Телефони з питань підключення: 0984662498, 0992902866, 0933380023
Київстар інтернет у КиєвіІнтернет Київстар » Тарифы у Києві ✅ Тарифи » Підключення до мережі Київстар у Києві

Тарифи інтернету та ТБ провайдера Київстар у Києві

Тарифи інтернету Київстар у Києві та умови підключення

Домашній інтернет у Києві від інтернет-провайдера Київстар.

Інтернет провайдер Київстар у Києві пропонує найкращі тарифи серед інших провайдерів у 2024 році. Практично всі жителі великих та малих міст, які проживають у багатовартирних будинках, можуть скористатися пропозиціями провайдера Київстар та оцінити стабільність та якість роботи послуг інтернет та ТБ. Мережа інтернет у наш час дає безліч можливостей цікаво проводити дозвілля, спілкуватися з родичами чи просто з іншими людьми і навіть працювати та заробляти гроші не виходячи з дому. Швидким доступом в інтернеті користуються вже більше половини українців, але далеко не всі інтернет-провайдери у Києві здатні гарантувати якість послуг, що надаються всім своїм клієнтам. Але з упевненістю можна сказати, що всі користувачі підключивши домашній Київстар оцінять надійність, якість і відкриють для себе великі можливості при користуванні послугами інтернет і ТБ, що надаються провайдером у Києві. Компанія приділяє особливу увагу надійності домашнього інтернету, а також прагне надати сервіс максимальній кількості абонентів у всіх містах України, де це можливо зробити, використовуючи кабельний спосіб доступу до інтернету.

Яким способом і яку технологію використовує Київстар інтернет провайдер у Києві для виконання підключення.

Для можливості своїх клієнтів стабільно працювати в мережі, не залежно від завантаженості каналу інтернет-доступу, компанія Київстар обрала технологію підключення своїх послуг у Києві, під назвою FTTB. Даний тип підключення передбачає заклад спеціального оптоволоконного кабелю до багатоквартирного будинку та встановлення надійного обладнання доступу до мережі. Від обладнання Київстар надалі прокладаються кабелі у квартири всіх бажаючих підключиться до інтернету мешканців будинку. Вибираючи інтернет-провайдера у Києві, найчастіше люди хочуть бачити стабільний інтернет канал, що дозволяє безперебійного перегляду відео контенту, фільмів, серіалів, прослуховування музики, можливість грати в онлайн ігри та використовувати інші розваги. Також інтернет для багатьох українців став важливим джерелом заробітку, тому для таких користувачів якість інтернету відіграє особливу роль і при виборі провайдера саме цей фактор стає ключовим, навіть не зважаючи на вартість тарифних планів. Виходячи з цього, провайдер високошвидкісного інтернету Київстар гарантує потенційним клієнтам у Києві заявлену швидкість згідно з обраним тарифом, незалежно від завантаженості мережі, з максимальною пропускною здатністю до 100 мбіт/с.

Кращий провідний інтернет у Києві на сьогоднішній день - це Домашній інтернет від провайдера Київстар.

Послуга Домашній інтернет від Київстар пропонує унікальні тарифи серед інших провайдерів з безкоштовним підключенням, але тільки для мешканців багатоквартирних будинків. Підключивши Домашній інтернет у Києві ви не переплачуватимете отримуючи якісний сервіс і користуючись послугою на будь-якому зручному пристрої у вашій квартирі, будь то планшет, комп'ютер, телефон або будь-який інший пристрій. Всього за півціни провайдер Київстар у Києві дає можливість провести стабільний та якісний інтернет із цифровим телебаченням. При замовленні фірмового роутера від Київстар, наші клієнти отримують хорошу знижку на абонентську плату. Бездротовий та безлімітний Домашній інтернет Київстар у Києві це ідеальний варіант для використання у вашій квартирі на кількох пристроях одночасно.

Послуги інтернет та Домашнє ТБ у Києві від провайдера Київстар.

Високошвидкісний інтернет у Києві підключається з використанням сучасної та надійної технології FTTB, що дає можливість не використовувати додаткового обладнання, за винятком роутера, якщо у вашій квартирі необхідна Wi-Fi зона для підключення. Інтернет-провайдер Київстар забезпечує високу швидкість інтернет-доступу як у великих мегаполісах, так і в невеликих містах та селищах, виключно у багатоквартирних будинках. Підключити бездротовий інтернет у вашій квартирі на швидкості 100 Мбіт/сек виконується всього за кілька годин, досить просто оформити заявку на підключення у Києві. А з обраною опцією WI-Fi роутер, майстер також надасть та налаштує бездротовий доступ у вашій квартирі. Не забувайте і про те, що підключивши інтернет Київстар, вам автоматично підключиться акція, за умовами якої ви отримуватимете щомісячну знижку на абонентську плату.

Скористайтеся кращими пропозиціями щодо послуг доступу в інтернет та ТБ у Києві від провайдера Київстар.

Користуючись безкоштовним підключенням інтернету та телебачення, ви неодмінно переконаєтеся в цьому самі, і будете задоволені надійністю та якістю роботи послуг. Домашній Інтернет від провайдера Киевстар дає найкращі умови серед інших інтернет постачальників, як за ціною, так і за якістю. Для замовлення підключення послуги інтернету у Києві достатньо зробити лише кілька кроків. У розділі про підключення ви вибираєте відповідний тарифний план, перевіряєте можливість підключення та наявність обладнання Київстар у вашому багатоквартирному будинку у Києві. Заповнивши форму подання заявки на підключення послуги інтернет та відправивши заявку, протягом години з вами зв'яжеться диспетчер і погодить зручну для вас дату та час виїзду майстра. Також заявку може оформити оператор по телефону, просто наберіть один із номерів, вказаних на сайті Київстар.
Тарифи Київстар ТБ

Тарифи Підписки для
кількох ТБ
Кілкість каналів Оренда тюнера,
грн/міс
Абонплата за ТБ,
грн/міс
Базовий 2 45 120
Сімейний 3 45 150
Преміум HD 4 45 200
Акція для тарифів "Дім", "Все Разом.Наснана" та "Все разом.Міць", з якими послуга Київстар ТБ вже включена в вартість тарифів: перші 3 місяці (місяць підключення + 2 повні місяці) буде надана знижка, та вартість їх на цей період становитиме 200 гривень на місяць. Послугу Київстар ТБ у Києві можливо замовити лише разом із послугою Домашній Інтернет від інтернет-провайдера Київстар. Підключити телебачення можна одночасно з інтернетом або окремо - спочатку інтернет, потім після підключення залишити заявку для підключення ТБ. Щоб підключити послугу Київстар ТБ до телевізора, він має бути Смарт ТБ або знадобиться використовувати ТБ приставку. Якщо ви хочете підключити ТБ на два телевізори, вам відповідно знадобиться два ТБ-тюнери. Ви можете сплачувати щомісячно 45 грн за оренду ТБ-тюнера та користування технічною платформою. Придбати його за повну вартість при підключенні послуги можливо за 1599 гривень. Вартість додаткових передплат для підключення інших телевізорів складає 20 гривень. Послугою Київстар ТБ також можна користуватися і без ТБ-тюнера: на Смарт ТВ (Samsung, LG або будь-якому іншому з системою Android TV) через програму, комп'ютер через веб-інтерфейс, а також на планшеті, смарт приставці або смартфоні через програми для Android та iOS.
Властивості ТБ-тюнера

Швидкість до
до 1000 Мбіт/сек
Безкоштовне
підключення
Безлімітні
тарифи
Акції від інтернету Київстар Безкоштовне підключення інтернету Київстар Безлімітні тарифи інтернету

Перевірити можливість підключення


Часто задаваемые вопросы по подключению Киевстар у Києві:

🌍 Сколько стоит подключение интернета у Києві ❓

Подключение домашнего интернета от провайдера Киевстар бесплатное 💰

🎁 В чем заключается акция WI-FI роутера за 1 гривну ❓

Стоимость роутера у Києві 700 гривен, которые возвращаются на счет абонплаты 🏠

⚡️ Как быстро можно подключить интернет у Києві ❓

Подключить интернет от Киевстар возможно на следующий день 🔥

Як вибрати недорогого та якісного інтернет-провайдера у Києві

Без доступу до мережі інтернет у Києві та в інших містах, на сьогоднішній день, українцям вже просто важко уявити своє життя. Вибирати інтернет провайдера у Києві з кожним днем ​​стає все складніше, а часом перетворюється на цілу проблему, тому що для знаходження надійного постачальника послуги, який володіючи достатніми технічними засобами, зміг би забезпечити комфортну та безпечну навігацію по просторах Мережі, доводиться виконувати підключення кожного з провайдерів. .

Ваш комфорт та ефективність перебування в мережі безпосередньо залежить від провайдера, тобто від організації, яка бере на себе обов'язок у Києві максимально швидко та якісно постачати інформацію зі світової павутини безпосередньо до вашого комп'ютера, на заявленій швидкості та без перебоїв. у роботі.

Глобальна мережа виконує роль всесвітнього сховища величезної кількості інформації та отримати доступ до цього бездонного моря даних не так вже й складно. Достатньо просто вибрати відповідного інтернет-провайдера у Києві і підключитися до інтернету. Важливим критерієм вибору буде економічна складова, тобто, простіше кажучи, адекватна вартість тарифних планів.

У Києві підключити інтернет від провайдера Київстар можливо у Деснянському, Дарницькому, Голосіївському, Шевченківському, Солом'янському, Святошинському, Подільському, Печерському, Оболонському районах. Адреси будинків Києва, де є можливість підключення домашнього інтернету:

Як підключити домашній інтернет у Києві та вартість тарифів провайдера Київстар?

