Телефони з питань підключення: 0984662498, 0992902866, 0933380023
Київстар інтернет у ХерсоніІнтернет Київстар » Тарифы у Херсоні ✅ Тарифи » Підключення до мережі Київстар у Херсоні

Тарифи інтернету та ТБ провайдера Київстар у Херсоні

Тарифи інтернету Київстар у Херсоні та умови підключення

Домашній інтернет у Херсоні від інтернет-провайдера Київстар.

Інтернет провайдер Київстар у Херсоні пропонує найкращі тарифи серед інших провайдерів у 2024 році. Практично всі жителі великих та малих міст, які проживають у багатовартирних будинках, можуть скористатися пропозиціями провайдера Київстар та оцінити стабільність та якість роботи послуг інтернет та ТБ. Мережа інтернет у наш час дає безліч можливостей цікаво проводити дозвілля, спілкуватися з родичами чи просто з іншими людьми і навіть працювати та заробляти гроші не виходячи з дому. Швидким доступом в інтернеті користуються вже більше половини українців, але далеко не всі інтернет-провайдери у Херсоні здатні гарантувати якість послуг, що надаються всім своїм клієнтам. Але з упевненістю можна сказати, що всі користувачі підключивши домашній Київстар оцінять надійність, якість і відкриють для себе великі можливості при користуванні послугами інтернет і ТБ, що надаються провайдером у Херсоні. Компанія приділяє особливу увагу надійності домашнього інтернету, а також прагне надати сервіс максимальній кількості абонентів у всіх містах України, де це можливо зробити, використовуючи кабельний спосіб доступу до інтернету.

Яким способом і яку технологію використовує Київстар інтернет провайдер у Херсоні для виконання підключення.

Для можливості своїх клієнтів стабільно працювати в мережі, не залежно від завантаженості каналу інтернет-доступу, компанія Київстар обрала технологію підключення своїх послуг у Херсоні, під назвою FTTB. Даний тип підключення передбачає заклад спеціального оптоволоконного кабелю до багатоквартирного будинку та встановлення надійного обладнання доступу до мережі. Від обладнання Київстар надалі прокладаються кабелі у квартири всіх бажаючих підключиться до інтернету мешканців будинку. Вибираючи інтернет-провайдера у Херсоні, найчастіше люди хочуть бачити стабільний інтернет канал, що дозволяє безперебійного перегляду відео контенту, фільмів, серіалів, прослуховування музики, можливість грати в онлайн ігри та використовувати інші розваги. Також інтернет для багатьох українців став важливим джерелом заробітку, тому для таких користувачів якість інтернету відіграє особливу роль і при виборі провайдера саме цей фактор стає ключовим, навіть не зважаючи на вартість тарифних планів. Виходячи з цього, провайдер високошвидкісного інтернету Київстар гарантує потенційним клієнтам у Херсоні заявлену швидкість згідно з обраним тарифом, незалежно від завантаженості мережі, з максимальною пропускною здатністю до 100 мбіт/с.

Кращий провідний інтернет у Херсоні на сьогоднішній день - це Домашній інтернет від провайдера Київстар.

Послуга Домашній інтернет від Київстар пропонує унікальні тарифи серед інших провайдерів з безкоштовним підключенням, але тільки для мешканців багатоквартирних будинків. Підключивши Домашній інтернет у Херсоні ви не переплачуватимете отримуючи якісний сервіс і користуючись послугою на будь-якому зручному пристрої у вашій квартирі, будь то планшет, комп'ютер, телефон або будь-який інший пристрій. Всього за півціни провайдер Київстар у Херсоні дає можливість провести стабільний та якісний інтернет із цифровим телебаченням. При замовленні фірмового роутера від Київстар, наші клієнти отримують хорошу знижку на абонентську плату. Бездротовий та безлімітний Домашній інтернет Київстар у Херсоні це ідеальний варіант для використання у вашій квартирі на кількох пристроях одночасно.

Послуги інтернет та Домашнє ТБ у Херсоні від провайдера Київстар.

