Телефони з питань підключення: 0984662498, 0992902866, 0933380023
Київстар інтернет у ЗапоріжжіІнтернет Київстар » Тарифы у Запоріжжі ✅ Тарифи » Підключення до мережі Київстар у Запоріжжі

Тарифи інтернету та ТБ провайдера Київстар у Запоріжжі

Тарифи інтернету Київстар у Запоріжжі та умови підключення

Домашній інтернет у Запоріжжі від інтернет-провайдера Київстар.

Інтернет провайдер Київстар у Запоріжжі пропонує найкращі тарифи серед інших провайдерів у 2024 році. Практично всі жителі великих та малих міст, які проживають у багатовартирних будинках, можуть скористатися пропозиціями провайдера Київстар та оцінити стабільність та якість роботи послуг інтернет та ТБ. Мережа інтернет у наш час дає безліч можливостей цікаво проводити дозвілля, спілкуватися з родичами чи просто з іншими людьми і навіть працювати та заробляти гроші не виходячи з дому. Швидким доступом в інтернеті користуються вже більше половини українців, але далеко не всі інтернет-провайдери у Запоріжжі здатні гарантувати якість послуг, що надаються всім своїм клієнтам. Але з упевненістю можна сказати, що всі користувачі підключивши домашній Київстар оцінять надійність, якість і відкриють для себе великі можливості при користуванні послугами інтернет і ТБ, що надаються провайдером у Запоріжжі. Компанія приділяє особливу увагу надійності домашнього інтернету, а також прагне надати сервіс максимальній кількості абонентів у всіх містах України, де це можливо зробити, використовуючи кабельний спосіб доступу до інтернету.

Яким способом і яку технологію використовує Київстар інтернет провайдер у Запоріжжі для виконання підключення.

Для можливості своїх клієнтів стабільно працювати в мережі, не залежно від завантаженості каналу інтернет-доступу, компанія Київстар обрала технологію підключення своїх послуг у Запоріжжі, під назвою FTTB. Даний тип підключення передбачає заклад спеціального оптоволоконного кабелю до багатоквартирного будинку та встановлення надійного обладнання доступу до мережі. Від обладнання Київстар надалі прокладаються кабелі у квартири всіх бажаючих підключиться до інтернету мешканців будинку. Вибираючи інтернет-провайдера у Запоріжжі, найчастіше люди хочуть бачити стабільний інтернет канал, що дозволяє безперебійного перегляду відео контенту, фільмів, серіалів, прослуховування музики, можливість грати в онлайн ігри та використовувати інші розваги. Також інтернет для багатьох українців став важливим джерелом заробітку, тому для таких користувачів якість інтернету відіграє особливу роль і при виборі провайдера саме цей фактор стає ключовим, навіть не зважаючи на вартість тарифних планів. Виходячи з цього, провайдер високошвидкісного інтернету Київстар гарантує потенційним клієнтам у Запоріжжі заявлену швидкість згідно з обраним тарифом, незалежно від завантаженості мережі, з максимальною пропускною здатністю до 100 мбіт/с.

Кращий провідний інтернет у Запоріжжі на сьогоднішній день - це Домашній інтернет від провайдера Київстар.

Послуга Домашній інтернет від Київстар пропонує унікальні тарифи серед інших провайдерів з безкоштовним підключенням, але тільки для мешканців багатоквартирних будинків. Підключивши Домашній інтернет у Запоріжжі ви не переплачуватимете отримуючи якісний сервіс і користуючись послугою на будь-якому зручному пристрої у вашій квартирі, будь то планшет, комп'ютер, телефон або будь-який інший пристрій. Всього за півціни провайдер Київстар у Запоріжжі дає можливість провести стабільний та якісний інтернет із цифровим телебаченням. При замовленні фірмового роутера від Київстар, наші клієнти отримують хорошу знижку на абонентську плату. Бездротовий та безлімітний Домашній інтернет Київстар у Запоріжжі це ідеальний варіант для використання у вашій квартирі на кількох пристроях одночасно.

Послуги інтернет та Домашнє ТБ у Запоріжжі від провайдера Київстар.

Високошвидкісний інтернет у Запоріжжі підключається з використанням сучасної та надійної технології FTTB, що дає можливість не використовувати додаткового обладнання, за винятком роутера, якщо у вашій квартирі необхідна Wi-Fi зона для підключення. Інтернет-провайдер Київстар забезпечує високу швидкість інтернет-доступу як у великих мегаполісах, так і в невеликих містах та селищах, виключно у багатоквартирних будинках. Підключити бездротовий інтернет у вашій квартирі на швидкості 100 Мбіт/сек виконується всього за кілька годин, досить просто оформити заявку на підключення у Запоріжжі. А з обраною опцією WI-Fi роутер, майстер також надасть та налаштує бездротовий доступ у вашій квартирі. Не забувайте і про те, що підключивши інтернет Київстар, вам автоматично підключиться акція, за умовами якої ви отримуватимете щомісячну знижку на абонентську плату.

