Телефони з питань підключення: 0984662498, 0992902866, 0933380023
Київстар інтернет у МиколаєвіІнтернет Київстар » Тарифы у Миколаєві ✅ Тарифи » Підключення до мережі Київстар у Миколаєві

Тарифи інтернету та ТБ провайдера Київстар у Миколаєві

Тарифи інтернету Київстар у Миколаєві та умови підключення

Домашній інтернет у Миколаєві від інтернет-провайдера Київстар.

Інтернет провайдер Київстар у Миколаєві пропонує найкращі тарифи серед інших провайдерів у 2024 році. Практично всі жителі великих та малих міст, які проживають у багатовартирних будинках, можуть скористатися пропозиціями провайдера Київстар та оцінити стабільність та якість роботи послуг інтернет та ТБ. Мережа інтернет у наш час дає безліч можливостей цікаво проводити дозвілля, спілкуватися з родичами чи просто з іншими людьми і навіть працювати та заробляти гроші не виходячи з дому. Швидким доступом в інтернеті користуються вже більше половини українців, але далеко не всі інтернет-провайдери у Миколаєві здатні гарантувати якість послуг, що надаються всім своїм клієнтам. Але з упевненістю можна сказати, що всі користувачі підключивши домашній Київстар оцінять надійність, якість і відкриють для себе великі можливості при користуванні послугами інтернет і ТБ, що надаються провайдером у Миколаєві. Компанія приділяє особливу увагу надійності домашнього інтернету, а також прагне надати сервіс максимальній кількості абонентів у всіх містах України, де це можливо зробити, використовуючи кабельний спосіб доступу до інтернету.

Яким способом і яку технологію використовує Київстар інтернет провайдер у Миколаєві для виконання підключення.

Для можливості своїх клієнтів стабільно працювати в мережі, не залежно від завантаженості каналу інтернет-доступу, компанія Київстар обрала технологію підключення своїх послуг у Миколаєві, під назвою FTTB. Даний тип підключення передбачає заклад спеціального оптоволоконного кабелю до багатоквартирного будинку та встановлення надійного обладнання доступу до мережі. Від обладнання Київстар надалі прокладаються кабелі у квартири всіх бажаючих підключиться до інтернету мешканців будинку. Вибираючи інтернет-провайдера у Миколаєві, найчастіше люди хочуть бачити стабільний інтернет канал, що дозволяє безперебійного перегляду відео контенту, фільмів, серіалів, прослуховування музики, можливість грати в онлайн ігри та використовувати інші розваги. Також інтернет для багатьох українців став важливим джерелом заробітку, тому для таких користувачів якість інтернету відіграє особливу роль і при виборі провайдера саме цей фактор стає ключовим, навіть не зважаючи на вартість тарифних планів. Виходячи з цього, провайдер високошвидкісного інтернету Київстар гарантує потенційним клієнтам у Миколаєві заявлену швидкість згідно з обраним тарифом, незалежно від завантаженості мережі, з максимальною пропускною здатністю до 100 мбіт/с.

Кращий провідний інтернет у Миколаєві на сьогоднішній день - це Домашній інтернет від провайдера Київстар.

Послуга Домашній інтернет від Київстар пропонує унікальні тарифи серед інших провайдерів з безкоштовним підключенням, але тільки для мешканців багатоквартирних будинків. Підключивши Домашній інтернет у Миколаєві ви не переплачуватимете отримуючи якісний сервіс і користуючись послугою на будь-якому зручному пристрої у вашій квартирі, будь то планшет, комп'ютер, телефон або будь-який інший пристрій. Всього за півціни провайдер Київстар у Миколаєві дає можливість провести стабільний та якісний інтернет із цифровим телебаченням. При замовленні фірмового роутера від Київстар, наші клієнти отримують хорошу знижку на абонентську плату. Бездротовий та безлімітний Домашній інтернет Київстар у Миколаєві це ідеальний варіант для використання у вашій квартирі на кількох пристроях одночасно.

Послуги інтернет та Домашнє ТБ у Миколаєві від провайдера Київстар.