Сьогодні у більшості тарифних планів стаціонарних провайдерів у Києві, таких як інтернет Київстар, згадується швидкість доступу до 100 Мбіт/с за безлімітний доступ до мережі. Цієї швидкості достатньо для домогосподарств та офісу на кілька співробітників. Навіть з урахуванням того факту, що реальна швидкість часто нижча за заявлену, цього вистачить і для YouTube, і потокової трансляції відео, і для будь-яких інших мультимедійних завдань. Підключити Домашній інтернет Київстар у Києві можуть мешканці багатоквартирних будинків. Завдяки технології FTTB швидкість інтернет-з'єднання провайдера досягає 100 Мбіт. Перегляд відео, спілкування у скайпі, вайбері, онлайн іграми, серфінг у браузері, перегляд відео, різних серіалів, фільмів із завантаженням менше 1 хвилин без проблем доступно на цій швидкості. Найпопулярніший тариф з максимальною швидкістю Безлім 100 коштує всього 100 гривень на місяць, безлімітний трафік і доступний для безкоштовного підключення. Ще Київстар пропонує тарифи, що включають відразу кілька послуг: інтернет, телебачення та оплату мобільного зв'язку. А також будь-який користувач, який підключається до Київстар інтернет у місті Київ, може придбати WI-FI роутер по акції та отримати знижку на абонплату.

Як вибирати інтернет-провайдера у Києві і чим домашній інтернет Київстар кращий за інших?

Все більша частина жителів України не можуть уявити свій побут без домашнього доступу до інтернету. У міру зростання швидкісних показників, додаткових послуг, рівня якості та стабільності роботи інтернет-провайдерів, таких як Київстар, змінюються та підходи до вибору оптимальної пропозиції. Більшості споживачів у квартирних будинках доступний вибір між двома-трьома провайдерами, а то й більше.

Які додаткові послуги можна замовити при підключенні інтернету Київстар у Києві?

Багато інтернет-провайдерів, як Київстар, надають додаткові послуги: телебачення, інтернет, поповнення мобільного, доступ до відеоконтенту та онлайн-кінотеатрів. Замовляючи ці послуги в єдиному тарифі у Києві можна непогано заощадити, якщо їх пропонує провайдер, до якого ви підключаєтеся.

Умови надання підключення в Києві від компанії Київстар.

З огляду на потреби клієнтів провайдер Київстар розробив кілька тарифних планів для Києва. Всі тарифи домашнього інтернету безлімітні, відрізняються за швидкістю та ціною. Кожен абонент може встановити Wi-Fi роутер та користуватися інтернетом Київстар не лише на стаціонарному комп'ютері, а й одночасно на ноутбуці, планшеті, смартфоні. Роутер можна отримати по акції, внісши на ваш особистий рахунок 700 грн. Маршрутизатор залишається у власності абонента, крім цього абонентська плата в кожному з тарифних планів меншає на 20 гривень. Інтернет настільки ввійшов у наше життя, що про нього знають навіть маленькі діти. Багато дітей ще не навчилися читати, але вже стали впевненими користувачами глобальної мережі Інтернет. Багато українців чудово розуміють, що для комфортної роботи в мережі потрібний якісний доступ, тому довго вибирають надійного провайдера. Інтернет Київстар наголошує на стабільності роботи послуги та розширенні зони покриття мережі, тому в Києві вже доступний майже по всьому місту. Підключившись до нас, ви назавжди забудете про гальма та зависання мережі, якщо стикалися з цим у інших провайдерів.

Мережа послуги домашній інтернет від провайдера Київстар має найбільше покриття у Києві. Підключити інтернет Київстар можна безкоштовно і швидко, просто заповнивши онлайн-форму на сторінці сайту, в розділі підключення. Вибираючи якісний інтернет, завжди звертайте увагу на відгуки про провайдера.

Вибравши підключення до нашого провайдера у Києві, ви задубите про проблеми інтернету, які були з іншими компаніями

Тим, кому набридло по кілька разів завантажувати одні й ті ж файли, оскільки зависла мережа, або починати дивитися з цієї ж причини фільми заново, ніяк не обійтися без нашого інтернету. Поповнити ряди наших клієнтів досить легко. Вам необхідно одним з доступних способів надіслати нам заявку і дочекатися дзвінка від представника компанії. Він розповість про те, що є інтернет Київстар у Києві і як швидко можна провести підключення. Також майстер погодить із вами, коли наші представники зможуть прийти до вас та провести монтаж кабелю. Поки що ми можемо підключати інтернет тільки в багатоквартирних будинках.

Чим відомий Домашній Інтернет від провайдера Київстар

Провайдер інтернету Київстар - займає лідируючі позиції на ринку надання комунікаційних послуг України. Провайдер пропонує не тільки послуги зв'язку, а й високошвидкісний Інтернет. Підключаючись до Київстару, ви отримуєте можливість вибрати найбільш підходящий і вигідний для вас тарифний план.

Домашнє ТБ від Viasat та провайдера Київстар

Домашнє інтернет та телебачення від провайдера Київстар

Для підключення ТБ каналів від Київстар у місті Київ, Вам представляється на вибір 4 основних пакети телебачення, а також 2 тарифи з телебаченням та послугою Київстар усі разом. Телебачення інтернет-провайдером Киевстар у місті Київ надається виключно в цифровій якості мовлення. Тому немає можливості надати послугу окремо від інтернету, лише об'єднаним пакетом, або інтернет з телебаченням, або інтернет + мобільний зв'язок + ТБ. Для роботи каналів на телевізорі знадобиться встановлення спеціального ТБ тюнера, що перетворює інтернет сигнал на телевізійний, і дає додаткові функції, аналогічні функціям Смарт ТБ телевізорів. Це фільми, відео та серіали на запит, які можна вибирати за бажанням бібліотеки відео. Також є програма для доступу в youtube, програма для музики, є можливість встановлення сторонніх ігор та браузер для інтернет серфінгу.

Дивіться українські та зарубіжні телеканали у цифровій та HD-якості. Фільми, пізнавальні програми та мультфільми – вибирайте те, що подобається вам та вашій родині. Підключаючи пакети телебачення разом з інтернетом, ви зможете суттєво економити. Наприклад, тариф базовий дає можливість дивитися мінімальний пакет програм і оплачувати за це всього 40 грн на час акції. Підключивши тариф з мінімальною абонентською платою, після закінчення акції повна вартість складатиме 80 грн/міс, за цю суму ви зможете отримати доступ до перегляду 81 каналу. А з тарифом сімейна кількість каналів збільшиться до 107 з ціною 60 грн./міс. Список каналів переважно складається з розважальних програм, спортивних та каналів інших жанрів. Якщо і цього не вистачатиме, варто звернути увагу на підключення наступного пакета за 80 грн/міс, та 132 каналами, які дають можливість насолоджуватися світовими та українськими каналами лише за 120 грн/міс. Для перегляду телебачення в ХД якості з повним пакетом каналів варто підключити розширений пакет каналів Преміальний HD. До нього входять 155 каналів за ціною 110 гривень на час акції, яка надає знижку у півціни на 3 місяці. Постійна вартість цього ТБ тарифу складає 220 грн/міс, також сюди включено один безкоштовний тюнер та 4 підписки для ТБ. Не забувайте, що у низці тарифів Все разом від Київстару також присудить телебачення. У тарифах Базовий+ТВ та Вигідний+ТВ разом з Домашнім інтернетом вам також буде надано мобільний зв'язок, при цьому всі три послуги будуть включені в одному вигідному реченні з єдиним рахунком для оплати. При цьому оплата за тариф списується прямо з вашого мобільного номера.

Кожен з пакетів включає 100 Мбіт/сек інтернету, але не у всіх присуджує безлімітний мобільний інтернет. У той же час доступ і соціальним мережам, музичним та відео сервісам надається без обмежень.

Безкоштовне підключення домашнього інтернету в Києві

Для перевірки можливості підключення в Києві просто вкажіть вашу адресу, щоб швидко дізнатися присутній провайдер у вашому будинку чи ні.

Залишіть заявку на сайті, отримайте безкоштовну консультацію від наших спеціалістів у будь-який зручний для вас час. Консультант передзвонить вам протягом години та погодить зручну дату виїзду та деталі підключення. Встановлення та налаштування інтернету здійснюється протягом доби, після того, як ви залишили заявку.

Приєднуйтесь до провайдера Київстар, який по праву займає лідируюче місце за стабільністю, якістю та ціною інтернет послуг в Україні.

Домашній інтернет та телебачення у Києві. Ознайомець з тарифами провайдера Київстар та перевірте покриття інтернету.

Багато українців уже оцінили переваги користування інтернетом, у тому числі й жителі Києва, але не всіх влаштовує якість послуг, що надаються провайдерами. А для багатьох робота, розваги, дозвілля, спілкування без інтернету вже здаються неможливими. Але для виконання таких звичайних речей все одно потрібен найкращий постачальник, який гарантує зручність та надійність роботи зв'язку, ТБ та інтернету.

В Україні досить багато провайдерів інтернету, які пропонують максимальну швидкість та надійність інтернет з'єднання, при цьому не виконують взяті на себе зобов'язання. Тому лідери виходять ті, хто здатний забезпечувати заявлені зобов'язання. Київстар інтернет-провайдер займає лідируючі позиції як за кількістю абонентів, так і за якістю своїх послуг. Тому здатний гарантувати стабільність роботи інтернету в Києві всім своїм клієнтам, за будь-яких умов, що викликають поломки в інших операторів.

При замовленні безлімітного інтернет у Києві, підключення виконується наступного дня

Замовити підключення до провайдера у Києві досить просто заповнити онлайн форму замовлення, або набрати оператора. Після оформлення заявки оператор зв'яжеться з Вами в найкоротші терміни і надасть консультацію з питань, що залишилися, що стосуються підключення. Виїзд монтажника з моменту подання заявки можливий вже наступного дня, при цьому важливим фактором також є те, що за виїзд як і саме підключення Вам оплачувати нічого не доведеться. Головною умовою підключення інтернету Київстар у місті Київ є внесення першої абонентської плати за обраним тарифним планом.

Унікальні тарифи від Київстар, спеціально для міста Київ, що надають інтернет та оплату мобільного телефону в єдиному пакеті

Київстар першим в Україні запустив лінійку тарифів з назвою Усі разом, що дають можливість оплачувати всі послуги (інтернет, телебачення та інтернет) одним платежем і з одного рахунку мобільного телефону. Ця функція виявилася дуже затребуваною в Києві і багато українців саме тому вибирають підключення до інтернету від Київстар, віддаючи перевагу не тільки стабільності роботи інтернету, але й зручності оплати.

