Телефони з питань підключення: 0984662498, 0992902866, 0933380023
Київстар інтернет у ЧеркасахІнтернет Київстар » Тарифы у Черкасах ✅ Тарифи » Підключення до мережі Київстар у Черкасах

Тарифи інтернету та ТБ провайдера Київстар у Черкасах

Тарифи інтернету Київстар у Черкасах та умови підключення

Домашній інтернет у Черкасах від інтернет-провайдера Київстар.

Інтернет провайдер Київстар у Черкасах пропонує найкращі тарифи серед інших провайдерів у 2024 році. Практично всі жителі великих та малих міст, які проживають у багатовартирних будинках, можуть скористатися пропозиціями провайдера Київстар та оцінити стабільність та якість роботи послуг інтернет та ТБ. Мережа інтернет у наш час дає безліч можливостей цікаво проводити дозвілля, спілкуватися з родичами чи просто з іншими людьми і навіть працювати та заробляти гроші не виходячи з дому. Швидким доступом в інтернеті користуються вже більше половини українців, але далеко не всі інтернет-провайдери у Черкасах здатні гарантувати якість послуг, що надаються всім своїм клієнтам. Але з упевненістю можна сказати, що всі користувачі підключивши домашній Київстар оцінять надійність, якість і відкриють для себе великі можливості при користуванні послугами інтернет і ТБ, що надаються провайдером у Черкасах. Компанія приділяє особливу увагу надійності домашнього інтернету, а також прагне надати сервіс максимальній кількості абонентів у всіх містах України, де це можливо зробити, використовуючи кабельний спосіб доступу до інтернету.

Яким способом і яку технологію використовує Київстар інтернет провайдер у Черкасах для виконання підключення.

Для можливості своїх клієнтів стабільно працювати в мережі, не залежно від завантаженості каналу інтернет-доступу, компанія Київстар обрала технологію підключення своїх послуг у Черкасах, під назвою FTTB. Даний тип підключення передбачає заклад спеціального оптоволоконного кабелю до багатоквартирного будинку та встановлення надійного обладнання доступу до мережі. Від обладнання Київстар надалі прокладаються кабелі у квартири всіх бажаючих підключиться до інтернету мешканців будинку. Вибираючи інтернет-провайдера у Черкасах, найчастіше люди хочуть бачити стабільний інтернет канал, що дозволяє безперебійного перегляду відео контенту, фільмів, серіалів, прослуховування музики, можливість грати в онлайн ігри та використовувати інші розваги. Також інтернет для багатьох українців став важливим джерелом заробітку, тому для таких користувачів якість інтернету відіграє особливу роль і при виборі провайдера саме цей фактор стає ключовим, навіть не зважаючи на вартість тарифних планів. Виходячи з цього, провайдер високошвидкісного інтернету Київстар гарантує потенційним клієнтам у Черкасах заявлену швидкість згідно з обраним тарифом, незалежно від завантаженості мережі, з максимальною пропускною здатністю до 100 мбіт/с.

Кращий провідний інтернет у Черкасах на сьогоднішній день - це Домашній інтернет від провайдера Київстар.

Послуга Домашній інтернет від Київстар пропонує унікальні тарифи серед інших провайдерів з безкоштовним підключенням, але тільки для мешканців багатоквартирних будинків. Підключивши Домашній інтернет у Черкасах ви не переплачуватимете отримуючи якісний сервіс і користуючись послугою на будь-якому зручному пристрої у вашій квартирі, будь то планшет, комп'ютер, телефон або будь-який інший пристрій. Всього за півціни провайдер Київстар у Черкасах дає можливість провести стабільний та якісний інтернет із цифровим телебаченням. При замовленні фірмового роутера від Київстар, наші клієнти отримують хорошу знижку на абонентську плату. Бездротовий та безлімітний Домашній інтернет Київстар у Черкасах це ідеальний варіант для використання у вашій квартирі на кількох пристроях одночасно.

Послуги інтернет та Домашнє ТБ у Черкасах від провайдера Київстар.

