Телефони з питань підключення: 0984662498, 0992902866, 0933380023
Київстар інтернет у Кривому РозіІнтернет Київстар » Тарифы у Кривому Розі ✅ Тарифи » Підключення до мережі Київстар у Кривому Розі

Тарифи інтернету та ТБ провайдера Київстар у Кривому Розі

Тарифи інтернету Київстар у Кривому Розі та умови підключення

Домашній інтернет у Кривому Розі від інтернет-провайдера Київстар.

Інтернет провайдер Київстар у Кривому Розі пропонує найкращі тарифи серед інших провайдерів у 2024 році. Практично всі жителі великих та малих міст, які проживають у багатовартирних будинках, можуть скористатися пропозиціями провайдера Київстар та оцінити стабільність та якість роботи послуг інтернет та ТБ. Мережа інтернет у наш час дає безліч можливостей цікаво проводити дозвілля, спілкуватися з родичами чи просто з іншими людьми і навіть працювати та заробляти гроші не виходячи з дому. Швидким доступом в інтернеті користуються вже більше половини українців, але далеко не всі інтернет-провайдери у Кривому Розі здатні гарантувати якість послуг, що надаються всім своїм клієнтам. Але з упевненістю можна сказати, що всі користувачі підключивши домашній Київстар оцінять надійність, якість і відкриють для себе великі можливості при користуванні послугами інтернет і ТБ, що надаються провайдером у Кривому Розі. Компанія приділяє особливу увагу надійності домашнього інтернету, а також прагне надати сервіс максимальній кількості абонентів у всіх містах України, де це можливо зробити, використовуючи кабельний спосіб доступу до інтернету.

Яким способом і яку технологію використовує Київстар інтернет провайдер у Кривому Розі для виконання підключення.

Для можливості своїх клієнтів стабільно працювати в мережі, не залежно від завантаженості каналу інтернет-доступу, компанія Київстар обрала технологію підключення своїх послуг у Кривому Розі, під назвою FTTB. Даний тип підключення передбачає заклад спеціального оптоволоконного кабелю до багатоквартирного будинку та встановлення надійного обладнання доступу до мережі. Від обладнання Київстар надалі прокладаються кабелі у квартири всіх бажаючих підключиться до інтернету мешканців будинку. Вибираючи інтернет-провайдера у Кривому Розі, найчастіше люди хочуть бачити стабільний інтернет канал, що дозволяє безперебійного перегляду відео контенту, фільмів, серіалів, прослуховування музики, можливість грати в онлайн ігри та використовувати інші розваги. Також інтернет для багатьох українців став важливим джерелом заробітку, тому для таких користувачів якість інтернету відіграє особливу роль і при виборі провайдера саме цей фактор стає ключовим, навіть не зважаючи на вартість тарифних планів. Виходячи з цього, провайдер високошвидкісного інтернету Київстар гарантує потенційним клієнтам у Кривому Розі заявлену швидкість згідно з обраним тарифом, незалежно від завантаженості мережі, з максимальною пропускною здатністю до 100 мбіт/с.

Кращий провідний інтернет у Кривому Розі на сьогоднішній день - це Домашній інтернет від провайдера Київстар.

Послуга Домашній інтернет від Київстар пропонує унікальні тарифи серед інших провайдерів з безкоштовним підключенням, але тільки для мешканців багатоквартирних будинків. Підключивши Домашній інтернет у Кривому Розі ви не переплачуватимете отримуючи якісний сервіс і користуючись послугою на будь-якому зручному пристрої у вашій квартирі, будь то планшет, комп'ютер, телефон або будь-який інший пристрій. Всього за півціни провайдер Київстар у Кривому Розі дає можливість провести стабільний та якісний інтернет із цифровим телебаченням. При замовленні фірмового роутера від Київстар, наші клієнти отримують хорошу знижку на абонентську плату. Бездротовий та безлімітний Домашній інтернет Київстар у Кривому Розі це ідеальний варіант для використання у вашій квартирі на кількох пристроях одночасно.

Послуги інтернет та Домашнє ТБ у Кривому Розі від провайдера Київстар.

