Телефони з питань підключення: 0984662498, 0992902866, 0933380023
Київстар інтернет у ЛьвовіІнтернет Київстар » Тарифы у Львові ✅ Тарифи » Підключення до мережі Київстар у Львові

Тарифи інтернету та ТБ провайдера Київстар у Львові

Тарифи інтернету Київстар у Львові та умови підключення

Домашній інтернет у Львові від інтернет-провайдера Київстар.

Інтернет провайдер Київстар у Львові пропонує найкращі тарифи серед інших провайдерів у 2024 році. Практично всі жителі великих та малих міст, які проживають у багатовартирних будинках, можуть скористатися пропозиціями провайдера Київстар та оцінити стабільність та якість роботи послуг інтернет та ТБ. Мережа інтернет у наш час дає безліч можливостей цікаво проводити дозвілля, спілкуватися з родичами чи просто з іншими людьми і навіть працювати та заробляти гроші не виходячи з дому. Швидким доступом в інтернеті користуються вже більше половини українців, але далеко не всі інтернет-провайдери у Львові здатні гарантувати якість послуг, що надаються всім своїм клієнтам. Але з упевненістю можна сказати, що всі користувачі підключивши домашній Київстар оцінять надійність, якість і відкриють для себе великі можливості при користуванні послугами інтернет і ТБ, що надаються провайдером у Львові. Компанія приділяє особливу увагу надійності домашнього інтернету, а також прагне надати сервіс максимальній кількості абонентів у всіх містах України, де це можливо зробити, використовуючи кабельний спосіб доступу до інтернету.

Яким способом і яку технологію використовує Київстар інтернет провайдер у Львові для виконання підключення.

Для можливості своїх клієнтів стабільно працювати в мережі, не залежно від завантаженості каналу інтернет-доступу, компанія Київстар обрала технологію підключення своїх послуг у Львові, під назвою FTTB. Даний тип підключення передбачає заклад спеціального оптоволоконного кабелю до багатоквартирного будинку та встановлення надійного обладнання доступу до мережі. Від обладнання Київстар надалі прокладаються кабелі у квартири всіх бажаючих підключиться до інтернету мешканців будинку. Вибираючи інтернет-провайдера у Львові, найчастіше люди хочуть бачити стабільний інтернет канал, що дозволяє безперебійного перегляду відео контенту, фільмів, серіалів, прослуховування музики, можливість грати в онлайн ігри та використовувати інші розваги. Також інтернет для багатьох українців став важливим джерелом заробітку, тому для таких користувачів якість інтернету відіграє особливу роль і при виборі провайдера саме цей фактор стає ключовим, навіть не зважаючи на вартість тарифних планів. Виходячи з цього, провайдер високошвидкісного інтернету Київстар гарантує потенційним клієнтам у Львові заявлену швидкість згідно з обраним тарифом, незалежно від завантаженості мережі, з максимальною пропускною здатністю до 100 мбіт/с.

Кращий провідний інтернет у Львові на сьогоднішній день - це Домашній інтернет від провайдера Київстар.

Послуга Домашній інтернет від Київстар пропонує унікальні тарифи серед інших провайдерів з безкоштовним підключенням, але тільки для мешканців багатоквартирних будинків. Підключивши Домашній інтернет у Львові ви не переплачуватимете отримуючи якісний сервіс і користуючись послугою на будь-якому зручному пристрої у вашій квартирі, будь то планшет, комп'ютер, телефон або будь-який інший пристрій. Всього за півціни провайдер Київстар у Львові дає можливість провести стабільний та якісний інтернет із цифровим телебаченням. При замовленні фірмового роутера від Київстар, наші клієнти отримують хорошу знижку на абонентську плату. Бездротовий та безлімітний Домашній інтернет Київстар у Львові це ідеальний варіант для використання у вашій квартирі на кількох пристроях одночасно.

Послуги інтернет та Домашнє ТБ у Львові від провайдера Київстар.