Високошвидкісний інтернет у Черкасах підключається з використанням сучасної та надійної технології FTTB, що дає можливість не використовувати додаткового обладнання, за винятком роутера, якщо у вашій квартирі необхідна Wi-Fi зона для підключення. Інтернет-провайдер Київстар забезпечує високу швидкість інтернет-доступу як у великих мегаполісах, так і в невеликих містах та селищах, виключно у багатоквартирних будинках. Підключити бездротовий інтернет у вашій квартирі на швидкості 100 Мбіт/сек виконується всього за кілька годин, досить просто оформити заявку на підключення у Черкасах. А з обраною опцією WI-Fi роутер, майстер також надасть та налаштує бездротовий доступ у вашій квартирі. Не забувайте і про те, що підключивши інтернет Київстар, вам автоматично підключиться акція, за умовами якої ви отримуватимете щомісячну знижку на абонентську плату.

Скористайтеся кращими пропозиціями щодо послуг доступу в інтернет та ТБ у Черкасах від провайдера Київстар.

Користуючись безкоштовним підключенням інтернету та телебачення, ви неодмінно переконаєтеся в цьому самі, і будете задоволені надійністю та якістю роботи послуг. Домашній Інтернет від провайдера Киевстар дає найкращі умови серед інших інтернет постачальників, як за ціною, так і за якістю. Для замовлення підключення послуги інтернету у Черкасах достатньо зробити лише кілька кроків. У розділі про підключення ви вибираєте відповідний тарифний план, перевіряєте можливість підключення та наявність обладнання Київстар у вашому багатоквартирному будинку у Черкасах. Заповнивши форму подання заявки на підключення послуги інтернет та відправивши заявку, протягом години з вами зв'яжеться диспетчер і погодить зручну для вас дату та час виїзду майстра. Також заявку може оформити оператор по телефону, просто наберіть один із номерів, вказаних на сайті Київстар.
Тарифи Київстар ТБ

Тарифи Підписки для
кількох ТБ
Кілкість каналів Оренда тюнера,
грн/міс
Абонплата за ТБ,
грн/міс
Базовий 2 45 120
Сімейний 3 45 150
Преміум HD 4 45 200
Акція для тарифів "Дім", "Все Разом.Наснана" та "Все разом.Міць", з якими послуга Київстар ТБ вже включена в вартість тарифів: перші 3 місяці (місяць підключення + 2 повні місяці) буде надана знижка, та вартість їх на цей період становитиме 200 гривень на місяць. Послугу Київстар ТБ у Черкасах можливо замовити лише разом із послугою Домашній Інтернет від інтернет-провайдера Київстар. Підключити телебачення можна одночасно з інтернетом або окремо - спочатку інтернет, потім після підключення залишити заявку для підключення ТБ. Щоб підключити послугу Київстар ТБ до телевізора, він має бути Смарт ТБ або знадобиться використовувати ТБ приставку. Якщо ви хочете підключити ТБ на два телевізори, вам відповідно знадобиться два ТБ-тюнери. Ви можете сплачувати щомісячно 45 грн за оренду ТБ-тюнера та користування технічною платформою. Придбати його за повну вартість при підключенні послуги можливо за 1599 гривень. Вартість додаткових передплат для підключення інших телевізорів складає 20 гривень. Послугою Київстар ТБ також можна користуватися і без ТБ-тюнера: на Смарт ТВ (Samsung, LG або будь-якому іншому з системою Android TV) через програму, комп'ютер через веб-інтерфейс, а також на планшеті, смарт приставці або смартфоні через програми для Android та iOS.
Властивості ТБ-тюнера

Швидкість до
до 1000 Мбіт/сек
Безкоштовне
підключення
Безлімітні
тарифи
Акції від інтернету Київстар Безкоштовне підключення інтернету Київстар Безлімітні тарифи інтернету

Перевірити можливість підключення


Часто задаваемые вопросы по подключению Киевстар у Черкасах:

🌍 Сколько стоит подключение интернета у Черкасах ❓

Подключение домашнего интернета от провайдера Киевстар бесплатное 💰

🎁 В чем заключается акция WI-FI роутера за 1 гривну ❓

Стоимость роутера у Черкасах 700 гривен, которые возвращаются на счет абонплаты 🏠