Високошвидкісний інтернет у Херсоні підключається з використанням сучасної та надійної технології FTTB, що дає можливість не використовувати додаткового обладнання, за винятком роутера, якщо у вашій квартирі необхідна Wi-Fi зона для підключення. Інтернет-провайдер Київстар забезпечує високу швидкість інтернет-доступу як у великих мегаполісах, так і в невеликих містах та селищах, виключно у багатоквартирних будинках. Підключити бездротовий інтернет у вашій квартирі на швидкості 100 Мбіт/сек виконується всього за кілька годин, досить просто оформити заявку на підключення у Херсоні. А з обраною опцією WI-Fi роутер, майстер також надасть та налаштує бездротовий доступ у вашій квартирі. Не забувайте і про те, що підключивши інтернет Київстар, вам автоматично підключиться акція, за умовами якої ви отримуватимете щомісячну знижку на абонентську плату.

Скористайтеся кращими пропозиціями щодо послуг доступу в інтернет та ТБ у Херсоні від провайдера Київстар.

Користуючись безкоштовним підключенням інтернету та телебачення, ви неодмінно переконаєтеся в цьому самі, і будете задоволені надійністю та якістю роботи послуг. Домашній Інтернет від провайдера Киевстар дає найкращі умови серед інших інтернет постачальників, як за ціною, так і за якістю. Для замовлення підключення послуги інтернету у Херсоні достатньо зробити лише кілька кроків. У розділі про підключення ви вибираєте відповідний тарифний план, перевіряєте можливість підключення та наявність обладнання Київстар у вашому багатоквартирному будинку у Херсоні. Заповнивши форму подання заявки на підключення послуги інтернет та відправивши заявку, протягом години з вами зв'яжеться диспетчер і погодить зручну для вас дату та час виїзду майстра. Також заявку може оформити оператор по телефону, просто наберіть один із номерів, вказаних на сайті Київстар.
Тарифи Київстар ТБ

Тарифи Підписки для
кількох ТБ
Кілкість каналів Оренда тюнера,
грн/міс
Абонплата за ТБ,
грн/міс
Базовий 2 45 120
Сімейний 3 45 150
Преміум HD 4 45 200
Акція для тарифів "Дім", "Все Разом.Наснана" та "Все разом.Міць", з якими послуга Київстар ТБ вже включена в вартість тарифів: перші 3 місяці (місяць підключення + 2 повні місяці) буде надана знижка, та вартість їх на цей період становитиме 200 гривень на місяць. Послугу Київстар ТБ у Херсоні можливо замовити лише разом із послугою Домашній Інтернет від інтернет-провайдера Київстар. Підключити телебачення можна одночасно з інтернетом або окремо - спочатку інтернет, потім після підключення залишити заявку для підключення ТБ. Щоб підключити послугу Київстар ТБ до телевізора, він має бути Смарт ТБ або знадобиться використовувати ТБ приставку. Якщо ви хочете підключити ТБ на два телевізори, вам відповідно знадобиться два ТБ-тюнери. Ви можете сплачувати щомісячно 45 грн за оренду ТБ-тюнера та користування технічною платформою. Придбати його за повну вартість при підключенні послуги можливо за 1599 гривень. Вартість додаткових передплат для підключення інших телевізорів складає 20 гривень. Послугою Київстар ТБ також можна користуватися і без ТБ-тюнера: на Смарт ТВ (Samsung, LG або будь-якому іншому з системою Android TV) через програму, комп'ютер через веб-інтерфейс, а також на планшеті, смарт приставці або смартфоні через програми для Android та iOS.
Властивості ТБ-тюнера

Швидкість до
до 1000 Мбіт/сек
Безкоштовне
підключення
Безлімітні
тарифи
Акції від інтернету Київстар Безкоштовне підключення інтернету Київстар Безлімітні тарифи інтернету

Перевірити можливість підключення


Часто задаваемые вопросы по подключению Киевстар у Херсоні:

🌍 Сколько стоит подключение интернета у Херсоні ❓

Подключение домашнего интернета от провайдера Киевстар бесплатное 💰

🎁 В чем заключается акция WI-FI роутера за 1 гривну ❓

Стоимость роутера у Херсоні 700 гривен, которые возвращаются на счет абонплаты 🏠

⚡️ Как быстро можно подключить интернет у Херсоні ❓

Подключить интернет от Киевстар возможно на следующий день 🔥

Як вибрати недорогого та якісного інтернет-провайдера у Херсоні

Без доступу до мережі інтернет у Херсоні та в інших містах, на сьогоднішній день, українцям вже просто важко уявити своє життя. Вибирати інтернет провайдера у Херсоні з кожним днем ​​стає все складніше, а часом перетворюється на цілу проблему, тому що для знаходження надійного постачальника послуги, який володіючи достатніми технічними засобами, зміг би забезпечити комфортну та безпечну навігацію по просторах Мережі, доводиться виконувати підключення кожного з провайдерів. .