Скористайтеся кращими пропозиціями щодо послуг доступу в інтернет та ТБ у Запоріжжі від провайдера Київстар.

Користуючись безкоштовним підключенням інтернету та телебачення, ви неодмінно переконаєтеся в цьому самі, і будете задоволені надійністю та якістю роботи послуг. Домашній Інтернет від провайдера Киевстар дає найкращі умови серед інших інтернет постачальників, як за ціною, так і за якістю. Для замовлення підключення послуги інтернету у Запоріжжі достатньо зробити лише кілька кроків. У розділі про підключення ви вибираєте відповідний тарифний план, перевіряєте можливість підключення та наявність обладнання Київстар у вашому багатоквартирному будинку у Запоріжжі. Заповнивши форму подання заявки на підключення послуги інтернет та відправивши заявку, протягом години з вами зв'яжеться диспетчер і погодить зручну для вас дату та час виїзду майстра. Також заявку може оформити оператор по телефону, просто наберіть один із номерів, вказаних на сайті Київстар.
Тарифи Київстар ТБ

Тарифи Підписки для
кількох ТБ
Кілкість каналів Оренда тюнера,
грн/міс
Абонплата за ТБ,
грн/міс
Базовий 2 45 120
Сімейний 3 45 150
Преміум HD 4 45 200
Акція для тарифів "Дім", "Все Разом.Наснана" та "Все разом.Міць", з якими послуга Київстар ТБ вже включена в вартість тарифів: перші 3 місяці (місяць підключення + 2 повні місяці) буде надана знижка, та вартість їх на цей період становитиме 200 гривень на місяць. Послугу Київстар ТБ у Запоріжжі можливо замовити лише разом із послугою Домашній Інтернет від інтернет-провайдера Київстар. Підключити телебачення можна одночасно з інтернетом або окремо - спочатку інтернет, потім після підключення залишити заявку для підключення ТБ. Щоб підключити послугу Київстар ТБ до телевізора, він має бути Смарт ТБ або знадобиться використовувати ТБ приставку. Якщо ви хочете підключити ТБ на два телевізори, вам відповідно знадобиться два ТБ-тюнери. Ви можете сплачувати щомісячно 45 грн за оренду ТБ-тюнера та користування технічною платформою. Придбати його за повну вартість при підключенні послуги можливо за 1599 гривень. Вартість додаткових передплат для підключення інших телевізорів складає 20 гривень. Послугою Київстар ТБ також можна користуватися і без ТБ-тюнера: на Смарт ТВ (Samsung, LG або будь-якому іншому з системою Android TV) через програму, комп'ютер через веб-інтерфейс, а також на планшеті, смарт приставці або смартфоні через програми для Android та iOS.
Властивості ТБ-тюнера

Швидкість до
до 1000 Мбіт/сек
Безкоштовне
підключення
Безлімітні
тарифи
Акції від інтернету Київстар Безкоштовне підключення інтернету Київстар Безлімітні тарифи інтернету

Перевірити можливість підключення


Часто задаваемые вопросы по подключению Киевстар у Запоріжжі:

🌍 Сколько стоит подключение интернета у Запоріжжі ❓

Подключение домашнего интернета от провайдера Киевстар бесплатное 💰

🎁 В чем заключается акция WI-FI роутера за 1 гривну ❓

Стоимость роутера у Запоріжжі 700 гривен, которые возвращаются на счет абонплаты 🏠

⚡️ Как быстро можно подключить интернет у Запоріжжі ❓

Подключить интернет от Киевстар возможно на следующий день 🔥

Як вибрати недорогого та якісного інтернет-провайдера у Запоріжжі

Без доступу до мережі інтернет у Запоріжжі та в інших містах, на сьогоднішній день, українцям вже просто важко уявити своє життя. Вибирати інтернет провайдера у Запоріжжі з кожним днем ​​стає все складніше, а часом перетворюється на цілу проблему, тому що для знаходження надійного постачальника послуги, який володіючи достатніми технічними засобами, зміг би забезпечити комфортну та безпечну навігацію по просторах Мережі, доводиться виконувати підключення кожного з провайдерів. .

Ваш комфорт та ефективність перебування в мережі безпосередньо залежить від провайдера, тобто від організації, яка бере на себе обов'язок у Запоріжжі максимально швидко та якісно постачати інформацію зі світової павутини безпосередньо до вашого комп'ютера, на заявленій швидкості та без перебоїв. у роботі.