Високошвидкісний інтернет у Кривому Розі підключається з використанням сучасної та надійної технології FTTB, що дає можливість не використовувати додаткового обладнання, за винятком роутера, якщо у вашій квартирі необхідна Wi-Fi зона для підключення. Інтернет-провайдер Київстар забезпечує високу швидкість інтернет-доступу як у великих мегаполісах, так і в невеликих містах та селищах, виключно у багатоквартирних будинках. Підключити бездротовий інтернет у вашій квартирі на швидкості 100 Мбіт/сек виконується всього за кілька годин, досить просто оформити заявку на підключення у Кривому Розі. А з обраною опцією WI-Fi роутер, майстер також надасть та налаштує бездротовий доступ у вашій квартирі. Не забувайте і про те, що підключивши інтернет Київстар, вам автоматично підключиться акція, за умовами якої ви отримуватимете щомісячну знижку на абонентську плату.

Скористайтеся кращими пропозиціями щодо послуг доступу в інтернет та ТБ у Кривому Розі від провайдера Київстар.

Користуючись безкоштовним підключенням інтернету та телебачення, ви неодмінно переконаєтеся в цьому самі, і будете задоволені надійністю та якістю роботи послуг. Домашній Інтернет від провайдера Киевстар дає найкращі умови серед інших інтернет постачальників, як за ціною, так і за якістю. Для замовлення підключення послуги інтернету у Кривому Розі достатньо зробити лише кілька кроків. У розділі про підключення ви вибираєте відповідний тарифний план, перевіряєте можливість підключення та наявність обладнання Київстар у вашому багатоквартирному будинку у Кривому Розі. Заповнивши форму подання заявки на підключення послуги інтернет та відправивши заявку, протягом години з вами зв'яжеться диспетчер і погодить зручну для вас дату та час виїзду майстра. Також заявку може оформити оператор по телефону, просто наберіть один із номерів, вказаних на сайті Київстар.
Тарифи Київстар ТБ

Тарифи Підписки для
кількох ТБ
Кілкість каналів Оренда тюнера,
грн/міс
Абонплата за ТБ,
грн/міс
Базовий 2 45 120
Сімейний 3 45 150
Преміум HD 4 45 200
Акція для тарифів "Дім", "Все Разом.Наснана" та "Все разом.Міць", з якими послуга Київстар ТБ вже включена в вартість тарифів: перші 3 місяці (місяць підключення + 2 повні місяці) буде надана знижка, та вартість їх на цей період становитиме 200 гривень на місяць. Послугу Київстар ТБ у Кривому Розі можливо замовити лише разом із послугою Домашній Інтернет від інтернет-провайдера Київстар. Підключити телебачення можна одночасно з інтернетом або окремо - спочатку інтернет, потім після підключення залишити заявку для підключення ТБ. Щоб підключити послугу Київстар ТБ до телевізора, він має бути Смарт ТБ або знадобиться використовувати ТБ приставку. Якщо ви хочете підключити ТБ на два телевізори, вам відповідно знадобиться два ТБ-тюнери. Ви можете сплачувати щомісячно 45 грн за оренду ТБ-тюнера та користування технічною платформою. Придбати його за повну вартість при підключенні послуги можливо за 1599 гривень. Вартість додаткових передплат для підключення інших телевізорів складає 20 гривень. Послугою Київстар ТБ також можна користуватися і без ТБ-тюнера: на Смарт ТВ (Samsung, LG або будь-якому іншому з системою Android TV) через програму, комп'ютер через веб-інтерфейс, а також на планшеті, смарт приставці або смартфоні через програми для Android та iOS.
Властивості ТБ-тюнера

Швидкість до
до 1000 Мбіт/сек
Безкоштовне
підключення
Безлімітні
тарифи
Акції від інтернету Київстар Безкоштовне підключення інтернету Київстар Безлімітні тарифи інтернету

Перевірити можливість підключення


Часто задаваемые вопросы по подключению Киевстар у Кривому Розі:

🌍 Сколько стоит подключение интернета у Кривому Розі ❓

Подключение домашнего интернета от провайдера Киевстар бесплатное 💰

🎁 В чем заключается акция WI-FI роутера за 1 гривну ❓

Стоимость роутера у Кривому Розі 700 гривен, которые возвращаются на счет абонплаты 🏠

⚡️ Как быстро можно подключить интернет у Кривому Розі ❓

Подключить интернет от Киевстар возможно на следующий день 🔥

Як вибрати недорогого та якісного інтернет-провайдера у Кривому Розі

Без доступу до мережі інтернет у Кривому Розі та в інших містах, на сьогоднішній день, українцям вже просто важко уявити своє життя. Вибирати інтернет провайдера у Кривому Розі з кожним днем ​​стає все складніше, а часом перетворюється на цілу проблему, тому що для знаходження надійного постачальника послуги, який володіючи достатніми технічними засобами, зміг би забезпечити комфортну та безпечну навігацію по просторах Мережі, доводиться виконувати підключення кожного з провайдерів. .