⚡️ Как быстро можно подключить интернет у Черкасах ❓

Подключить интернет от Киевстар возможно на следующий день 🔥

Як вибрати недорогого та якісного інтернет-провайдера у Черкасах

Без доступу до мережі інтернет у Черкасах та в інших містах, на сьогоднішній день, українцям вже просто важко уявити своє життя. Вибирати інтернет провайдера у Черкасах з кожним днем ​​стає все складніше, а часом перетворюється на цілу проблему, тому що для знаходження надійного постачальника послуги, який володіючи достатніми технічними засобами, зміг би забезпечити комфортну та безпечну навігацію по просторах Мережі, доводиться виконувати підключення кожного з провайдерів. .

Ваш комфорт та ефективність перебування в мережі безпосередньо залежить від провайдера, тобто від організації, яка бере на себе обов'язок у Черкасах максимально швидко та якісно постачати інформацію зі світової павутини безпосередньо до вашого комп'ютера, на заявленій швидкості та без перебоїв. у роботі.

Глобальна мережа виконує роль всесвітнього сховища величезної кількості інформації та отримати доступ до цього бездонного моря даних не так вже й складно. Достатньо просто вибрати відповідного інтернет-провайдера у Черкасах і підключитися до інтернету. Важливим критерієм вибору буде економічна складова, тобто, простіше кажучи, адекватна вартість тарифних планів.

Адреси будинків у Черкасах, в яких є можливість підключення домашнього інтернету від провайдера Київстар:

Як обирати інтернет-провайдера у Черкасах і чим домашній інтернет Київстар кращий за інших?

На жаль, на даний момент мало хто з провайдерів може надавати якісний безперебійний інтернет у нашій країні. Користувачам через це доводиться сильно страждати. Багато хто стикався з такими ситуаціями – інтернет раптово зник посеред дня чи ночі. Звертаючись до нашої компанії, ви отримаєте інтернет у Черкасах, зроблений за новою технологією. Якість доступу не залежатиме від кількості користувачів, які знаходяться у мережі одночасно. Вам не доведеться переривати свою роботу або спілкування в мережі через те, що доступ раптово припинився.

Усього пару кроків і безперебійний інтернет у вас у квартирі

Для того, щоб у вас вдома з'явився доступ до глобальної мережі від компанії Київстар, необхідно зробити небагато. Потрібно залишити у нас на сайті заявку, заповнивши всі поля, або зателефонувати. Представник нашої компанії зв'яжеться з вами протягом 10 хвилин і запропонує обговорити всі нюанси щодо вашого підключення. Максимум кілька діб і у вас вдома буде якісний безперебійний інтернет від київстар у Черкасах. Ви зможете насолоджуватися доступом цілодобово. Навіть невеликої швидкості в тарифному плані вистачить на: спілкування, завантаження музики, листування з друзями та родичами. Підключившись до нашого інтернету, ви отримаєте можливість дивитися відео, улюблені фільми, телепередачі. З нашим доступом до глобальних мереж ви можете сміливо не включати телевізор, оскільки останні новини можна швидко знаходити на сторінках мережі.

Якість перевищує очікування

Домашній інтернет в Черкасах проводиться за новітньою європейською технологією. Спочатку оптоволоконний кабель прокладається до будинку, потім здійснюється його розгалуження на всі квартири, які бажають підключитися до мережі. Fiber To The Building - оптика в кожен будинок дозволяє досягти високої якості підключення. Такий інтернет коштує недорого, але працює бездоганно. Ви в цьому зможете переконатись самі, коли випробуваєте його в перший день. З нашим доступом у вас будуть швидко завантажуватись навіть складно оформлені сторінки. Ви зможете без зволікань грати у улюблені ігри. Вони будуть швидко завантажуватись на ваш комп'ютер і відкриватися. Без проблем будуть йти онлайн консолі зі складною графікою та специфічними звуковими ефектами. Таким інтернетом будуть задоволені всі члени вашої родини.