Високошвидкісний інтернет у Миколаєві підключається з використанням сучасної та надійної технології FTTB, що дає можливість не використовувати додаткового обладнання, за винятком роутера, якщо у вашій квартирі необхідна Wi-Fi зона для підключення. Інтернет-провайдер Київстар забезпечує високу швидкість інтернет-доступу як у великих мегаполісах, так і в невеликих містах та селищах, виключно у багатоквартирних будинках. Підключити бездротовий інтернет у вашій квартирі на швидкості 100 Мбіт/сек виконується всього за кілька годин, досить просто оформити заявку на підключення у Миколаєві. А з обраною опцією WI-Fi роутер, майстер також надасть та налаштує бездротовий доступ у вашій квартирі. Не забувайте і про те, що підключивши інтернет Київстар, вам автоматично підключиться акція, за умовами якої ви отримуватимете щомісячну знижку на абонентську плату.

Скористайтеся кращими пропозиціями щодо послуг доступу в інтернет та ТБ у Миколаєві від провайдера Київстар.

Користуючись безкоштовним підключенням інтернету та телебачення, ви неодмінно переконаєтеся в цьому самі, і будете задоволені надійністю та якістю роботи послуг. Домашній Інтернет від провайдера Киевстар дає найкращі умови серед інших інтернет постачальників, як за ціною, так і за якістю. Для замовлення підключення послуги інтернету у Миколаєві достатньо зробити лише кілька кроків. У розділі про підключення ви вибираєте відповідний тарифний план, перевіряєте можливість підключення та наявність обладнання Київстар у вашому багатоквартирному будинку у Миколаєві. Заповнивши форму подання заявки на підключення послуги інтернет та відправивши заявку, протягом години з вами зв'яжеться диспетчер і погодить зручну для вас дату та час виїзду майстра. Також заявку може оформити оператор по телефону, просто наберіть один із номерів, вказаних на сайті Київстар.
Тарифи Київстар ТБ

Тарифи Підписки для
кількох ТБ
Кілкість каналів Оренда тюнера,
грн/міс
Абонплата за ТБ,
грн/міс
Базовий 2 45 120
Сімейний 3 45 150
Преміум HD 4 45 200
Акція для тарифів "Дім", "Все Разом.Наснана" та "Все разом.Міць", з якими послуга Київстар ТБ вже включена в вартість тарифів: перші 3 місяці (місяць підключення + 2 повні місяці) буде надана знижка, та вартість їх на цей період становитиме 200 гривень на місяць. Послугу Київстар ТБ у Миколаєві можливо замовити лише разом із послугою Домашній Інтернет від інтернет-провайдера Київстар. Підключити телебачення можна одночасно з інтернетом або окремо - спочатку інтернет, потім після підключення залишити заявку для підключення ТБ. Щоб підключити послугу Київстар ТБ до телевізора, він має бути Смарт ТБ або знадобиться використовувати ТБ приставку. Якщо ви хочете підключити ТБ на два телевізори, вам відповідно знадобиться два ТБ-тюнери. Ви можете сплачувати щомісячно 45 грн за оренду ТБ-тюнера та користування технічною платформою. Придбати його за повну вартість при підключенні послуги можливо за 1599 гривень. Вартість додаткових передплат для підключення інших телевізорів складає 20 гривень. Послугою Київстар ТБ також можна користуватися і без ТБ-тюнера: на Смарт ТВ (Samsung, LG або будь-якому іншому з системою Android TV) через програму, комп'ютер через веб-інтерфейс, а також на планшеті, смарт приставці або смартфоні через програми для Android та iOS.
Властивості ТБ-тюнера

Швидкість до
до 1000 Мбіт/сек
Безкоштовне
підключення
Безлімітні
тарифи
Акції від інтернету Київстар Безкоштовне підключення інтернету Київстар Безлімітні тарифи інтернету

Перевірити можливість підключення


Часто задаваемые вопросы по подключению Киевстар у Миколаєві:

🌍 Сколько стоит подключение интернета у Миколаєві ❓

Подключение домашнего интернета от провайдера Киевстар бесплатное 💰

🎁 В чем заключается акция WI-FI роутера за 1 гривну ❓

Стоимость роутера у Миколаєві 700 гривен, которые возвращаются на счет абонплаты 🏠

⚡️ Как быстро можно подключить интернет у Миколаєві ❓

Подключить интернет от Киевстар возможно на следующий день 🔥

Як вибрати недорогого та якісного інтернет-провайдера у Миколаєві

Без доступу до мережі інтернет у Миколаєві та в інших містах, на сьогоднішній день, українцям вже просто важко уявити своє життя. Вибирати інтернет провайдера у Миколаєві з кожним днем ​​стає все складніше, а часом перетворюється на цілу проблему, тому що для знаходження надійного постачальника послуги, який володіючи достатніми технічними засобами, зміг би забезпечити комфортну та безпечну навігацію по просторах Мережі, доводиться виконувати підключення кожного з провайдерів. .