Ваш комфорт та ефективність перебування в мережі безпосередньо залежить від провайдера, тобто від організації, яка бере на себе обов'язок у Херсоні максимально швидко та якісно постачати інформацію зі світової павутини безпосередньо до вашого комп'ютера, на заявленій швидкості та без перебоїв. у роботі.

Глобальна мережа виконує роль всесвітнього сховища величезної кількості інформації та отримати доступ до цього бездонного моря даних не так вже й складно. Достатньо просто вибрати відповідного інтернет-провайдера у Херсоні і підключитися до інтернету. Важливим критерієм вибору буде економічна складова, тобто, простіше кажучи, адекватна вартість тарифних планів.

Підключення до домашнього інтернету від провайдера Киевстар у Херсон є у Дніпровському, Комсомольському та Суворівському районах. Адреси будинків, в яких є можливість підключення інтернету у Херсоні:

Як провести інтернет місто Херсон від провайдера Київстар у квартиру?

Нині мало хто з молодих людей дивиться телевізор взагалі, а переважно отримують відео контент в інтернеті. Не секрет, що для багатьох сьогодні навчання, розвага, спілкування і навіть робота не мислимі без інтернет дрступу. Але далеко не всі інтернет-провайдери стежать належним чином за якістю своїх послуг, що зрештою призводить до перебоїв та зависання. В результаті клієнтам не сумлінних провайдерів доводиться шукати нових постачальників послуг. Підключивши домашній інтернет Київстар у місті Херсон, ви можете бути впевнені в надійності роботи інтернету та телебачення, не дивлячись на завантаженість мережі та інших ситуаціях, при яких звичайні постачальники послуг часто підводять.

Що треба зробити для подання заявки на підключення безлімітного інтернету Київстар у багатоквартирному будинку Херсона?

Для підключення своєї квартири до безперебійного інтернету потрібно виконати кілька нескладних дій. Потрібно на сайті Київстар залишити заявку, вказавши необхідну інформацію у всіх її полях або зателефонувати нам за контактними телефонами. Наші представники передзвонять вам протягом 10 хвилин і запропонують обговорити всі питання щодо вашого підключення. На те, щоб у вас з'явився безперебійний інтернет Київстар у Херсоні, бездоганної якості, знадобиться щонайбільше три дні. Як правило, наші клієнти отримують доступ до глобальної мережі вже наступної доби після того, як було подано заявку. Вибравши один із тарифних планів від нашої компанії, ви зможете насолоджуватися доступом до мережі цілодобово.

Які тарифи та яка вартість підключення інтернету у місті Херсон?

Наша компанія готова запропонувати вам кілька тарифних планів, здатних задовольнити усі ваші запити. Користувачам, які звикли переписуватись та спілкуватися в мережі в «живу», дивитися відеоролики та фільми, слухати музику, ми пропонуємо вибрати пакет, де передбачена мінімальна швидкість. Він відрізняється від двох інших тарифних планів мінімальною абонентською платою, тому у вас буде можливість не лише приємно бавити час у глобальній мережі, а й економити. Трафік у тарифному плані необмежений, заходити до інтернету можна у будь-який час доби. Для роботи підійде домашній інтернет у Херсоні, який надається на швидкості 50 Мбіт/сек або 100 Мбіт/сек. Ці два тарифні плани відрізняються між собою швидкістю та абонентською платою. Вони обидва будуть відповідати всім вашим вимогам. Тим, хто не знає, який саме вибрати пакет підключення, рекомендуємо проконсультуватися у наших фахівців. Служба підтримки клієнтів працює цілодобово. Для того, щоб до неї звернутися, необхідно вказати свій номер телефону. Така абонплата, як пропонує наша компанія більше ні в кого не зустрічається. Ви зможете переконатися самі, коли детальніше вивчите наші пропозиції.

Яким чином здійснюється проведення інтернету від провайдера Київстар?