Переваги до нас

Ті, хто тривалий час співпрацюють із компанією Київстар, знають, що ми звикли пропонувати своїм клієнтам усе найкраще. Домашній інтернет Київстар у Черкасах не став винятком. Для його монтажу ми використовуємо лише якісні матеріали виробництва європейських компаній. Окрім доступу до глобальних мереж, ми зможемо забезпечити вам цілодобову підтримку. Для того, щоб нею скористатися, потрібно зателефонувати на номер технічної підтримки. У нас є настільки кваліфіковані співробітники, які зможуть дати відповіді на всі ваші запитання негайно. Для забезпечення доступу в інтернет кільком членам сім'ї ми рекомендуємо вам придбати за смішною ціною роутер. Підключити інтернет у Черкасах і купити цей невеликий пристрій можна одночасно. При покупці ви отримуєте знижку на щомісячні платежі, оплачуючи відразу кілька місяців користування інтернетом. Щоб абонентська плата не нараховувалася під час вашої відсутності, необхідно написати заяву. Максимальний період, на який вимикається доступ – 30 днів. Після повернення до свого міста ви зможете його відновити безкоштовно.

Які додаткові послуги можна замовити при підключенні інтернету Київстар у Черкасах?

Сьогодні більшість інтернет-провайдерів, зокрема інтернет-провайдер Київстар, прагнуть моделі мультисервісних компаній. Для користувача це швидше плюс, ніж мінус. Якщо, звичайно, додаткові послуги не пропонуються як цінова довага всім користувачам. Серед таких послуг телебачення високої чіткості, доступ до відеоконтенту та онлайн-кінотеатрів. Якщо такі речі вам потрібні, то нерідко їх можна придбати за хорошою ціною у Черкасах, якщо їх пропонує провайдер, до якого ви підключаєтеся.

Але існують і «підводні камені», про наявність яких потрібно уточнити перед підключенням. По-перше, це сумісність обладнання провайдера з роутером. У більшості випадків стандартні роутери, які представлені в магазинах, підійдуть, проте, все ще можливі нюанси. Другий момент – прив'язка за mac-адресою. Щоб уникнути зловживань споживача, провайдери у Черкасах часто здійснюють прив'язку до апаратного номера (mac-адреси) вашого обладнання. У цьому немає нічого поганого, якщо ви використовуєте той самий роутер або комп'ютер. Але якщо ви будуєте цілу локальну мережу, до якої входитимуть настільні ПК, роутери та інше обладнання, варто уточнити у провайдера оптимальний варіант підключення. У випадку з інтернет-провайдером Київстар, компанія не використовує прив'язку до мак адреси, полегшивши своїм клієнтам підключення інших пристроїв до мережі. У більшості випадків на вході повинен бути встановлений один роутер, який у свою чергу вже «роздає» інтернет іншим пристроям дротовим або бездротовим способом або з комбінацією обох варіантів.


30 лет Победы - 4; 6; 8; 10; 12; 22; 22/1; 28; 30; 32; 34; 38; 40; 42; 44; 46; 48; 50; 52; 54; 56/1; 56/2; 56/3; 56/4; 58; 60; 62

Батицкого Маршала - 4; 18

Богдана Хмельницкого - 43

Быдгощская - 5; 7; 9; 40

Благовестная - 169; 171; 214; 220; 222; 236; 291; 299; 308; 310; 330; 332; 421; 433/1; 455; 455/1; 469

Ватутина - 173/1; 173/2; 175; 175/1; 175/2; 223; 225; 227; 229; 231; 233; 235; 237; 239; 241; 243; 245; 247; 249; 251; 253; 255; 257

Вербовецкого - 1; 5; 5/1; 9; 14; 42; 61; 65; 79

Вернигоры - 2; 3; 9; 11; 13; 15; 16; 18; 20/1; 21; 22; 23; 25; 27; 29; 31

Волкова - 36; 38; 40; 59; 75; 95; 101; 103

Гагарина - 21; 23; 25; 27; 31; 33; 35; 37; 39; 45; 46; 49; 51; 54; 55; 55а; 57; 59; 61; 63; 65; 75; 77; 79; 83; 85; 87; 89; 93; 95