Ваш комфорт та ефективність перебування в мережі безпосередньо залежить від провайдера, тобто від організації, яка бере на себе обов'язок у Миколаєві максимально швидко та якісно постачати інформацію зі світової павутини безпосередньо до вашого комп'ютера, на заявленій швидкості та без перебоїв. у роботі.

Глобальна мережа виконує роль всесвітнього сховища величезної кількості інформації та отримати доступ до цього бездонного моря даних не так вже й складно. Достатньо просто вибрати відповідного інтернет-провайдера у Миколаєві і підключитися до інтернету. Важливим критерієм вибору буде економічна складова, тобто, простіше кажучи, адекватна вартість тарифних планів.

У Миколаєві підключення інтернету Київстар доступне у Інгульскому, Заводському, Центральному та Корабельному районах. Адреси будинків Миколаєва, в яких є можливість підключення:

Як підключити домашній інтернет від провайдера Київстар у Миколаєві?

Інтернет-провайдер Київстар у Миколаєві надає можливість підключення послуг виділеного інтернету та цифрового телебачення. Скористайтеся можливістю підключення швидкісного та безлімітного інтернету можна з тарифом Безлім 100. Вибираючи декілька послуг для підключення одночасно, візьміть участь в акції, за умовою якої Вам буде надано знижку на абонентську плату. Підключення проводового Домашнього інтернету Київстар міста Миколаїв здійснюється за допомогою оптоволоконних ліній зв'язку та тільки в багатоквартирних будинках. Ця технологія дозволяє користуватися інтернетом на швидкості до 100 Мбіт/с. Для проведення інтернету у вашій квартирі в Миколаєві достатньо оформити заявку за телефоном та замовити найбільш підходящий тариф інтернету та ТБ від Київстар. У Миколаєві підключення можливе вже наступного дня на полі оформлення замовлення.

Підключити Домашній інтернет від Київстар у Миколаєві досить просто.

Провайдер Київстар першим в Україні провів по всіх великих та малих містах оптичні кабелі високошвидкісного інтернету для підключення абонентів до мережі домашнього безлімітного інтернету. Технологія для підключення FTTB (Fiber To Building) була обрана компанією як найсучасніша, що дає можливість передавати максимальну швидкість інтернету та гарантувати безперебійність роботи інтернет послуг. За рахунок застосування нових технологій Київстар зміг посісти перше місце в Україні за кількістю абонентської бази клієнтів, які використовують Інтернет у повсякденному житті. Саме підключення виконується за найпрогресивнішою технологією, коли оптоволоконний кабель з'єднує кілька будинків в єдину мережу, і на кожній будівлі встановлюється спеціальний комутатор, він же керований свитч. Від цього обладнання надалі квартири в кожному будинку підключаються звичайним мідним кабелем. Така технологія підключення здатна надати клієнтам максимальну пропускну спроможність інтернету, навіть у піковий час завантаження мережі.

Клієнтам компанії нічого не заважає протестувати підключення до інтернету від Київстар, оскільки виклик спеціаліста в Миколаєві та налаштування, прокладання кабелю та саме підключення виконується безкоштовно.

Широкий вибір тарифів та послуг дає конкурентну перевагу інтернет-провайдеру Київстар, порівняно з іншими провайдерами.

Уже майже мільйон жителів України скористалися послугою фіксованого доступу до інтернету, який пропонує Київстар. Стабільність роботи інтернету та якість послуг, що надаються, виражаються в тисячах позитивних відгуків про роботу інтернету, що надається компанією.

У Миколаєві, щоб здійснити підключення провайдером Київстар, достатньо зателефонувати оператору та зробити замовлення

Internet у Миколаєві від провідного провайдера країни підключити дуже просто. Вибравши свій населений пункт на сайті, спершу ознайомтесь із пропонованими тарифами. Потім вибравши оптимальний для ваших потреб, натисніть «Підключити» та заповніть невелику форму заявки. Після перевірки технічної можливості з вами зв'яжеться оператор і розповість, коли прийде майстер і підключить вас до мережі. Зазвичай це відбувається наступного дня. Якщо доступ до мережі необхідний терміново, скористайтеся послугою термінового підключення та отримайте його протягом доби.

На жаль, на сьогоднішній день Домашній Інтернет від Київстар неможливо підключити у приватному секторі в Миколаєві.