Глобальна мережа виконує роль всесвітнього сховища величезної кількості інформації та отримати доступ до цього бездонного моря даних не так вже й складно. Достатньо просто вибрати відповідного інтернет-провайдера у Запоріжжі і підключитися до інтернету. Важливим критерієм вибору буде економічна складова, тобто, простіше кажучи, адекватна вартість тарифних планів.

Підключення інтернету Київстар доступне у всіх районах міста Запоріжжя: Шевченківський, Бородінський, Осипенківський, Жовтневий, Бабурка, Космос, Піски, Кічкас. Адреси будинків, в яких є можливість підключення:

Як обирати інтернет-провайдера у Запоріжжі і чим домашній інтернет Київстар кращий за інших?

Підключитись до Запоріжжя до безлімітного інтернету в даний час досить легко – просто зв'яжіться з оператором, щоб подати заявку одному з провайдерів у вашому місті. Зазвичай через кілька діб з вами телефонує монтажник і призначає виїзд для виконання робіт з підключення доступу до глобальної мережі. Настільки він буде якісним, залежить від надійності постачальника. Київстар -ndash; перевірена часом компанія. Нас звуть провайдером номер один в Україні. Інтернет у Запоріжжі ми здатні надавати на найвищому рівні.

Чим співпрацювати з провайдером Київстар вигідно?

Компанія Київстар, яка працює у Запоріжжі, розробила кілька тарифних планів для своїх клієнтів. Вони матимуть змогу задовольнити потреби кожного. Тим, кому необхідно щодня спілкуватися в мережі та переписуватись, переглядати відеоролики, завантажувати музику, достатньо буде пакету, в якому надається мінімальна швидкість. На нього встановлено досить прийнятну ціну, тому ви зможете не тільки весело проводити час у соціальних мережах, а й економити. Трафік необмежений, доступ надається у будь-який час. Для роботи в інтернеті рекомендуємо використовувати тарифний план зі швидкістю 50 Мбіт/сек або 100 Мбіт/сек. Інтернет київстар у Запоріжжі задовольнятиме повністю всім вашим вимогам, якщо ви зможете обрати потрібний пакет послуг. Зробити це допоможуть представники нашої компанії. Вони не тільки проконсультують вас з усіх питань, але й підкажуть, який тарифний план буде найвигіднішим для вас. Такої прийнятної абонплати ви більше не зустрінете у жодного провайдера у вашому місті. Звичайно, ціни можуть бути нижчими, але й якість доступу отримаєте відповідну.

Як відбувається підключення у Запоріжжі безлімітного інтернету?

Нові користувачі, які захочуть використовувати домашній інтернет у Запоріжжі від Київстар, повинні виконувати одну умову – вчасно поповнювати свій особовий рахунок. На ньому має бути до кінця місяця сума, що відповідає абонплаті за обраним тарифним планом. Якщо не внести гроші на рахунок протягом останньої доби місяця, то інтернет не надаватиметься. Межа відключення доступу – розмір щомісячної оплати, зафіксованої у тарифному пакеті. Послуга вимикається автоматично до того моменту, поки не буде поповнено рахунок та внесено суму за підключення. Змінити обраний тарифний план на інший наші клієнти можуть у будь-який час. Перша зміна здійснюється безкоштовно, інші доведеться платити. Замовити її можна безпосередньо на нашому сайті у вашому особистому кабінеті. Зміна тарифного плану на інший відбувається протягом доби після обробки вашого замовлення.

Чи відповідає домашній інтернет європейській якості?

При підключенні інтернету наша компанія використовує найновішу технологію FTTB - Fiber To The Building. Вона дозволяє забезпечити якісний надійний доступ всім бажаючим. Ваш домашній інтернет київстар у Запоріжжі не зависатиме і відключатиметься, якщо в мережі перебуватиме одночасно багато користувачів. Оптика у кожен будинок – Новий спосіб підключення, заснований на оптоволокні. Оптичний кабель прокладається до будинку. До квартир підводиться провід Ethernet. Такий монтаж дозволяє забезпечувати безперебійний інтернет у кожній квартирі, та на гарній швидкості.

Підключити інтернет у Запоріжжі наша компанія може тільки у багатоквартирних будинках, але ми все робимо для того, щоб у найближчому майбутньому забезпечити доступом до всесвітнього павутиння приватний сектор. Вам тільки потрібно залишити свій номер телефону та зачекати на дзвінок від наших фахівців.

Підключити інтернет Київстар у Запоріжжі можете заповнивши форму або зателефонуємо нам по телефону.

Як оформити заявку в Запоріжжі для швидкого підключення?