Гайдара - 1; 2; 5; 6; 7; 8; 9; 9/1; 11; 12; 13; 14

Героев Днепра - 3; 5; 15; 17; 29; 31; 35; 43; 45; 47; 49; 51; 53; 55; 57; 61; 63; 65; 69; 71; 73; 81; 83; 85

Героев Сталинграда - 4; 6; 8; 9; 11; 13; 14; 16; 18; 19; 20; 21; 22; 23; 25; 27; 31; 35; 37; 37/1; 38; 39; 40; 41; 42; 44; 46

Гоголя - 62; 137; 206; 221; 250; 258; 275; 290; 315; 360; 375; 383; 409; 440; 458; 460; 462; 469; 474; 494/1; 509; 520; 532/73; 583

Горького - 6; 9; 12/1; 12/2; 22; 28; 37; 81; 88; 130

Громова - 29/1; 29/2; 29/3; 29/4; 29/5; 34/4; 34/5; 34/6; 87; 91; 91/1; 95; 99; 99/1; 101

Дашковича Остафия - 29; 30

Десантников - 1

Добровольского - 6; 8; 15

Жужомы - 6

Ильина - 341; 355; 359; 361; 423; 424; 451; 465; 530; 532

Калинина - 2; 4; 27; 41; 45; 47; 55; 57; 62; 64; 65; 68; 70; 103; 105; 115; 143/4; 164; 168

Цветочная - 13

Козацкая - 5; 7; 9

Конева - 1; 3; 5; 7; 7/1; 9; 11; 13; 15/1

Кооперативная - 3

Королева - 12; 14; 16; 16/1; 24; 32

Котовского - 37; 43; 45

Кросовского - 4/1; 6

Крупской - 16; 18; 20; 50; 52; 54

Крупской переулок - 2; 4

Ленина - 2; 5; 41; 45

Лукъяновая - 3

Люксембург Розы - 30; 48; 147/36; 149; 149/1; 149/2; 151; 153/ 153/2; 183; 183/1; 185; 185/1; 187; 189/1; 189/2; 218/1; 220

Невского Александра - 15; 15/1; 19; 23; 27

Нечуя-Левицкого - 2; 14; 14/1

Орджоникидзе - 1; 7; 40; 46; 72; 94; 115; 147; 149/1

Партизанской Коммуны - 37

Пастеровская - 42; 106

Пацаева - 5; 7; 7/1; 14; 18; 24; 54/5

Петровского - 156/1; 156/2; 156/3; 158/1; 158/2; 160; 160/1; 160/2; 163; 185; 187; 283

Пилипенка Капитана - 1; 8; 9; 10; 12

Пионерская - 2; 17; 17/1; 23; 25; 45

Подневича - 2; 3/1; 5/1

Подолинского - 9; 13; 24

Пушкина - 39; 67

Рождественская - 4; 9; 14; 21; 40; 41; 42; 43; 43/1; 50; 57; 57/1; 57/2; 62; 69; 71; 90; 115

Розы Люксембург - 30; 48; 147/36; 149; 149/1; 149/2; 151; 153/ 153/2; 183; 183/1; 185; 185/1; 187; 189/1; 189/2; 218/1; 220

Руднева - 39; 41; 97

Рустави - 9; 9/1; 11; 13; 15; 17; 19; 21; 25; 27

Рябоконя - 25; 27; 29; 31; 33

Смирнова Сержанта - 1; 2; 3; 5; 6; 7

Советская - 33; 35/1; 37; 39; 39/1; 41/122

Седова - 1; 4/1; 6; 8; 15; 31/1; 35; 40; 50; 72; 82

Смелянская - 1; 2; 36; 38; 40; 42; 87; 96; 97; 98; 12/99; 100; 100/1; 101; 106/1; 106/2; 108; 110; 113/2; 115; 115/1; 117; 119; 121; 123; 123/1; 123/2; 126/1; 126/2; 128; 128/1; 200