Який спосіб надання інтернет доступу найкращий в Україні

З кожним днем ​​популярність послуги провідного інтернету в Миколаєві та по Україні зростає. Інтернет підключення, що надається провайдерами повітрям, тобто радіо інтернет, не здатне надати ту швидкість, яку дає підключення до фіксованого доступу до інтернет кабелем. З цієї причини виділений, дротовий інтернет продовжує набирати популярності. На сьогоднішній день вже важко уявити за відсутності підключення до інтернету зараз: навчання, розваги та роботу. Багато компаній в країні надають послуги доступу до мережі, але далеко не у всіх виходить зробити це якісно. В основному оплату за свою роботу беруть не маленьку, але зрештою послуга працює не стабільно, в результаті споживачеві постійно доводиться вимикатись і шукати далі надійного оператора доступу. Часто саме в таких ситуаціях клієнти звертаються за підключенням інтернету до компанії Київстар у Миколаєві. Переконавшись у якісному сервісі, наші клієнти рідко повертаються до колишніх постачальників доступу до мережі, оскільки Київстар прагне реалізувати всі можливості, які задовольняють потреби користувача, і з цим мало хто може порівнятися в Миколаєві.

Витрати, необхідні для підключення в Миколаєві послуги інтернет

Більшості людей, які вирішили стати нашими клієнтами, за якісний та високошвидкісний доступ в інтернет, який працює без перебоїв, лише необхідно буде лише своєчасно вносити абонплату. Ще однією вагомою перевагою нашої компанії є безкоштовна вартість підключення, тому виклик наших майстрів та монтаж кабелю вам не доведеться сплачувати. При підключенні сплатити потрібно буде лише місячну вартість користування інтернетом Київстар. Постійний доступ до глобальної мережі гарантується абсолютно всім, хто своєчасно вноситиме плату на свій особистий рахунок. Це можна зробити кількома способами. Внести гроші через касу будь-якого банку, зробити перерахування, скориставшись однією із систем онлайн-платежів, а також здійснити оплату через термінал у філіях нашої Компанії. Неважливо, як ви поповнюватимете свій рахунок, головне, щоб першого числа кожен місяць була сума, що дорівнює оплаті за один місяць. Інакше наступного дня підключення до інтернету Київстар у Миколаєві пропаде. Відновити роботу інтернету ви зможете після оплати місячної вартості послуги.

Скільки доведеться чекати інтернету в Миколаєві з моменту подання заявки

Київстар дає доступ до всесвітньої мережі у всіх районах міста, але на жаль не у всіх будинках. З цієї причини при подачі заявки обов'язково уточніть, якщо покриття мережі у вашому будинку. Покриття нашої мережі є лише у багатоповерхових будинках. Всі будинки підключаються оптоволоконним кабелем, який дає можливість надавати швидкісний інтернет при підключенні до інтернету в Миколаєві. Технологія надання послуги полягає в наступному: спочатку проводиться магістральний кабель до району міста, потім до вулиці. Наприкінці кабель підводиться до багатоповерхового будинку та встановлюється розподільний вузол. Далі від нього відбувається розведення кабелів по квартирах, при надходженні заявок від мешканців будинку. При використанні такої технології підключення до інтернету, яка називається «Оптоволокно в кожний будинок», у монтажником йде мінімум часу для підключення абонентів. Майстри готові провести інтернет будь-якому клієнту, що звернувся, в кожен багатоповерховий будинок, в який ми заздалегідь встановили обладнання для підключення інтернету в Миколаєві, за лічені дні. У нас в компанії працюють лише професіонали, тому весь монтаж виконується якісно та швидко. Для нашої компанії головним є те, щоб всі наші клієнти, після підключення були задоволені наданим сервісом.

Бути клієнтом Київстар вигідно за рахунок кращих тарифів по Україні серед інших провайдерів