Високошвидкісний інтернет у Львові підключається з використанням сучасної та надійної технології FTTB, що дає можливість не використовувати додаткового обладнання, за винятком роутера, якщо у вашій квартирі необхідна Wi-Fi зона для підключення. Інтернет-провайдер Київстар забезпечує високу швидкість інтернет-доступу як у великих мегаполісах, так і в невеликих містах та селищах, виключно у багатоквартирних будинках. Підключити бездротовий інтернет у вашій квартирі на швидкості 100 Мбіт/сек виконується всього за кілька годин, досить просто оформити заявку на підключення у Львові. А з обраною опцією WI-Fi роутер, майстер також надасть та налаштує бездротовий доступ у вашій квартирі. Не забувайте і про те, що підключивши інтернет Київстар, вам автоматично підключиться акція, за умовами якої ви отримуватимете щомісячну знижку на абонентську плату.

Скористайтеся кращими пропозиціями щодо послуг доступу в інтернет та ТБ у Львові від провайдера Київстар.

Користуючись безкоштовним підключенням інтернету та телебачення, ви неодмінно переконаєтеся в цьому самі, і будете задоволені надійністю та якістю роботи послуг. Домашній Інтернет від провайдера Киевстар дає найкращі умови серед інших інтернет постачальників, як за ціною, так і за якістю. Для замовлення підключення послуги інтернету у Львові достатньо зробити лише кілька кроків. У розділі про підключення ви вибираєте відповідний тарифний план, перевіряєте можливість підключення та наявність обладнання Київстар у вашому багатоквартирному будинку у Львові. Заповнивши форму подання заявки на підключення послуги інтернет та відправивши заявку, протягом години з вами зв'яжеться диспетчер і погодить зручну для вас дату та час виїзду майстра. Також заявку може оформити оператор по телефону, просто наберіть один із номерів, вказаних на сайті Київстар.
Тарифи Київстар ТБ

Тарифи Підписки для
кількох ТБ
Кілкість каналів Оренда тюнера,
грн/міс
Абонплата за ТБ,
грн/міс
Базовий 2 45 120
Сімейний 3 45 150
Преміум HD 4 45 200
Акція для тарифів "Дім", "Все Разом.Наснана" та "Все разом.Міць", з якими послуга Київстар ТБ вже включена в вартість тарифів: перші 3 місяці (місяць підключення + 2 повні місяці) буде надана знижка, та вартість їх на цей період становитиме 200 гривень на місяць. Послугу Київстар ТБ у Львові можливо замовити лише разом із послугою Домашній Інтернет від інтернет-провайдера Київстар. Підключити телебачення можна одночасно з інтернетом або окремо - спочатку інтернет, потім після підключення залишити заявку для підключення ТБ. Щоб підключити послугу Київстар ТБ до телевізора, він має бути Смарт ТБ або знадобиться використовувати ТБ приставку. Якщо ви хочете підключити ТБ на два телевізори, вам відповідно знадобиться два ТБ-тюнери. Ви можете сплачувати щомісячно 45 грн за оренду ТБ-тюнера та користування технічною платформою. Придбати його за повну вартість при підключенні послуги можливо за 1599 гривень. Вартість додаткових передплат для підключення інших телевізорів складає 20 гривень. Послугою Київстар ТБ також можна користуватися і без ТБ-тюнера: на Смарт ТВ (Samsung, LG або будь-якому іншому з системою Android TV) через програму, комп'ютер через веб-інтерфейс, а також на планшеті, смарт приставці або смартфоні через програми для Android та iOS.
Властивості ТБ-тюнера

Швидкість до
до 1000 Мбіт/сек
Безкоштовне
підключення
Безлімітні
тарифи
Акції від інтернету Київстар Безкоштовне підключення інтернету Київстар Безлімітні тарифи інтернету

Перевірити можливість підключення


Часто задаваемые вопросы по подключению Киевстар у Львові:

🌍 Сколько стоит подключение интернета у Львові ❓

Подключение домашнего интернета от провайдера Киевстар бесплатное 💰

🎁 В чем заключается акция WI-FI роутера за 1 гривну ❓

Стоимость роутера у Львові 700 гривен, которые возвращаются на счет абонплаты 🏠

⚡️ Как быстро можно подключить интернет у Львові ❓

Подключить интернет от Киевстар возможно на следующий день 🔥

Як вибрати недорогого та якісного інтернет-провайдера у Львові

Без доступу до мережі інтернет у Львові та в інших містах, на сьогоднішній день, українцям вже просто важко уявити своє життя. Вибирати інтернет провайдера у Львові з кожним днем ​​стає все складніше, а часом перетворюється на цілу проблему, тому що для знаходження надійного постачальника послуги, який володіючи достатніми технічними засобами, зміг би забезпечити комфортну та безпечну навігацію по просторах Мережі, доводиться виконувати підключення кожного з провайдерів. .