Для того, щоб підключити інтернет у Херсоні ми використовуємо технологію Fiber To The Building. З її допомогою нам вдається забезпечувати підключення до глобальної мережі всім охочим. Підключившись до нас, вам не доведеться зіткнутися з такою проблемою, як зависання та гальмування. Ми здатні працювати якісно, ​​навіть якщо в мережі одночасно знаходиться велика кількість користувачів. Оптоволокно, що використовується при монтажі, дає можливість провести інтернет в кожен будинок. Спершу кабель проводиться до будинку, потім прокладається провід Ethernet до квартир. Завдяки такому монтажу вдається підводити кабель всім бажаючим. При цьому мережа завжди працюватиме на високій швидкості. Підключити домашній інтернет київстар у Херсоні ми поки що можемо тільки у багатоквартирних будинках. Але сподіваємось у найближчому майбутньому, ми зможемо забезпечувати інтернетом та приватний сектор міста. Наше підключення найзручніше та найвигідніше на даний момент у вашому місті.

Що необхідно буде сплатити за виїзд для підключення послуг інтернету та ТБ у Херсоні?

На жаль, на даний момент мало хто з провайдерів може надавати якісний безперебійний інтернет у Херсоні та по всій нашій країні. Користувачам через це доводиться сильно страждати. Багато хто стикався з такими ситуаціями – інтернет раптово зник посеред дня чи ночі. Звертаючись до нашої компанії, ви отримаєте інтернет у Херсоні, зроблений за новою технологією. Якість доступу не залежатиме від кількості користувачів, які знаходяться у мережі одночасно. Вам не доведеться переривати свою роботу або спілкування в мережі через те, що доступ раптово припинився.

Всього пару кроків та безперебійний інтернет Київстар у вас у квартирі

Компанія Київстар лідирує серед інших провайдерів телекомунікаційних послуг по всій Україні. Це підтверджують як підключені клієнти, так і люди, що чули про якісне надання інтернету та телефонного зв'язку. Інтернет міцно увійшов у наше життя і займає невід'ємну частину нашого життя. Користуються ним у квартирах як пенсіонери, так і зовсім юні Українці. А в офісах та на підприємствах давно знають, що кращого провайдера, ніж Київстар, досить складно знайти. Якість роботи інтернету та вартість послуг в Україні залежать від відповідальності провайдерів перед своїми клієнтами. Провайдер Київстар, що надає Інтернет у Рівному гарантує надійність та стабільність послуг у будь-якій точці міста.

Яку якість доступу до мережі надає провайдер Київстар?

Домашній інтернет в Херсоні проводиться провайдером Київстар за новітньою європейською технологією, що передбачає проведення оптоволоконних кабелів до будинку, з подальшим розведенням мідних кабелів на всі квартири, які бажають підключитися до мережі. Fiber To The Building – оптика в кожен будинок дозволяє досягти високої якості підключення. Такий інтернет коштує недорого, але працює бездоганно. Ви в цьому зможете переконатись самі, коли випробуваєте його в перший день. З нашим доступом у вас будуть швидко завантажуватись навіть складно оформлені сторінки. Ви зможете без зволікань грати у улюблені ігри. Вони будуть швидко завантажуватись на ваш комп'ютер і відкриватися. Без проблем будуть йти онлайн консолі зі складною графікою та специфічними звуковими ефектами. Таким інтернетом будуть задоволені всі члени вашої родини.

Які послуги можна замовити під час оформлення заявки на підключення дротового інтернету в Херсоні?

Ті, хто тривалий час співпрацюють із компанією Київстар, знають, що ми звикли пропонувати своїм клієнтам усе найкраще. Домашній інтернет Київстар у місті Херсон не став винятком, для його монтажу ми використовуємо лише якісні матеріали виробництва європейських компаній. Окрім доступу до глобальних мереж, ми зможемо забезпечити вам цілодобову підтримку. Для того, щоб нею скористатися, потрібно зателефонувати на номер технічної підтримки. У нас є настільки кваліфіковані співробітники, які зможуть дати відповіді на всі ваші запитання негайно. Для забезпечення доступу в інтернет кільком членам сім'ї ми рекомендуємо вам придбати за смішною ціною роутер. Підключити інтернет у Херсоні та купити цей невеликий пристрій можна одночасно. При покупці ви отримуєте знижку на щомісячні платежі, оплачуючи відразу кілька місяців користування інтернетом. Щоб абонентська плата не нараховувалася під час вашої відсутності, необхідно написати заяву. Максимальний період, на який вимикається доступ – 30 днів. Після повернення до свого міста ви зможете його відновити безкоштовно.