Домашній Київстар інтернет провайдер інтернету, що займає лідируючі позиції в Україні. Комфорт та зручність, ось що головне при підключенні до інтернету, і це Київстар готовий надати. Об'єднайте всі ваші комп'ютери, принтер та зовнішній накопичувач даних у домашню мережу (домашній інтернет), підключивши їх через роутер, який ми пропонуємо за 1 грн, та отримайте високошвидкісний інтернет у вас вдома! Позбавтеся зайвих проводів у квартирі, отримайте на всіх комп'ютерах спільний доступ до ваших домашніх пристроїв і, що важливо, заощадіть абонентську плату за послугу широкосмугового доступу. Домашній надійний інтернет Київстар у Запоріжжі – це реальність! А наші безлімітні інтернет-тарифи роблять цю реальність доступною! Інтернет-провайдер «Київстар» Домашній інтернет сьогодні – це безкоштовне підключення до Інтернету, тарифи під будь-які потреби, висока стабільність мережі та лідерство серед провайдерів Інтернету в Україні. Підключити Інтернет від Київстар можна швидко, вигідно, зручно. Просто оформляйте заявку та підключення відбудеться наступного дня. Достатньо зателефонувати і спеціалісти інтернет-провайдера Київстар у Запоріжжі готовий у найкоротші терміни встановлять у вашій квартирі сучасний роутер, а також виконають усі необхідні налаштування та підключення до Інтернету. Послуга Домашній інтернет від Київстар доступна у всіх великих містах, у тому числі в Запоріжжі. Відчуйте всі переваги перегляду ТБ із послугою Домашнє ТБ. Провідний український інтернет-провайдер «Київстар» за підтримки оператора Viasat запустила нову послугу інтернет-телебачення «Домашнє ТБ» у Запоріжжі. На сьогоднішній день ця послуга доступна всім користувачам Домашнього Інтернету. При підключенні необхідно придбати (1500 грн.) або орендувати (30 грн./міс.) медіаплеєр Віасат. Підключення інтернету Київстар лише в один клік. Вибирайте безлімітний тариф, оформлюйте заявку в Запоріжжі і ми зв'яжемося з вами протягом кількох годин, щоб обговорити терміни підключення. Монтажні бригади працюють щодня з 9-00 до 19-00, тому Ви зможете підібрати собі зручний час для підключення. Достатньо замовити дзвінок або набрати оператора самостійно.


12-го Апреля ул. - 1/5; 2Б; 2В; 3; 5; 25А; 31; 63; 65; 69; 78

14-го Октября ул. (Хортицкий) - 3; 5; 9

40 лет Советской Украины (Независимой Украины) - 2; 2А; 3; 6; 7; 11; 13; 27; 29А; 31; 36; 38; 39В; 39Г; 40; 40а; 42; 42А; 44; 46; 45А; 45Б; 47; 48; 49; 50; 50а; 51; 52; 52а; 53; 54; 58; 58а; 59; 60; 60а;61; 62; 63; 63А; 65; 65А; 65Б; 66; 67; 68; 68/5; 68А; 69; 71; 72; 73; 75; 76; 76а; 76Б; 78; 80; 82; 82Б; 84; 84А; 84Б; 86; 86А; 88; 90; 90А; 92

40-летия Победы ул. - 9; 11; 13; 15; 23; 25; 25А; 37; 39; 41; 47; 49; 57; 57А; 63; 65Б; 67

Авалиани ул. - 1; 1А; 3; 4; 5; 5А; 11; 13; 15

Авраменко ул. - 1; 1А; 3; 5; 5А; 7; 9; 10; 12; 13; 14; 15; 16; 16А; 18; 22

Автозаводская ул. - 4; 6; 6А; 8; 8Б; 10; 12; 16; 20; 22; 24; 26; 28; 30; 32; 34; 36; 38; 40; 42; 44; 48А; 50; 50А; 54; 56; 60

Александрова Академика ул. - 1; 3; 5; 9; 11; 13; 15; 17

Алмазная ул. - 32/10; 38; 45/82; 47/9; 49/12; 51; 55; 67

Антарктическая ул. - 15А

Артема (Святого Николая) - 65; 67; 69; 71; 71б

Бассейная ул. - 4

Бельфорский бульв. - 3; 4; 5; 6; 7; 12; 13

Богдана Хмельницкого ул. - 12; 25; 27; 29

Бородинская ул. - 1; 3; 3б; 4а; 5; 6; 6а; 7; 9; 9/12; 10; 11; 12; 12А; 14; 16; 19А; 20; 22; 24; 25

Бочарова ул. - 1; 3; 5; 5а; 6; 7; 8; 8А; 8Б; 9; 10; 10А; 12; 12А; 14; 14А; 16; 16А; 18

