 152/6; 158/3; 158/4; 159; 162; 164; 166; 166/1; 168; 168/1; 170/1; 170/2; 172; 172/1; 172а; 174; 174/1; 176; 176/1; 178; 178/1

Малиновского Маршала - 1/1; 3; 15; 19; 21; 25; 27; 31; 35; 41; 43; 45; 47; 47А; 49; 53; 69; 71

Маловского - 6

Марсельская - 1; 1а; 1а/2; 2а; 3; 4; 5; 7; 8; 9; 11; 12; 13; 14; 16; 18; 23; 25; 26; 27; 28; 29; 30; 31; 32/1; 32/2; 32/3; 34; 36; 42

Махачкалинская - 1; 1а; 2; 3; 5; 6; 9; 10; 11

Мачтовая - 18а; 20; 22

Михайловская площадь - 12/14

Николаевская дорога - 287а; 289а; 291; 293; 295; 297; 299; 301; 301/2; 303; 305; 305а; 307; 309; 309а; 311

Невского Олега - 35; 37; 39/2; 39/3; 41; 41/2; 41/3; 41/4; 43; 43/2; 43/3; 45; 47; 47/1; 49; 51/2; 51а; 53; 57

Нищинского Композитора - 16; 22; 28; 38

Новаторов - 13; 15; 17

Одесская - 58/1; 58/10; 58/12; 58/2; 58/3; 58/4; 58/5; 58/6; 58/9

Павла Шклярука - 4; 4а; 9а;

Палубная - 9; 9/1; 9/3; 9/4

Паустовского - 2; 3; 5; 7; 9; 12б; 13; 15; 17; 21; 23; 25; 27; 27/1; 28; 29; 30; 31

Педагогическая - 18; 20; 22; 46; 46а

Петрова Генерала - 1; 7/1; 7/2; 7/3; 7/4; 8; 10; 13; 15; 23/2; 23/3; 23/4; 23/5; 27/2; 27/3; 27/4; 27/5; 27/6; 28; 41; 42; 44; 45; 46; 47; 48; 48А; 49; 50; 50А; 52; 53; 54; 55; 56/2; 57; 58; 61; 64; 66; 68; 68/2; 70; 74; 76; 78; 37/43

Пивдень - 1; 2; 3; 4; 5; 6; 7; 12; 13

Пионерская - 1; 3/2; 3/3; 5А; 5Б; 5В; 8

Пионерская - 16; 16а; 16б; 16в; 18; 20а; 22; 24; 24а

Пишоновская - 20/1; 22/1; 22/2; 23; 24/2; 25; 27

пл.Михайловская - 12/14

Прохоровская - 30

Пограничников Героев - 1; 2; 3; 4; 11

Посмитного - 20; 25; 25/1; 25/2; 25/3; 25/4; 33

РабинаИцхака - 1; 2; 3; 4; 5; 6; 7/1; 9; 10; 12; 13; 14; 15; 16; 18; 19; 21; 22; 25; 27; 29; 31; 33; 35; 37; 39А; 41; 43; 53; 55; 57; 59; 61

Радостная - 3; 5; 7; 9; 11; 13; 17; 19; 23; 25

Рекордная - 15; 17; 19; 21; 23; 25; 27; 68

Ростовская - 2; 4; 6

Сахарова - 26; 28; 42

Светлый переулок - 2; 2а; 7; 8; 13а; 14

Сегедская - 1; 1/1; 1/2; 1/3; 3; 4; 5; 5А; 6; 6А; 6Б; 8; 9; 9А; 10; 11; 12; 12А; 14; 15; 15А; 15Б; 16/2; 17; 17А; 19; 19А; 21; 21А; 21Б; 23; 23А; 23Б

Семинарская - 1/3; 1/4; 1/5; 1/6

Сибирская - 2; 4; 6

Скидановская - 4; 8

Скисная - 55

Солнечная - 8; 10

Сортировочная первая - 42; 42а; 44

Среднефонтанская - 12А; 28; 30; 30А; 32; 32А; 32Б; 34; 34/1; 34А; 36В; 40; 43; 45

Среднефонтанский - 16/18

Средняя - 45; 61

Старицкого - 10; 12; 20/1; 20/2; 20/5

Сталинграда Героев - 14/1; 16; 18; 20; 22; 26; 28; 30; 32; 34; 48; 52; 52а; 54; 56; 58; 62; 64; 66; 68; 70; 72; 74; 76; 80; 82; 86; 88; 90; 92; 94; 96; 98