До мережі провайдера підключено майже всі багатоквартирні будинки міста Київ. Нижче список вулиць та будинків, в яких вже можливо подати заявку на підключення інтернету від провайдера Київстар:

Автозаводская ул. - 5; 5А; 7; 7А; 7Б; 11; 15А; 17; 21А; 25; 25Б; 27; 27Б; 27В; 29; 39; 41; 43; 61; 89; 89А; 93

Агрегатная ул. - 2

Азербайджанская ул. - 2; 4; 6; 8А; 8Б; 16/1; 16/2; 16/3; 16/4

Антонова Авиаконструра ул. - 2/32 корп. 1; 2/32 корп. 2; 2/32 корп. 3; 2/32 корп. 4А; 2/32 корп. 7; 2/32 корп. 75; 2/32 корп. 76; 2/32 корп. 84; 3; 4; 4/1; 4 корп. 1; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 15А; 16; 17; 18; 20; 35; 37; 39; 41; 43; 45; 47

Академика Навашина ул. - 9; 13

Академика Палладина просп. - 7/60; 11; 13; 24

Академика Стражеско ул. - 1; 3; 3А; 5; 7; 9; 11

Академика Туполева ул. - 3; 3А; 5; 5Б; 5В; 5Г; 5Д; 7; 7А; 7Б; 9; 9А; 11; 11А; 11Б; 11В; 11Д; 11Е; 13А; 15; 15А; 15Б; 15В; 15Е; 16А; 16Б; 16В; 16Г; 16Д; 16Ж;17; 17А; 17Б; 17В; 17Г; 17Д; 17Е; 18; 18А; 18Б; 18Г; 18Д; 18Е; 20; 20А; 20Б; 20В; 20Д; 22; 22А; 22Б; 22В; 22Г; 22Д; 24; 26/16; 28

Академика Филатова ул. - 10А

Академика Шлихтера ул. - 2/26; 4; 6; 6А; 8; 10; 12; 14; 14А; 16; 18/2

Алма-Атинская ул. - 2; 4; 4А

Апрельский пер. - 3; 5; 6; 7; 8; 10; 12

Армянская ул. - 1/9к; 3; 5; 5А

Арсенальная ул. - 15; 17

Артема ул. (Шевченковский) - 7; 9В; 26А; 28А; 32-28; 33Б; 40а; 44; 47А; 48; 55; 59/65; 59А

Астраханская ул. - 3; 5; 25

Ахматовой Анны ул. - 3А; 4; 5; 6; 7/15; 8; 9/18; 11; 13А; 13Б; 14Б; 15; 16Б; 16В; 16Г; 17; 18; 19; 21; 23; 25; 31; 33; 35; 35А; 35Б; 37; 39А; 39Б; 41; 43; 46; 48; 50

Бабушкина ул. - 23; 23А; 25; 27; 27/3

Багговутовская ул. - 3/15; 3/15а; 3/15б; 4; 32; 34; 36; 38; 40; 42/12

Бажана Николая просп. - 5; 5А; 5Б; 5В; 5Е; 7А; 7Б; 7В; 7Г; 7и; 9А; 9Б; 9В; 9Г; 9З; 10; 12; 14; 16; 24/1; 26; 28; 28А; 28В; 30; 32; 34

Бажова ул. - 1; 2; 3; 4; 6; 7/21; 8; 9А; 11/8; 12; 13/9; 15/20

Бакинская ул. - 26; 28; 30; 34; 37; 37А; 37Б; 37В

Бастионная ул. - 5А; 10; 11А; 12; 13; 14; 14А; 15; 16; 1/36; 2/1; 3/12; 5/13

Бастионный пер. - 5; 7; 9; 11

Бауманская ул. - 7/2; 10; 20; 20А; 22; 24/1; 28/2

Бахмачская ул. - 10

Белецкого Академика ул. - 3; 4; 5; 5А; 5Б; 5В; 6; 8; 9; 9А; 9Б; 10; 11; 18; 20

Беличанская ул. - 1; 3; 5

Белокур Екатерины ул. - 1; 2/8; 4; 8; 10/15

Белорусская ул. - 1; 5; 7/9; 10/18; 13; 15; 15А; 15Б; 17; 17А; 17Б; 17В; 21; 23; 26; 28; 28А; 30; 30А; 32; 34; 36; 38;40/15

Бережанская ул. - 10; 12; 12А; 14; 16; 16А; 18; 20; 24

Березняковская ул. - 2; 4; 6; 10; 12; 16; 16А; 16Б; 20; 22; 22Б; 24Б; 26; 30; 30А; 34А; 34Б; 36Б; 36В; 36Г; 38; 38А

Беретти Викентия ул. - 3; 5; 5А; 6; 6А; 6Б; 8; 10; 12; 14; 14А; 16

Берлинского Максима ул. - 4; 14/6; 18/17; 20; 27; 31

Бестужева Александра пер. - 22А; 22/2

Бестужева Александра ул. - 11

Бехтеревский пер. - 7/11; 10

Блюхера ул. - 1/15; 2/17; 3; 5; 7; 8; 9; 10; 11А; 12; 12А; 12В; 12Г; 13; 13А; 15; 17

Богатырская ул. - 2; 2А; 4; 6; 6/1; 8; 10; 14; 16; 18; 18А; 20

Богдановская ул. - 2

Богдановский пер. - 3

Богдановская ул. - 3; 4; 5А; 22; 24

Бойченко Александра ул. - 2/6; 4; 6; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17

Большая Окружная ул. - 1; 1А; 1Г; 3; 5; 5А

Бондарская ул. - 3

Бондарский пер. - 19

Борщаговская ул. (Соломенский) - 2; 4; 6; 8; 10А; 12; 14А; 16; 173/187; 189; 195/43; 210; 212/41

Братиславская ул. - 4; 6; 8; 10; 13; 14; 15; 16; 18; 18А; 18Б; 20А; 24; 26; 28; 30; 30А; 32; 34; 34б; 38; 40; 42; 42А; 44/2

Брест-Литовский пер. - 6/10

Бубнова Андрея ул. - 5; 6/6; 8; 9; 10; 11/8; 12/1; 12/2; 13

Будищанская ул. - 6; 6А; 7А; 9/40

Булаховского Академика ул. - 5А; 5Б; 22; 24; 28; 28Г; 30; 30А; 30Б; 32; 34; 34А; 36; 38; 40; 42/43

Булгакова ул. - 2; 2А; 3; 4; 4А; 5; 5А; 5Б; 6; 6А; 8; 8А; 9; 15; 15А; 16; 17; 18

Бурмистенко ул. - 3; 6 корп. 1; 6 корп. 2; 7/11; 8; 8/9; 9/10; 10; 11; 12; 13

Бучмы Амвросия ул. - 2; 3; 4; 6; 6В; 8

Быкова Леонида бульв. - 3; 4; 5; 6; 7; 8; 10; 12

Бышевский пер. - 9

Вавиловых ул. - 13А; 16/12а; 18; 20/13

Валковская ул. - 5

Василевской Ванды ул. - 3; 4; 5; 6; 8; 10; 11; 12/16; 13; 13/1; 13/2; 14; 15; 16; 18

Василенко Николая ул. - 4; 6А; 6Б; 8; 8А; 8Б; 9; 11; 11А; 12; 12А; 13; 13А; 14; 14А; 14Б; 14В; 14Г; 17; 23; 23А; 23Б; 25; 25/18

Васильковская ул. - 2А; 4; 5/7; 6; 8; 8А; 9/14; 11/11; 13; 15/14; 19/15; 21/18; 23/16; 27/1

Васильченко ул. - 6; 10А; 12

Вербицкого Архитектора ул. - 4; 4А; 6А; 8; 8А; 10А; 11; 13; 14А; 14В; 15; 17В; 17Г; 19; 19А; 19Б; 22/1; 24А; 24Б; 26; 26А; 26Б; 28; 28Б; 28В; 34; 36; 36А

Вернадского Академика бульв. - 5/19; 16; 16А; 59/2; 61; 63; 65; 67; 69; 69А; 71; 71А; 73; 73А; 75; 75А; 81; 83; 85; 87; 87А

Верховной Рады бульв. - 8/20; 10; 10А; 12А; 14; 14А; 16; 16Б; 17; 18; 18А; 18Б; 19; 19А; 19Б; 21; 22; 22А; 22Б; 23А; 23Б; 24; 24А; 25; 25А; 26; 26А; 26Б; 26В; 27; 27А; 27Б; 28; 29; 29А; 31; 33/1

Вершигоры Петра ул. - 3А; 3Б; 5; 5А; 7; 7А; 9; 9А

Ветряные Горы ул. - 3; 17; 21/7

Вильямса Академика ул. - 9 КОРП. 1; 9 КОРП. 2; 9 корп. 3; 11 КОРП. 1; 13 КОРП. 2; 15; 15 КОРП. 1; 17/11

Вильде Эдуарда ул. - 3; 3А; 4; 6; 8; 10

Винницкая ул. - 8; 12/10

Вишняковская ул. - 1; 3; 5; 5А; 5Б; 5В; 6А; 7А; 7Б; 8; 8А; 9; 11; 12; 12А; 13; 13Б; 17; 19/19

Воздухофлотский просп. - 8; 10; 11; 12/6; 14; 15; 16; 17; 18/2; 19; 20/1; 21/2; 23; 34; 36; 38; 42; 43; 45; 46; 47; 48/2; 50/2; 51; 52; 58; 62

Волго-Донская ул. - 58; 66

Волынская ул. - 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 15; 16; 22; 31

Воровского ул. (Шевченковский) - 5; 5А; 6; 7; 7Б; 8; 8А; 8Б; 9; 10; 14А; 16

Воссоединения просп. - 1; 1А; 1Б; 1В; 3; 3Б; 4; 5; 6; 7; 8/2; 10/1; 11; 13; 13А; 14; 16; 16А; 18; 18А; 20/2; 22/1; 24; 26/2