Брюллова ул. - 5; 9; 11; 12; 13; 14; 16

Буденного (Светлая) - 4; 4А; 6; 12; 14; 14а; 16; 18

Верхняя ул. - 9; 10

Веснина Академика ул. - 1; 1А; 1Б

Винтера бульв. - 36; 38; 42; 50

Военстрой ул. - 66; 67; 68; 69; 84; 85; 86; 88; 89; 90; 91; 92; 93; 94; 96; 98; 99; 100; 101; 102; 103

Воронежская ул. - 1; 3; 5; 6; 10; 12; 12А; 14; 14А; 16; 16А; 18; 18а; 24; 26; 28; 30; 34

Воронина ул. - 3; 5; 9; 9А; 11; 13; 19; 19А; 23; 25; 27А; 29; 29А; 31; 33

Воронихина ул. - 3; 4; 6; 8; 9

Восьмого Марта ул. - 3; 18; 22; 23; 24; 26; 26А; 28; 32; 33; 52; 54; 56; 58; 64; 66; 68

Вроцлавская ул. - 11; 13; 34; 37; 46; 48; 50

Гаврилова ул. - 1; 2; 3; 4; 5; 7; 8; 10; 16; 18

Гагарина ул. - 1; 1а; 1Б; 2; 2А; 3; 4; 5; 6; 8; 10; 12

Гвардейский бульв. - 22; 24; 26; 28; 30; 134; 136; 139; 141; 143; 144; 145; 145А; 146; 147А; 149; 151; 153

Генераторная ул. - 7

Героев Сталинграда (Школьная) - 1А; 6; 7; 8; 9; 10; 13; 14; 15; 16; 18; 20; 22; 24; 25; 32; 34; 38; 40; 42; 44; 44А; 46; 46А; 48; 50; 52; 56

Глазунова ул. - 2; 4; 6

Глиссерная ул. - 5

Гоголя ул. - 66; 85; 94; 100; 120; 124; 145; 147/62; 149/1; 149/2; 149/3; 159; 159А; 161; 161А; 161Б; 163; 163А; 167; 169; 171; 173; 175; 177

Гончара ул. - 84/15

Горького (Почтовая) - 32А; 55; 57; 57А; 69; 115; 159; 159а; 161; 163; 165; 167а; 169; 169а; 171; 171а; 173

Грязнова (Крепостная) - 1; 1А; 2; 3; 4; 5; 45; 71; 73; 75; 76; 80; 81; 88; 88А; 88Б; 90А; 90а;

Гудыменко (Героев 93-й бригады) - 1А; 3; 3А; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 11; 12; 14; 15; 16; 16а; 16б; 17; 18; 19; 20; 21; 22; 24; 27; 28; 30; 34; 34А; 38; 40; 40А; 42; 44; 44А; 48

Дегтярева ул. - 2; 2а; 5А; 6; 8; 10; 12; 60

Деповская ул. - 79; 79А; 81; 81а; 83; 85

Дзержинского (Александровская) - 25; 25/28; 29/27; 31; 49; 51; 53; 54; 65; 67; 68; 74; 87; 91; 95; 97; 97а; 104; 114А

Дивногорская ул. - 14А

Днепровские пороги ул. - 15; 17А; 19; 21; 25; 31; 35

Днепропетровское шоссе - 24; 28; 30; 46; 48; 52; 54; 56; 58; 60; 62; 64

Добролюбова ул. - 1; 1А; 6; 12; 13; 14; 15; 17; 21; 22

Дорошенко Петра ул. - 3; 4; 6; 6А; 8; 10; 14

Дудыкина ул. - 3; 7; 7А; 7Б; 9А; 11; 13; 15; 16А; 17; 19; 19А; 21; 24; 24А; 25; 26А

Дунайская ул. - 14; 35

Евпаторийская ул. - 1; 2

Железнодорожная ул. - 3; 4; 5; 6А; 7; 9; 9А; 13а; 20; 21; 23; 54

Жукова (Казака Бабуры) - 3; 10; 14; 18; 20

Жуковского ул. - 55; 57; 59; 61; 63; 68; 68А; 70; 76; 78; 80; 82; 85; 87

Заднепровская (Сергиенко Василия) - 6; 8; 10; 11; 13; 14; 14А; 16; 16А; 16Б; 18; 20; 20А; 21; 22; 23; 23А; 24; 24А; 25; 25А; 26; 27; 28; 28А; 30; 32; 33; 34; 36; 38; 39; 40; 42; 44; 48; 54; 56; 62; 66; 66А; 68/32;68; 70; 72

Запорожская ул. - 1; 2; 2А; 2Б; 2В; 3; 4А; 4Б; 5; 6; 6А; 7; 9; 9А; 9Б/28; 11; 13; 15; 18

Запорожского Казачества ул. - 3; 3А; 5; 7; 11А; 13А; 15А; 15Б; 17; 17А; 19; 19А; 21; 23; 27