Ваш комфорт та ефективність перебування в мережі безпосередньо залежить від провайдера, тобто від організації, яка бере на себе обов'язок у Львові максимально швидко та якісно постачати інформацію зі світової павутини безпосередньо до вашого комп'ютера, на заявленій швидкості та без перебоїв. у роботі.

Глобальна мережа виконує роль всесвітнього сховища величезної кількості інформації та отримати доступ до цього бездонного моря даних не так вже й складно. Достатньо просто вибрати відповідного інтернет-провайдера у Львові і підключитися до інтернету. Важливим критерієм вибору буде економічна складова, тобто, простіше кажучи, адекватна вартість тарифних планів.

Підключити інтернет Київстар у місті Львів можливо у Галицькому, Шевченківський, Личаківський, Залізничний та Франківський районах. Адреси будинків, у яких є можливість підключення у Львові:

Як вибирати інтернет-провайдера у Львові і чим домашній інтернет Київстар кращий за інших?

Наразі досить складно прожити без доступу до інтернету. У глобальній мережі можна не тільки працювати, а й добре розважатися. Вона допомагає вчитися, розвиватися та поповнювати свій запас знань. Маючи якісний домашній інтернет у Львові, ви зможете виконати будь-яку роботу по дому, оскільки в мережі викладено чимало відеороликів, які демонструють виконання ремонтних етапів, приготування страв. З доступом до глобальної мережі легше вивчати уроки з дитиною, навчиться грати на музичних інструментах і навіть вивчити мову. Одне слово, тут можна робити все.

Як отримати доступ до мережі провайдера у Львові?

Для того, щоб усі описані можливості стали доступними і вам, необхідно підключити інтернет від провайдера Київстар у Львові. Тим, хто не знає чим зайнятися вечорами, найкращого способу організувати своє дозвілля складно придумати. Стати щасливим власником доступу до інтернету просто – необхідно лише звернутися до нашої компанії, залишити заявку.
Зробити це вийде кількома способами:

  • Надіслати нам заявку за допомогою сайту.
  • Зателефонувати за вказаними телефонами на сторінці.

Наші кваліфіковані фахівці швидко відреагують на запит, що надійшов від вас, і передзвонять протягом 10 хвилин. Вам тільки потрібно буде узгодити час і дату підключення до мережі. Через кілька днів ви станете щасливим володарем доступу до Інтернету. Домашній інтернет у Львові від Київстару з'явився порівняно недавно, але вже встиг завоювати свою нішу на ринку. Ми не робимо собі рекламу, за нас її створює, сервіс, що надається. Домашній інтернет європейської якості доступний вже сьогодні для всіх мешканців Львова за вигідними цінами.

Яка процедура підключення до інтернету Київстар?

Звичайно, провайдерів зараз багато в кожному місті, але якісний безперебійний доступ вам зможе надати далеко не будь-яка компанія. Ми одні з небагатьох, хто зможе своїм клієнтам надати можливість проводити час у глобальній мережі без стресів. Підключившись до інтернету через нас, у вас ніколи не зависатиме або «гальмуватиме» мережу, швидко завантажуватиметься будь-який сайт, який би вам не знадобився. Ви зможете дивитися без перерв у найвищій якості фільму, грати у різноманітні захоплюючі програми. Домашній інтернет Київстар у Львові підключається за допомогою оптоволоконного кабелю. Використовувана технологія дає можливість досягти бездоганної роботи мережі. З таким швидким «чітким» інтернетом вам ще не доводилося стикатися у житті. На поточний момент підключити інтернет у Львові можна у таких районах: Богунському, Королівському. Ми впевнені, що ваші сусіди вже користуються нашим доступом до глобальної мережі. Час це зробити і вам.

Які витрати можуть знадобитися для проведення інтернету у Львові?

Усім, хто стає нашими клієнтами, необхідно буде лише своєчасно вносити абонплату, решту вони отримують безкоштовно. Звернувшись до нашої компанії, вам не доведеться оплачувати виклик наших майстрів та монтаж кабелю окремо. Постійний доступ до глобальної мережі гарантується абсолютно всім, хто своєчасно вноситиме плату на свій особистий рахунок. Це можна зробити кількома способами. Внести гроші через касу будь-якого банку, зробити перерахування, скориставшись однією із систем онлайн-платежів. Неважливо, як ви поповнюватимете свій рахунок, головне, щоб першого числа кожен місяць була сума, що дорівнює оплаті за один місяць. Інакше вам відключать інтернет київстар у Львові наступного дня. Відновиться інтернет лише після того, як з'являться на рахунку гроші.