Выгуровский бульв. - 3; 5; 6

Высоцкого Владимира бульв. - 4; 5; 6; 6А; 6Б; 7; 8А; 9; 10/44; 11

Вышгородская ул. - 4; 4А; 10; 18/2; 26/2; 30; 31; 32/2; 33/1; 34/1; 36; 36А; 36Б; 38; 38А; 40/14; 44; 44А; 44Б; 46; 46А; 46Б; 46В; 48А; 50А; 50Б; 50В; 52; 56/2

Гавро Лайоша ул. - 1А; 2; 2А; 3; 4; 4А; 4Б; 5; 5А; 8; 9; 9Б; 9В; 9Г; 9Д; 9Ж; 9к; 11А; 11Б; 12/1; 14; 14А; 16; 17; 17А; 18; 18А; 22; 22Б; 24; 24Б

Гагарина Юрия просп. - 3; 3А; 5/2; 9; 12/1; 13; 13А; 13Б; 14; 14А; 15; 17; 19/30

Гайдай Зои ул. - 2; 2А; 3; 3А;6; 6А; 7; 7А; 7Б; 9А; 9/8;10; 10А; 12/10

Галана Ярослава ул. - 2; 2а

Галицкая ул. - 7; 7А; 9; 10; 11

Гарматная ул. - 30; 32; 34; 38; 39А; 39Б; 39В; 40; 42; 45; 49; 55; 57

Гашека Ярослава бульв. - 3; 4; 6; 7а; 8; 9; 10

Генерала Ватутина просп. - 2; 4; 6; 6А; 8; 8Г; 10; 10А; 12А; 14А; 22; 22А; 24; 24А; 24Б; 24В; 26; 26Б; 28А; 30; 30А

Генерала Витрука ул. - 4/9; 7А; 19

Генерала Жмаченко ул. - 4; 8; 12; 16

Генерала Карбышева ул. - 8; 8А; 10; 12; 14; 16; 18; 18А; 18Б; 20; 20А; 22

Генерала Наумова ул. - 19; 21/5; 23; 23А; 23В; 25; 27; 31; 31А; 33; 33А; 37; 37А; 37Б; 39; 41

Генерала Потапова ул. - 1А; 1Б; 1В; 1Г; 1Д; 1/5; 4; 6; 8; 10; 10А

Генерала Тупикова ул. - 21; 25; 31/2А

Героев Днепра ул. - 1; 3; 5; 6; 7; 9; 12; 12А; 13; 15; 16; 16А; 16Б; 16В; 17; 19; 20; 20А; 20Б; 22; 22А; 23; 24; 25; 26; 27; 28/45; 29; 30; 32; 32А; 32Б; 32Г; 34А; 34Б; 35; 36; 36А; 36Б; 38; 38Б; 38В; 38Г; 38Д; 38Е; 40А; 40Б; 42; 42А; 42Б; 43; 45; 47; 49; 57; 59; 61; 62; 63; 64; 65; 71; 73; 75; 77; 79

Героев Космоса ул. - 1; 1А; 1Б; 1В; 5; 5А; 7; 7А; 11; 13; 15; 19; 19А; 19Б; 19В

Героев Севастополя ул. - 1; 5А; 7; 7А; 8; 10А; 10Б; 11; 11А; 11Б; 12; 13; 13А; 14; 15; 16; 17; 17А; 17Б; 17В; 18/2; 19; 20/1; 22; 23; 23А; 25; 26; 27; 29; 31; 32; 33; 34/2; 36/1; 36А; 44/10; 44А

Героев Сталинграда просп. - 1; 7; 7А; 9; 9А; 11; 11А; 11Б; 13; 13А; 15; 15А; 17; 17А; 19; 19А; 25; 25А; 26; 27А; 28; 30; 32; 35; 36; 37; 38; 39; 39А; 40; 42; 42А; 42Б; 42В; 43В; 43Г; 44; 46А; 48; 49; 49Б; 50; 51; 51А; 52; 52А; 53; 54; 54А; 56; 56А; 58А; 59; 59А; 60; 61; 63; 63А; 64/57

Герцена ул. - 7; 17/25

Гетмана Вадима ул. - 34; 36; 38; 40; 42; 44; 44А; 46; 46А

Глазунова ул. - 3; 4/47

Глинки ул. - 6; 7

Глушкова Академика просп. - 12; 14; 18; 22; 24; 26; 30; 32; 34

Гмыри Бориса ул. - 1а/4; 1б/6; 1/2; 2; 3; 4; 5; 5А; 6; 8б; 9; 9А; 9Б; 9В; 11; 13; 15; 15А

Гоголевская ул. - 36-40; 37/2; 39А; 42А; 48; 49

Голосеевская ул. - 3; 4; 5; 6; 8; 10

Голосеевский просп. - 5; 7; 9; 11; 13; 15; 15А; 15Б; 17; 17Б; 19; 21; 25; 27; 74А; 82; 84; 86/1; 88; 90; 92/1; 94; 96; 98/2; 100; 100/2; 102/1; 106/2; 108 КОРП. 1; 108 КОРП. 2; 108 КОРП. 3; 110; 112; 114; 114 КОРП. 2; 118; 120; 122

Гонгадзе(Советской Украины) просп. - 3; 3А; 3Б; 7; 9; 10; 11; 12; 14; 18Б; 18Д; 18Е; 18Ж; 18З; 20А; 20Б; 20В; 20Д; 20Ж; 20к; 24Б; 26; 26А; 30; 32; 32А; 32Б; 32В; 32Г; 32Ж; 102/1

Горбачева Емельяна ул. - 4/2; 6; 14

Горловская ул. - 38/40

Градинская ул. - 6; 6А; 10; 10А; 14; 18

Грекова Академика ул. - 3; 12; 15; 19/28; 22А; 26

Григоренко Петра просп. - 1; 1А; 1Б; 1/7; 3А; 3Б; 3В; 5; 7А; 7Б; 7В; 9; 11А; 13; 15; 19; 19А; 21; 24; 25; 25А; 25Б; 25В; 26А; 27; 28; 28А; 28Б; 28В; 29; 31; 33/44; 36; 36А; 38А; 39; 39А; 39В; 41

Григоровича-Барского ул. - 3; 7; 7А

Гришко ул. - 8А; 10

Гродненская ул. - 1/35; 3/5; 5; 27; 29

Давыдова Алексея бульв. - 1; 3; 4; 6; 7; 10; 13; 14; 16; 19; 19/1; 20; 20/1

Данькевича Константина ул. - 3; 7; 7А; 8; 10; 12; 14; 15; 16; 17; 81/11

Дарницкий бульв. - 1; 1А; 3А; 4; 4А; 7; 11; 13; 15; 17; 19; 21

Двинская ул. - 1; 1А; 4; 19

Дегтяревская ул. - 6; 9; 10; 11; 12/7; 14; 15; 26; 26А; 26Б; 28; 30; 30В; 32

Декабристов ул. - 5; 5Б; 6; 6Б; 8; 9; 9А; 10; 10А; 12/37

Демиевская ул. - 35; 35Б; 39; 45; 45А; 45Б; 51; 55

Депутатская ул. - 6; 11/3; 17/6; 21; 23; 25; 30; 32

Дмитровская ул. (Лукьяновка) - 96-98

Днепровская Набережная ул. - 3; 5; 5Б; 7А; 9; 9А; 11; 11А; 19; 19а; 19в; 23; 25; 26; 26а; 26б; 26г; 26д; 26И; 26к

Днепродзержинская ул. - 120

Довнар-Запольского ул. - 9; 11

Донецкая ул. - 3; 5; 7; 8А; 28/17; 35; 37/19; 53; 57; 57А; 59; 65

Донца Михаила ул. - 3; 5; 7; 9; 11; 12; 13; 13А; 13Б; 14; 14А; 14Б; 14В; 15/41; 17/46; 18; 18А; 18Б; 19; 19А; 19Б; 20; 21; 21А; 23; 23А; 23Б; 25/89; 26; 27; 27А; 28

Дорогожицкая ул. - 15; 15А; 15Б; 16; 17

Доброхотова Академика ул. - 1; 1Б; 2; 3; 4; 5; 5А; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 11А; 12; 14; 15; 17; 20/19; 26; 28; 30

Драгоманова ул. - 3; 3А; 3Б; 3В; 5; 8; 8А; 8Б; 9; 11; 12; 12А; 13/10 14; 14А; 15А; 17; 18; 20; 20А; 22; 23А; 23Б; 25; 27; 31; 31Б; 31В; 40; 40А; 40Б; 42; 42А; 44А

Драгомирова ул. - 2; 4; 6Б; 8; 10А; 10/10

Драйзера Теодора ул. - 2А; 4А; 6А; 8А; 8Б; 9В; 9Г; 9Д; 10; 13/14; 14/33; 16; 18; 20; 20А; 26; 28; 30; 30А; 32; 36; 38; 42; 44А

Дружбы Народов бульв. - 7; 9; 11; 13; 17А; 17/5; 18/7; 19А; 20; 21; 22; 24/2; 25; 26/1; 27; 28А; 30/1; 32; 32А

Дружбы Народов пл. - 1; 2; 2А; 3; 5; 8

Дубинина Володи ул. - 4; 12/12; 14

Дубровицкая ул. - 3; 5; 7; 8; 10; 12

Ереванская ул. - 1; 2; 3; 4; 5; 7; 8; 8А; 9; 10; 10а; 11; 12; 13; 13 корп. 1; 14; 15; 16; 17; 18; 18А; 19; 21; 22; 23; 24; 25; 25 корп. 1; 26; 27; 27 корп. 1; 28; 28А; 29; 29 корп. 1; 31/1; 32

Житкова Бориса ул. - 5; 5А

Жмеринская ул. - 4; 6; 10; 16; 18; 22; 24; 28; 32; 32А; 36

Жолудева ул. - 1; 1А; 1Б; 1В; 1Г; 1Д; 3; 3А; 4Б; 4В; 4Г; 5; 6; 6Б; 6В; 6Е; 8; 8А

Жуковского Василия пер. - 3 КОРП. 1; 3 КОРП. 2; 4; 5; 13/16; 15; 17/25

Заболотного Академика ул. - 2; 4; 6; 8; 10; 12; 14; 16; 18; 20; 22; 24; 26; 28; 30; 32; 34; 36; 38; 40; 42; 44; 46; 48; 50; 52; 54; 56; 58; 60; 62; 64; 66; 68; 70; 72; 74; 76; 78; 80; 82; 84; 86; 88; 90; 92; 94; 96; 98; 100; 102; 104; 106; 108; 110; 112; 114; 116; 118; 120; 122