Запорожстроевская ул. - 2; 4; 6

Звенигородская ул. - 1; 2; 3; 5; 7; 8; 9А; 10; 12; 16; 18; 18А; 20; 22

Зерновая ул. (Ленинский) - 28; 30; 30А; 32; 34; 36; 42; 44

Зестафонская ул. - 1; 3; 4; 4А; 5; 6; 6А; 8; 9; 10; 10А; 10Б; 11; 12; 14; 14А; 18; 18А; 20; 22

Иванова ул. - 81А; 83

Историческая ул. - 18; 18А; 18Б; 20; 20А; 20Б; 22; 25; 27; 29; 31; 33; 34; 34А; 35; 35А; 36; 36А; 37А; 37Б; 37В; 38; 38А; 42; 73; 73А

Казачья ул. - 1; 7; 7А; 45; 47; 49; 49А

Калнышевского ул. - 6; 8; 10; 10А; 14; 16; 18; 20

Каменогорская ул. - 1; 3; 4; 6; 8; 14; 16

Карпенко-Карого ул. - 5А; 5В; 11Б; 13; 27

Каховская ул. - 26

Кияшко ул. - 9; 38; 40; 42

Климова Академика ул. - 1/109; 2А; 3

Комарова ул. - 1; 3; 5; 6; 6А; 7; 9; 13; 21; 23; 25; 25А; 27; 27А; 29; 29А

Коммунаровская ул. - 60; 64

Константина Великого ул. - 16; 18; 20

Копёнкина ул. - 50; 52; 52А

Космическая ул. - 87; 89; 93; 95; 97; 99; 100; 100А; 100Б; 101; 102; 102А; 104А; 106А; 108А; 110; 110Б; 112; 112А; 112Б; 114; 116; 118; 118А; 118Б; 118Г; 120; 122; 124/1; 124А; 128; 130А; 130Б; 132

Косыгина ул. - 4; 6; 8; 9; 10

Красная ул. - 3;

Краснова Николая ул. - 1А; 3; 4; 5; 7А

Красногвардейская ул. - 2; 4; 6; 29; 38; 46

Кремлёвская ул. - 49А; 53А; 57; 57А; 59; 61; 63; 65; 65А; 65Б; 67; 69; 69А; 71; 75; 77; 77А; 79; 79А; 79Б; 81; 81А; 83

Криворожская ул. - 24А; 29; 31; 33; 35

Кронштадтская ул. - 2А

Круговая ул. - 105; 107; 109; 148; 150; 152; 154; 156

Кузнецова ул. - 19; 20; 21; 21А; 22; 23; 24; 26; 28; 30; 30А; 30Б; 32; 34А; 34Б; 36; 36А; 36Б; 38; 40

Куйбышева ул. - 466; 468; 470

Курузова ул. - 3; 5; 7; 9; 11; 11А; 13; 15

Кутузова ул. - 2

Ладожская ул. - 4; 6; 8; 12; 14; 16; 17А; 19; 20; 20А; 21; 22; 23; 24; 26; 32; 34; 36; 36А; 38; 40; 40А

Лахтинская ул. - 1; 2; 3; 4; 5; 6; 7; 7А; 11; 11А; 12; 13; 15; 19; 21

Ленина просп. - 22; 24; 26; 36; 38; 40; 42/24; 43; 81; 84; 86; 89; 91; 93; 95; 96; 97; 99; 110А; 110Б; 129; 133; 139; 141; 143/7; 144; 145; 145В; 146; 148; 149; 150; 151; 152А; 152Б; 153; 154А; 154Б; 155; 156; 158А; 159; 170; 170А; 170Б; 170В; 170Г; 171; 171А; 172; 173; 174А; 175; 176; 177; 178; 179; 181; 182; 185; 186; 187; 190; 192; 193; 198; 200; 208; 212; 214; 216; 218; 222; 228; 230; 232; 234

Лениногорская ул. - 23

Леонова ул. - 8; 9; 11; 13

Леппика ул. - 2; 4; 4А; 24

Лермонтова ул. - 2; 6; 10; 14; 15; 17; 19; 21А; 21Б; 23; 26

Лобановского ул. - 4; 7; 9; 10; 12; 14; 19; 25; 27; 28; 29; 30

Магара ул. - 1; 3; 4; 4А; 4Б; 5; 6; 6А; 7; 8/2; 9; 11

Магистральная ул. - 70; 70А; 72; 72А; 74; 74А; 74Б; 76; 76А; 80; 84Б; 86; 86А; 88; 88А; 90; 92; 92А; 94; 96; 96А