Провайдер Київстар є однією з найкращих компаній з надання послуг доступу до глобальної мережі, складно знайти якіснішого інтернет провайдера в Миколаєві та по Україні , що представляє підключення до всесвітньої мережі. Домашній інтернет Київстар у Миколаєві в порівнянні з іншими вигідний з багатьох причин. Головними з них є ціни тарифних планів та якість інтернету. Немає сумніву, що і в інших інтернет провайдерів тарифи можливо аналогічні або в чомусь промені, але Київстар поєднує в собі обидві якості, тому й досягає лідируючих позицій у країні. З будь-яким тарифом інтернет доступу швидкість передачі даних становить 100 Мбіт/сек. При цьому інтернет працює стабільно за будь-яких умов і за будь-яких навантажень мережі. Всі тарифи на інтернет Київстар у Миколаєві не мають ліміту з трафіку і дозволяють перебувати підключеним до інтернету не думаючи про можливе перевитрату коштів. Ще провайдер повз звичайні послуги проводного інтернету пропонує ряд тарифів, що об'єднують послуги Домашнього інтернету зі швидкістю 100 мегабіт і мобільного зв'язку в одній вигідній пропозиції. У разі підключення лише однієї послуги Інтернет-доступу, зараз можна взяти участь у акції, оплачуючи всього 100 гривень на місяць за 100 Мбіт/сек. На цій швидкості можна виконувати абсолютно всі завдання, які можуть виникнути під час роботи в інтернеті: веб-серфінг, листування, музика онлайн, онлайн-ігри, завантаження відео та важкого контенту, спілкування в соцмережах, перегляд hd відео онлайн, відеодзвінки. Переконайтеся, що підключивши інтернет у Миколаєві від провайдера Київстар.

Безлімітний Інтернет від Київстар у Миколаєві

Багато жителів України підключають інтернет не просто заради розваги, але й для роботи онлайн не виходячи з жінки. Це особливо актуально, коли в Україні почалася епідемія і працювати на робочому місці багатьом важко. Тому інтернет має бути стабільним і вибирають користувачі насамперед тих провайдерів, які гарантують якісний доступ до глобальної мережі. Київстар прагне надати саме такий сервіс та витрачати значні кошти для цієї мети

Вигідний Мікс послуг інтернету та ТВ від Київстар

На сьогоднішній день Київстар Інтернет міста Миколаїв надає як окремі послуги, так і вигідні їх комбінації.

Тарифний план «Все разом» - це можливість об'єднати кілька послуг, наприклад, Телебачення, Мобільний зв'язок та Домашній інтернет у єдиний пакет зі знижкою. Тарифний план «Безлім 100» на швидкості доступу до 100 Мбіт/сек надає необмежений трафік, що дасть вам і вашій родині доступ до стабільного інтернету на хорошій швидкості і без будь-яких зависань. Домашнє ТБ спільно з Viasat пропонують найкращі телеканали України. Можливість дивитися телебачення на 4 пристроях по 1 абонплаті. Передачі доступні як у звичайній так і HD-якості.

Наскільки швидко у Вас буде доступ до високошвидкісного Інтернету?

Щоб підключити інтернет Київстар Миколаїв, вам слід ввести свою адресу у формі та перевірити можливість підключення Інтернету у вашому районі. Ми працюємо оперативно, тому після подачі заявки протягом 10 хвилин вам передзвонить наш спеціаліст і погодить дату підключення та налаштування інтернету. Безкоштовне підключення здійснюється протягом 30 хвилин. У нас в компанії працюють лише професіонали, тому весь монтаж виконується якісно та швидко. Співпрацювати з нами вигідно. Провайдер Київстар пропонує кожному користувачу WI-FI роутер за 1 грн та знижку на абонплату. Якщо у вас виникають питання, то ви можете звернутися до особистого менеджера, який 24/7 допоможе вирішити будь-які питання.


11 поздовжня - 31а; 45; 115

12 поздовжня - 1; 1а; 3; 5; 5а; 38; 42; 42б; 44; 44а; 45; 47; 47а

1-ша лінія - 34; 34а; 36; 115(він же 11 поздовжня 115)

28-ої армії - 2; 2а; 2б; 4

2-а поперечна - 32

3-я Лінія - 17

6-а поперечна - 30; 32

8-а поперечна - 9

8-го березня – 1; 2; 3; 12; 14; 14А; 34; 39; 51; 69; 71; 103; 105; 105А

Авангардна – 47; 49; 51; 53

Адміральська – 12; 18; 21; 23; 28; 31б; 32; 33а; 36; 37

Айвазовського – 2; 3; 4; 5а; 6; 7; 11а; 11б; 11в; 13

Артема (Океанічна) – 2; 4; 8; 10; 22; 24; 26; 28; 30; 30a; 32; 32а; 32б; 32в; 34; 36; 38; 38а; 38б; 40; 40а; 40б; 40в; 45; 46; 47; 48; 50; 52; 54; 58; 58а; 60; 60а; 62(+56); 62а; 64