Задорожный пер. - 3; 3 корп. 1; 3 корп. 2; 5; 5 корп. 2; 6

Закревского Николая ул. - 1/2; 5; 7; 13; 13А; 17; 19; 19А; 19В; 27А; 27/2; 29Б; 31; 31Б; 31В; 33; 35; 35А; 37; 39; 39А; 41А; 43; 45; 45А; 47А; 47Б; 49/1; 49А; 53; 55; 57; 59/1; 63; 63А; 65; 67; 69; 71; 73/1; 77; 79/1; 85; 85А; 85Б; 87А; 89; 91/1

Залки Мате ул. - 2/12; 3; 3А; 4; 4А; 4Б; 5А; 6Б; 7/5; 8; 8А; 8Б; 8В; 10; 10А; 10Б; 10В; 12/3

Западная ул. - 11; 12; 14

Запорожца Петра ул. (Днепровский) - 3; 4; 5; 5А; 6; 7; 7А; 8; 8Б; 8В; 9; 9А; 9Б; 10; 11; 11А; 11Б; 11В; 12; 13; 13Б; 14А; 14Б; 15; 15Б; 16; 17; 17А; 17/6; 18; 19

Заслонова Константина ул. - 21; 2; 3; 7; 9; 13а; 13Б; 20; 22; 24/2

Захаровская ул. - 1; 2; 3; 3А; 7; 10; 14

Здолбуновская ул. - 1; 3; 3Б; 3В; 3Г; 5; 5А; 7А; 9; 9А; 9Б; 11; 11А; 11Б

Зодчих ул. - 4; 6; 6А; 6Б; 8; 10; 12; 14; 16; 24; 26; 26А; 26Б; 28; 28А; 28Б; 30; 30/6; 32В; 34; 36; 38; 40; 44; 46; 50А; 50В; 54; 56; 56А; 60/1; 62; 62А; 62Б; 64; 66; 68; 70; 72; 74; 78; 80; 80А

Ивашкевича Ярослава ул. - 3; 5; 6; 8; 8А; 10; 12; 14

Ижакевича Ивана ул. - 1/24; 4; 4/6

Ильича ул. - 5/9; 5; 6/5; 7; 7А; 8; 10/5; 12; 20А

Ирпенская ул. - 2; 62; 62А; 63/5; 63А; 64; 65; 66; 67; 68; 69; 70; 72; 74

Искровская ул. - 1; 3; 3А; 4; 5; 6; 7; 9; 11; 12; 14; 16; 20; 22; 24

Каблукова Академика ул. - 1; 2/24; 3; 5; 7; 9; 11; 13; 15

Кавказская ул. - 9; 11; 12; 13

Кадетский Гай ул. - 3; 7; 9; 11

Казанская ул. - 18; 20

Калининградская ул. - 1/7; 8А

Карпинского Академика ул. - 6; 8; 10

Картвелишвили ул. - 3А; 3Б; 3В; 5; 5А; 9

Касияна Василия ул. - 2А; 2Б; 6; 6А; 6Б; 10; 10А

Каунасская ул. - 4; 4/1; 4/2; 6/1; 8/2; 10; 10А; 10/1; 12; 12/1; 12/2; 14; 16/1

Каштановая ул. - 1/9; 4; 5; 8; 8А; 12А; 12Б; 13; 14; 14А

Керченская ул. - 11

Кибальчича Николая ул. - 3А; 3Б; 4; 5А; 5Б; 6; 7А; 7Б; 8; 8А; 9; 10; 12; 12Б; 14; 15; 15А; 16; 18/21; 21

Киквидзе ул. - 1/2; 2/34; 3; 4; 4А; 6; 6А; 7/11; 9/12; 10; 12; 12А; 13; 13А; 13В; 14в; 15; 15А; 15Б; 16; 17А; 17/10; 18; 18А; 18Б; 19; 20; 22; 23; 25; 25А; 26; 27; 28; 28А; 29; 30; 30А; 31; 34; 34А; 37

Киото ул. - 3; 5; 9

Киприанова Академика ул. - 2; 4; 6; 6А

Кирилло-Мефодиевская ул. - 7; 14/2; 15

Кирпоноса ул. - 10/8; 11/10; 12; 13

Китаевская Большая ул. - 6; 10

Клавдиевская ул. - 23/15; 36

Княжий Затон ул. - 2Б; 2/30; 3; 4; 4А; 5; 7; 11; 12; 13; 14А; 14Б; 14В; 14Г; 15; 16А; 16Б; 16В; 17; 17А; 17Б; 19

Козицкого Филиппа ул. - 3; 5; 5 корп. 1; 7

Коласа Якуба ул. - 1А; 1Б; 1В; 2; 3/1; 4А; 5; 6; 6А; 6Б; 6В; 7; 8В; 9; 11; 12; 13; 14; 17; 21; 23; 23Б; 27В; 29

Коломыйский пер. - 3/1; 5/2; 7; 8; 9; 10; 12; 13/23; 16

Кольцова бульв. - 1; 3; 3А; 3Б; 5; 5А; 5Б; 7; 15; 15А; 17; 17В; 17Г; 18А; 19; 20; 24

Командарма Уборевича ул. - 3; 7; 7А; 9; 13; 15; 19; 19А; 21; 25; 27; 29/22

Комиссара Рыкова ул. - 1; 3; 5; 7; 9

Кондратюка Юрия ул. - 2; 2А; 4; 4А; 4Б; 4В; 4Г

Копыловская ул. - 2; 2А; 2Б; 10А; 10Б; 12А; 12Б; 17/19; 21; 31; 65; 67; 67Б; 67 корп. 11; 67 корп. 12; 67 корп. 13

Королева Академика просп. - 1/2; 2А; 2Б; 2В; 2/12; 4; 6; 8; 12; 12А; 12Б; 12Г; 12Ж; 12и; 12л; 14; 18; 24

Королева Академика ул. - 24А; 1А; 2А; 3; 3Б; 4; 6; 7; 8; 10; 10А; 10Б; 11/1

Космическая ул. - 1/10; 3; 5; 6

Космонавта Волкова ул. - 2; 4; 6/55; 8; 12; 12А; 14; 16; 18; 20А; 24; 26

Космонавта Комарова просп. - 2/44; 4А; 8; 10; 10А; 12; 14; 14А; 16; 20; 22; 24; 28; 30/28; 38А

Котовского ул. (Шевченковский) - 3; 5; 8; 11; 25; 27; 31; 33

Коцюбинского Юрия ул. - 3; 4; 7; 12; 14; 16; 18; 20

Кошица ул. - 4; 4А; 7; 9; 10/21

Краковская ул. - 4; 6; 7; 10; 11; 12; 14/6; 16; 18

Краснова Николая ул. - 8; 8А; 10; 12; 12А; 17

Краснодарская ул. - 43/8; 44; 45; 47/1

Краснозаводской пер. - 2/13

Краснопольская ул. - 3А; 5; 6/26; 7; 8; 9; 10; 11/13; 12А; 13/16; 14/14; 15; 16; 20/15; 21; 23/17

Красноткацкая ул. - 14; 16А; 17; 18; 18А; 19; 20; 20А; 22; 22А; 22Б; 23; 24; 24А; 25; 26; 27/2; 29; 30

Крейсера Аврора ул. - 1; 1Б; 1 КОРП. 2; 5Б; 5 КОРП. 1; 5 КОРП. 2; 9; 9А; 15; 15А

Крупской ул. - 4А; 8; 8А; 10

Крушельницкой Соломеи ул. - 1/5; 3; 3А; 5; 7

Кудри Ивана ул. - 9; 10; 13/2; 16А; 20; 20А; 20Б; 22/1; 28/25; 30; 31; 35/23; 35Б; 36; 37; 37А; 38; 38А; 38Б; 39; 39А; 42; 43

Кудряшова ул. - 2; 3; 4; 4/2; 5; 5А; 7

Кулибина ул. - 7Б; 5; 5а; 6; 6А; 14

Курбаса Леся просп. - 1А; 1Б; 2/13; 3; 3А; 3Б; 3В; 3Г; 4; 5; 5А; 5Б; 9; 9Б; 9В; 9Г; 9Д; 9Е; 9Ж; 10; 10А; 10Б; 10Г; 10Ж; 12; 12А; 12Б; 12В; 13А; 15; 16; 17; 18; 18А; 18В; 18Г

Курчатова Академика ул. - 3; 4; 6; 7; 8; 8Б; 9/21; 11; 13; 14; 16; 18; 20; 21; 22; 23; 25/37

Кургановская ул. - 3

Курнатовского ул. - 2А; 2Б; 3; 4; 4А; 5; 5А; 5Б; 6А; 6Б; 9; 11; 11А; 11Б; 15; 15А; 15Б; 17; 17А; 17Б; 19; 19А; 22; 24; 26; 26А; 28; 30; 32; 32А

Курская ул. - 4; 4А; 7; 8; 9; 10; 13; 13А; 13Б; 13В; 13Г; 13Д; 13Е; 14; 18; 22

Кутузова ул. (Печерский) - 14

Кучера Василия ул. - 2; 2А; 4; 6; 8; 10

Лабораторный пер. - 24; 26; 26А

Лаврухина Николая ул. - 5; 7; 7А; 11; 15/46

Лебедева Николая ул. - 3; 5; 7

Лебедева-Кумача ул. - 28/32; 28А

Леваневского ул. - 3; 4; 8/7; 9

Лепсе Ивана бульв. - 1/28; 5; 5А; 5Б; 5В; 5Г; 7; 7А; 7Б; 7В; 9Б; 11; 13; 15; 17; 19; 21; 21А; 21Б; 21В; 25; 27; 27А; 29; 30/1; 31; 32; 34; 34Б; 34В; 34Г; 35/2; 36; 36Б; 36В; 37; 38; 38В; 38Г; 39; 40; 40Б; 41; 42; 43; 43А; 44; 45; 47/15; 48/24; 50; 52; 53; 54/26; 55; 57/38; 73/22; 75; 75А; 77; 79; 79А; 79Б; 79В; 79Г; 79Д; 81; 83; 83А; 83Б; 83В; 83Г; 83Д; 85; 87; 87А