Ваш комфорт та ефективність перебування в мережі безпосередньо залежить від провайдера, тобто від організації, яка бере на себе обов'язок у Кривому Розі максимально швидко та якісно постачати інформацію зі світової павутини безпосередньо до вашого комп'ютера, на заявленій швидкості та без перебоїв. у роботі.

Глобальна мережа виконує роль всесвітнього сховища величезної кількості інформації та отримати доступ до цього бездонного моря даних не так вже й складно. Достатньо просто вибрати відповідного інтернет-провайдера у Кривому Розі і підключитися до інтернету. Важливим критерієм вибору буде економічна складова, тобто, простіше кажучи, адекватна вартість тарифних планів.

Підключення інтернету Київстар доступне у всіх районах міста: Дзержинському, Довгинцівському, Жовтневому, Інгулецькому, Саксаганському, Тернівському, Центрально-Міському. Адреси будинків, в яких є можливість підключення у Кривому Розі:

Скористайтеся безкоштовним підключенням Домашнього Інтернету Київстар у Кривому Розі

Зробити дозвілля вдома цікавішим, спілкування «живим», процес навчання та роботи пліднішим, допомагає інтернет. У ньому на даний момент можна все: вчитися, розважатися, удосконалюватися, пізнавати багато нового та цікавого. Але все це стає недоступним, якщо інтернет не якісний і весь час зависає або переривається. Ви не зіткнетеся з такими проблемами, якщо виберете інтернет у Кривому Розі від нашої компанії.

Які ж витрати знадобляться для підключення інтернету від провайдера Київстар у Кривому Розі

Після подання заявки з вами швидко зв'яжеться представник нашої компанії для обговорення всіх питань, що стосуються вашого доступу до глобальної мережі. Тим, хто вирішить скористатися послугами, які ми пропонуємо, доведеться сплатити лише абонентську плату. Решта, включаючи кабель, його монтаж та виклик майстра додому, вам надається повністю безкоштовно. На підключення може піти максимум три дні. Але, як правило, нам потрібна лише одна доба для того, щоб у вас вдома з'явився інтернет Київстар у Кривому Розі. Ми беремо на роботу лише професіоналів, тому все робиться швидко та якісно. Якщо не виникає жодних проблем із монтажем, то наші клієнти отримують доступ наступного дня після подання заявки. Наша компанія докладає максимум зусиль, щоб усі замовники залишалися задоволеними. Недарма ми носимо горде звання провайдера номер один у країні.

Додаткові послуги від інтернет-провайдера Кривий Ріг

Додаткові витрати, які на вас можуть ще чекати, при зверненні в нашу компанію – купівля фірмового роутера зі знижкою. Це незамінне обладнання у будинку. За рахунок цього невеликого пристрою забезпечується робота в інтернеті всіх гаджетів, що знаходяться у квартирі. Завдяки фірмовому надійному обладнанню від компанії Київстар, ви позбавитеся непотрібних проводів по всій житлоплощі, так як інтернет буде у вас на смартфоні або ноутбуку підключатися через Wi-fi. При оформленні замовлення в кривому розі на встановлення роутера вам потрібно буде внести абонентську плату за кілька місяців, яку ви зможете уточнити у наших операторів. При цьому ви отримаєте щомісячну знижку на оплату наших послуг. Підсумок - роутер вам дістається практично задарма. Такі вигідні пропозиції обмежені, поспішайте ними скористатися.

Користуватися послугами провайдера Київстар - найкращий вибір у 2024 році

Тим, хто хоче мати постійний безперебійний доступ до глобальної мережі, якіснішого варіанту, ніж готові запропонувати ми, просто не відшукати. Домашній Інтернет у Кривому Розі – вигідне підключення до мережі. Такі низькі тарифи, як ми пропонуємо своїм клієнтам, звичайно, зустрічаються і в інших провайдерів, але якість завжди залишає бажати кращого. За пакет із мінімальними параметрами нам доведеться заплатити взагалі смішну суму. При цьому ви отримаєте необмежений трафік та цілодобове підключення. Тим, кому потрібні розширені можливості в глобальній мережі, рекомендуємо підключитися, обравши пакети Безлім 100. Абонентська плата в цьому тарифі мінімальна, при цьому практично необмежені можливості. Внісши гроші на рахунок один раз на місяць за домашній інтернет від Київстар у Кривому Розі, ви отримаєте необмежений доступ, гарантовану якість та стабільність роботи всіх вибраних послуг.