Біла – 59; 59а; 61; 61а; 63; 65; 67; 82

Велика Морська – 1; 3; 4; 4к6; 5; 5А; 6; 7; 9; 11; 13; 13А; 17А; 19; 20; 21; 22; 24; 65; 67

Бузький Бульвар – 1; 1А; 1В; 1Г; 3; 3Б; 3Г; 5; 9; 11; 13; 15; 17А

Будьонного (Сінна) – 39; 44

Бузника – 2; 2А; 3; 4; 4А; 6; 8; 10; 12; 14; 16; 18

Бутоми (Курортна) – 2; 2а; 2б корп.1; 2; 3; 3а; 3б; 4; 5; 6; 8; 9а; 10; 12; 14; 17; 19; 19а

Васляєва (Театральна) – 2А; 6; 8; 8А; 25А; 25В; 29; 31; 31А; 33; 33А; 35А; 45; 47(миколаївська 15); 49; 49/1; 49/2; 51; 51/1

Водопровідна – 3; 15

Вокзальна – 49; 51; 53; 55; 57; 59; 61

Гайдара (Оберегова) - 6

Галини Петрової – 1; 3; 3А; 5; 6А; 16; 17; 18

Генерала Карпенка – 1А; 2; 2/1; 2/2; 2А; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 12А; 12Б; 12В; 20; 22; 24; 25; 26; 27; 28; 29; 31; 32; 38; 40; 42; 45; 47; 49/1; 51; 53; 53А; 55; 57; 59; 59А; 63; 65; 67; 75; 77

Генерала Попеля – 162; 170

Героїв Сталінграда пр. (Героїв України) – 4; 6; 12; 13а; 13в; 13г; 13д; 13е; 15; 15а; 15б; 15в; 15г; 16; 17; 18; 19; 20; 20а; 20б; 20в; 20г; 21; 23/1; 75а; 75б; 75в; 75г; 77а; 79а; 79б; 81а; 87; 87а; 87б; 87в; 89; 93; 93а; 95; 97; 97б; 99; 101; 103; 105; 107; 107а

Глінки – 2; 2а; 3; 4; 5; 6; 6а; 7; 8

Дачна – 5; 9; 11; 13

Декабристів – 2; 23; 23а; 25; 38/1; 38/2; 40; 67; 69

Дзержинського (3-та Слобідська) – 24; 26; 28; 49; 51; 51б; 56a

Дунаєва - 39

Защука - 25

Знам'янська – 8А; 39; 41; 43; 45; 47; 49; 51

Ізмалкова – 7; 132

Карпенка генерала – 1А; 2; 2/1; 2/2; 2А; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 12А; 12Б; 12В; 20; 22; 24; 25; 26; 27; 28; 29; 31; 32; 38; 40; 42; 45; 47; 49/1; 51; 53; 53А; 55; 57; 59; 59А; 63; 65; 67; 75; 77

Карла Лібнехта (Шнеєрсона) – 2; 2а; 2б; 4

Київська – 4; 6; 8; 8а; 8б

Кірова (Покровська) – 220; 222

Кітобоїв – 2; 2а; 4; 6; 7; 12; 14; 14а

Колодязна - 3; 3a; 4; 5; 5a; 5б; 6; 7; 8; 10; 11; 13; 13a; 14; 15; 15a; 16; 17; 17a; 18; 20; 35; 35a; 37; 39

Комсомольська (6-та Слобідська) – 1; 3; 5; 5a; 7; 7a; 9; 11; 47; 49; 51

Корабелів проспект – 1; 2; 2a; 3; 4; 5; 6; 7; 10; 10a; 10б; 11; 12; 12a; 12б; 12в; 13; 15; 16а; 18а; 20/1; 20/2; 20/3

Космонавтів – 51; 51A; 53; 53/1; 54; 55; 56А; 56Б; 57; 57A; 58; 59; 59A; 68; 68а; 74; 74а; 80; 82; 84; 86; 88; 90; 92; 96; 98; 100; 102; 104; 104а; 106; 108; 108а; 109; 110, 110а; 112; 116; 118; 118а; 120; 122; 122а; 122б; 124; 124а; 126/1; 126/2(+126/3); 130; 130а; 132; 132б; 134; 136; 138б; 138в; 138д(+138г); 140/140а; 140б; 140в; 140г; 142а(+142б); 142в; 144; 146; 146а; 146б; 146в; 146г; 148; 148б; 148г; 150; 152; 154