Лесной просп. - 3; 4А; 5; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 12А; 12Б; 13; 13А; 15; 15А; 17; 17Б; 18; 19; 20; 21; 22; 24; 25А; 26; 31; 33; 43

Лисковская ул. - 2/71; 4; 5; 5А; 6; 6А; 8/24; 9/22; 12; 14; 16; 18А; 18Б; 18В; 20; 22; 24; 28; 28А; 30; 32/51; 32/51а

Литвиненко-Вольгемут ул. - 1; 1А; 1Б; 1В; 2А; 4; 5; 5А

Ломоносова ул. - 4; 5; 7 КОРП. 1; 8; 11; 19/11; 22/15; 24; 26; 27; 29; 31; 31/2; 52/3; 52а; 54; 54а; 56; 58; 58а; 60/5; 60а

Лукьяновская ул. - 7; 9; 11; 21; 27; 65/67; 79; 81

Лумумбы Патриса ул. - 16; 19; 20; 21; 22/31

Луначарского ул. - 1А; 1/2; 3; 3А; 3Б; 3В; 22В; 24; 24В; 24Г

Лятошинского ул. - 2; 4А; 8; 8А; 12; 14А; 14Б; 18; 18А; 22; 26А; 26Б; 28

Майорова Михаила ул. - 1; 1А; 3; 5

Макеевская ул. - 4; 6; 7; 8; 10

Макеевский пер. - 2

Малокитаевская ул. - 3; 7; 7а

Малышко Андрея ул. - 3; 9; 13А; 17; 19; 19А; 21; 21А; 23; 25; 27; 29; 29А; 33; 35; 37

Мартиросяна ул. - 1/8; 2/6; 4; 6; 8; 10/22; 11; 14; 16/14; 17; 17А; 18; 19; 20; 22; 23; 25; 26

Мартовская ул. (Днепровский) - 3; 7

Маршала Гречко ул. - 2; 4; 6; 8; 8Б; 8В; 8Г; 8Д; 9; 10; 11А; 12; 12В; 12Г; 12Д; 16; 18; 18А; 18Б; 18В; 18Г; 18Д; 20; 20А; 20Б; 20В; 20Г; 22; 24; 24А; 24Б; 24В; 26

Маршала Жукова ул. - 15; 17; 19; 19А; 20; 21; 21/25; 21А; 22; 24; 24А; 27; 28; 29; 29А; 30; 31; 33; 35/24; 41А; 45А; 45Б; 45В; 47А; 49; 51; 53

Маршала Конева ул. - 7а; 9

Маршала Малиновского ул. - 1; 1А; 3; 3А; 3Б; 7; 7А; 11; 11Б; 13; 13А; 15/3; 25; 25А; 25Б; 25В; 25Г; 27/23; 27Б; 28; 28А; 28Б; 30; 32; 32А; 32Б; 36

Маршала Рокоссовского просп. - 2; 2Б; 3; 3А; 3Б; 3В; 4; 4А; 6; 6Б; 7; 8; 8А; 10; 10А

Маршала Тимошенко ул. - 1; 1Б; 1В; 1Г; 1Д; 1Е;2; 2А; 2Б; 2Г; 3; 3А; 3В;4; 4А; 5;6; 6А; 7; 7А; 7Б; 11; 11А;12; 13; 13А; 15; 15Г;18; 19; 29А; 33/35

Маршала Якубовского ул. - 2; 2А; 2В; 3; 4; 5; 7; 11

Матеюка Николая ул. - 5; 7; 9; 11; 13

Маяковского Владимира просп. - 1; 1А; 1Б; 2А; 2В; 3; 3А; 3Б; 4А; 4В; 4Г; 5А; 7; 8; 8А; 8Б; 8В; 11; 11а/2; 11Б; 12; 12А; 12Б; 14А; 15А; 15Б; 15В; 16А; 16/12; 17А; 17Б; 17В; 18; 20; 20А; 20Б; 20В; 20Г; 21А; 21Б; 22; 22А; 23; 24; 24А; 24Б; 26Б; 28; 28А; 28Б; 30; 30А; 32; 32А; 32В; 32Г; 32Д; 34; 34А; 35А; 36/7; 38Б; 40; 41/1; 42/13; 46; 48/9; 49; 50; 51А; 52; 53; 54/9; 55А; 59; 59А; 61; 62А; 63А; 64А; 65; 66А; 67; 69; 69А; 71; 72А; 72Б; 74/9; 79; 79А; 81; 81А; 81Б; 89; 91А; 91Б; 93А; 93Б; 95А; 95Б

Межевая ул. - 11/12; 12; 15; 18; 19; 20; 23; 24; 26

Межевой пер. - 3; 3А; 5; 5А

Мельникова ул. - 5; 7; 9; 22; 32; 49; 53/55; 63; 69А; 71

Метростроевская ул. - 1/35; 3; 4; 4А; 5; 6; 6А; 7; 8; 9/9; 10/11; 11; 13/10; 18

Милославская ул. - 5; 5А; 5Б; 17; 17А; 19; 19А; 21; 21А; 23; 23А; 23Б; 23В; 25; 31; 31Б; 33; 35; 37; 39/48; 41/15; 45; 47; 47А

Мильчакова Александра ул. - 3; 3А; 5

Милютенко ул. - 5А; 7; 7А; 9; 9А; 10/1; 11; 11А; 11Б; 15А; 17; 17А; 17Б; 17В; 18; 22; 23; 23А; 24; 26; 28; 28А; 30/12; 36; 38; 40/16; 42; 42А; 44; 44Б; 46

Минина ул. - 1; 3

Минский просп. - 6А; 8А; 10; 10А; 12

Мира просп. - 2/3; 5; 6; 8; 9; 9А; 9Б; 12; 13; 13А; 13Б; 13В; 14; 15; 17; 17А

Миропольская ул. - 3; 13; 15; 15А; 15Б; 21; 23/16; 25; 27/16; 29; 31; 31а/1; 35; 37; 37Б; 37В; 39

Митрополита Василя Липківського ул. - 3; 5; 9; 11; 13; 15; 16; 19; 21; 23; 24; 25; 27/5; 30; 31; 32; 35А; 37; 37А; 39; 40; 41; 43

Мицкевича Адама ул. - 5; 6; 9; 10

Мичурина ул. (Печерский) - 2; 4

Мишина Михаила ул. - 2; 4; 17; 23; 25; 37А; 39а; 41; 41А

Мишуги Александра ул. - 1/4; 3; 7; 9; 11

Молодогвардейская ул. - 12; 15; 16

Мостицкая ул. - 6; 8; 10; 12; 14; 16/2; 26

Мукачевская ул. - 5А; 6; 9; 14; 14А

Мурашко Николая ул. - 4; 4Б; 5; 5А; 6; 6А

Муромская ул. - 3; 3А; 5/34; 7/13; 9; 17/20

Навои Алишера просп. - 76; 78; 80; 82; 84; 86; 88; 90

Народного Ополчения ул. - 2; 4; 4А; 6; 8

Науки просп. - 4; 6; 9; 10/1; 11; 13; 15; 16; 16А; 18; 20; 22; 24;24 корп. 2; 25; 27

Нежинская ул. - 7; 10; 16; 18; 20; 29Г

Некрасовская ул. - 1; 3; 8

Неманская ул. - 2; 3; 4; 5; 10

Немировича-Данченко ул. - 5; 14/13; 16А

Никитенко Ивана ул. - 3; 3А; 5; 5А; 7В; 9; 9Б; 11; 11А; 13; 15; 21; 23; 25; 27

Николаева Архитектора ул. - 1/27; 3; 3А; 3Б; 3В; 5; 9; 9А; 11; 13; 13А; 15; 15А; 15Б; 17

Никольско-Слободская ул. - 4; 4А; 4Б; 4В; 4Г; 4Д; 6/2

Нищинского Петра ул. - 6; 8; 10; 12; 12 корп. 1; 12 корп. 2

Новаторов ул. - 2А; 4; 22А; 22Б; 22В

Новгородская ул. - 1; 3; 4; 5; 6; 11

Новодарницкая ул. - 6; 23/7; 27; 27а; 30; 32

Новомостицкая ул. - 2А; 2Б; 2В; 2Г; 4; 6; 8

Оболонский просп. - 2А; 5; 5А; 7; 7Б; 7В; 7Г; 9; 9А; 10; 10А; 10Б; 10В; 11; 11А; 12; 12А; 13; 14А; 14Б; 14В; 14Д; 14Е; 14Ж; 15А; 15Б; 16; 16А; 16Б; 16В; 16Е; 18А; 18Б; 18Г; 21; 22; 22А; 23А; 23Б; 25; 27; 27А; 27В; 28; 28А; 30; 31; 33; 33А; 34; 34/1; 34А; 36; 36А; 37; 37А; 37В; 38; 38А; 39; 39А; 40; 40А; 43; 49; 51/30

Обсерваторная ул. - 7; 8; 9; 10; 11/1; 12; 12А; 12Б; 13/15; 23

Овручская ул. - 17

Озерная ул. (Оболонь) - 4; 6; 8; 10; 12; 14; 16; 18; 20; 22; 24; 26; 28

Окипной Раисы ул. - 1; 3А; 3Б; 3В; 4; 4а; 5; 5А; 5Б; 7; 7А; 8; 9; 10; 10а; 10б

Олейника Степана ул. - 3; 5; 7; 8; 9; 11; 13; 15; 17; 19

Ольжича ул. - 3; 4; 5; 6; 7; 7А; 8; 9; 9А; 10; 11; 11А; 12; 13; 14; 14А; 14Б; 15; 15А; 17; 17А; 21; 23; 25