Скільки доведеться чекати на інтернет

Ми намагаємося працювати досить оперативно, тому після подачі нам заявки доведеться чекати максимум кілька днів. На поточний момент наша компанія може надавати інтернет у такі райони міста: Центральний, Ленінський, Заводський, Корабельний. Спочатку оптоволокно проводиться до району міста, потім до вулиці. Далі відбувається розведення кабелю по будинках, і вже після провід прокладається до квартири. За рахунок того, щоб ми при монтажі використовуємо новітню технологію «Оптоволокно в кожний будинок», на цей процес у нас не йде багато часу. Домашній інтернет у Львові ми готові провести до кожного багатоповерхового будинку за лічені дні. У нас в компанії працюють лише професіонали, тому весь монтаж виконується якісно та швидко. Ми намагаємося, щоб усі наші клієнти були задоволені наданим сервісом.

У чому вигода від підключення до провайдера Київстар?

У нашій країні складно знайти якісніший доступ до глобальної мережі, ніж пропонує вам наша компанія. Домашній інтернет Київстар у Львові вигідний у всіх відносинах. Основна перевага нашого підключення полягає у тарифах. Звичайно, і в інших провайдерів можна знайти такі самі ціни, але якість буде відповідна. За доступ на мінімальному тарифі зі швидкістю 100 Мбіт/с вам доведеться заплатити невисоку плату. Натомість ви отримаєте безлімітний трафік, і можливість знаходиться в мережі цілодобово. Не набагато вище обійдуться тарифні з додатковими послугами, до яких також буде сплачено ваш мобільний зв'язок. Для того, щоб у цьому переконатися, варто підключити інтернет у Львові від провайдера інтернету Київстар.


Айвазовского ул. - 10; 12; 22

Ангарная ул. - 18

Антоненко-Давидовича Бориса ул. - 1; 3; 7; 9

Антонича ул. - 2; 4; 8; 10; 12/14; 14; 16; 20; 20А; 22; 24; 24А; 26; 28; 30; 32

Баштанная ул. - 1

Белоцерковская ул. - 1А; 2А; 10

Боднарская ул. - 16

Бойчука Михайла ул. - 3; 5; 8

Боткина ул. - 73

Вагонная ул. - 7; 20

Варшавская ул. - 56; 62; 64; 66; 68

Вашингтона Джорджа ул. - 5; 7А; 11; 13; 15; 17; 21

Величковского ул. - 2; 4; 6; 8; 10; 14; 16; 18; 22; 24; 26; 30; 30А; 32; 36; 40; 42; 44; 48; 50; 52; 54; 56

Вернадского ул. - 2; 4; 10; 12; 14; 16; 18; 20; 24; 26; 28; 32; 34; 36; 38; 40

Владимира Великого ул. - 1; 3; 5; 11; 13; 15; 19; 26; 28; 30; 32; 34; 35; 35А; 36; 37; 39; 40; 41; 42; 43; 44; 46; 47; 47А; 49; 49А; 51; 53; 53А; 57; 59; 59А; 61; 63; 65; 67; 69; 71; 73; 75; 79; 81; 83; 85; 85А; 89; 91; 93А; 95; 101; 103; 105; 109; 111; 113; 117; 121; 125

Выговского Ивана ул. - 3; 3А; 5; 5А; 7; 9; 9А; 11; 13; 13А; 21; 23; 25; 27; 29; 31; 33; 35; 37; 49; 67; 69; 71; 72; 73; 79; 81; 83; 85; 87; 89

Выгоды ул. - 21; 54; 56; 58; 60; 62

Выгон ул. - 1; 3

Гашека Ярослава ул. - 15; 15А; 17; 19; 20; 20А; 22; 22А; 24

Героев Крут ул. - 1; 3; 14

Гирныка Олексы ул. - 1;

Глинянский Тракт ул. - 139; 147; 147А; 153; 153А; 161А; 161Б; 161В; 161Г; 163; 165