200 лет Херсону пл. – 1

200 лет Херсону проспект – 2; 3; 7; 7 корп.1; 7 корп.2; 7 корп.3; 7 корп.4; 8; 10; 12; 15; 16; 17; 18; 20; 21; 22; 23; 26 корп.1; 26 корп.2; 28а; 30; 31; 32; 33; 37; 38 корп.4; 38 корп.5; 38 корп.7; 38 корп.8; 39; 41; 41а; 43; 45; 48 корп.1; 48 корп.2

28-ой Армии – 2; 2а; 4; 4а; 5; 9; 11; 13; 15

295 Херсонской Стрелковой Дивизии – 3; 4; 6; 8; 21; 25; 53

40 лет Октября (Университетская) – 3; 5; 5а; 7; 11; 13; 15; 17; 19; 21; 21а; 100; 102; 104; 106; 108; 110; 112; 114д; 116; 118; 118а; 120; 122; 124а; 126; 128; 130; 145; 148; 148а; 148б; 148в; 157; 161; 161а; 161б; 173; 173а; 179а; 181а; 183; 183а; 185

40 лет Октября переулок – 3

49-ой Гвардейской Дивизии – 2 корп.1; 2 корп.2; 2 корп.3; 2 корп.4; 2 корп.5; 2 корп.7; 2а; 3; 4 корп.1; 4 корп.2; 5; 7 корп.1; 7 корп.2; 7 корп.3; 11; 11а; 15; 16 корп.1; 18 корп.1; 18 корп.2; 18 корп.3; 18 корп.4; 18 корп.5; 18 корп.6; 19; 21; 22; 25; 27; 28; 28 корп.1; 31; 33; 35; 37; 41; 45; 49 корп.1; 49 корп.2; 51; 53

Арктическая – 3; 7; 9 

Арктический 1-ый переулок – 21; 23

Арктический 2-ой переулок – 18

Безродного (Алмазова генерала) – 33 корп.1; 33 корп.2; 35 корп.1; 35 корп.2; 37 корп.1; 37 корп.2; 39 корп.1; 39 корп.2; 41 корп.1; 41 корп.2; 43

Береговой переулок – 5; 7; 9

Бериславское шоссе – 4; 6; 6а; 8; 10а; 10б; 10в; 10г; 10д; 12; 12а; 24а; 24б

Благоева Дмитрия (Заменгофа Людвика) – 1 корп.1; 1 корп.2; 4; 4а; 4б; 4г; 4е; 6

Блюхера (Вишневая) – 48; 50; 52; 54; 56; 58

Береговой пер. – 5; 7; 9

Буденного (Кедровского полковника) – 2; 2а; 4; 6; 8; 10; 12; 12а; 14; 16

Бучмы – 16; 20; 22

Вазова Ивана – 1; 3; 3а; 4; 5; 6; 6а; 8

Владимирова – 6б; 8; 18а

Ворошилова (Великого Владимира) – 23; 25 корп.1; 25 корп.2; 27 корп.1; 27 корп.2; 27 корп.3; 29 корп.1; 29 корп.2

Гагарина – 3; 4; 5; 8; 8а; 10; 14; 34

Гмырева – 2; 2а; 4; 4а; 5; 6; 6а; 6б; 8; 8а; 26

Димитрова пр. (Святых Кирилла и Мефодия) – 8; 9; 10; 11; 11а; 14; 14а; 14б; 15; 15/2; 17; 18а; 18б; 18г; 18д; 19; 20; 23; 26; 26а; 28

Докучаева – 18

Дорофеева – 4а; 6; 8; 10; 12; 12а; 14; 16; 18; 20; 20а; 24; 26; 28; 34; 36; 38; 40; 65

Дружбы – 8

Железнодорожная – 5; 7; 9; 11а; 13; 15; 18; 19; 20; 21; 22; 24

Залаегерсег – 5; 8; 8а; 15; 17; 17а; 19; 19а; 21; 23; 23а; 27; 31; 31а 

Ильича (Богуна Ивана) – 54; 56; 58; 58а; 64; 64а; 66а; 68; 72; 74; 78; 80; 81; 82; 82а; 86; 88; 91; 93; 103