Які нюанси підключення до провайдера Київстар?

Доступ до глобальної мережі ми надаємо на основі публічного договору – оферти. Ознайомитись із змістом цього документа можна на нашому сайті. Тим, хто наразі не визначився з тарифними планами для Кривого Рогу, розібратися у всіх нюансах підключення допоможуть наші спеціалісти. Для користувачів, які тільки-но починають освоювати глобальну мережу, у нас передбачена підтримка 24 години на добу. Для того, щоб нею скористатися, необхідно залишити заявку на сайті, вказати в ній свій номер телефону.


4-ый заречный мк-н - 5; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 19; 20; 21; 22; 23; 24; 25; 27; 28; 29; 30; 31; 32

5-ый заречный мк-н - 1; 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 18; 19; 20; 21; 22; 23; 24; 25; 26; 27; 28; 29; 30; 31; 32; 33; 34; 35; 36; 37; 38; 39; 40; 41; 42; 43; 44; 45; 46; 47; 53; 57; 58; 60; 61; 62; 63; 64; 65; 66; 67; 68; 69; 70; 71; 72; 73; 74; 75; 76; 77; 78; 79; 80; 81; 82; 83; 84; 85; 86; 87; 88; 89; 90; 91; 92; 93

7-ой заречный мк-н - 1; 2; 3; 4; 5; 6; 8; 9; 11; 12; 13; 16; 17; 18; 19; 20; 21; 22

20-го Партсъезда - 1; 2; 3; 4; 6; 8; 10; 12; 14; 16; 18; 30

22-го Партсъезда - 2; 2В; 4; 6; 8; 11; 12; 14; 16; 17; 18; 19; 20; 21; 22; 23; 24А; 25; 27; 28; 30; 32; 38; 40; 42; 44; 45; 46; 47; 48; 49; 51; 53; 55; 57

23 Февраля проезд - 2; 4; 6; 8; 52; 56; 58; 60; 64; 66; 68; 72; 76; 78; 80; 81; 81а; 85; 87; 91; 93; 96; 99(возможно нет т.в.); 100; 103; 104; 105; 107; 108; 110; 111; 112; 113; 114; 116; 118; 120; 121; 123; 124; 125; 126; 127; 128; 129; 132; 134; 136; 138; 1424 144; 146; 148; 152; 154; 156; 158; 160; 162

200 лет Кривому Рогу - 1; 2; 3; 4; 5; 6; 8

200 лет Кривому Рогу - 7; 9; 11; 13; 14; 15; 16; 17; 18; 20; 30; 32; 34

Адмирала Головка - 1; 1а; 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 18; 19; 20; 21; 22; 23; 24; 25; 26; 27; 28; 29; 36; 38; 41; 44; 45; 46; 47; 48; 49; 50; 51; 52; 53; 54; 55; 56; 57; 58; 59; 60; 61; 62; 63; 64; 65; 68

Азизбекова - 13; 15

Аненко - 4А

Армавирская - 1; 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 10; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 18; 19; 20; 21; 22; 23; 25; 26

Артема - 1; 3

Балакина - 1; 2А; 3; 4; 4А; 5; 6; 6А; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 18; 19; 20; 21; 22; 23; 24; 25; 26; 27; 29; 31; 33; 35; 37; 41

Башкирская - 1а

Бирюзова - 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13

Блюхера - 1; 3; 4; 5; 7; 9; 11; 13; 15

Бородича - 2; 4; 5; 6

Брозовского Отто - 38; 40; 50; 54; 58; 60; 60А; 64; 70; 72; 74; 75; 76; 77; 78; 80; 82; 84; 86; 88; 90; 93; 95; 97

Буденного - 1; 2; 3; 4; 7; 9; 11; 13; 15; 17; 54а

Бульварный переулок - 1; 2; 3; 4; 5; 6; 8; 10; 11; 12; 13; 15; 16; 17; 19

Бурмистренко - 2; 4; 6; 8; 10; 12; 14; 15; 16

Бутлерова - 4; 6; 8

Быкова - 1; 3; 5; 7; 9; 11; 18

Вартаняна - 11; 15

Василевского Маршала бульвар - 1; 2; 3; 5; 7; 8; 9; 11; 13; 14; 15; 17; 18; 20; 21; 23; 24; 25; 26; 27; 28; 29; 30; 32; 33; 35; 37