Оноре де Бальзака ул. - 4; 8; 8А; 8Б; 16; 16А; 18; 20; 24; 26; 38; 40/11; 44; 46; 46А; 48А; 50; 52; 52А; 54/21; 54А; 55; 55В; 55Г; 56; 57; 58; 61; 63; 65; 66/21; 68; 70; 72/19; 73; 75; 77; 79; 81/1; 82; 83/2; 84; 84А; 86; 88; 88А; 89; 90; 92; 92А; 98/29; 100/31

Орловская ул. - 4/6; 15

Островского Николая ул. (Соломенский) - 5; 7; 9; 11; 13; 15; 40А

Отрадный просп. - 6/1; 8; 10; 10А; 12; 12А; 12Б; 14/45; 16/50; 18; 18А; 18Б; 22; 22А; 22Б; 28; 28А; 28Б; 28В; 28Г; 30; 93/24

Очаковская ул. - 13

Панча Петра ул. - 1; 2; 3; 4; 5; 7; 9; 11; 11А; 11Б

Перова бульв. - 9Б; 9В; 11; 11А; 11Б; 11В; 13; 14; 15; 15А; 15Б; 15В; 16; 16Б; 16В; 16Г; 18; 18А; 18Б; 20; 22; 23; 23А; 24; 24А; 24Б; 25; 25А; 25Б; 25В; 26; 30; 30А; 30Б; 32; 38/1; 40; 40А; 40Б; 42; 42А; 42Б; 44; 46/2; 48; 48А; 48Б; 50; 50Б; 54; 56

Петровского ул. (Соломенский) - 2; 4; 4А; 6; 8; 10; 12

Петропавловская ул. - 6; 11; 12; 13/8; 15; 26; 34-14

Печенежская ул. - 1/7; 4; 6; 8; 9; 16; 34; 35/43

Пика Вильгельма ул. - 2/50; 3/56; 5; 7/43; 8; 10; 11; 12; 14; 16; 18/59; 20/54; 24; 26

Питерская ул. - 2; 3; 4; 6; 7; 10; 14

Платона Майбороды ул. - 21

Плеханова ул. - 4А; 4Б; 6

Победы просп. - 15; 16; 17; 18; 19; 20; 21; 22; 23; 27; 28/1; 29; 30; 33; 71/2; 73/1; 75/2; 77/1; 77А; 79/2; 104; 106/2; 108/1; 116/1; 116А; 128/2; 144; 144А; 146/2; 148/1

Подвойского ул. - 2; 4; 9а; 10; 10А

Подгорная ул. - 3; 7/36; 12

Подлесная ул. - 2; 6

Пожарского ул. (Днепровский) - 1; 2; 5; 6; 7; 8; 8А; 9; 11; 13; 15

Политехническая ул. - 5А

Политехнический пер. - 1/33; 3

Половецкая ул. - 7/13; 12/42; 14; 14А; 16; 16А; 16Б; 25/27

Полтавская ул. - 3; 4; 5

Полярная ул. - 5; 5А; 6; 6А; 6Б; 6В; 7; 7Б; 8Г; 8Д; 8Е; 11; 13

Попова пер. - 5

Попова ул. - 5; 6; 8; 8А; 10; 10А; 11; 12; 14; 15; 17

Попудренко ул. - 16; 18; 18А; 22/14; 28; 32; 26/9

Порика Василия просп. - 3; 3А; 9А; 9В; 9Г; 12; 14; 14А; 14Б; 15; 15А; 16; 17; 17А; 17Б; 18

Правды просп. - 3; 6; 6А; 8; 8А; 10; 31; 35; 35А; 37Б; 62А; 64; 64Б; 68; 68А; 68Б; 68В; 70; 70А; 70Б; 72; 74; 76; 78; 80; 80А; 80Б; 80В; 88; 88А; 88Б; 92; 94; 96; 96А; 98; 104; 106; 108

Пражская ул. - 17; 18; 18А; 19; 20; 21; 21/1; 21/2; 22; 22а; 23; 24; 25; 25/1; 25/2; 26; 27; 28; 29; 29/1; 30; 31; 32; 33

Привокзальная ул. - 8; 8/1; 10; 10/1; 12; 12/1; 14; 14А

Приймаченко Марии бульв. - 1/27; 2; 3; 4; 5; 6; 6А; 7; 8; 8А; 8Б; 10/36

Прилужная ул. - 4/15; 8; 10; 12; 14; 14А

Приозерная ул. - 2А; 2Б; 4; 4А; 6А; 8; 8А; 8Б; 10; 10А; 10В; 10Г; 12; 12А

Приречная ул. - 5; 9А; 17; 17В; 17Г; 17Д; 19; 19В; 27; 27В; 27Г; 29; 31; 33; 35; 37

Профессора Подвысоцкого ул. - 3; 5; 6; 6А; 12; 12А; 14; 16; 18; 19; 20; 21

Пугачева ул. - 4; 6/29; 11/15; 14; 17; 19; 19А

Пулюя ул. - 1; 1А; 2; 3; 5А; 5Б

Пушиной Феодоры ул. - 2; 8; 44/50; 49

Пчёлки Алёны ул. - 2; 2А; 2Б; 4

Радужная ул. - 1; 2; 2А; 2Б; 3; 3А; 3Б; 4; 4А; 5; 7; 9; 10; 11; 11А; 13В; 14; 16; 17А; 19; 21; 21А; 33; 39; 41; 43; 45; 47; 55; 57; 59; 59Б; 61; 69; 71

Радунская ул. - 1/10; 3; 3А; 5; 5Б; 7; 9; 9А; 9Б; 11; 11А; 14; 16; 18А; 22/9; 26; 28; 32; 36; 38; 42/10; 44; 46; 46Б

Раевского Николая ул. - 25; 28; 34

Расковой Марины ул. - 8; 8А

Ревуцкого ул. - 4; 7; 7А; 8; 10/2; 11А; 11В; 11Г; 17Б; 18А; 19/1; 21; 23; 25; 27; 29; 30/1; 34; 34А; 35; 36/2; 42А; 44; 44Б

Рижская ул. - 6/1; 8; 18

Роллана Ромена бульв. - 2; 3; 4; 4А; 4Б; 4В; 4Г; 5А; 5Б; 5В; 5/8; 6/10; 7А; 7Б; 9; 11; 13; 13А; 13Б; 13В; 13Г; 14

Российская ул. - 31Б; 33; 35; 39/14; 42/15; 44; 50; 58А; 64

Руденко Ларисы ул. - 3А; 3Б; 5; 6; 7; 8; 9; 10; 10А; 10Б; 10В; 10Г; 13; 15/14; 17; 21; 21А

Руднева ул. - 34; 48; 49/20

Русановская Набережная ул. - 4; 4/1; 8; 8/1; 10; 10/1; 12/1

Русановский бульв. - 3; 4; 5; 6; 9; 10; 11/11; 12

Руставели Шота ул. - 4

Рылеева ул. - 7/11

Сабурова Александра ул. - 1; 1А; 3Б; 4; 5; 8А; 9/61; 11; 11А; 15; 17; 17А; 18; 19

Саксаганского ул. - 102

Салютная ул. - 4А; 6; 8; 9; 10; 11; 12/62; 13; 17; 18; 19; 20; 20А; 21; 22; 25; 25А; 27; 27А; 29; 29А

Санаторная ул. - 5; 9; 11; 12; 16/52; 18; 23; 27

Саратовская ул. - 6; 6/42; 10; 10А; 12/28; 14/9; 16; 18/16; 39; 45; 47; 47А; 49; 49А; 53/31; 55

Светлицкого ул. - 13; 19; 21; 23; 23А; 24; 24А; 25; 26А; 26Б; 27; 28; 28В; 29/18; 30/20; 30/20а; 30/20б

Свободы просп. - 1/60а; 1А; 1/60; 2А; 2В; 3; 4; 4А; 5; 6; 6А; 8/28; 10; 14; 15/1; 16; 17; 17Б; 24; 24Б; 28; 28А; 28Б; 30; 30А; 30Б; 32; 38; 42; 44; 46

Святославская ул. - 15

Святошинская пл. - 1

Севастопольская ул. - 1/1; 5; 7/13; 11/27; 13; 15/29; 17; 18; 19; 22; 24

Северная ул. - 2; 2А; 2Б; 2В; 2Г; 2/58; 6; 10; 12; 14; 18; 28; 30; 32; 34; 36; 48; 48А; 50; 52; 54; 54А; 54Б; 54В; 54Г

Семашко ул. - 8; 8А; 10; 12; 15; 16; 17; 21

Сентябрьская ул. - 4; 5; 9; 12; 12а; 14; 17/101; 18/20; 24А; 26/28

Серафимовича ул. - 3/1; 5; 5/1; 7; 7А; 9; 13; 13А; 13/1; 13/2; 15; 15/1; 17; 17/2; 19; 19А; 19/1; 19/2

Сергиенко Ивана ул. - 13; 15; 17; 19; 21; 23

Серова Валентина ул. - 28; 30; 30А; 34; 36

Серповая ул. - 1

Сеченова ул. - 3; 5; 10 КОРП. 1; 10 КОРП. 2; 10 КОРП. 3

Симиренко ул. - 1Б; 1В; 1Г; 2Б; 2В; 2/19; 5; 7; 7А; 7Б; 11; 12А; 12Б; 13; 13/1; 14/9; 14А; 14Б; 18; 18А; 19; 20; 20А; 21; 21А; 22; 22А; 22Б; 22Г; 23; 24; 24А; 25; 25А; 26; 26А; 27; 28; 28А; 29; 31; 34; 34А

Симферопольская ул. - 3/2; 4; 5/1; 7/2; 9; 11

Славгородская ул. - 2/10; 3/5; 4; 8; 10

Словянская ул. - 28

Смелянская ул. - 1; 3; 7; 8; 9; 10/31; 11; 13; 15; 17; 19

Смолича Юрия ул. - 2; 4; 6; 6В

Сокальская ул. - 1; 6; 11

Соломенская ул. - 3А

Сормовская ул. - 16; 18

Сортировочная ул. - 2; 4

Сосниных Семьи ул. - 2А; 2/1; 6; 6А; 8; 10; 12; 12А; 16

Сосницкая ул. - 10; 19; 21

Социалистическая ул. - 2/4

Срибнокильская ул. - 1/2; 8; 8А; 14; 16; 20; 22А; 24; 24А

Ставропольская ул. - 3А

Стадионная ул. (Соломенский) - 6; 6А; 13; 14; 16/6; 19; 21/1

Стальского Сулеймана ул. - 4; 6; 6А; 8; 10; 14; 14Б; 16; 16А; 18; 18А; 20; 24Б; 26; 28; 28А; 30