Котовського (Січнева) - 28

Червоних Майовщиків (Озерна) –1; 1а; 2; 3; 3а; 4; 6; 8; 9а; 9б; 10; 11корп.1; 11к.2; 11к.3; 11а; 11б; 11в; 12; 13; 13а; 13б; 15; 15а; 15б; 15в; 17; 17а; 19; 19а; 19б; 19в; 21; 25; 27; 29; 31; 33; 35; 37; 39; 45; 47

Крилова – 4; 5; 5а; 8; 8\1; 11; 11\1; 12\1; 12\2; 123; 124; 13; 131; 15; 15а; 17; 19а; 19б; 19в; 21; 23; 25; 27; 29; 31; 33; 35; 38; 381; 38б; 38в; 40; 40\1; 44; 44а; 46; 46а; 48; 50; 50а; 54; 56

Блакитна - 4; 4а; 4б; 4 в; 4г; 6; 6а; 6б; 6в; 10а; 10б; 10в; 14; 14а; 14б; 16; 16а; 16б; 16в; 16г; 18; 18а; 18б; 20; 20а; 24; 24а; 24б; 26; 26а; 28; 28а; 28б; 30; 30а; 30б; 32; 32а; 34; 36; 36а; 36б; 38; 38а; 38б; 40; 42; 42а; 42б; 42в; 50; 50а; 52; 52а; 52б

Леваневців – 6; 8; 12; 253; 256; 25\9

Леніна проспект (Центральний) – 2; 4; 4А; 5; 6; 6А; 6Б; 6В; 7; 8; 8Б; 9; 10; 10А; 11; 12; 15; 16; 21; 22; 22А; 22Б; 22В; 23; 24; 24А; 26А; 27; 28; 29; 32; 69; 71; 71a; 74; 74а; 76; 122; 124А; 135; 137; 138; 139; 140; 141; 141А; 141Б; 147; 148А; 149; 151; 151А; 152; 152А; 153; 155; 157; 158; 159; 160; 161; 162; 166; 171; 173; 177; 177А; 179; 181; 183; 183a; 184; 186; 187; 189; 189А; 191; 193; 195

Ленінградська (Олега Ольжича) – 1а; 1б; 1в; 3а; 3б; 3в; 3г; 3д; 5а; 5б(+5в); 7а

Лібнехта Карла (Шнеєрсона) – 2; 2а; 2б; 4

Лягіна – 26; 26а; 29а

Майовщиків Червоних (Озерна) –1; 1а; 2; 3; 3а; 4; 6; 8; 9а; 9б; 10; 11корп.1; 11к.2; 11к.3; 11а; 11б; 11в; 12; 13; 13а; 13б; 15; 15а; 15б; 15в; 17; 17а; 19; 19а; 19б; 19в; 21; 25; 27; 29; 31; 33; 35; 37; 39; 45; 47

Металургів – 6; 8; 10; 26а; 28; 32; 34; 34a; 36; 72

Миру пр. – 1; 3; 5; 7; 10(+27); 17; 17а; 17б; 17в; 18а; 19а; 21а(+21б); 23А; 23Б; 23В; 25; 25а; 24; 26; 27А; 27Б; 27В; 28; 30; 30а; 32; 34а; 42; 44; 46а; 48; 54; 56; 58; 60; 62; 62А; 64; 64А; 66; 68(+68А); 70; 70А; 70Б; 70B; 72

Молодогвардійська – 26А; 28; 28А; 30; 30А; 32; 32А; 34; 34А; 36; 51; 53; 53А; 53Б; 53В; 55

Морехідна – 1; 3; 5; 7; 9; 10

Московська – 13; 4а; 5

Набережна – 5; 5/11; 7; 9; 17/3; 27

Нагірна – 87; 87/1; 89; 91

Миколаївська – 9; 11; 15(+Васляєва47); 15а; 17а; 19; 20; 22; 24; 25; 26; 28; 30; 30а; 32; 34; 34а; 34б; 36; 38; 40

Микільська – 4; 4А; 4Б; 14; 49; 51; 52; 53; 54; 56; 80

Новоодеська - 38

Новобузька – 89; 91; 91а; 93; 96; 99; 101; 120

Новозоводська – 2; 2а; 4; 6; 8; 10

Новобудова – 1; 3; 5

Листопадова - 28

Зразкова – 1; 3; 4а

Жовтневий проспект (Богоявленський) - 4; 6; 8; 10; 10а; 12; 12а; 14; 14а; 16; 16а; 18; 20; 22; 24; 25А(+23); 26; 26а; 27А; 28а(+28); 31; 33; 35; 37; 39; 41; 43; 45; 47; 49; 49А; 51; 53) 51А; 53А; 55; 285; 287; 289; 293; 295; 299; 301; 303; 320; 322; 323/2; 323/3; 324; 325/1; 325/2; 325/3; 325/4; 325/5; 327/2; 338; 340; 340/1; 340/2