Терешковой Валентины - 1; 2; 2/2; 2/3; 2/4; 2/5; 3; 4; 5; 6; 8; 8А; 8Б; 10; 10А; 12; 14А; 18; 20; 20А; 20Б; 20В; 22; 24; 26; 28; 28А; 28Б; 30; 32; 32А; 33; 33А; 34; 37; 39; 39/2; 39/3; 41; 43; 45; 47; 49; 52; 54

Тенистая - 2а; 3; 5; 7; 9; 9/11; 11; 13; 13а

Тополева - 8

Транспортная - 7; 7А; 7Б; 7В; 7Г; 7Е; 7Ж; 8; 9; 10; 11

Украинки Леси - 45; 47; 49

Филатова Академика - 1; 2; 2А; 3/2; 4; 4А; 5/2; 5/3; 6; 6Б; 7; 7/3; 8; 8А; 9; 10; 10А; 12; 12А; 13; 13А; 13Б; 14; 14А; 15; 16; 16А; 17; 18; 21; 22; 23; 23А; 24; 25; 26; 27; 28; 29Б; 30; 31А; 32; 33; 33А; 35; 36; 37; 37А; 39; 40; 41; 47/1; 47/2; 47/3; 48; 49; 49/2; 50; 51; 52; 52/2; 52А; 52Б; 53; 54; 55; 56; 57; 58; 58/2; 62; 62/2; 64; 66; 68; 70/1; 72; 76; 78; 80; 82; 82/2; 84; 86; 88; 90; 92; 92/2; 94

Фонтанская дорога - 2; 3/5; 4; 4А; 7; 9Б; 9Е; 15; 15Б; 17; 19

Фонтанская дорога - 12; 12/10; 12/3; 12/7; 12/9; 12а; 12б; 12г; 12д; 14; 14а; 14в; 14г; 16/2; 16/3; 16/4; 16/5; 16/6; 16а; 16б; 39; 41; 43; 45; 47; 51; 51а; 51б; 53; 55; 57; 57а; 59; 61; 63; 67; 67а; 69а

Французский - 12; 12/1; 12/2; 12/3; 12/4; 14; 14А; 14Б; 16; 20А; 22; 22А; 22Б

Франка Ивана - 39; 39а; 45а; 49

Черняховского - 1; 1а; 3; 5; 7; 7а; 9; 11; 12; 12а; 12б; 12в; 13; 14; 16; 18; 20; 20б; 24

Шампанский - 2; 7

Шевченко - 6/1; 6/10; 6/2; 6/3; 6/4; 6/6; 6/8; 8/1; 8/10; 8/11; 8/13; 8/2; 8/4; 8/6; 8/8; 8/9; 8А; 8Б; 8В; 10/1; 10/10; 10/2; 10/3; 10/4; 10/5; 10/6; 10/7; 10/8; 10/9; 11; 11; 11А; 13; 15/2; 15/3; 15/4; 15/5; 17; 17А; 17Б; 17В; 19; 19А; 21; 21А; 21Б; 21В; 23; 23А; 23Б; 23В; 25; 25А; 27; 27А; 27Б

Шилова - 27; 40

Шишкина - 48/1; 48/2; 48/3; 50; 50/1; 50/2; 50/3; 53; 52/1; 52/2; 58/1; 58/2; 60

Шклярука Павла - 4; 4а; 9а;

Шовкуненка - 14

Щорса - 2; 2; 2б; 125; 125/1; 125/2; 125/3; 125/4; 125/5; 127; 127/1; 128; 129; 130; 131; 132/1; 132/2; 134; 144/1; 144/2; 146; 148/1; 148/2; 148/3; 148/4

Экономический переулок - 1; 2; 3; 5

Ядова Сергея - 8; 12; 16б; 16в; 22; 24; 24А; 26; 28; 61Б

Якщо вашого будинку немає у списку, можливо він просто не внесений. Зв'яжіться з оператором для уточнення можливості підключення. У приватному секторі підключення не можливе.

Якщо ваш будинок є у списку, залишити заявку на підключення до "Домашнього інтернету" Київстар в Одесі можна у розділі  - подати заявку на підключення, або за телефонами: 0933380023 (Lifecell), 0984662498 (Київстар), 0992902866 (Vodafone).