Головатого Антона ул. - 1; 4; 7

Городокская ул. - 188; 210; 212; 218; 218А; 241; 241А; 241Б; 243; 245; 247; 249; 287; 289; 291; 293; 295; 297; 301; 303; 305; 309; 311; 313; 315; 317; 319

Грабянки Григория ул. - 5; 7; 9; 13

Гринченко ул. - 1; 2А; 4; 4Б; 5; 6; 6Б; 8; 10; 10А; 10Б; 11; 11А; 12; 12А; 12Б; 12В; 14; 16

Демнянская ул. - 4; 4А; 6А; 8; 16; 16А; 18; 24; 26

Джерельная ул. (Галицкий) - 42; 44

Днестровская ул. - 1; 1А; 2; 3; 4; 6; 7; 9; 10; 11; 13; 14А; 15; 16А

Довженко Александра ул. - 1; 3; 7; 9; 10; 11; 14; 16; 18; 20; 22

Дозвильная ул. - 1

Доробок ул. - 48

Драгана ул. - 1; 4; 8; 12; 14; 16; 17; 19; 21; 22; 26; 30

Дунайская ул. - 1; 3; 5; 7; 32

Ерошенко ул. - 2; 4; 6

Замиская ул. - 12

Зеленая ул. (Галицкий) - 107; 113; 115Ж; 130; 144

Золотая ул. - 15А; 17; 21; 23; 25; 30; 32; 36

Зубровская ул. - 11; 15; 17; 19; 23; 25; 25А; 26; 27; 28; 32; 34; 36; 36А

Кавалеридзе Ивана ул. - 1; 2; 4; 5; 7; 8; 9; 9А; 10; 12; 14; 16; 17; 19; 21

Калнышевского ул. - 1; 17А

Караджича ул. - 13; 29Б

Карбышева ул. - 2; 4

Карманского ул. - 6Б; 19

Каховская ул. - 6; 8; 15; 17; 33; 35; 37А; 39

Керамичная ул. - 4

Керченская ул. - 7; 9; 11; 13; 13А; 15; 17; 17А; 19; 19А

Китайская ул. - 2; 4; 6; 8; 10; 12; 14; 18

Княгини Ольги ул. - 65; 69; 71; 73; 75; 77; 100Б; 100Е; 100Ж; 100Э

Кобылицы Лукьяна ул. - 19

Коломыйская ул. - 1; 4; 6; 7; 8; 9; 9А; 9Б; 10; 12/14; 13; 14; 15; 15А; 16; 18; 19; 19А; 23

Кос-Антольского ул. - 4; 12; 14; 16; 18; 22

Кошица ул. - 1; 4; 7; 9

Кульпарковская ул. - 117; 121; 123; 125; 128; 128А; 129; 130; 130А; 130Б; 133; 133А; 135; 140; 141; 142; 143; 145; 147; 156; 158; 160; 162; 164; 164А; 166; 168; 172; 174; 176; 178; 180

Кульчицкой ул. - 1; 4; 6; 8; 9; 11; 14; 16А; 16б; 16В

Линкольна Авраама ул. - 23А; 29; 37; 39; 43; 45; 47; 51; 53; 57

Липинского ул. - 3; 5; 6

Липовая Аллея ул. - 5; 5А; 7; 9; 11

Липы Юрия ул. - 12; 14; 16; 18; 20; 35; 37; 39; 43; 45

Лисеницкая ул. - 1; 4; 5; 6; 9; 11; 11А; 13

Листопадная ул. - 1; 11; 16

Литвиненко ул. - 4; 6; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 17; 19

Литовская ул. - 10

Льняная ул. - 9; 15

Люблинская ул. - 89; 91; 91В; 94; 96; 97А; 97Б; 98; 99А; 101; 101А; 101Б; 102; 103; 104; 105; 107; 150; 152; 156; 160; 162; 164

Мазепы Гетмана ул. - 1; 3; 3А; 4; 5; 7; 7А; 8; 9А; 9Б; 10; 11А; 11Б; 12; 13; 13А; 14; 15; 16; 17; 19; 21; 22; 23; 24; 26; 27; 33; 35

Майоровка ул. - 1; 3

Максимовича Михайла ул. - 7А;