Малая ул. - 3

Малиновского ул. - 2/8; 4; 9; 11А; 12; 15; 16; 17; 18; 19; 20; 22; 26А; 28; 28А; 28Б; 32; 34; 38; 40; 44

Маршала Судца ул. - 1; 3; 3А; 5; 7; 9

Маршала Чуйкова ул. - 13; 14А; 14Б; 15; 18; 18А; 19; 20; 20А; 20Б; 21; 23; 24; 25; 26; 27А; 28; 30; 32; 34; 34А; 35; 36; 37; 38; 39; 39А

Матросова Александра ул. - 21А; 23; 25; 25А; 27

Маяковского просп. - 3; 3А; 4; 5; 7; 8А; 10; 12; 18

Металлургов просп. - 1; 2Б; 2В; 3; 5; 14; 15; 16; 17; 19; 21; 22; 25

Микояна ул. - 4; 4А; 6; 10; 12; 14; 20; 22; 24

Мира ул. (Запорожский) - 13

Михайлова ул. - 9; 11; 13; 17; 46

Музыкальная ул. - 31А; 33; 33А

Мурманская ул. - 3; 3А; 5/16

Нагныбиды ул. - 8; 10; 11; 11А; 15

Немировича-Данченко ул. - 58; 60

Нижнеднепровская ул. - 2; 4; 4Г; 6; 6Б; 12; 14; 14А; 16; 18; 19; 19А; 21; 21А; 23

Новгородская ул. - 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9А; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 18; 20; 20А; 22; 22А; 24; 26; 26Б

Новицкого ул. - 7А; 8; 10

Новокузнецкая ул. - 1; 3; 4; 5; 5а; 5г; 10; 12; 13; 13А; 15; 15А; 15Б; 17; 18; 20; 20А; 21; 27; 28А; 29; 31; 34; 36; 36А; 44; 45; 47; 49; 51; 53; 53А; 53Б; 59

Одесская ул. - 5; 7; 8; 12

Олимпийская ул. - 1; 4; 6; 8; 10; 14; 16; 18; 18А; 20; 20А; 22; 22А; 24; 26А; 26Б

Омельченко ул. - 7; 9; 11

Омская ул. - 5


Орджоникидзе ул. - 11/12; 13; 15; 15А; 17; 31; 31А

Панфиловцев (Гончаренко Михаила) - 4; 6; 7; 11; 15; 21; 23; 25; 27; 27Б; 29

Парамонова ул. - 3; 4; 4А; 4Б; 5; 6; 8; 10; 12; 19

Пархоменко ул. - 2; 4; 6; 10; 12; 22; 24; 24А

Патриотическая ул. - 32; 34; 34А; 36А; 40; 50; 50Б; 52; 54; 54А; 54Б; 55; 56; 56А; 57; 58; 58А; 58Б; 58В; 59; 60; 61; 62; 64; 64А; 64Б; 66; 66А; 68; 70; 74; 76Б; 78; 80; 82; 82Б; 84; 86/121; 86А

Пищевая ул. - 70; 72

Победы ул. (Жовтневый) - 34А; 38А; 51; 52; 52А; 55; 59; 65; 69; 71; 71А; 73; 75; 75А; 75Б; 79; 79А; 81; 81Б; 85; 85А; 85Б; 87; 87А; 87Б; 91; 92; 93; 93А; 93Б; 95; 95А; 95Б; 99; 101; 103; 105; 107; 107А; 111; 113; 115; 115А; 115Б; 117А; 117Б; 119; 119А; 119Б; 121; 131А; 131Б

Полякова ул. - 3; 3А; 3Б; 5А; 5Б; 11; 13Б; 15А; 17А; 21; 21А; 23; 25

Портовая ул. - 2; 2А; 4; 4А; 6; 8; 9А; 9Б; 10; 11А; 12; 13Б; 13В; 15Б

Правды ул. - 5А; 7А; 20; 33; 39; 41; 43; 45; 45А; 47; 47А; 55; 57; 59; 59А; 61; 63; 65

Профсоюзов пл. - 1; 2; 3; 4

Радиаторная ул. - 27; 27А; 28/55; 33/71; 35/48

Радио ул. - 24; 26

Рекордная ул. - 9; 11; 14; 16; 16А; 18; 22; 32; 34; 34А; 36; 40

Рельефная ул. - 2; 2А; 4; 6; 16

Республиканская ул. - 53; 61А; 63А; 75/34; 76/31; 80/36; 84; 88; 90

Рубана ул. - 7; 11; 13; 14; 15; 17; 18; 18А; 20; 21; 22; 23; 24

Рустави ул. - 1А; 3; 3А; 4; 5; 6; 7; 7А; 8А; 10; 12

Рязанская ул. - 9; 11; 13

Северное шоссе - 3А; 3Б; 3В; 5; 5А

Северокольцевая ул. - 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 9А; 10; 11; 12; 13; 13А; 15; 15А; 15Б; 17; 17А; 18; 19; 19а; 19б; 20; 22; 22А; 23; 24; 24А; 25; 26