Сумгаитская - 14; 17; 17/1; 18; 19; 19/1; 20; 21; 23; 24; 24/1; 28; 30; 32; 34; 36; 37; 39; 51; 59; 61; 63; 65; 67; 69; 71

Тараскова - 2; 3; 4; 5; 6; 7; 10; 11; 13; 16

Толстого - 20; 22; 25; 48; 50; 76; 78

Фрунзе - 52; 54

Химиков проспект - 28; 30; 30/4; 32; 34; 36; 38; 42; 44; 45

Хмельницкого Богдана - 43

Хоменка - 12; 14; 14/2; 18; 18/1; 18/2; 24/1; 26

Хрещатик - 130; 200; 255; 263

Чайковского - 44; 46; 48; 50/1; 54

Чехова - 6; 9; 10; 39; 54; 56; 82; 106; 108; 110; 125; 209; 211

Чигринская - 40; 44; 46; 50; 52; 56

Чиковани - 23/1; 32/1; 32/2

Черновола - 7; 9; 33; 35; 71; 85; 114/1; 114/4; 116; 118/2; 120; 120/1; 120/2; 120/3; 122; 142; 156/4; 158/1; 158/2; 160; 160/1; 160/2; 235; 237; 241/1; 245/1

Шевченко Бульвар - 132; 135; 224; 241; 241/1; 243; 244; 245; 246; 305; 320; 325; 335; 367; 367/1; 390; 396; 398; 399; 399/1; 403; 409; 411; 417; 419; 470; 472; 474

Ярославская - 4; 4/1; 8/1; 10; 10/2; 12; 22; 24; 26; 28; 30; 32; 34; 36

Энгельса (Черновола) - 7; 9; 33; 35; 71; 85; 114/1; 114/4; 116; 118/2; 120; 120/1; 120/2; 120/3; 122; 142; 156/4; 158/1; 158/2; 160; 160/1; 160/2; 235; 237; 241/1; 245/1

Якщо вашого будинку немає у списку, можливо він просто не внесений. Зв'яжіться з оператором для уточнення можливості підключення. У приватному секторі підключення не можливе.

Якщо ваш будинок є у списку, залишити заявку на підключення до "Домашнього інтернету" Київстар у Черкасах можна у розділі  - подати заявку на підключення, або за телефонами: 0933380023 (Lifecell), 0984662498 (Київстар), 0992902866 (Vodafone).


Новини інтернету КиївстарТарифи Київстар Все разом
Унікальна послуга від провайдера Київстар - «Все разом», що поєднує послуги мобільного зв'язку та інтернету в одному тарифі

Лідер телеком-ринку інтернет-провайдер Київстар першим в Україні запустив унікальні тарифи, які об'єднують послуги мобільного зв'язку, домашнього інтернету та телебачення в одній вигідній пропозиції – «Київстар. Все разом». Головними перевагами пропозиції є простота підключення, економія до 50%, єдиний персональний кабінет для управління відразу всіма послугами, оплата з мобільного рахунку одним платежем за всі послуги. Також для всіх неконтрактних тарифів «Все разом» при першому підключенні надається знижка на абонентську плату на перші 3 місяці користування послугою.

Клієнтам інтернет-провайдера у Черкасах та в інших містах доступні наступні тарифні плани, що об'єднують послуги дротового інтернету та мобільного зв'язку в єдиному тарифі:

Тариф «Все разом. Сила» дає безлімітне спілкування в мережі Київстар, 300 хвилин дзвінків по Україні, 50 Гігабайт 3G/4G мобільного інтернету по Україні та 10 Гб мобільного інтернету за кордоном у 27 країнах. А для 49 інтернет сервісів надається безлімітний доступ: до телебачення на смартфоні, популярних соцмереж та месенжерів, сервісів знань, мобільних ігор, відео та музичних сервісів. Для домашнього використання послуга передбачає безлімітний доступ до інтернету від провайдера Київстар на швидкості до 100 або 1000 Мбіт/с.