Казацкий переулок– 8; 8а; 10а; 19; 21; 21а; 27

Карантинный остров - 1

Карбышева – 2; 4; 6; 8; 10; 10 корп.1; 10 корп.2; 12; 14; 14а; 16; 18; 22; 24; 26; 28; 28а; 34; 36

Карла Маркса (Потёмкинская улица) – 40/10; 40а; 42а; 48а; 86; 88; 90; 92; 94; 97; 98; 98/6; 99; 100; 101; 102; 103; 104; 104б; 104в; 106; 110; 114; 121

Кирова (Лютеранская) – 12; 20; 22

Комбайновый переулок – 9; 11; 11а; 12; 13; 14

Комкова – 75; 80; 80а; ​83; 85а; 87 корп.1,2; 89 корп.1,2; 90; 92; 94; 94 корп.1; 94 корп.2; 94 корп.3; 94 корп.4; 130а 

Коммунаров (Воронцовская) – 1; 1а; 2; 4; ​6; 6а

Котовского (Гончарная) – 4

Красностуденсткая (Гимназическая) – 18; 19; 22; 22а; 23; 24; 24а; ​25; 26; 26б; 26В; 28; ​28а; 32; 32а; 32б; 32в; 36а

Краснофлотсткая – 30; 33; 40

Краснощекиной (Портовая ул.) – 1а; 2а; 5; 5а

Крымская – 120; 126; 130; 136; 137; 146; 147; 148; 149; 149а

Кулика Илюши – 29; 31 корп.1; 31 корп.4; 31 корп.5; 89114; 114а; 114в; 114г; 114д; 114е116; 116а; 116б116в; 116г; 116д; 118; 122124; 126; 126а; 126б; 128128а; 128б; 128в; 129; 131; 133; 133в; 135; 135а; 137в

Кутузова проспект – 2; 3; 4; 5; 8

Кулиша Николая – 1; 1а; 3; 3а; 5; 6а; 8; 9; 11; 11а; 11б; 15; 15а; 15б

Лавренева – 3; 3а; 4; 5; 5а; 7; 7а; 8; 9; 11; 12; 13; 13а; 15; 16; 17; 17Б; 18; 20; 21; 22; 23а; 24; 25; 25а; 26; 27; 27а; 28; 29; 29а

Лесная (Порт) – 2

Литейная - 6

Люксембург Розы (Стретенская) – 1а; 3а; 7; 9; 9/39; 11; 11а; 11б; 11в; 15; 15а; 15б; 17; 19а; 21; 26; 28/74

Мира – 3; 4; 4а; 5; 6; 7; 8; 10; 12; 14; 15; 16; 17; 19; 19а; 21; 22; 22а; 23; 24; 25; 25а; 26; 26а; 27; 28; 32; 33; 35; 37; 43 корп.1; 43 корп.2; 45

Молодежная – 1а; 2а; 4; 6; 7; 9; 9а; 10

Морская – 2б; 4а; 5; 5а; 6; 6а; 8; 11

Московская – 3; 3а; 5; 5а; 9; 20; 28; 30; 41; 42; 49; 64

Николаевское Шоссе – 11; 11а; 13; 13а; 15; 19а; 26; 26а; 28

Некрасова – 2; 28

Патона – 2/1; 3; 4; 5; 5а; 7; 8; 9; 13; 17; 17а; 21/15; 23 корп.1; 23 корп.2; 23 корп.3; 25 корп.1; 25 корп.2; 25 корп.3

Перекопская – 21; 23; 127; 151; 153; 155; 157; 159; 161; 163; 168а; 169; 170; 171; 173; 176; 176а; 177; 178х; 187а; 187б; 189; 189а; 191; 193а; 197 корп.2; 197а; 199; 199а; 203; 207

Петренко (Михайловская) – 11; 13; 19; 27а; 28; 29; 30; 79; 83; 85; 87

Покрышева – 2; 8; 10; 14; 14а; 16; 18; 45 корп.1; 45 корп.2; 45 корп.3; 45 корп.4; 47; 49 корп.1; 49 корп.2; 49 корп.3; 49 корп.4; 53 корп.1; 53 корп.2; 53 корп.3; 53 корп.4; 55; 57 корп.1; 57 корп.2; 57 корп.3