Олійника Анатолія – 1; 3; 3A; 5; 24/1; 24/2; 24/3; 26; 28; 28А; 28Б; 30; 30А; 32; 34; 34а; 38; 40; 42

Паризької Комуни (Гонгадзе) – 7; 28; 30

Вітрильний провулок - 1; 5; 7; 7а; 9б; 11; 11а

ПГС (Героїв України пр.) – 4; 6; 12; 13а; 13в; 13г; 13д; 13е; 15; 15а; 15б; 15в; 15г; 16; 17; 18; 19; 20; 20а; 20б; 20в; 20г; 21; 23/1; 75а; 75б; 75в; 75г; 77а; 79а; 79б; 81а; 87; 87а; 87б; 87в; 89; 93; 93а; 95; 97; 97б; 99; 101; 103; 105; 107; 107а

Першотравнева – 109; 111

Першотравневий провулок – 63; 79A

Передова – 52А; 52Б; 52В; 52Г; 52Д

Полярний провулок – 2А; 2Б; 2В

Попеля генерала – 162; 170

Потьомкінська – 52; 131Б; 141; 143; 143А; 147; 149; 153; 155

Правди (Олега Григор'єва) – 2; 2А; 2б; 4; 6; 6А; 8; 10; 10А; 12; 12А; 14

Пушкінська – 66а; 66

Робоча – 1; 3; 5; 7; 11

Радіо – 1; 1А; 4/6

Райдужна – 30; 32; 34; 36; 43; 45; 47; 49; 51; 53; 55; 57; 59; 61; 63

Рибна – 5; 7

Рюміна – 15; 19

Садова – 9; 11; 13; 15; 16; 18

Самойловича Лікаря - 30а; 30б

Світла - 14

Свиридова Генерала – 7; 7/1; 37; 40/1

Севастопольська – 61(+61A); 65; 66; 68

Радянська (Соборна) – 1; 2; 3а; 9; 13; 13a

Спаська – 46; 48; 50; 52

Старого Архітектора – 1; 2а; 2б; 2/5; 2/6; 2/6-3; 3; 4; 4а; 4б; 4 в; 4г; 4е; 4д; 6; 6а; 6б; 6в; 8а; 8б; 10; 10а; 10б; 10г; 10д; 12; 14

Будівельників – 12; 12А; 14; 14а; 14б; 16; 16а; 18; 18а; 18б; 18в; 22

Терасна – 8; 10; 12; 14; 16

Транспортний провулок - 2

Ульянових (Малко-Тирнівська) - 75

Фалєєвська - 91

Фрунзе (Шосейна) – 1; 1А; 2; 4; 5; 6; 8; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 17; 27; 46; 50; 58; 60; 83; 84; 105; 114

Херсонське шосе – 30; 32; 38; 40; 46; 46/1; 48

Чайковського – 2; 18; 25; 26; 27; 28; 29/1; 29Б; 31; 32

Чигрина (Прикордонна) – 20; 22

Чкалова – 60; 62; 78; 82; 82А; 84; 86; 98Б; 100; 102; 106; 108; 110А; 110Б; 116; 118; 120; 122

Шевченка – 61; 64А

Електронна – 56; 56а; 61; 68; 70

Енгельса (Вінграновського) – 39; 41; 43; 43а; 45; 56

Південна – 29; 31А; 31Б; 33(+33Б); 35; 35А; 37; 39; 39а; 41; 43; 45; 47; 48; 49; 49а; 51; 52; 54; 54/1; 54/2; 54/3

Південний провулок – 30; 32

Якщо вашого будинку немає у списку, можливо він просто не внесений. Зв'яжіться з оператором для уточнення можливості підключення. У приватному секторі підключення не можливе.

Якщо ваш будинок є у списку, залишити заявку на підключення до "Домашнього інтернету" Київстар у Миколаєві можна у розділі  - подати заявку на підключення, або за телефонами: 0933380023 (Lifecell), 0984662498 (Київстар), 0992902866 (Vodafone).