Ватутина - 3а; 13а; 16; 18; 19; 20; 22; 24; 25; 27; 28; 29; 31; 32; 34; 35; 36; 40; 41; 42; 43; 43/1; 43/3; 43/5; 43/7; 43/9; 44; 45а; 46; 47; 48; 49; 51; 52; 53; 54; 56; 58; 59; 59а; 61; 64; 66; 68; 68а; 70; 72; 74; 76; 78; 80; 82; 84

Вечернекутская - 52; 54

Вечерний бульвар - 1; 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 10; 14; 16; 18

Водопьянова - 1; 2; 3; 4; 4А; 5; 6; 7; 8

Вознесенского - 1; 2; 3; 5; 5А; 7; 9; 11; 13; 15; 17; 19; 21; 23

Войчишина - 6; 7; 8; 9; 10; 12; 14

Вокзальная - 1; 2; 4; 10; 12; 14; 16; 18; 20; 24; 26; 28

Вологодская - 23; 24

Всебратское-2 - 31; 32; 33; 34; 35; 36; 37; 38; 39; 40; 44; 45; 46; 47; 48; 49; 50; 51; 52; 53; 54; 55; 56; 57; 58; 59; 60

Гагарина Юрия проспект - 3; 5; 13; 14; 17; 19; 21; 22; 23; 24; 25; 27; 29; 30; 31; 33; 35; 36; 37; 38; 38А; 40; 42; 45; 47; 48; 48А; 49; 50; 51; 52; 54В; 55; 56; 61; 61А; 62; 63; 64; 65; 66; 67; 68; 69; 70; 71; 72; 73; 75; 77; 79; 81

Галатова - 1; 2

Галенка - 1; 3; 4; 5; 7; 11

Гамарника - 2

Гастелло - 65; 70

Глаголева - 2; 4; 6; 8; 10; 12; 16

Горняцкий 5-й мк-н - 5; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 13; 14; 15; 16; 18; 19; 20; 21; 22; 25; 27; 28; 33; 35; 36; 37; 38; 39; 40; 42; 43; 44; 45; 46; 47; 48; 49; 50

Горького - 5

Головка Адмирала - 1; 1а; 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 18; 19; 20; 21; 22; 23; 24; 25; 26; 27; 28; 29; 36; 38; 41; 44; 45; 46; 47; 48; 49; 50; 51; 52; 53; 54; 55; 56; 57; 58; 59; 60; 61; 62; 63; 64; 65; 68

Грицевця - 1; 2; 3; 4; 5; 5а; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12

Гутовского - 15; 17; 21; 23; 25; 27; 39; 41; 43; 51; 53; 55; 57; 59; 61; 63; 65

Десантная - 1; 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13

Димитрова - 17; 32; 34А; 34Б; 35; 36; 37; 38; 39; 40; 42А; 44; 45; 46; 46А; 48А; 49; 51; 54; 56; 59; 61; 62; 63; 65; 66; 67; 69; 72; 72А; 73; 75; 76; 77; 78; 79; 79Б; 80; 81; 83; 84; 85; 86; 87; 89; 90; 91; 93; 94; 95; 96; 98; 99; 100; 101; 103; 104; 106; 110; 112; 116; 118; 120; 122; 126; 128; 130

Днепропетровское Шоссе - 3; 5; 7; 9; 28; 36; 38; 40; 42; 46; 50; 52; 54; 56; 64; 66; 68; 70; 72; 74; 76; 78; 80

Добролюбова - 9; 10; 13; 15

Доватора - 1; 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 18; 19; 20; 21; 22; 23; 24; 25; 26; 29

Домностроителей - 2; 2А; 6; 10

Донецкая - 1; 3; 7; 9

Единства - 2

Есенина - 9; 13

Жемчужная - 8б; 31; 36; 40; 42; 44; 46; 48

Землячки - 1; 3; 5; 7; 11; 13

Ивана Сирко - 24; 26; 29; 31

Ильичевская - 1; 3; 5; 74

Карла Маркса - 23; 47; 48; 54; 58

Карбишева - 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17

Кармелюка - 1; 3; 5; 7; 9; 10; 12; 14; 16; 19; 21; 23; 25; 27; 29

Качалова - 8; 10; 32; 34; 36; 38; 40; 42; 42А

Кириленка - 8А; 12; 14; 16; 20; 22; 23; 24; 25; 26; 27

Кирова бульвар - 1; 1А; 3; 4; 5; 5А; 6; 7; 9; 10; 11; 12; 13; 15; 16; 17; 18; 19; 21; 25; 27; 29