Манастырского ул. - 2; 3; 3А; 5; 7

Масарика ул. - 2; 3; 6; 8; 12; 14; 16; 18

Меблярская ул. - 14

Медная ул. - 8; 10

Медовой Печеры ул. - 5; 7; 11; 15; 17; 27; 29; 36; 38; 38А; 67; 69

Миколайчука ул. (Шевченковский) - 1; 1А; 1Б; 2; 4; 5; 6; 7; 8; 10; 12; 14; 16; 20; 22; 24; 28; 30; 32; 36; 38; 40

Мисливская ул. - 15; 27; 29

Морозная ул. - 8; 12; 19; 19А; 21; 21А; 27; 31; 37; 39

Музыки Ярослава ул. - 34; 36

Мундяк ул. - 4; 8

Мышуги ул. - 1; 3; 5

Науковая ул. - 2; 2В; 4; 4А; 6; 6А; 8; 9; 10; 10А; 11; 12; 12А; 13; 15; 18; 19; 20; 21; 22; 23; 24; 26; 28; 28А; 29; 30; 31; 33; 34; 37; 39; 41; 43; 44; 46; 48; 49; 49А; 50; 52; 53; 54; 55; 56; 57; 58; 59; 61; 62; 64; 66; 74; 76; 82; 86; 94; 96; 100; 102; 104; 106; 110; 112; 114; 116

Низинная ул. - 2; 4; 17; 27; 52; 60

Окуневского ул. - 1; 3

Ольжича ул. - 13

Орлиная ул. - 8А

Освицкая ул. - 3; 5; 7; 9; 11; 13; 15; 17; 19

Очаковская ул. - 5; 7

Панча Петра ул. - 5; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 18; 18Б; 18В; 20; 22; 24; 26

Пасечная ул. - 42; 45; 47; 49; 51; 53; 54; 56; 58; 59; 60; 64; 70; 71А; 72; 73; 74; 75; 77; 79; 81; 85; 88; 90; 92; 96; 98; 102; 104

Патона ул. - 2; 2/2; 2/3; 2/4; 2/5; 2/6; 2/7; 4; 4А; 4/1; 4/2; 6; 6А; 9; 12; 13; 15; 17; 19; 21; 23; 25; 27; 31; 33; 34; 35; 36

Перфецкого ул. - 11; 11а

Петлюры Симона ул. - 2; 2А; 17; 18Б; 18В; 23; 24; 25; 26; 27; 28; 29; 30; 37; 39; 41; 43; 51; 53

Планерная ул. - 12

Плетенецкого - 5

Плуговая ул. - 2; 2А; 4А; 5; 6А; 7; 8А; 10; 10А; 14

Повитрянная ул. - 65; 88; 92; 94

Подголоско ул. - 1; 15; 17

Полтавы ул. - 36

Полуботко Гетмана ул. - 2; 3; 5; 7; 9; 11; 13; 15; 17; 19; 21

Пулюя Ивана ул. - 1; 2; 3; 4; 5; 6; 8; 9; 11; 12; 13; 15; 17; 18; 19; 21; 23; 25; 29

Радость ул. - 24

Раковского ул. - 23

Речицкая ул. - 9

Роксоляны ул. - 18; 21; 23; 24; 25; 26; 28; 31; 51; 57; 59; 59а; 63; 65; 65а

Рубчака Ивана ул. - 12; 14; 17А

Ряшевская ул. - 1; 3; 5; 7; 9

Садовая ул. (Франковский) - 9; 13; 20А; 22; 23; 25А; 27; 27А; 29

Селянская ул. - 12

Сигнивка ул. - 3; 5; 7; 52

Симоненко Василя ул. - 1; 3; 7; 9; 10; 11; 12; 13; 18; 20; 22

Сирко Ивана ул. - 2; 16; 21; 23; 25

Скорыны ул. - 6; 6А; 8; 22; 24; 26; 28; 30; 32; 36; 38; 40

Скрипника ул. - 1; 2; 3; 5; 7; 8; 9; 10; 12; 13; 15; 17; 21; 23; 25; 25А; 27; 29А; 31; 31А; 39

Сластиона ул. - 2; 4; 58

Сорочинская ул. - 4; 6; 8

Сосновая ул. - 26

Сосюры ул. - 46

Ставовая ул. - 7В

Стеценко ул. - 7; 9; 11

Стешенко ул. - 83А

Стрыйская ул. - 47; 49; 53; 55; 57; 61; 63; 65; 69; 71; 71А; 71Б; 75; 77; 81; 85; 85Б; 87; 87А; 87Б; 87В; 89; 93; 99; 101; 103; 107