Контрактний тариф «Love Ua.Сила» – це необмежені дзвінки всередині мережі, 300 хвилин дзвінків на номери інших операторів, 300 SMS, 50 гігобайт 3G/4G мобільного інтернету, послуга суперсила на вибір (на вибір надається 1 безкоштовна послуга: 100 хвилин на інші мережі та за кордон, SIM для планшета, SIM для другого телефону або 270+ каналів Київстар ТБ без можливості оренди (смарт приставки), а також безлімітний «Домашній Інтернет» кабель, що підключається, на швидкості до 100 Мбіт/с для квартир у Черкасах та інших містах.

Тариф «Все разом. Наснага» включає безлімітне спілкування в мережі Київстар, 300 хвилин дзвінків по Україні, 50 Гігабайт швидкісного 3G/4G мобільного інтернету, безлімітний доступ до 49 сервісів: до телебачення на смартфоні, популярних соцмереж і месенжерів, сервісів знань, мобільних відео та музичних сервісів. Для домашнього використання з цим тарифом надається доступ до 345 каналів на телевізорі послуги «Київстар ТВ» та безлімітний інтернет на швидкості до 100 Мбіт/с, з можливістю безкоштовно добавити послугу гігабітний інтернет.

Тариф «Все разом. Міць» гарантує необмежене спілкування в мережі Київстар, також у тариф включено 500 хвилин дзвінків по Україні, безлімітний 3G/4G мобільний інтернет, безкоштовна послуга інтернет на другій сім карті, каналів телебачення на смартфоні та смарт тв. Домашній інтернет з безлімітним трафіком та швидкістю до 1000 Мбіт/с надається без додаткової плати, а для телевізора буде надано доступ до 377 каналів послуги «Київстар ТБ».
Безлімітний інтернет за 150 гривень
«Домашній Інтернет» Київстар за 150 гривень при оплаті за півроку

Спробуйте безлімітний інтернет на швидкості до 100 Мбіт/сек з телебаченням лише за 150 грн/міс, підключившись до тарифного плану «Оберіг». За умовами тарифу Ви вносите оплату відразу за півроку користування - 900 гривень, і користуєтеся швидкісним безлімітним інтернетом з можливістю додатково підключити одну безкоштовну послугу (Київстар ТБ або гігабітний інтернет).

Або підключайте тариф «Дім» зі швидкістю інтернету до 1000 Мбіт/сек та знижкою на абонплату на 3 місяці (до кінця місяця в якому було підключення та 2 повні місяці). Також з тарифом є ​​можливість підключити безкоштовну послугу Київстар ТБ. Знижка на абонплату, при першому підключенні до інтернету буде надано вам автоматично. Акція доступна за умови, що раніше протягом півроку у вашій квартирі не користувалися інтернетом від Київстару. При зміні тарифу на інший знижка перестане діяти достроково.

Підключити інтернет з акційною пропозицією можливо у Черкасах та в усіх інших містах, де є покриття послуги домашнього інтернету від інтернет-провайдера Київстар.
Домашнє ТБ від Київстар
Домашнє телебачення від інтернет-провайдера Київстар за півціни

Підключайте послугу «Київстар ТВ» від провайдера Київстар і насолоджуйтесь високою якістю зображення та звуку. Підключення послуги «Київстар ТБ» можливо лише спільно з послугою «Домашній Інтернет». Інтернет-провайдер Київстар надає послугу у Черкасах та в інших містах України, в яких є покриття мережі.

Якщо ви вперше підключаєте один із ТВ-тарифів - два місяці (до кінця місяця в якому було підключення телебачення та ще один повний місяць) ви отримаєте повний доступ до всіх каналів «Київстар ТВ». Замовивши послугу, ви зможете дивитися відео на YouTube, українські та іноземні телевізійні канали, а також користуватися бібліотекою контенту, яка містить тисячі відео (фільмів, серіалів) від провідних студій світу. У всіх пакетах «Київстар ТБ» включена можливість перегляду ефірних каналів та бібліотечного відеоконтенту з двох телевізорів та 3 інших гаджетів (ноутбук, планшет, смартфон) одночасно, з функцією мультиекранного перегляду.


Інтернет-провайдер Київстар у Черкасах | Время работы: пн-вс 9:00 - 21:00 | Рейтинг: 4.8/37