Кирюхина - 74

Кобылянского - 197; 199; 201; 203; 223

Кокчетавская - 20; 22; 25; 27; 29; 31; 33

Коллонтай - 1; 2; 3; 5; 6; 7; 10; 14; 16; 18; 20; 22; 24; 26

Корабелов переулок - 12б

Корнейчука - 1; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 18; 19

Коротченко - 1; 1а; 1б; 1в; 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 18; 19; 20;

Косиора - 4; 7; 8; 10; 11; 12; 14; 16; 17; 21; 22; 24; 25; 26; 27; 29; 29Б; 30; 31А; 32А; 33; 36; 38; 39; 40; 41; 42; 43; 44; 45; 46; 47; 49А; 50; 51А; 52; 53; 54; 55; 57; 59; 61; 63; 73; 75; 79; 81; 83; 87; 87А; 88; 89; 90; 91; 92; 93; 94; 95; 96; 98; 100; 101; 103; 105; 109; 111; 113

Космонавтов - 3; 5; 7; 9; 11; 17; 21; 22; 23; 24; 25; 27; 28; 29; 31; 32; 33; 35; 36; 37; 39; 41; 45

Костенко - 1; 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 11; 12; 17; 25; 27; 29; 31

Косыгина - 1; 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 18; 19; 20; 21; 22; 23; 24; 25

Котляревского - 5; 7; 9; 11; 15

Кремлевская - 13; 13А; 16; 16А; 18; 19; 21; 22; 23; 24; 25; 26; 27; 28; 30; 33; 34; 35; 36; 39; 40; 41; 43; 44; 45; 46

Кривбассовская - 54; 56; 58; 60; 62

Кропивныцького - 15; 17; 19(возможно нет т.в.); 21; 25; 27; 29; 30; 31; 32; 33; 35; 39; 44; 45; 46; 47; 49; 51; 52; 53; 54; 55; 56; 57; 58; 59; 59а; 60; 62; 64; 66; 67; 67а; 69; 71; 73; 77; 79; 81; 83; 83а; 85; 87; 89; 91; 95; 97; 99; 101; 103;

Кузнецова - 1б; 2; 4

Куприна - 1; 3

Курчатова - 1а; 1б; 15; 17; 19; 21; 23; 38; 39; 41

Кустанайская - 6

Ленина - 2; 4; 6; 8; 10; 11; 13; 15; 18; 18А; 19; 20; 24; 26; 28; 31; 36

Лермонтова - 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 10; 11; 13; 14; 15; 16; 17; 18; 20; 21; 22; 23; 25; 27; 29; 31; 35

Лисового - 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 22; 24; 25; 26; 27; 28; 29; 30; 31; 32; 33; 35; 36; 37; 38; 39; 40; 41; 42; 43

Лисяка - 2; 4; 6; 10; 12; 14; 15; 18; 22

Макаренко - 4; 10

Малиновского - 11; 13

Мануильского - 2; 4; 6; 9; 11; 12; 14; 18; 22; 26; 28; 30; 32; 34; 36

Мануйлова - 1; 3; 5; 7; 8; 10; 12; 14; 16; 16А; 18; 20

Матросова - 67; 68

Маркса Карла - 23; 47; 48; 54; 58

Маршака - 1; 2; 3; 4; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 18; 19; 20; 21; 22

Маршала Василевского бульвар - 1; 2; 3; 5; 7; 8; 9; 11; 13; 14; 15; 17; 18; 20; 21; 23; 24; 25; 26; 27; 28; 29; 30; 32; 33; 35; 37

Межпланетная - 10; 11; 12; 15

Мелешкина - 9; 11; 12; 13; 14А; 15; 16А; 17; 17А; 18; 19; 20; 22; 24; 26; 28; 29; 29А; 29Б; 29В; 30; 31; 31А; 31Б; 33; 33А; 34; 35; 35А; 36; 37; 37А; 37Б; 38; 39; 39А; 40; 41; 42; 43; 45; 47; 49; 51; 53; 55; 57

Металлургов - 9; 15; 20; 21; 22; 24; 27; 31; 32

Мира - 1А; 2А; 3; 4; 7; 16; 19; 21; 23; 25; 26; 27; 28; 29; 29а; 31; 31А; 33; 33а; 35; 37; 39; 41; 44; 46; 48; 50; 52; 54