Субботовская ул. - 2; 7; 8; 9; 10; 11; 12

Сыховская ул. - 1; 2; 3; 4; 7; 8; 9; 10; 10А; 12; 15; 17; 19; 24; 26; 28; 30

Сяйво ул. - 11; 13; 15; 17; 19; 21

Таджикская ул. - 5; 7; 9; 15

Творчая ул. - 2; 12; 14; 16

Телиги Олены ул. - 21

Тернопольская ул. - 1; 2А; 3; 4; 5; 6а; 7; 9

Тиверская ул. - 4

Трилевского ул. - 1; 2; 4; 5; 7; 8; 14; 16; 18; 20; 21; 22; 23; 26; 27; 27А; 28; 29; 31

Троллейбусная ул. - 2; 4; 6; 7; 8; 10; 12; 14

Турянского ул. - 21

Тычины ул. - 11; 12; 13; 14; 15; 17; 18; 21; 23

Угорская ул. - 2; 3; 5; 7; 8; 9; 21; 21А; 23; 25; 27

Франко Ивана ул. (Галицкий) - 157А; 157Б; 163; 165

Хвилевого Миколы ул. - 3; 4; 7; 9; 12; 14; 14А; 17; 19; 23; 25; 30; 31; 33; 36; 37; 38; 39; 44; 56

Химичная ул. - 50

Хмельницкого Богдана ул. - 233; 239; 241; 243; 245; 247; 251; 253; 255; 267; 269; 271; 273; 275; 275А

Хоткевича Гната ул. - 6; 10; 12; 14; 16А; 18; 20; 22; 24; 28; 30; 30А; 32; 34; 36; 38; 40; 44; 46; 54; 56; 58; 60; 62; 64; 66

Хуторивка ул. - 30; 32; 34; 36; 40; 42

Червоной Калины просп. - 39; 40; 41; 42; 43; 44; 46; 47; 48; 49; 50; 51; 53; 55; 58; 61; 63; 64; 65; 67; 69; 72; 73; 74; 75; 76; 77; 78; 82; 85; 90; 93; 95; 97; 98; 99; 102; 103; 104; 105/107; 106; 107; 108; 110; 112; 113; 114; 115; 117; 121; 123; 125; 127; 129; 131; 133; 135

Черновола Вячеслава просп. - 45; 47; 49; 55; 67Б; 67В; 73; 95; 99; 101; 103

Чигиринская ул. - 1; 3; 5; 11; 13; 27; 31

Чукарина ул. - 1; 1А; 1Б; 2; 6; 7; 8; 10; 11; 12; 14; 18; 20; 22; 24; 26; 28; 30

Шафарика ул. - 2; 4; 4А; 6; 8; 10; 10А; 14; 14А; 16; 17

Шевченко ул. (Шевченковский) - 108; 318; 320; 322; 334; 338; 340; 342; 344; 344А; 348; 350; 350А; 350Б; 352; 354; 358; 358Б; 360; 362; 364; 366; 370; 372; 374; 374А; 376; 376А; 384; 386; 392; 392А; 394; 396; 398; 400; 402; 404; 406; 408; 412; 414; 416

Широкая ул. - 29; 55; 63; 64; 65; 66; 67; 68; 70; 71; 72; 73; 76; 77; 82; 84; 86; 88; 88А; 90; 92; 94; 96; 98; 100

Щеповая ул. - 4;

Щурата ул. - 4; 5; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14

Энергетичная ул. - 14; 15; 16А; 18; 19; 22; 24

Яворницкого Дмитра ул. - 1А

Яворницкого ул. - 3А; 3Б; 5; 5А; 7; 8; 9; 9А; 10; 11; 12

Ярославенко ул. - 22; 22А; 41; 43; 45

Ярошинской ул. - 2; 4; 6

Яцкова Михайла ул. - 18А; 24; 25

Якщо вашого будинку немає у списку, можливо він просто не внесений. Зв'яжіться з оператором для уточнення можливості підключення. У приватному секторі підключення не можливе.

Якщо ваш будинок є у списку, залишити заявку на підключення до "Домашнього інтернету" Київстар у Львові можна у розділі  - подати заявку на підключення, або за телефонами: 0933380023 (Lifecell), 0984662498 (Київстар), 0992902866 (Vodafone).