Поповича – 1; 4; 6; 8; 10; 14; 19

Порт-Элеватор улица – 1; 7; 10; 12; 13

Портовый переулок – 1; 3; 3а; 5

Поривокзальная – 4; 10; 12; 16; 18; 20; 22; 26

Пугачева ул. – 3; 3а; 4; 4а; 5; 5а; 6; 6а; 8; 8а; 10 

Пугачева переулок – 3; 3а; 10; 

Репина – 3; 5

Рабочая – 76а; 78; 78а; 80; 80а; 115; 117; 138; 201; 201а; 203; 203а; 205; 207; 209; 211

Люксембург Розы (Стретенская) – 1а; 3а; 7; 9; 9/39; 11; 11а; 11б; 11в; 15; 15а; 15б; 17; 19а; 21; 26; 28/74

Садовая – 9; 9а; 9б; 11; 13; 13а; 13б

Свободы площадь – 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 9а

Сенявина Адмирала проспект – 132; 136; 140; 142; 144 корп.1; 144 корп.2; 144 корп.3; 146; 148; 148 корп.1; 148 корп.2; 150; 152 корп.1; 152 корп.2; 152 корп.3; 152 корп.4; 152 корп.5; 152а; 156 корп.2; 156 корп.3; 156 корп.4; 156 корп.5; 156 корп.6; 156 корп.8; 166 корп.1; 166 корп.2; 166 корп.3; 166 корп.4; 166 корп.5; 166 корп.6; 166 корп.7

Смольная – 117; 128; 130; 130а; 132; 132а; 134; 161а

Спартаковский переулок – 2а; 2б

Степана Разина – 1а; 7; 73; 75

Строителей пр. – 1/62; 1а; 3; 4; 6; 7; 8; 11; 13; 14; 14а; 16; 19; 26; 27а

Тарле Академика – 2; 4 корп.1; 4 корп.2; 6 корп.1; 6 корп.2; 14 корп.1; 14 корп.2; 16 корп.1; 16 корп.2; 16 корп.3; 18 корп.1; 18 корп.2

Текстильщиков проспект – 3; 4; 5; 5а; 6; 7; 8; 9; 10; 12; 13; 14; 14а; 15; 16; 17; 18

Тираспольская – 1а; 2а; 2б; 5; 60а

Уварова – 4; 4а; 6; 6а; 8

Украинская – 3

Ушакова – 26/2; 30; 32; 34; 40; 46; 51; 56; 58; 62; 62а; 64; 64б; 66; 66а; 68; 69; 69а; 70; 71; 71а; 73; 77; 79; 79а; 79б; 79в; 81; 83; 85; 89; 91

Филатова – 26; 28; 32а; 34; 37

Фонтанная – 19 корп.1; 19 корп.2; 19 корп.3; 21 корп.1; 21 корп.2; 21 корп.3; 23 корп.1; 23 корп.2; 23 корп.3; 25

Фритаун – 74/28; 78 корп.1; 78 корп.2; 80 корп.1; 80 корп.2; 84; 90а; 151; 153а; 155

Фрунзе (Мозолевского Бориса) – 2; 3; 24

Чекистов (Калнишевского Петра) – 4

Черкасский пер. - 22

Черноморская – 6; 8; 8а; 10; 12; 16; 18; 20; 22; 22а; 24а; 25; 26; 27; 28; 28а; 29; 30; 32; 34; 36; 36а; 38; 40; 42; 44; 58; 60; 62; 64; 97

Чернышевского - 18; 20

Шевченко – 1; 114; 117; 120; 124а

Шенгелия – 1; 2; 3; 4; 5; 6; 8; 9; 11 корп.1; 11 корп.2; 11 корп.3; 11 корп.4; 11 корп.5; 13 корп.1; 13 корп.2; 13 корп.3

Шовкуненка Олексея – 56; 60; 60а; 66; 80; 82; 82а; 82б; 84; 84а; 86; 91; 91/2; 107; 115/1

Якщо вашого будинку немає у списку, можливо він просто не внесений. Зв'яжіться з оператором для уточнення можливості підключення. У приватному секторі підключення не можливе.Якщо ваш будинок є у списку, залишити заявку на підключення до "Домашнього інтернету" Київстар у Херсоні можна у розділі  - подати заявку на підключення, або за телефонами: 0933380023 (Lifecell), 0984662498 (Київстар), 0992902866 (Vodafone).