Мирного Панаса - 2; 4; 5; 7; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 19; 23; 25; 27; 29; 31

Мировича - 3; 5; 7; 8; 11; 16

Музыкальная - 1; 2; 3; 4; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12

Мусоргского - 1(с ватутина 29); 2; 4; 6; 7; 8; 9; 11; 13; 14; 18; 21; 23; 24; 25; 26; 27; 28; 29; 30; 31; 32; 33; 33А; 35

Мухиной - 1; 2; 3; 4; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 15; 16; 17

Нарвская - 2; 7; 9; 11

Нахимова - 22А; 24; 26; 28; 38

Невского Александра - 1; 2; 4; 6; 8; 9; 10; 12; 14; 16; 18

Независимости Украины - 3; 5; 6; 8; 9; 10; 11; 13; 13А; 16; 17; 18; 19; 21; 22; 23; 24; 26; 27; 31; 33

Николаивское шоссе - 1; 2; 4; 6; 8; 10; 11; 12; 13; 14; 15

Ногина - 6; 6а; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 12а; 13; 14; 14а; 15; 16; 17; 18; 19; 20; 23; 27; 28; 31; 38

Ньютона - 34; 38; 40; 42; 44; 46

Октябрьская - 1; 2; 3; 4; 6; 1; 7; 20; 26; 30

Олимпийская - 4; 26а

Олейникова - 1; 7; 20; 26; 30

Орджоникидзе - 7; 9; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 18; 19; 34; 36; 38; 42; 46; 48; 50; 54; 56; 58

Освобождения - 1; 2

Панкеева - 2; 4; 6; 7; 8; 9; 11; 13; 15; 17; 19

Панаса Мирного - 2; 4; 5; 7; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 19; 23; 25; 27; 29; 31

Пензенская - 39

Перекопская - 11А

Перемоги - 30А

Перовской Софии - 1; 2; 4; 7; 8; 9; 10

Петроградская - 13; 17; 19; 29; 32; 52; 54; 56; 58

Пидбельского - 1; 5; 6; 7; 8; 10; 11; 13; 14; 15; 16; 17; 18; 19; 20; 25; 26; 27; 28; 29; 30; 31; 32; 33; 34; 35; 36; 37; 38; 39; 40; 41; 42; 43

Победы - 30А

Погребняка - 10; 12; 14; 20; 21; 21А; 23; 25; 27; 39; 43; 45

Подлепы - 4; 8; 10; 14; 16; 18; 20; 22; 26; 28; 32; 34; 36; 37; 38; 39; 40; 41; 43; 47; 49; 51; 53

Политехническая - 71; 73; 75

Постышева - 21; 25; 27; 29; 31; 31А; 31Б; 33; 35; 37; 39; 41; 43; 45

Приозерная - 19; 21

Пришвина - 4; 5; 6; 8

Промышленная - 2; 4; 6; 8; 10

Пулковский - 2

Пушкина - 1; 2; 5; 6; 7; 9; 10; 11; 13; 14; 39; 41; 58

Пятихатская - 9; 19

Революционная - 3; 9; 17А; 19; 23; 24; 26; 28; 29; 30; 31; 32; 33; 34; 34А; 35; 37; 39; 41; 43

Рзянкина Сержанта - 1; 2; 7; 9; 11

Рокосовского - 7; 10; 11

Романовой Груни - 6; 8; 9; 10; 11; 12; 15; 17; 18; 20; 22; 24; 26

Рязанова - 9; 11; 15; 19

Савицкого - 1; 3; 5; 11

Сахарова - 1; 3; 5; 7; 9; 11; 13; 15; 17

Светлова - 1; 3

Свирская - 1

Семашко - 1; 1А; 2; 3; 3А; 5; 7; 8; 9; 11; 13; 15; 17; 19; 21

Сиволапа - 1

Симбирцева - 1; 2; 3

Симонова - 1; 1А; 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9

Сирко Ивана - 24; 26; 29; 31

Смирного - 22; 24; 26; 33; 33а; 35; 37; 39; 41; 43; 45

Содружества - 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 16; 18; 20; 22; 24; 32; 36; 38; 40; 42; 43; 44; 45; 46; 47; 50; 52; 54; 56; 58; 60; 62; 64; 66; 68; 70; 72; 74; 76; 78; 80; 81; 83

Содружества - 82; 84; 86; 87; 88; 89; 90; 92; 94; 96; 98; 100; 102; 104; 104А; 106; 107; 107; 108; 110; 112