Седова ул. - 1; 1А; 2; 4

Сеченова ул. - 25А; 25Б; 27А; 33А; 41А; 48/64; 64; 66

Советский просп. - 5; 5А; 5Б; 7; 9; 11; 17; 19; 21; 23; 25; 27; 29; 31

Совхозная ул. - 18; 20; 22; 24; 26; 26А; 28; 28А; 30; 32; 34; 36А

Социалистическая ул. - 14; 16; 18

Союзная ул. - 34; 36; 36А; 50; 54; 63; 73; 75; 77

Сталеваров ул. - 1; 3; 7; 8; 13; 15; 19; 21; 23; 25; 25А; 26; 28А; 30; 32

Стефанова ул. - 44; 46

Стешенко ул. - 17; 23; 25

Строителей бульв. - 7; 7А; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 17; 19; 21; 21А; 23

Счастливая ул. - 3; 5; 7; 7А; 7Б; 9; 11; 13; 15

Сытова ул. - 2; 3; 5; 6; 7; 9; 9А; 9Б; 11; 11А; 11Б; 13; 13А; 13Б; 15А; 17

Таганская ул. - 16

Тбиллиская ул. - 9; 9А; 25; 29; 31

Теннисная ул. - 7; 12; 14; 15/80; 16; 17

Товарищеская ул. - 37; 37А; 37Б; 39; 39А; 43; 56; 56/25; 56А; 58; 60; 64; 64А; 66А; 68А; 70

Трегубенко ул. - 2; 5; 6А; 10; 11; 13; 24

Трегубова ул. - 36; 38; 40; 42

Узбекистанская ул. - 1А; 3; 7; 9; 13А; 17

Украинская ул. (Жовтневый) - 2А; 2Б; 8; 8А; 29; 31; 33; 35; 42; 43; 45; 57

Уральская ул. - 59; 61

Фильтровая ул. - 2

Хакасская ул. - 3А; 5; 7

Хортицкое шоссе - 4; 6; 10; 12; 14; 16; 18; 20; 28; 30Б; 32; 32А; 34; 36А; 42; 44А

Центральный бульв. - 1Б; 3; 4; 7; 8; 10; 11; 12; 12Б; 13; 14; 15; 16; 17; 18; 18А; 19; 19А; 19Б; 20; 22; 22А; 23; 24; 25; 26; 27

Цитрусовая ул. - 1; 3; 6; 8; 8Б

Чаривная ул. - 32; 34; 36; 38; 38А; 38Б; 40; 40А; 42; 44; 46; 46А; 48; 48А; 52; 95; 103; 105; 105А; 107; 109; 109А; 113; 117; 119; 121; 123; 123А; 125; 127; 131; 135; 137; 139; 141; 143; 145; 147; 149; 151; 153; 153А; 153Б; 155; 155А; 157; 157А; 159; 161; 163; 163/1

Чубаря ул. - 8; 8А; 10

Чумаченко ул. - 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 11; 12; 12Б; 13; 14; 14А; 15; 15А; 15Б; 15Г; 16; 16А; 17; 18; 20; 22; 23; 23А; 23В; 24; 25; 25А; 26; 26А; 27; 28; 29; 30; 30А; 30Б; 31; 34; 34А; 36; 36А; 37; 38; 40; 41; 41А; 43; 45; 47

Шевченко бульв. - 67

Штурмовая ул. - 1; 3; 5; 7; 9


Энтузиастов ул. - 3; 4; 5; 7; 11; 15; 19; 19А; 20

Юбилейный просп. - 12; 14; 16; 17А; 18; 18А; 19А; 19Б; 20; 20А; 22; 23А; 24/1; 26А; 27; 29; 30; 33; 35; 39; 39А; 41; 43/5; 43А; 45

Южное шоссе - 2; 2А; 2Б

Южноукраинская ул. - 3; 3А; 4; 9; 11; 13; 15; 17

Юности ул. - 26Г

Яворный пер. - 4

Яценко ул. - 1; 4; 6; 8; 10; 10А; 12; 14; 14А; 16; 16А

Якщо вашого будинку немає у списку, можливо він просто не внесений. Зв'яжіться з оператором для уточнення можливості підключення. У приватному секторі підключення не можливе.

Якщо ваш будинок є у списку, залишити заявку на підключення до "Домашнього інтернету" Київстар у Запоріжжі можна у розділі  - подати заявку на підключення, або за телефонами: 0933380023 (Lifecell), 0984662498 (Київстар), 0992902866 (Vodafone).