Старокиевская ул. - 1/5; 7/9; 9; 26; 27

Старокиевский пер. - 1/3; 5

Старосельская ул. - 26; 52А

Стельмаха Михаила ул. - 3; 7/2; 8; 12; 12а

Стеценко ул. - 1; 2; 2А;3; 4; 4А;5; 8; 9; 10; 11; 13

Столичное 21-й километр шоссе - КОРП. 1; КОРП. 2; КОРП. 3

Стратегическое шоссе - 2А; 11; 15; 17; 21

Строителей ул. (Деснянский) - 1; 3; 4; 4А; 5; 6А; 8; 8А; 11; 12; 12А; 12Б; 14; 15; 16; 17; 18; 19; 28/15; 32/2; 34/1; 36; 38/14

Стрыйская ул. - 12/3

Стуса Василия ул. - 2; 5; 7; 9; 23/9; 24; 26; 27; 28; 28А

Сырецкая ул. - 30/1; 32-34; 36; 38; 40; 42/44

Тампере ул. - 1/22; 2/20; 3; 4; 5А; 6; 7; 8; 8Б; 11; 12; 12Б; 13А; 15; 16; 17/2; 18/19

Татарская ул. - 1В; 2Г; 2Д; 3/2; 6; 18Б; 20; 21; 36/5; 38

Татарский пер. - 8

Татьяны Яблонской ул. - 1; 4

Телиги Елены ул. - 3; 3А; 3Б; 3в; 5а; 7; 7А; 7Б; 9; 11; 13/14; 15; 17; 17А; 17б; 19/2; 23; 23А; 25А; 25Б; 27; 27А; 29; 29А; 31/1; 33/2; 35; 35Б; 35В; 35Г; 35Д; 35Е; 37; 37А; 37Б; 37В; 37Д; 39; 39А; 39Б; 39В; 41; 41А; 41Б; 41В; 43; 45; 45А

Теремковская ул. - 1; 2А; 2Г; 3; 5; 6; 7; 8; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 19; 21

Тернопольская ул. - 7А; 17

Тешебаева ул. - 1; 58; 60

Тимофеевой Галины ул. - 15

Толбухина ул. - 3; 3А; 5; 7

Тополевая ул. - 3; 4; 4/8; 5; 7/6

Тростянецкая ул. - 2; 3; 5; 5А; 5Б; 6; 6А; 6Б; 6Д; 6Е; 6Ж; 7; 7А; 8; 8Б; 8В; 12; 47; 51; 53; 97

Труда бульв. - 1; 2/27; 3; 5; 6/14; 7; 8; 10

Трудовая ул. - 7а

Тулузы ул. - 2/58; 3; 4; 5; 7; 11; 12; 13; 15; 16; 20; 22; 24; 26

Туманяна Ованеса ул. - 8

Тургеневская ул. - 52/58; 64-68; 67; 70-72; 74Б; 76-78; 81; 83-85

Тычины Павла просп. - 1; 3; 5; 5А; 5/1; 6; 8; 9; 9А; 11; 11А; 12В; 13; 14А; 19; 20А; 21; 26; 28

Ужвий Натальи ул. - 4; 4В; 4Г; 6А; 8А; 10

Украинки Леси бульв. - 8; 9; 10; 10А; 11; 12; 13; 14; 15; 15А; 16; 16А; 17; 18; 18А; 19; 20/22; 24; 24Б; 28; 28А; 30/45; 30А; 36Б; 36В

Уманская ул. - 23/9; 25; 25 корп. 1; 27; 27 корп. 1; 29; 29 корп. 1; 31; 31 корп. 1; 31 корп. 2; 35; 37; 41; 43/26; 45; 47; 49

Урлевская ул. - 1/8; 3; 3А; 3Б; 4; 4А; 5; 5А; 7; 8; 8А; 9; 10А; 11/44; 11а; 12; 14; 15; 16; 16/37; 17; 19; 21; 21а; 21б; 23; 23А

Уссурийская ул. - 1/9; 2; 6; 11

Уссурийский пер. - 6; 8; 10

Ушакова Николая ул. - 2; 4; 6; 8; 10; 12; 14; 14А; 16; 16А; 18; 20; 20А

Ушинского ул. - 1; 3; 5; 6; 7; 8; 9; 11; 12; 13; 14; 16; 17; 18; 19; 21; 22; 23; 24; 25; 27; 29; 30/2; 30А; 30/1

Федора Эрнста ул. - 2; 6; 8; 12

Феодосийская ул. - 4; 6; 8; 10; 48/50

Флоренции ул. - 1/11; 5; 9; 10А; 12А; 12Б

Фрунзе ул. (Подольский) - 109/2; 109А; 109Б; 109В/1; 111; 115/1; 115/2; 115/3; 117; 121/2; 123; 127; 127А; 129А; 152

Фучика Юлиуса ул. - 3; 4; 5; 7; 8; 9; 13; 15; 17; 19

Харьковское шоссе - 2; 2Б; 2/1; 4; 6; 8; 8/1; 12; 14/1; 16; 18; 18/1; 21; 21/1; 21/3; 21/4; 21/6; 51; 51Б; 53А; 55; 55А; 58; 59; 60; 61; 61А; 62; 63; 63А; 65; 67А; 146; 148; 154; 154А; 158; 158А; 158Б; 160А; 166; 168А; 168Б; 168Г; 168Д; 168Е; 170; 170А; 170Б; 172А; 174; 174А; 174Б; 176Б; 176В; 180/21

Хмельницкая ул. - 10

Хорольская ул. - 1; 3; 5; 8/4; 10

Хохловых Семьи ул. - 4; 6; 6А; 6Б

Цветаевой Марины ул. - 3; 5; 8А; 8Б; 9; 9а; 10/87; 11; 12; 13; 14; 16; 16А; 16Б; 16В

Цюрупинская ул. - 2

Чаадаева Петра ул. (Петропавловская Борщаговка) - 3

Чавдар Елизаветы ул. - 1; 3; 5; 7; 9; 11

Челябинская ул. - 1; 3; 5Б; 7; 9; 11

Чернобыльская ул. - 3; 4/56; 6; 9; 9А; 10; 10А; 11; 11А; 12; 12А; 13; 13А; 14; 17; 18; 19; 20; 21; 24/26

Черняховского ул. - 4; 12

Чешская ул. - 1/22; 3; 9

Чигорина ул. - 16; 49; 55; 59; 59А; 61; 61А

Чистяковская ул. - 6/10; 7; 11; 11А; 11Б; 12; 15; 15А; 19

Чоколовский бульв. - 1; 3; 4; 6; 8; 10; 11; 12; 14; 16; 18; 20; 21; 22; 23; 25; 27; 27корп.1;28; 29; 30; 31; 32; 33; 34; 35; 37; 40

Чудновского ул. - 1/10; 2А; 3; 4; 5; 6; 7А; 8; 8А

Чумака Василия ул. - 3; 4; 5; 6; 7; 8; 13

Шалетт Города ул. - 5; 5А; 7; 10; 14

Шамрила Тимофея ул. - 1; 3; 3А; 3Б; 5; 5А; 5Б; 7; 9; 11

Шмидта Отто ул. - 26б; 31; 35/37

Шовкуненко ул. - 3; 4; 5; 8/20

Шолом-Алейхема ул. - 1; 5; 6; 7/20; 8А; 9; 10А; 11; 11А; 13; 13А; 15; 15Б; 17А; 19; 19А; 20; 22; 24; 26/23

Шулявская ул. - 15/23; 20/22

Шумского Юрия ул. - 4; 4А; 10

Щербакова ул. - 31/40; 31А; 31Б; 31В; 32/38; 33; 34; 35; 36; 37; 39; 41; 42/44; 43; 44; 45; 46; 48; 49; 49А; 49Б; 49В; 51А; 51В; 53; 53А; 53Б; 53В;54; 55; 55А;56/7; 57; 57А; 57Б; 57Г; 59А;60; 60Б; 60Г; 60Д; 61; 61А; 61Б; 61В;62; 62А; 63; 63Б;64; 64А; 66; 66А; 68; 68А; 72

Щорса пер. - 5; 5А

Щорса ул. (Печерский) - 29; 29А; 32а; 32Б; 32в; 32г; 33; 35; 37

Щусева ул. - 3; 4; 6; 7; 8; 12; 12А; 14; 16; 18/14; 28; 38; 40; 42; 42А; 44

Энтузиастов ул. - 3; 3/1; 5/1; 5; 7; 9; 9/1; 9/2; 11; 11/1; 13; 15; 17; 21; 21/1; 23; 25; 27; 29; 37; 39; 41; 43

Эстонская ул. - 1/5; 5; 7

Юнности ул. - 2; 4; 6; 6А; 7; 9/6; 9/7; 14

Юры Гната ул. - 1; 2/12; 3; 3А; 4; 5; 6; 6А; 7А; 7Б; 7В; 8; 9А; 9Б; 10; 10А; 11; 11А; 12; 14; 14А; 14В; 15; 16; 18

Якира ул. - 2/6; 12/42; 13/38; 14; 16; 17А; 19А; 19Б; 20А; 20/2; 21; 21А

Ялтинская ул. - 5А; 5Б; 6; 8; 9А; 10; 12/11; 15

Якщо вашого будинку немає у списку, можливо він просто не внесений. Зв'яжіться з оператором для уточнення можливості підключення. У приватному секторі підключення не можливе.

Якщо ваш будинок є у списку, залишити заявку на підключення до "Домашнього інтернету" Київстар у Києві можна у розділі  - подати заявку на підключення, або за телефонами: 0933380023 (Lifecell), 0984662498 (Київстар), 0992902866 (Vodafone).