Солнечный мк-н - 3; 4; 5; 6; 7; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 21; 22; 24; 25; 26; 27; 29; 30; 31; 32; 33; 34; 35; 37; 38; 39; 40; 41; 42; 43; 44; 45; 46; 47; 48; 49; 50; 51; 52; 53; 54; 55; 56; 57; 58

Спасская - 1; 2; 3; 4; 5; 6; 7

Спасская - 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 18; 19; 20; 20а; 21; 22; 23; 24; 25; 26; 27; 28; 29

Стасова - 1; 2; 3; 5; 7; 9

Стрельникова - 1; 3; 5; 7

Стрельцова - 1

Таганская - 3; 11; 13

Тамбовская - 52

Тбилисская - 1; 3; 5

Телевизионная - 1

Тесленко - 1; 2; 3; 5; 6; 8; 9; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 18; 19; 20; 21; 22; 23; 24; 25; 27; 29; 31; 40

Тимирязева - 1; 2; 3; 4; 8; 10; 11; 21; 22; 23; 24; 25; 27; 28

Товстановского - 1

Томского - 31; 35а; 37; 39

Тухачевского - 2; 3; 4; 6; 8; 10; 12; 13; 14; 15; 17; 18; 19; 20; 21; 22; 23; 24; 25; 26; 27; 28; 29; 29А; 30; 31; 32; 33; 34; 35; 36; 37; 38; 39; 40; 41; 42; 43; 44; 45; 46; 47; 48; 49; 50; 51; 52; 53; 54; 55; 57; 59; 61; 63; 65; 67; 69; 71; 73; 75; 77; 79; 81; 83; 85; 87; 89

Тынка - 1; 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 18; 20; 21; 22; 23; 26; 27; 28; 31; 32; 33; 34; 36; 39; 40; 41; 48

Украинская - 1; 2; 3; 5; 55; 60; 61; 63; 78; 80; 118; 120; 122

Украинской Независимости - 3; 5; 6; 8; 9; 10; 11; 13; 13А; 16; 17; 18; 19; 21; 22; 23; 24; 26; 27; 31; 33

Ухтомского - 1; 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 18; 19; 20; 21; 22; 24; 25; 26; 27; 28; 29; 30; 31

Уфимская - 1; 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 11; 13

Федоренко (Терещенка) - 1; 1А; 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 18; 19; 20; 21; 22; 23; 24; 25; 26; 27; 28; 29; 30; 31

Хабаровская - 1; 2; 6

Харитонова - 1Б; 1а; 5; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 14а; 15; 16; 17; 17А; 17б; 18; 19; 19а; 20а; 20; 22; 24

Циолковского - 3; 5; 12; 14; 16А

Черкасова - 1; 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 17; 18; 19; 20; 21; 22; 23; 25; 26; 27; 28; 29

Черняховского - 29; 29а

Шкапенка - 11; 12; 13; 14; 15; 17; 19

Шостаковича - 10; 14; 16; 21; 23; 25

Щепкина - 2; 4; 6

Щорса - 33; 34; 40; 42

Электрозаводская - 1; 2; 3; 4; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 16; 17; 18; 20; 22; 24; 28; 29; 30; 31

Юбилейный мк-н - 1; 2; 3; 4; 5; 6; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 15

Южный проспект - 3; 6; 7; 8; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 19; 20; 23; 25; 26; 27; 29; 30; 31; 32; 33; 37; 38; 39; 40; 41; 42; 43; 44

Юрия Гагарина проспект - 3; 5; 13; 14; 17; 19; 21; 22; 23; 24; 25; 27; 29; 30; 31; 33; 35; 36; 37; 38; 38А; 40; 42; 45; 47; 48; 48А; 49; 50; 51; 52; 54В; 55; 56; 61; 61А; 62; 63; 64; 65; 66; 67; 68; 69; 70; 71; 72; 73; 75; 77; 79; 81

Якира - 1; 3; 7; 9; 11; 13; 22; 24; 26; 32; 34

Ярославская - 1; 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 17; 19; 21; 23

Якщо вашого будинку немає у списку, можливо він просто не внесений. Зв'яжіться з оператором для уточнення можливості підключення. У приватному секторі підключення не можливе.

Якщо ваш будинок є у списку, залишити заявку на підключення до "Домашнього інтернету" Київстар у Кривому Розі можна у розділі  - подати заявку на підключення, або за телефонами: 0933380023 (Lifecell), 0984662498 (Київстар), 0992902866 (Vodafone).